Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (19 μέλη και 310 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ένα ακόμα ρεπορτάζ από μεσημεριανή τσάρκα στη Φυλής:

Διδύμου 8 Στο κάτω μια χοντρούλα.Δεν έλεγε τίποτα.Στο επάνω η γνωστή "τρελοκοτσιδού"!25? δεν τα αξίζει.

Φυλής 54ΒΗ αραπίνα του προηγούμενου ρεπορτάζ.Μεταβολή

Φυλής 59 Ένα πολύ ωραίο μωρό με καστανά μακρυά μαλιά.Ο κόσμος πολύς,άργησε η γκόμενα,3 εν αναμονή άδειου δωματίου,25? πολλά για φυλής και με ουρά...

Φυλής 80Μια χοντρούλα.Όχι άσχημη αλλά όχι για τις προτιμήσεις μου

Φυλής 84ΒΈνα ωραίο ξανθό μωράκι,αλλά ήταν έτοιμη να σχολάσει.Δεν πληρώνω τα τελειώματα...

Φυλής 65ΒΙσόγειο.Ένα ψηλό ξανθό με άσπρα εσώρουχα,αλλά στην ερώτησή μου στην τσατσά "μέχρι τι ώρα θα είναι;" εισέπραξα την απάντηση "μέχρι να κουραστεί"...Να την προσέχετε μη σας πάθει λουμπάγκο και δεν εισπράξετε άλλα...

Φυλής 67Η γκόμενα του προηγούμενου ρεπορτάζ,με κίτρινο φωσφοριζέ στρινγκάκι.Για να μη χαθεί στο σκότος του μαγαζιού μάλλον...

Φυλής 71ΒΗ Σάρα από τη Σλοβενία.Την πήρα την προηγούμενη φορά,αλλά δεν είναι Σίντυ για να την ξαναπάρω.

Φυλής 71Επάνω μια κοπέλα,που μάλλον ξεκίνησε να πάει στη δουλειά της και την τσίμπησαν για την φυλής.Παχουλή-όχι χοντρέλο-με γιαλάκια καθηγήτριας.

Φυλής 134Α Λοιπόν!Εδώ η τσατσά θέλει σφαλιάρες.Μπαίνω,και μου λέει "κάθησε η κοπέλα είναι στο δωμάτιο" της λέω "ευχαριστώ καθόμουν".Δεν ξέρω τι άκουσε,και μου είπε με απειλητικό και μάγκικο ύφος  "τι είπες;"...Τέλος πάντων...Βγαίνει η κοπέλα,ένα χαμογελαστό κοριτσάκι,με ωραία βυζάκια.20?.Αφού πάω στο κάτω και δεν είχε τίποτα επέστρεψα και μπήκα στο δωμάτιο.Πριν βγάλω το πουκάμισο,ήρθε και η κοπέλα!Φοβερά μάτια,χαμογελαστή,μιλάει αγγλικά.Ζέντα λέγεται και είναι από τη Λιθουανία.Στο κρεβάτι πολύ καλή,και συνεχώς μου μιλούσε,απαντώντας σε ότι τη ρώτησα αναλυτικά.Μόνο στην ερώτησή μου "Πώς αποφάσισες να κάνεις τη δουλειά;" μου απάντησε "Long story"!Στη φυλής τα 5 λεπτά δε φτάνουν...Πίπα φοβερή.Στήσιμο στα 4 φοβερό,απο επάνω πολύ καλό.Γενικά μια πολύ καλή κοπέλα που θα τιμήσω ξανά προσεχώς.

Βαθμολογία Ζέντα:
Εμφάνιση 8,5/10  (30%)
Σώμα 6,5/10  (30%)
Υπηρεσίες 8,5/10  (35%)
Συμπεριφορά 9/10  (5%}

Γενική βαθμολογία:7,92/10

Το σώμα της έχει λίγα παχάκια και η ίδια είπε ότι χρειάζεται δίαιτα.Είναι 2 μήνες στην Ελλάδα και 1 μήνα στη δουλειά.


***Οι κριτικές είναι προσωπικές. Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του και θέτει τις προτεραιότη τες του.***



 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Οποιος ψάχνει τη βίκυ από αλκαμενους μπορεί να τη βρεί στη διδύμου στο υπόγειο (στο πρώτο απο τα τρία σπίτια ) κάτω απο την αχαρνών στη βραδινή βάρδια.
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Κολωνού 27 α' έπαιζε χτες η Ρωσίδα η Ειρήνη (η αλλιώς Φωτεινή  ;) ) Οι παλιοί θα την θυμούνται απο Λεωνίδου 6. Απίστευτα  :boobies: :boobies: μιλάμε. Πίπα πολύ καλή και νευρική και μετά ισπανική στα τεράστια πεπόνια της (αυτό υπόψη μόνο σε αυτούς που ξέρει). Συμετοχή πάρα πολύ καλή και εξαίρετη επαγγελματίας.Τιμή εκκίνησης 20 Ε

Πάνο κατ αρχήν καλή χρονιά και χρόνια πολλά.

Η τύπισσα που περιγράφεις μήπως είναι η φωτεινή που ξάχνω και έχω ανοίξει και ειδικό θέμα στο "ιερόδουλες";

Για πες τι ώρα να πάω για να τσεκάρω
 

Επισκέπτης
Φίλε μου αυτή είναι. Θα την βρείς κάθε απόγευμα μετά τις 17:00.

Καλό βόλι.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
dstp εισαι τελειος,  πολυ γελιο, για πες η ζεντα ειναι  ψηλη? (panosmpos μη γελας) ειναι μελαχροινη?, το 134 α ειναι το ισογειο?
 

Επισκέπτης
dstp εισαι τελειος,  πολυ γελιο, για πες η ζεντα ειναι  ψηλη? (panosmpos μη γελας) ειναι μελαχροινη?, το 134 α ειναι το ισογειο?

Η Ζέντα είναι περίπου 1,70.Το 134α είναι το ισόγειο,αλλά συνεργάζεται και με το 71!Τα μαλιά είναι βαμμένα ανταύγειες κοκινοξανθά.
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
panosmpos και τι ώρα το πετυχες το μπιμπελάκι αν επιτρέπεται?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μπιμπελό επίσης παίζει και πρωινά στην Φωκαίας 25Α,την πέτυχα πάλι χτές,και την έχω πετύχει & Σάββατα πρωί.Ελληνίδα(δεν θυμάμαι το όνομα) 1,60 περίπου ωραίο κορμί με απίστευτη κολάρα και πολύ κούνημα.Ξανθό καρέ μαλλί.Πολύ καλή στο δωμάτιο και φιλική.ΕΙΝΑΙ petit ,20Euro αν θυμάμαι καλα(το άκουσες KOSTASF16)??
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
την μιρελλα λες φιλε μου...μην ανησυχεις ο κωστας την εχει τιμησει πολλες φορες.περασα και εγω σμερα και ηταν πολυ καλη.στα θετικα οτι εχει ριξει και την τιμη της στα 20Ε
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Σημερινή επίσκεψη: Φυλής 71 στο πάνω έπαιζε η Αλίνα από Ουκρανία. Καλό σώμα και ωραίο πρόσωπο... αυτό με τράβηξε παραδόξως και παρέβλεψα το αρνητικό ότι εμφανίζεται στο σαλόνι με σουτιέν - σχεδόν σίγουρο σημάδι ότι από βυζί δε σκίζει. 20€. Το μαλλί της κάτι σε απόχρωση του λαχανί, ασορτί με το μαλλί της τσατσάς. Στο δωμάτιο πίπα μέτρια και σκληρή - όχι αισθησιακή. Το σουτιέν δεν το βγάζει, απλώς το έκανε στην άκρη όταν της ζήτησα να της γλείψω τη ρόγα. Πρώτη στάση ιεραποστολικό κανά τρίλεπτο και μετά πισωκολλητό. Ωραίο κωλαράκι, δε λέω (αν και με λίγο μεγάλη περιφέρεια)... έχει και τατουάζ. Πέταξε όμως ένα «πιο σιγά, πονάω» και μου την έδωκε. Έχυσα όσο πιο γρήγορα μπορούσα για να την κάνω. Α, και πολύ κρέμα ρε παιδάκι μου. Τί πράμα είν' αυτό...
Πήγα να ρεφάρω στο γειτονικό Φυλής 71 το ισόγειο (71β). Εκεί η Αντριάννα η Ρωσίδα εμφανίζεται εντελώς γυμνή στο σαλόνι. Ωραίο σώμα με μέτρια προς μικρά βυζιά και φάτσα συμπαθητική, όχι προστυχόφατσα, αλλά και ούτε εξαιρετικά όμορφη. Η τσατσά που ήταν η κάβλα η ίδια, αλλά και η μεγάλη αναμονή με βοήθησαν να νιώσω και πάλι έτοιμος. 20€ κι εδώ. Η Αντριάννα αν και δεν αφήνει να τη γλείψεις κάνει ωραιότατη και καθόλου βιαστική πίπα και πολύ καλό γαμήσι με άριστη συμμετοχή. Έβγαζε επιφωνήματα κάβλας που με φτιάξανε. Σ' αυτή μπορεί και να ξαναπήγαινα. Στη γειτόνισσά της όχι.
Στα συν και των δύο μαγαζιών τα πολύ καθαρά σεντόνια. Εύγε ως προς αυτό.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
την μιρελα την τιμαω απο το 2003, επι φυλης τοτε, τελευταια αραια.
πρεπει να κατεβω πρωι να τσεκαρω τα new μπιμπελο,
panosmpos καταλαβα αυτο στην ιασωνος και αχιλλεως,
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εχω να τσεκαρω και αυτο στη φρατζη 47, την αγαπη, δεν εχει και σταθερο ωραριο..
λοιπον μπιμπελο 2006  ψηφιζω την καρινα, ακουω ψηφους
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Καρίνα δαγκωτό πέραν πάσης αμφιβολίας.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε panosmpos μου εβαλες πολλα για τσεκαρισμα, κι εγω πρεπει να κρατησω δυναμεις για τα αλλα μπιμπελο τα κιτρινομαυρα στο thai. νομιζω θα  απεχω απο το  bourdela.com για λιγο
 

Επισκέπτης
antisthenis το απόγευμα είχα κατέβει κι εγώ κι επιβεβαιώνω τα ίδια.Έμαθα μάλιστα ότι σήμερα το πρωί δούλευε πάλι η Σίντυ!Αύριο θα την αναζητήσω πριν φύγω για Αυστρία.

Δοκιμάστε την Ζέντα δε θα χάσετε!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
για ντενιζ ξερει κανεις αν ηρθε? την πηρα μονο μια φορα, και της χρωσταω αλλη μια, γιατι μια ισον καμμια
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλα λες το τσεχακι ειναι η ντενιζ
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παντως η ντενιζ το παρακανει με το δαγκωμα αρχιδιων, εγω τρομαξα λιγο, panosmpos την δοκιμασες?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο germaon την παρομοιασε με τη sylvia saint απλα καμια σχεση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom