Νέα

Ι5 και απαλλαγή (και επιπτώσεις σε δουλειά κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θες να ακουσεις για την ξερεις ποια τιποτα; γκευ
δεν ειμαι γκεη
ουτε εχω παει με καμμια τρανς αν και ξερω τις μισες της θεσσαλονικης
ρουφα τα αβγο σου τωρα εσυ τραβελογαμημενε πουστη και πηγαινε να τα πειτε με τον άλλο κωλογαμημενο τον πικερ

και αφου εγω ΔΕΝ σε βριζω και ΔΕΝ λεω ψεματα για εσενα ,ουτε για κανεναν άλλο πχ πικερ το ιδιο να κανετε και εσεις πουσταρες.

πουσταρες=αυτοι που γαμιουνται από τον κωλο σαν εσενα και τον πικερ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΡΙΖΩ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, μονοι σας το ειπατε ότι γαμηθηκατε από τον κωλο.
 

Επισκέπτης
δεν ειμαι γκεη
ουτε εχω παει με καμμια τρανς αν και ξερω τις μισες της θεσσαλονικης
ρουφα τα αβγο σου τωρα εσυ τραβελογαμημενε πουστη και πηγαινε να τα πειτε με τον άλλο κωλογαμημενο τον πικερ

και αφου εγω ΔΕΝ σε βριζω και ΔΕΝ λεω ψεματα για εσενα ,ουτε για κανεναν άλλο πχ πικερ το ιδιο να κανετε και εσεις πουσταρες.

πουσταρες=αυτοι που γαμιουνται από τον κωλο σαν εσενα και τον πικερ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΡΙΖΩ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, μονοι σας το ειπατε ότι γαμηθηκατε από τον κωλο.
βρωμοπουστααααααααα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
δεν ειμαι γκεη ουτε εχω παει με καμμια τρανς

πουσταρες = αυτοι που γαμιουνται από τον κωλο σαν εσενα και τον πικερ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΡΙΖΩ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, μονοι σας το ειπατε ότι γαμηθηκατε από τον κωλο.
:coffee:
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Ολοι οι κοπριτες μαζι  :rockon:  :jerking:


Αληθεια τυπε ποσες συνδεσεις γουαιφαι κλεβεις και τι προξυ χρησιμοποιεις και ποσο το πληρωνεις (?) για να γραφεις εδω στο μπου και να απαντας στον εαυτο σου ? ενδιαφερομαι γιατι θελω να το κανω και εγω  :happy:
εχεις απιστευτο  iq !


χαραμιζεσαι  εδω μεσα!
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
όταν εχεις ομολογησει πως σε γαμησε ο δυνατος πουτσος της βικυς πως εχεις μουτρα να λες άλλους αδερφες??????????
ποτε δεν ειπε κατι  τετοιο ...
το  εμαθε απο  τον al pacino πως εχει δυνατο πουτσο ..

οπως εσυ ......  για τη  φιονα ..  :afro:
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Χαίρε my 3 cents, χαίρε Πήτερ, μείναμε μόνοι μας τελικά! 3 κι ο δάσκαλος να μας θαυμάζει!

Ήμασταν ενωμένοι μέχρι το τέλος σε αυτό το νήμα μέσα από την ναυαγιότητά μας

χωρίς φιγούρες και επιβεβαιώσεις.  :sunglasses:

Δεν νομίζω να ξέρουμε ούτε κι οι ίδιοι γιατί ήρθαμε τελικά. Θέλαμε όμως.

Εμείς τα ναυάγια είμαστε που κάνουμε και θα κάνουμε την διαφορά στην ζωή.

Χωρίς εμάς, χάνεται το μέτρο σύγκρισης. Άρα κάτι αξίζουμε κι εμείς.  ;)  

Δεν αποκαλύψαμε τα τρομερά μυστικά μας παρά την σκληρή ανάκριση.  ;)

Οι εντολές ήταν εντολές. Δεν απέσπασαν πληροφορίες.  :2funny:  

Είμαστε οι περήφανοι αυθεντικοί γιωτάδες!  :rockon:

Και τώρα παίρνω άδεια ως αρχι-πυρηνάρχης, χωρίς να την ζητήσω μιας κι είμαι αρχι-πυρηνάρχης!

Θα τα ξαναπούμε. Με καλή διάθεση πάντα!

Αρχι-πυρηνάρχης = γυναίκα-γκόμενες-πουτάνες.

Πρέπει να πάρω πάλι δυνάμεις...τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται στην ζωή.  :rolleyes:




:rockon:
ave !
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • eb0aca133ec8663e8a26b8bc70fe621d--illustration-image.jpg
    eb0aca133ec8663e8a26b8bc70fe621d--illustration-image.jpg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 30
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποτε δεν ειπε κατι  τετοιο ...
το  εμαθε απο  τον al pacino πως εχει δυνατο πουτσο ..

οπως εσυ ......  για τη  φιονα ..  :afro:
οκ να το ξεκαθαρισει ο ιδιος να λεω κωλογαμημενο μονο τον πικερ,

δεν μ αρεσει ουτε να βριζω ουτε να με βριζουν είμαι ευγενικος κυριος
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
πριν πας στο στρατό είσαι παιδί. Αυτό έχει βάση. Στο στρατό θα αναλάβεις ευθύνες που δε σου εμπιστεύεται ούτε ο πατέρας σου. Οδηγείς ρεό/στάγιερ, λεωνίδας, παίρνεις όπλο στο χέρι αντί για το πουλί σου. Βέβαια αυτά είναι αυτονόητα, αλλά με νοημοσύνη κάτω από 80 περιμένεις να σου τα πω εγώ, αντί να τα καταλάβεις μόνος σου
πούστη σε κάνει ο θείος ή ο γείτονάς σου, γιατί ως γνωστόν οι πούστηδες πολλαπλασιάζονται αγγίζοντας παιδάκια.
Αυτά που λες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα και με αυτά που βίωσα στο κωλοχανείο που ονομάζετε Ε.Σ. Ξεκινάμε λοιπόν!
πριν πας στο στρατό είσαι παιδί. Αυτό έχει βάση. Στο στρατό θα αναλάβεις ευθύνες που δε σου εμπιστεύεται ούτε ο πατέρας σου. Οδηγείς ρεό/στάγιερ, λεωνίδας, .
Δεν ξέρω τι ισχύει για άλλους αλλά εγώ πριν κάνω την βλακεία και καταταγώ είχα αναλάβει πολλές ευθύνες, μπορώ να πω πολύ μεγαλύτερες για την ηλικία μου διοτι κρατούσα ένα μαγαζί ολόκληρο όταν έλειπε το αφεντικό, όσο αναφορά το ότι μαθαίνεις και οδηγείς η δουλεία μου ήταν σε συνεργείο και κατά καιρούς οδηγούσα και πήγαινα για παραλαβή παράδοση αυτοκίνητα πολλών εκατομμυρίων δραχμών. Παρεμπιπτόντως κάποιοι που αναλάμβαναν και καλά “υπεύθυνα” πόστα ήταν ανεύθυνοι αυτούς άραγε πως και δεν τους έκανε ο στρατός "υπεύθυνους" ?
παίρνεις όπλο στο χέρι αντί για το πουλί σου
Το ότι δίνετε σε κάποιον όπλο η πυρομαχικά δεν τον κάνει αυτόματα πιο υπεύθυνο ισα ισα ενδέχεται να γίνει πιο επικίνδυνος, διοτι είχαμε άτομο με ψυχολογικά το οποίο ήταν ένοπλος, ας μην παραλείψω ότι ένας μαλάκας λοχαγός ένα βράδυ που είχαμε πάει για νυχτερινή βολή έριξε για "πλάκα" μια σφαίρα στη φωτιά που είχαμε ανάψει για να ζεσταθούμε ! αυτούς άραγε και ειδικά τους μόνιμους πως και δεν τους έμαθε ο στρατός να κρατούν όπλο μαζί με τα συν αυτό παρελκόμενα αντί για το πουλί τους ?

πούστη σε κάνει ο θείος ή ο γείτονάς σου, γιατί ως γνωστόν οι πούστηδες πολλαπλασιάζονται αγγίζοντας παιδάκια. .

Πούστη δεν σε κάνει ούτε ο γείτονας ούτε ο θειος ούτε κανένας αν δεν το θέλεις η το κυριότερο δεν έχεις την προδιάθεση, ομοφυλόφιλος είτε γεννιέται κάποιος λόγο γενετικών και ορμονικών συγκύριων, είτε λόγο και της μόδας δοκιμάζει κάποιος, γουστάρει και "εξελίσσει" το θέμα, περιττό να σου πω για τους ομοφυλόφιλους φαντάρους  :effemine: αλλά το κυριότερο μόνιμα στελέχη καθώς και αυτούς που τους βάτευαν που είχαμε στον κατά τα άλλα "αντρικό" στράτευμα, αυτούς άραγε και ειδικά τους μόνιμους πως και δεν τους έκανε ο στρατός "άντρες"



Βέβαια αυτά είναι αυτονόητα, αλλά με νοημοσύνη κάτω από 80 περιμένεις να σου τα πω εγώ, αντί να τα καταλάβεις μόνος σου

Τα άνωθεν είναι αυτά που αναλήφθηκα εγώ και πάρα πολλοί άλλοι συνοδοιπόροι οι οποίοι ήταν χαμηλού, μέσου, και ανωτέρου επιπέδου και μόρφωσης όλοι μαζί χάνοντας χρόνο, χρήμα, ένσημα (τα οποία δεν στα πληρώνουν) αυτά που λες είναι αυτονόητα μόνο στο δικό σου μυαλό, μικρόκοσμο και κοσμοθεωρία βέβαια δεν παρεξηγώ ένα άτομο με αρνητικό δείκτη iq που δεν μπόρεσε να αναληφθεί κάτι από τα παραπάνω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ας το γράψω εδώ...επειδή έτσι μου αρέσει! 
Τι συμβαίνει; γιατί κατεβάζετε μαύρες πλερεζες στο σάιτ;
ας το δούμε θετικά κι ας μην συμφωνούμε
σε όλα. Επαναλάβετε μέσα σας κι ααααααααν τυχόν συμφωνείτε μαζί μου.

"Κάθε φορά που τα κάνω όλα ακάποτα
με γυναίκα που γουστάρω και με γουστάρει
το μονο που επιθυμώ είναι άλλη μία φορά.
Και αυτό ισχύει για πάντα."

Η ουσία είναι να βρούμε αυτή την γυναίκα.
Για όλους υπαρχει μία ιδανική.
Εκεί εστιάζουμε σαν άνδρες και έχουμε ορμή. Μην τα λένε ξανά και κάνουμε ρυτίδες από την επανάληψη.

Δείτε όλο αυτό που γίνεται ως ευκαιρία
να ξεδιπλώστε τις αρετές σας.
Δεν μπορεί να μην έχετε αρετές.
Δεν το πιστεύω.
Όταν ζεστάνει ο καιρός
θα ανοίξουν ξανά τα μπουρδέλα
γιατί έτσι πάνε αυτά ρε μάγκες.
Απλά δεν θα είναι όπως τα ξέρατε.
Προς το παρόν κοιτάξτε άλλου.
Ίσως να σας αρέσει πιο πολύ.

Ίσως...οπότε αρπάξτε την ευκαιρία, τώρα!

Εύχομαι υγεία σε όλους μας!

(αυτά από ένα καλό παιδί που ήταν λίγο
έως και πολύ αντιδραστικό αλλά ποτέ κακό)

:hi:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Ας το γράψω εδώ...επειδή έτσι μου αρέσει!  
Τι συμβαίνει; γιατί κατεβάζετε μαύρες πλερεζες στο σάιτ;
ας το δούμε θετικά κι ας μην συμφωνούμε
σε όλα. Επαναλάβετε μέσα σας κι ααααααααν τυχόν συμφωνείτε μαζί μου.

"Κάθε φορά που τα κάνω όλα ακάποτα
με γυναίκα που γουστάρω και με γουστάρει
το μονο που επιθυμώ είναι άλλη μία φορά.
Και αυτό ισχύει για πάντα."

Η ουσία είναι να βρούμε αυτή την γυναίκα.
Για όλους υπαρχει μία ιδανική.
Εκεί εστιάζουμε σαν άνδρες και έχουμε ορμή. Μην τα λένε ξανά και κάνουμε ρυτίδες από την επανάληψη.

Δείτε όλο αυτό που γίνεται ως ευκαιρία
να ξεδιπλώστε τις αρετές σας.
Δεν μπορεί να μην έχετε αρετές.
Δεν το πιστεύω.
Όταν ζεστάνει ο καιρός
θα ανοίξουν ξανά τα μπουρδέλα
γιατί έτσι πάνε αυτά ρε μάγκες.
Απλά δεν θα είναι όπως τα ξέρατε.
Προς το παρόν κοιτάξτε άλλου.
Ίσως να σας αρέσει πιο πολύ.

Ίσως...οπότε αρπάξτε την ευκαιρία, τώρα!

Εύχομαι υγεία σε όλους μας!

(αυτά από ένα καλό παιδί που ήταν λίγο
έως και πολύ αντιδραστικό αλλά ποτέ κακό)

:hi:
Σε καλωσορίζω πίσω έστω και σε αυτό το μικρό guest.
Καμμία πουτάνα όσο καλή και αν είναι δεν συγκρίνεται με την γυναίκα που σου δίνεται γιατί σε ποθεί και σε θέλει.
Οι άντρες που θέλουν να κάνουν έρωτα και όχι απλά σεξ με ένα σακί πατάτες καταλαβαίνουν τη διαφορά.
Ο αγοραίος έρωτας μετά από αυτή την κρίση θα κάνει καιρό να επανέλθει, αν τα καταφέρει στα επίπεδα που ήταν πριν.
Ειδικά τα λαϊκά μπουρδέλα δεν μπορεί να συνεχίσουν να λειτουργούν με τον τρόπο που λειτουργούσαν πριν το κλείσιμο.
Οι σιτεμένες Σοβιετικές με τα πλούσια προγράμματα που μεσουρανούσαν όντας όμως υγειονομικές βόμβες δεν ξέρω κατά πόσο θα παραμείνουν δημοφιλείς.
Σε κάθε περίπτωση ο στόχος του άντρα του σωστού του πρόστυχου ήταν είναι και θα είναι οι γκόμενες και οι γυναίκες που κατακτώνται από τα όποια προσόντα διαθέτει ο καθένας, και όχι οι πόρνες οι οποίες παίζουν το ρόλο του πρόχειρου και γρήγορου φαγητού, απλά ως κάτι για λιγούρα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φίλε σίτιζεν καταλαβαίνεις την διαφορά
και αυτό σε υψώνει (κι άλλο) στα μάτια μου. Φυσικά οφείλουμε να συμμετέχουμε
στο σάιτ και για την θεματολογία του.
Δηλαδή να λέμε (και) για πουτάνες.

Σε βρίσκω πολύ δυνατό παίκτη.

(όχι ότι περιμένεις επιβεβαίωση βέβαια)

 

BigJay

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
1
Εντός του Ιουνίου θα πρέπει να καταταχθώ στον στρατό. Έχω συμπληρώσει 1 έτος αναβολής για λόγους υγείας(ψυχολογικούς), υπάρχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα μέσα στην οικογένεια. Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας αν πρέπει να την εκπληρώσω ή να συνεχίσω μέχρι την απαλλαγή. Αξίζει να πάω στην άκρη του κόσμου να φυλάω ένα φυλάκιο όταν τα χρέη και οι υποχρεώσεις τρέχουν; Πόσο πιστεύετε ότι θα με επηρεάσει μετέπειτα στην επαγγελματική μου πορεία και πως θα με αντιμετωπίζει ο κοινωνικός μου περίγυρος;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Παρε Ι5 και μην το σκέφτεσαι.
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Εντός του Ιουνίου θα πρέπει να καταταχθώ στον στρατό. Έχω συμπληρώσει 1 έτος αναβολής για λόγους υγείας(ψυχολογικούς), υπάρχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα μέσα στην οικογένεια. Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας αν πρέπει να την εκπληρώσω ή να συνεχίσω μέχρι την απαλλαγή. Αξίζει να πάω στην άκρη του κόσμου να φυλάω ένα φυλάκιο όταν τα χρέη και οι υποχρεώσεις τρέχουν; Πόσο πιστεύετε ότι θα με επηρεάσει μετέπειτα στην επαγγελματική μου πορεία και πως θα με αντιμετωπίζει ο κοινωνικός μου περίγυρος;
λοιπον αδερφε για δημοσιο δε ξερω ποσο θα σε  επηρεασει.λογικα ναι.αλλα για ιδιωτικο τομεα καθολου.τωρα τονπεριγυρο σου γραφτον.σημασια εει εσυ τι κουπι τραβας.μη σε νοιαζει τι θα πουν
 

alex967

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
76
Like
11
Πόντοι
0
Εντός του Ιουνίου θα πρέπει να καταταχθώ στον στρατό. Έχω συμπληρώσει 1 έτος αναβολής για λόγους υγείας(ψυχολογικούς), υπάρχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα μέσα στην οικογένεια. Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας αν πρέπει να την εκπληρώσω ή να συνεχίσω μέχρι την απαλλαγή. Αξίζει να πάω στην άκρη του κόσμου να φυλάω ένα φυλάκιο όταν τα χρέη και οι υποχρεώσεις τρέχουν; Πόσο πιστεύετε ότι θα με επηρεάσει μετέπειτα στην επαγγελματική μου πορεία και πως θα με αντιμετωπίζει ο κοινωνικός μου περίγυρος;

Ειμαι μεσα απο τον Μαρτιο και ενω ειχα δουλεια πολυ καλη στην β ευρωπη γυρισα για να κανω θητεια. Αν εχεις τοσα αγχη/ προβληματα και δεν ενδιαφερεσαι να εργαστεις στο δημοσιο, παρε Ι5 μη το σκεφτεσαι
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
λοιπον αδερφε για δημοσιο δε ξερω ποσο θα σε  επηρεασει.λογικα ναι.αλλα για ιδιωτικο τομεα καθολου.τωρα τονπεριγυρο σου γραφτον.σημασια εει εσυ τι κουπι τραβας.μη σε νοιαζει τι θα πουν
Εντός του Ιουνίου θα πρέπει να καταταχθώ στον στρατό. Έχω συμπληρώσει 1 έτος αναβολής για λόγους υγείας(ψυχολογικούς), υπάρχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα μέσα στην οικογένεια. Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας αν πρέπει να την εκπληρώσω ή να συνεχίσω μέχρι την απαλλαγή. Αξίζει να πάω στην άκρη του κόσμου να φυλάω ένα φυλάκιο όταν τα χρέη και οι υποχρεώσεις τρέχουν; Πόσο πιστεύετε ότι θα με επηρεάσει μετέπειτα στην επαγγελματική μου πορεία και πως θα με αντιμετωπίζει ο κοινωνικός μου περίγυρος;
θα στο κανω και πιο λιανα.ο αδερφος μου λογο καποιον περιστασεων πριν πολλα χρονια πηρε Ι5.δεν ηθελε να παει.ειχε ενα καρο πτυχια ταυτοχρονα.ε 2 μηνες μετα επιασε δουλεια και βγαζει γαμω το χρημα χρονια τωρα.
 

BigJay

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
1
Ευχάριστη είδηση αυτή φίλε.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456
Εντός του Ιουνίου θα πρέπει να καταταχθώ στον στρατό. Έχω συμπληρώσει 1 έτος αναβολής για λόγους υγείας(ψυχολογικούς), υπάρχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα μέσα στην οικογένεια. Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας αν πρέπει να την εκπληρώσω ή να συνεχίσω μέχρι την απαλλαγή. Αξίζει να πάω στην άκρη του κόσμου να φυλάω ένα φυλάκιο όταν τα χρέη και οι υποχρεώσεις τρέχουν; Πόσο πιστεύετε ότι θα με επηρεάσει μετέπειτα στην επαγγελματική μου πορεία και πως θα με αντιμετωπίζει ο κοινωνικός μου περίγυρος;

Μη σε απασχολεί τι λένε οι άλλοι (κοινωνικός περίγυρος). κάνε ό,τι εσύ θες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom