Νέα

Ι5 και απαλλαγή (και επιπτώσεις σε δουλειά κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οχι μαλακιστηρια, δεν ειναι μυκονος για πουστιδες η ταυλανδη, ειναι ο νουμερο ενα σεξοτουριστικος προορισμος και για ετεροφυλοφιλους.

Επίσης στο σπιτι του κρεμασμένου δεν μιλανε για σχοινι, γαμημενε απο την τρανς βικυ βανορντεν και λοιποι ακολουθοι του κωλογαμημενου πικερ
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
560
Like
625
Πόντοι
86
Οχι μαλακιστηρια, δεν ειναι μυκονος για πουστιδες η ταυλανδη, ειναι ο νουμερο ενα σεξοτουριστικος προορισμος και για ετεροφυλοφιλους.

Επίσης στο σπιτι του κρεμασμένου δεν μιλανε για σχοινι, γαμημενε απο την τρανς βικυ βανορντεν και λοιποι ακολουθοι του κωλογαμημενου πικερ
Φιλε ταυλανδη πανε και ανωμαλοι που θελουν ανηλικους,ειναι φουλ εκει περα,μηπως κανεις λαθος στην τοποθετηση σου?
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
αντίθετα εσυ ντακοτα δηλωνεις υπερήφανος που οι ειδικοι σε εκριναν ΑΝΙΚΑΝΟ για μια ΑΝΔΡΙΚΗ θητεια που κανουν τα 18χρονα κορίτσια στο ισραηλ. καταλαβες μηπως τωρα γιατι κρινεσαι από αποψης ανδρισμου κατώτερος από τους Ι1,Ι2,Ι3,Ι4???

Εδώ γιατί δε πάνε οι γυναίκες στρατό? Δεν έχουμε ισότητα?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
και σου φαινεται περιεργο?
για ταυλανδη μιλαμε.
το νο1 σεξοτουριστικο προορισμο του πλανητη.
λογικο να δοκιμασω τι παιζει από διαδικτυακο καμακι.

Διαδικτυακό καμάκι;;;

καλύτερα πούστης!!!

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Οχι μαλακιστηρια, δεν ειναι μυκονος για πουστιδες η ταυλανδη, ειναι ο νουμερο ενα σεξοτουριστικος προορισμος και για ετεροφυλοφιλους.


Κοιτάξτε πόσο όμορφα πλασάρει το "και"...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ναι Ντακότα μια χαρα το πλασσαρω γιατι ετσι ειναι ανικανε αντρα και με χαρτι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Διαδικτυακό καμάκι;;;

καλύτερα πούστης!!!
τις μισες μου γκομενες απο σαητ τις γνωρισα, τωρα εδω και 5 χρονια μονο λαηβ.

Δεν μας τα λεγες οτι καλυτερα πουστης απο την αρχή να μην σε λεω ανανδρο απλα αλλα κατευθείαν πουστη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εδώ γιατί δε πάνε οι γυναίκες στρατό? Δεν έχουμε ισότητα?
θα επρεπε, γιατι και εμεις περιστιχιζομαστε απο εχθρους οπως το ισραηλ, αλλα αυτοι ειναι πιο συχνα σε πολεμο τα τελευταία 70 χρονια ειναι αληθεια
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
το συνεχιζεις τρολομαλακα?
τι σχεση εχει αν γινω πυροσβέστης ή κατι άλλο? (που ποτέ δεν ειχα ονειρο κατι τετοιο)

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ.

στο συγκεκριμενο μαλιστα δεν σε εκριναν βαση πχ υψους για να πεις δεν φταιω εγω. ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΣΜΟ ΣΟΥ ΕΚΡΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΟς ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ,

τα κορίτσια του ισραηλ κανουν δεν είναι ΚΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ

Καλά ντε, θα την πάρεις την απαλλαγή!

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
1) τις μισες μου γκομενες απο σαητ τις γνωρισα, τωρα εδω και 5 χρονια μονο λαηβ.

2)εν μας τα λεγες οτι καλυτερα πουστης απο την αρχή να μην σε λεω ανανδρο απλα αλλα κατευθείαν πουστη

1) Σαν παλιό κρασί. Όσο γερνάει καλύτερο.

2) Τι σε βολεύει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στα τελευταια ποστ η ασυναρτησια σου παει συννεφο,

Ρε τρολακια δεν παιζεις αμυνα που έχεις τρελοχαρτο πουστοχαρτο τεμπελιάς αντι να το τραβας απο τα μαλλια την μια μην εχω κολλημα με την πυροσβεστικη που ποτέ δεν επιδιωξα να παω και την αλλη με την ταυλανδη με τα πολλα τραβελια που επίσης ποτέ δεν πηγα;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εμένα...γιατί μου απολογείσαι;;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τντ  Δεν σου απολογουμε, πας να κοροιδεψεις με υπονοουμενα και σου απανταω σταρατα.

Εσυ δεν απαντας αν το ι5 σημαίνει ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ

Κατι το οποιο θα σε εκανε να ντρεπεσαι αντι να είσαι υπερηφανος οπως λες.

Λιγοτερο αντρα απο της φανταρινες με τα στριγκακια.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στηριξη στον φιλο μας τον πιτερ βαν νορντεν να παει τελικο και να μπει στην ιστορια του μιστερ μαλακας...

Ένας γιωτάς είμαι και μόνος μου παλεύω.

Ποιον να πρωτουποστηρίξω βρε άνανδροι;

και σε ποιο νήμα;

 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ένας γιωτάς είμαι και μόνος μου παλεύω.

Ποιον να πρωτουποστηρίξω βρε άνανδροι;

και σε ποιο νήμα;
Ο αχχιλεας παλευε μονος του με ποσους στρατιωτες και δεν μπορουσε να τον σκοτωσει κανεις

γινε και εσυ ενας

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τντ τον σουκερ μου θυμιζεις. Ελεγε μαλακιες 1000 φορες και του απαντουσα 1001. Τον προκαλουσα και τον ρωτουσα 1000 φορες και μια φορά δεν απαντουσε. Εκανε την παπια η κοτα νομιζοντας οτι αυτο ειναι χιουμορ.

Πες ρε κοτα είσαι υπερηφανος που οι ειδικοι σε γνωματευσαν ως ΑΝΙΚΑΝΟ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ, οταν ο στρατός πλεον ειναι παιχνιδακι και για κοριτσακια;;
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Τντ τον σουκερ μου θυμιζεις. Ελεγε μαλακιες 1000 φορες και του απαντουσα 1001. Τον προκαλουσα και τον ρωτουσα 1000 φορες και μια φορά δεν απαντουσε. Εκανε την παπια η κοτα νομιζοντας οτι αυτο ειναι χιουμορ.

Πες ρε κοτα είσαι υπερηφανος που οι ειδικοι σε γνωματευσαν ως ΑΝΙΚΑΝΟ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ, οταν ο στρατός πλεον ειναι παιχνιδακι και για κοριτσακια;;

Και η στρατιωτιοι τωρα,και η καραβαναδες,αρχηγοι γεεθα ειναι 150 κιλα ο καθενας ,και καθονται σε γραφεια,τα αρχαια χρονια η αξιωματικοι πολεμουσαν πρωτη γραμμη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και η στρατιωτιοι τωρα,και η καραβαναδες,αρχηγοι γεεθα ειναι 150 κιλα ο καθενας ,και καθονται σε γραφεια,τα αρχαια χρονια η αξιωματικοι πολεμουσαν πρωτη γραμμη
δεν πανε να είναι και αναπηροι. Αν σε καλουν να κανεις τις υποχρεωσεις σου και εσυ το παιζεις θηλυκια για να τεμπελιασεις, θηλυκια θα σε λεμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom