Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (33 μέλη και 223 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Tα απογεύματα στο σπίτι της Φωκαίας 27 δίπλα από το Αντελλόσπιτο στη γωνία με Αχαρνών δουλεύει ένα ωραίο μωρό. Αν στο δωμάτιο είναι καλή δεν ξέρω. Η Αντέλλα Τσιμπουκλέσκου λείπει από το πόστο της. Στο Διδύμου 18 υπόγειο, πέτυχα την ώριμη Βίκυ με τα σχιστά μάτια που δούλευε και στην Αλκαμένους. Επίσης, το σπίτι στη Διδύμου 18 ισόγειο( δίπλα στο υπόγειο, αυτό με τα 5-6 σκαλοπάτια) ανήκει στον ίδιο ιδιοκτήτη που έχει και τα σπίτια στη Σολωμού 32. Αν ψάχνετε καμιά κοπέλα από εκεί και δεν τη βρισκετε,  ριξτε και μια ματιά στη Διδύμ
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Όπως ανέφερα και χθες δεν είχα σήμερα πολύ χρόνο και δε έκανα τσάρκα,λόγω πίεσης/δουλειάς. Κορώνα γράμματα το έπαιξα και βρέθηκα στο 69 (αν δε κάνω λάθος) της Φυλής νωρίς το μεσημεράκι: Ψηλό όμορφο Ρωσιδάκι ονόματι Ζέτα με καλό σώμα και μικρομεσαίο στήθος. Πίπα μέτρια άσε που παραλίγο να σκίσει το προφυλακτικό με το άνοιγμα κατά πλάτος.Στο ιεραποστολικό καθόταν σαν την γνωστή τεζοκατσαρίδα. Τα πράγματα βελτιώθηκαν αισθητά στο πισωκολλητό (ωραίος κώλος!ωραία θέα!) με την βοήθεια διαφόρων ηχητικών εφφέ.Είχε και καθρέφτη και σε έπαιρνε μάτι. Βιαζόταν όμως που δεν έχυνα και μου το είπε, με αποτέλεσμα να μου τον παίξει λιγάκι για να στανιάρουμε. Τιμή 25 ?
Πφφφφ 6/10 θα βάλω.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Το απογευματινό μωρό στη Φωκαίας 27 το πήρε κανείς? Λέει τίποτα στο δωμάτιο? Και η πρωινή ξανθούλα στο Φωκαίας 25(Αντελλόσπιτο) ήταν ομορφούλα και στο σαλόνι πρόσχαρη.  Όποιος τις έχει δοκιμάσει ας πει κάτι (KOSTASF16 και panosmpos σε σας βασίζομαι. )
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
ρε παιδια ποια ειναι η πιο ομορφη πουτανα που δουλευει αυτη τη στιγμη?περιμενω να μου πειτε αποψεις.ειχα βρει μια ξανθουλα στην Ιασωνος 30,ολα τα λεφτα!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ξανθουλα στο Ιασωνος 30??????
Για δωσε info...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Χτες βραδυ μετα τις 12,Τροφωνιου 11,Ελενη δηλωνει Ελληνοβουλγαρα,γυρω στα 22-23,μελαχρινη,πολυ καλο σωμα,ΚΑΚΗ πιπα,ΚΑΚΟ γαμησι,εχυσα με το ζορι.Ωραιο μουνι,ομως ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΗΝ.
 

Επισκέπτης
Σήμερα το μεσημέρι με έναν φίλο κάναμε μια τσάρκα στην Φυλής.Τα πράγματα έχουν ως εξής:

Διδύμου 8 &8Α:Στο κάτω είχε μια ωραία αλλά "μάγκισα" Ελληνίδα που αυτοπαρουσιάστηκε!Μας χάλασε το στυλ της και φύγαμε.Στο επάνω είχε μια με κάτι κοτσίδες,ωραία γκόμενα αλλά 25? είναι πολλά...

Φυλής 54Β:Μια αραπίνα...Μεταβολή!!!

Φυλής 59:Μια ωραία μαυρομάλλα,αλλά μας φάνηκε για τραβέλι και τα 25? πολλά ουτως ή άλλως οπότε μεταβολή!

Φυλής 84Β:Μια μελαχροινή με βυζάρες.Δε μας έκανε.

Φυλής 67:Ωραία γκόμενα με μαύρα μαλλιά.,αλλά μου την είπε που δεν της είπα γεια όταν μίλησε!Μόλις τη ρώτησα μέχρι τι ωρα θα είναι,μου απάντησε "όσο γουστάρω,μπορεί και σε 1 ώρα να κλείσω"...Όχι κοπελιά,δε γουστάρω τις μαγκιές!

Φυλής 71Β:Ωραία γκόμενα,αλλά μάλλον είχε πληροφορηθεί ότι την απολύουν ή ότι η σκύλα της γέννησε ένα κουτάβι με δυσπλασία,και είχε κατεβάσει μούτρα.Τέτοιες βρίσκεις πολλές στο δρόμο,δε χρειάζεται να πληρώσεις!

Φυλής 134Α:Βγήκε στο δωμάτιο με αέρα.Ωραίο μαυρομάλλικο μωρό (όλες μαυρομάλλες ήταν σήμερα!!!)Με babydoll και ωραία πόδια.Δίνω 20? και μπαίνω.Έρχεται η γκόμενα,πιάνουμε κουβέντα στα αγγλικά.Η κοπέλα λέγεται Σάρα και είναι από τη Σλοβενία.Της λέω έχω και πέδιλα για το σκι από τη Σλοβενία ELAN,πάω να πιάσω τα βυζιά της-πολύ ωραίο κορμί και ωραία μαστάρια-μου σπρώχνει το χέρι και μου λέει είναι παγωμένα.Λογικό επάνω σε μηχανή ήμουν!Ωραία συμμετοχή στο "κανονικό" όχι καλό στήσιμο στα 4,σήκωνε πολύ τον κώλο,την βάζω επάνω,μετά από 2 λεπτά,μου λέει κουράστηκα,να αλλάξουμε,τη βάζω στα πλάγια...Παπάρια στήσιμο.Τη ρωτάω πόσο καιρό είναι εδώ μου λέει 3 μήνες,μετά μόλις πάει να φύγει,τη ρωτάω πόσο καιρό κάνει τη δουλειά.Μου απαντάει "I told you"!!!!!Νευρίασε και έφυγε!

Βαθμολογία Σάρας:
Εμφάνιση 7,5/10  (30%)
Σώμα 8/10  (30%)
Υπηρεσίες 5/10  (35%)
Συμπεριφορά 4/10  (5%}

Γενική βαθμολογία:6,60/10

Κάποιος είπε σε άλλο θέμα ότι οι κοπέλες διαβάζουν τη σελίδα.Αν τη διαβάζουν,να κόψουν τις μαλακίες και να είναι πιο χαμογελαστές.Να περάσουμε 5-6 λεπτά καλά θέλουμε,όχι να πετάξουμε τα λεφτά μας.Το ίδιο ισχύει και για τους ιδιοκτήτες.Επίσης αλλάξτε κανά στρώμα και τα σεντόνια...Έλεος...

***Οι κριτικές είναι προσωπικές.Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του και θέτει τις προτεραιότητες του.***
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....επισης τα προσωπα και τα γεγονοτα ειναι φανταστικα..
....οποιαδηποτε ομοιοτητα με πραγματικα προσωπα και καταστασεις ειναι καθαρη συμπτωση..

....γεια σου ρε dstp..... σκιζεις.. ;)
 

cokecoke

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μπερδευτικα .Στην φωκαιας εχει 5 σπιτια 4 απο δεξια και1 αριστερα οπως ερχομαστε απο Αχαρνων.το αντελοσπιτο πρεπει να ειναι απο την δεξια μερια ποιο  απο ολα ?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
το αντελοσπιτο πρεπει να ειναι απο την δεξια μερια ποιο  απο ολα ?
Δευτερο οπως ανεβαινεις απο Αχαρνων.Αμεσως μετα το υπογειο. Αντέλλα θα εχει απο 15 ιανουαριου και μετα ομως
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
germaon δεν τις εχω παρει αυτες που λες, μου πεφτουν ψηλες... εγω παω με petit τυπου καρινα και κατια, αντε και ντανα.
λοιπον χθες απογευμα, αντελα ελειπε, ντενιζ γουσταρα αλλα ελειπε. αλινα στη θεση της χαμος ολο το χαρτι...μια και τελευταια φορα την πηρα, πολυ ψεκαστε ... εφυγα για μεταξουργειο, χαλι μαυρο, κατερινα κλειστο, ετσι κι αλλιως δεν μαρεσει. τελικα πηρα τη χριστινα, κολωνου 27β πανω, κοντη εννοηται, μελαχροινη και ρουμανα, ψιλοκαλη μεσα, την ηξερα απο κεραμεικου, ελειπε για 5 μηνες, την προτεινω για κατι new, 15 ευρο, οι τιμες επεσαν στο μεταξουργειο μαζι με την ποιοτητα..
η λαρισα στη θεση της.
31/12/06 πρωι θα παω για κατια, αν ειναι εκει, θα κανω την τελευταια καταθεση για τη χρονια..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
panosmpos εχουμε βγαλει καλη φημη στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα. πρεπει να κρατησουμε τον "τιτλο"  μας
 

aristocat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Διδύμου 8 &8Α:Στο κάτω είχε μια ωραία αλλά "μάγκισα" Ελληνίδα που αυτοπαρουσιάστηκε!Μας χάλασε το στυλ της και φύγαμε.Στο επάνω είχε μια με κάτι κοτσίδες,ωραία γκόμενα αλλά 25? είναι πολλά...

Είναι αρκετός καιρός που δεν έχω περάσει από την περιοχή.
Όμως το καλοκαίρι υπήρχαν δύο Ελληνίδες που αυτοπαρουσιαζόντουσαν, στο ισόγειο Διδύμου8. Η μία ψηλή, καστανή, με πολύ ωραίο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπολέγεται Αθηνά. Η άλλη, όμορφη κοπέλλα, πιο κοντή,ξανθιά δέν θυμάμαι όνομα είχε κάτι που με ενόχλησε και δεν πέρασα. Την Αθηνά την πήρα αρκετές φορές μέχρι που κάπου το Σεπτέμβρη χάθηκε. Επειδή η Αθηνά μου άρεσε πολύ θα κατέβω να ελέγξω αν έχει επιστρέψει.
Στο επάνω η περιγραφή (κοτσίδες) μοιάζει με τη Μαρία (Ουκρανή) που κατά τη γνώμη μου αξίζει τα 25.

Φυλής 54Β:Μια αραπίνα...Μεταβολή!!!

Πρέπει να είναι πάνω από εξάμηνο που εξαφανίστηκε από το 54 ισόγειο η Μαρία (Ελληνίδα), χοντρούλα αλλά πολύ ευχάριστη, και σωστή επαγγελματίας. Όποτε έχω περάσει από το καλοκαίρι όλο αραπίτσες έχει.

Φυλής 134Α:Βγήκε στο δωμάτιο με αέρα.Ωραίο μαυρομάλλικο μωρό (όλες μαυρομάλλες ήταν σήμερα!!!)Με babydoll και ωραία πόδια.Δίνω 20? και μπαίνω.Έρχεται η γκόμενα,πιάνουμε κουβέντα στα αγγλικά.Η κοπέλα λέγεται Σάρα και είναι από τη Σλοβενία.Της λέω έχω και πέδιλα για το σκι από τη Σλοβενία ELAN,πάω να πιάσω τα βυζιά της-πολύ ωραίο κορμί και ωραία μαστάρια-μου σπρώχνει το χέρι και μου λέει είναι παγωμένα.Λογικό επάνω σε μηχανή ήμουν!Ωραία συμμετοχή στο "κανονικό" όχι καλό στήσιμο στα 4,σήκωνε πολύ τον κώλο,την βάζω επάνω,μετά από 2 λεπτά,μου λέει κουράστηκα,να αλλάξουμε,τη βάζω στα πλάγια...Παπάρια στήσιμο.Τη ρωτάω πόσο καιρό είναι εδώ μου λέει 3 μήνες,μετά μόλις πάει να φύγει,τη ρωτάω πόσο καιρό κάνει τη δουλειά.Μου απαντάει "I told you"!!!!!Νευρίασε και έφυγε!

Σε αυτό το σπίτι(134 ισόγειο) ποτέ δεν έμεινα ικανοποιημένος. Ακόμη και όταν η κοπέλλα έδειχνε να υπόσχεται κάτι καλύτερο ήταν μία από τα ίδια. Μάλλον κυριαρχεί στο μαγαζί η νοοτροπία της ξεπέτας.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο σπίτι της Κολοκυνθούς ποιό δίδυμο δουλεύει? Το Όλγα-Σάντρα είναι ακόμα?
 

Επισκέπτης
Σήμερα περίπου στις 13:00 ήταν όλα κλειστά εκτός από το "200" όπου ήταν μια ρωσιδούλα μέτρια,και δεν τη δοκίμασα.
 

dimitriou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κολωνού 27 α' έπαιζε χτες η Ρωσίδα η Ειρήνη (η αλλιώς Φωτεινή  ;) ) Οι παλιοί θα την θυμούνται απο Λεωνίδου 6. Απίστευτα  :boobies: :boobies: μιλάμε. Πίπα πολύ καλή και νευρική και μετά ισπανική στα τεράστια πεπόνια της (αυτό υπόψη μόνο σε αυτούς που ξέρει). Συμετοχή πάρα πολύ καλή και εξαίρετη επαγγελματίας.Τιμή εκκίνησης 20 Ε

Αυτή η Ειρήνη παίζει και Ελ. Βενιζέλου???
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
γεια σας συναγωνιστες!!!λοιπον παροτι ειμαι αρκετα παλιος στο site(δεν γραφω συχνα,σχεδον καθολου),θελω να πω για ενα μπουρδελο που πιγα προχτεσ και μου κανε εντυπωση!!!

λοιπον πηγα στο διδιμου 8 (καθετος φυλης)και ηταν η νατασα!!παρα πολυ καλη σε εμφανιση κατι που με τραβηξε να περασω!!!!μεσα ηταν πολυ προσχαρη με χαμογελο εκανε ολες τις στασεις που της ζητησα και γενικα πολυ ευγενικη!!!

της μιλησα για το σιτε στο τελος αλλα δυστυχως δεν το ηξερε!!!

να αναφερω οτι η τιμη ηταν 25ε αλλα τα αξιζε πιστευω
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Η γνωσή Νατάσα που βρίσκεται ξέρει κανείς ?
 

ORTONISLAND

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ε
Κολωνού 27 α' έπαιζε χτες η Ρωσίδα η Ειρήνη (η αλλιώς Φωτεινή  ;) ) Οι παλιοί θα την θυμούνται απο Λεωνίδου 6. Απίστευτα  :boobies: :boobies: μιλάμε. Πίπα πολύ καλή και νευρική και μετά ισπανική στα τεράστια πεπόνια της (αυτό υπόψη μόνο σε αυτούς που ξέρει). Συμετοχή πάρα πολύ καλή και εξαίρετη επαγγελματίας.Τιμή εκκίνησης 20 Ε

οταν λες τιμη εκκινησης 20 , μεχρη τι τιμη μπορει να φτασεις ?

διοτι εχω παει τουλαχιστον 10  :knockinb: :knockinb: :knockinb:  φορες σε αυτην την MILTF
 

ORTONISLAND

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
λες να εχω χασει καλυτερες φασης ? 

για πες  ,  για  πες  ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom