Νέα

Ι5 και απαλλαγή (και επιπτώσεις σε δουλειά κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
δεν πανε να είναι και αναπηροι. Αν σε καλουν να κανεις τις υποχρεωσεις σου και εσυ το παιζεις θηλυκια για να τεμπελιασεις, θηλυκια θα σε λεμε.

Αρα δεν σε πειραζει που το κεφαλι του στρατου ειναι για τον πουτσο? Και εκει μεσα νοικοκυρα θα γινεις πλεον,θα μαγηρευεις,θα σκουπιζεις,θα ξεσκατωνεις,θα μαγειρευεις, πραγματικη,σπαρτιατικη στρατιωτικη εκπαιδευση 0...


 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν θα μάθεις τα μυστικά μας.

Υποστηρίζω την πλευρά μου!

Αυτή είναι η αληθινή ομαδικότητα.

Παντού!

Γιατί να ντρέπομαι;

Θα ντρεπόμουν αν ήμουν γιαλαντζί!

Είμαστε οι περήφανοι αυθεντικοί γιωτάδες!


:rockon:

(έφυγα)
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
δεν πανε να είναι και αναπηροι. Αν σε καλουν να κανεις τις υποχρεωσεις σου και εσυ το παιζεις θηλυκια για να τεμπελιασεις, θηλυκια θα σε λεμε.

Το θηλυκό είναι από τη φύση του το υποτακτικό γένος.
Από τη στιγμή που πας στρατό, υποτάσσεσαι και άρα είσαι θηλυκό.
Οι γιωτάδες είμαστε επαναστάτες και άρα πιο άντρες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε υπερηφανη ντακοτα για πολλοστη φορα.

Εισαι ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΩΣ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ;;;;

συνέχιζε να κσνεις την παπια και να ξεφτιλιζεσαι
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Το θηλυκό είναι από τη φύση του το υποτακτικό γένος.
Από τη στιγμή που πας στρατό, υποτάσσεσαι και άρα είσαι θηλυκό.
Οι γιωτάδες είμαστε επαναστάτες και άρα πιο άντρες
χαχαχαχα
συμφωνα με την λογικη σου και οι πουσταραδες αφου αντεχουν τον πονο οταν βαζουν καυλια στον πατο τους ειναι περισοτερο αντρες απο οσους δεν βαζουν
ρε τα πουστρακια που προσπαθουν ανεπιτυχως να κανουν τα ασπρο μαυρο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ο αχχιλεας παλευε μονος του με ποσους στρατιωτες και δεν μπορουσε να τον σκοτωσει κανεις

γινε και εσυ ενας

Δεν είμαι ανταγωνιστικός.

Θέλω μόνο το καλό.

Απλα μου την βαράτε...ώρες-ώρες

και μετά δεν παίρνετε ευθύνες.

Εγώ ξέρω να παίρνω ευθύνες.

Ναι, εγώ!

Αυτά Μήτσο.

:sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το θηλυκό είναι από τη φύση του το υποτακτικό γένος.
Από τη στιγμή που πας στρατό, υποτάσσεσαι και άρα είσαι θηλυκό.
Οι γιωτάδες είμαστε επαναστάτες και άρα πιο άντρες
οχι δεν ειναι ετσι.

Το αρσενικο , ο αντρας δεν αρνειται την στρατευση, οπου παιρνει οπλο, δυναμη, ικανότητα να σκοτωσει.


Οι γυναικουλες και οι αδερφες φοβουνται τα οπλα και την στρατευση.

Ο Αχιλλέας προδοθηκε απο τον αντρισμο του γιατι χαζευε τα οπλα αντι τα πλεκτα στην παγιδα που του εστησε ο Οδυσσέας.

Εσείς οι γιωταδες πηγατε μπροστα στα οπλα και ειπατε αδερφιστικα, αχ δεν ειναι για εμας, ας τα παρει αλλος και ας ξεφτιλιστουμε ως ΑΝΊΚΑΝΟΙ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν είμαι ανταγωνιστικός.

Θέλω μόνο το καλό.

Απλα μου την βαράτε...ώρες-ώρες

και μετά δεν παίρνετε ευθύνες.

Εγώ ξέρω να παίρνω ευθύνες.

Ναι, εγώ!

Αυτά Μήτσο.

:sunglasses:
αμα ηξερες να παιρνεις ευθυνες θα σου εμπιστευονταν οπλο οι ειδικοι.

Οι ειδικοί σε εκριναν ανικανο και σε απαλλαξαν ευθυνων
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
χαχαχαχα
συμφωνα με την λογικη σου και οι πουσταραδες αφου αντεχουν τον πονο οταν βαζουν καυλια στον πατο τους ειναι περισοτερο αντρες απο οσους δεν βαζουν
ρε τα πουστρακια που προσπαθουν ανεπιτυχως να κανουν τα ασπρο μαυρο

Αυτή δεν είναι δικιά μου λογική αλλά η δικιά σας.
Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες τα καταφέρνουν μια χαρά στο στρατό και άρα εμείς που δεν πάμε είμαστε χειρότεροι.
Και στην πορνεία οι γυναίκες τα καταφέρνουν πολύ καλά.
Γιατί δεν πάτε να ρουφήξετε κανα καβλί Πακιστανού για να μας αποδείξετε τον ανδρισμό σας;

Γιωτάδες ανυπόταχτοι, ελεύθεροι, κόντρα στο σύστημα δε φοβόμαστε ούτε εξωτερικούς ούτε εσωτερικούς εχθρούς. Δε βάζουμε νταβατζήδες πάνω από το κεφάλι μας και δεν πεθαίνουμε για τα λεφτά κανενός.
Στρατόκαβλοι, πόρνες του συστήματος, μασάτε σανό και προβάλλετε το στρατό σαν δείγμα ανδρισμού για να καλύψετε την ανεπάρκειά σας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες τα καταφέρνουν μια χαρά στο στρατό και άρα εμείς που δεν πάμε είμαστε χειρότεροι.
Και στην πορνεία οι γυναίκες τα καταφέρνουν πολύ καλά.
σε ποιον κοσμο προσποιησαι οτι ζεις;;;

Ο στρατός είναι αντρικη ενασχοληση και οι γυναικες που πηγαινουν στρατο αποκτούν ετσι αντρισμο, οι αντρες που την αποφεύγουν αποφεύγουν να γινουν ανυρες, να αναλαβουν ευθυνες, να κρατησουν οπλο που δινει δυναμη. Δεν πα να εισαι και πρωθυπουργός ή ο αρχιστράτηγος, αμα εγω κρατώ το οπλο κουμαντο κανω εγω.

Η πορνεια ειναι γυναικεία ενασχοληση και οι άντρες που την εξασκουν οπως οι γυναικες ρουφωντας πιπες αποκτουν θηλυκοτητα και λεγονται πουστρακια.

1+1=2
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Αυτή δεν είναι δικιά μου λογική αλλά η δικιά σας.
Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες τα καταφέρνουν μια χαρά στο στρατό και άρα εμείς που δεν πάμε είμαστε χειρότεροι.
Και στην πορνεία οι γυναίκες τα καταφέρνουν πολύ καλά.
Γιατί δεν πάτε να ρουφήξετε κανα καβλί Πακιστανού για να μας αποδείξετε τον ανδρισμό σας;

Γιωτάδες ανυπόταχτοι, ελεύθεροι, κόντρα στο σύστημα δε φοβόμαστε ούτε εξωτερικούς ούτε εσωτερικούς εχθρούς. Δε βάζουμε νταβατζήδες πάνω από το κεφάλι μας και δεν πεθαίνουμε για τα λεφτά κανενός.
Στρατόκαβλοι, πόρνες του συστήματος, μασάτε σανό και προβάλλετε το στρατό σαν δείγμα ανδρισμού για να καλύψετε την ανεπάρκειά σας.

χαχαχαχα
συμφωνα με την λογικη σου και οι πουσταραδες αφου αντεχουν τον πονο οταν βαζουν καυλια στον πατο τους ειναι περισοτερο αντρες απο οσους δεν βαζουν
ρε τα πουστρακια που προσπαθουν ανεπιτυχως να κανουν τα ασπρο μαυρο
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Αυτή δεν είναι δικιά μου λογική αλλά η δικιά σας.
Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες τα καταφέρνουν μια χαρά στο στρατό και άρα εμείς που δεν πάμε είμαστε χειρότεροι.
Και στην πορνεία οι γυναίκες τα καταφέρνουν πολύ καλά.
Γιατί δεν πάτε να ρουφήξετε κανα καβλί Πακιστανού για να μας αποδείξετε τον ανδρισμό σας;

Γιωτάδες ανυπόταχτοι, ελεύθεροι, κόντρα στο σύστημα δε φοβόμαστε ούτε εξωτερικούς ούτε εσωτερικούς εχθρούς. Δε βάζουμε νταβατζήδες πάνω από το κεφάλι μας και δεν πεθαίνουμε για τα λεφτά κανενός.
Στρατόκαβλοι, πόρνες του συστήματος, μασάτε σανό και προβάλλετε το στρατό σαν δείγμα ανδρισμού για να καλύψετε την ανεπάρκειά σας.

τα οπλα και ο στρατος είναι ένα ευχαριστο σπορ για ανδρες τουλάχιστον



 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
οταν πηγα φανταρος ειχαμε ενα παιδι που ειχε το ενα ποδι διαλυμενο απο τροχαιο με μηχανη
σε συζητηση μαζι μου μου ειχε πει οτι οταν ειχε γινε ιτο τροχαιο οι γιατροι ελεγαν στους γονεις του να υπογραψου νγια αν του κοψουν το ποδι αυτοι δεν υπεγραψαν και το παιδι ειχε φαει αρκετα χειρουργεια σε αγγλια για να σωσει το ποδι του
με τα πολλα το ποδι του ειχε ερθει σε μια κατασταση αρκετα καλη και με φυσικοθεραπειες και γυμναστηριο ειχε φτασει σε πολυ καλο επιπεδο
σε σχεση με το μεσο αγυμναστο ατομο ηταν και σε τρομερα καλυτερη φαση,φυσικα ειχε μια τομη απο την αρχη του τετρακεφαλου μεχρι την γαμπα
το ατομο αυτο ειχε μια αναβολη 2 ετων και ειχε μπει παλι μεσα οταν τελειωσε οχι για να βγει ι5 αλλα για να κανει την θητεια του τελικα την εκανε ι3 ενοπλο και ηταν περηφανος φυσικα μπορουσε να παρει ι5 και δεν θα ειχε βιοποριστικο προβλημα αφου ηταν απο φραγκατη οικογενεια
σε αντιδιαστολη εχουμε τα πουστρακια του φορουμ που πηραν ι5 ενω δεν ειχαν κανενα προβλημα και το θεωρουν μαγκια
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Θα ηθελα να μαθω απο τους ειδημονες αυτο το "οτι ο στρατος σε κανει αντρα" δηλαδη πριν πας εισε ομοφυλοφιλος, αδελφη, τρανσεξουαλ η γυναικα, και οταν πας εκει μετατεπεσε σε αντρα, δηλαδη συμφωνα με τα λεγομενα αυτα ενα βγουμε ενα βραδυ στη συγγρου και στο γκαζι και μαζεψουμε ολους τους κουνιστους (χωρις να εχω απολυτως τιποτα με τους ανθρωπους) και τους καταταξουμε θα την κοψουν την ιδιετεροτητα τους ?? Τι βλακειες εχουμε ακουσει τοσα χρονια, επειδη οι αχρηστοι καραβαναδες θελουν να εχουν τσαμπα υπηρετες εχουν περασει στον κοσμο οτι για να ειναι και να θεωρειτε αντρας καποιος πρεπει να περασει απο το κατοφλι τους.
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
σε ποιον κοσμο προσποιησαι οτι ζεις;;;

Ο στρατός είναι αντρικη ενασχοληση και οι γυναικες που πηγαινουν στρατο αποκτούν ετσι αντρισμο, οι αντρες που την αποφεύγουν αποφεύγουν να γινουν ανυρες, να αναλαβουν ευθυνες, να κρατησουν οπλο που δινει δυναμη. Δεν πα να εισαι και πρωθυπουργός ή ο αρχιστράτηγος, αμα εγω κρατώ το οπλο κουμαντο κανω εγω.

Η πορνεια ειναι γυναικεία ενασχοληση και οι άντρες που την εξασκουν οπως οι γυναικες ρουφωντας πιπες αποκτουν θηλυκοτητα και λεγονται πουστρακια.

1+1=2
Αντρική απασχόληση. Ας γελάσω. Στο στρατό πάνε όλες οι κρυφές μπας και αρπάξουν κανα καβλί. Το ίδιο με το μοναχισμό.
Πολύ αντρικό να είσαι όλη μέρα με άντρες και να κοιμάσαι μαζί τους.
Πού τα πουλάτε αυτά ρε?
Στρατό πάνε όλες οι αδερφές και το παίζουν άντρες μετά.
Και οι Σπαρτιάτες  που ήταν ο πιο δυνατός στρατός του κόσμου γαμιόντουσαν μεταξύ τους για να αποκτήσουν δεσμούς.
Κι αυτό δείγμα ανδρισμού υποθέτω?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Θα ηθελα να μαθω απο τους ειδημονες αυτο το "οτι ο στρατος σε κανει αντρα" δηλαδη πριν πας εισε ομοφυλοφιλος, αδελφη, τρανσεξουαλ η γυναικα, και οταν πας εκει μετατεπεσε σε αντρα, δηλαδη συμφωνα με τα λεγομενα αυτα ενα βγουμε ενα βραδυ στη συγγρου και στο γκαζι και μαζεψουμε ολους τους κουνιστους (χωρις να εχω απολυτως τιποτα με τους ανθρωπους) και τους καταταξουμε θα την κοψουν την ιδιετεροτητα τους ?? Τι βλακειες εχουμε ακουσει τοσα χρονια, επειδη οι αχρηστοι καραβαναδες θελουν να εχουν τσαμπα υπηρετες εχουν περασει στον κοσμο οτι για να ειναι και να θεωρειτε αντρας καποιος πρεπει να περασει απο το κατοφλι τους.
πριν πας στο στρατό είσαι παιδί. Αυτό έχει βάση. Στο στρατό θα αναλάβεις ευθύνες που δε σου εμπιστεύεται ούτε ο πατέρας σου. Οδηγείς ρεό/στάγιερ, λεωνίδας, παίρνεις όπλο στο χέρι αντί για το πουλί σου. Βέβαια αυτά είναι αυτονόητα, αλλά με νοημοσύνη κάτω από 80 περιμένεις να σου τα πω εγώ, αντί να τα καταλάβεις μόνος σου.
πούστη σε κάνει ο θείος ή ο γείτονάς σου, γιατί ως γνωστόν οι πούστηδες πολλαπλασιάζονται αγγίζοντας παιδάκια.

Αντρική απασχόληση. Ας γελάσω. Στο στρατό πάνε όλες οι κρυφές μπας και αρπάξουν κανα καβλί. Το ίδιο με το μοναχισμό.
Πολύ αντρικό να είσαι όλη μέρα με άντρες και να κοιμάσαι μαζί τους.
Πού τα πουλάτε αυτά ρε?
Στρατό πάνε όλες οι αδερφές και το παίζουν άντρες μετά.
Και οι Σπαρτιάτες  που ήταν ο πιο δυνατός στρατός του κόσμου γαμιόντουσαν μεταξύ τους για να αποκτήσουν δεσμούς.
Κι αυτό δείγμα ανδρισμού υποθέτω?
είναι γνωστό τοις πάσι ότι οι μεγαλύτεροι άντρες είναι οι μόδιστροι, οι κομμωτές, οι μακιγιέρ. Είσαι περικυκλομένος από γυναίκες και παράγει 10 φορές περισσότερη τεστοστερόνη ο οργανισμός.
άντε τώρα να κάνεις καμιά δουλειά που έχει 100% άντρες, π.χ. εργάτης σε ορυχεία. Αυτοί παίρνουν τους γκασμάδες, πάνε 100 μέτρα κάτω από έδαφος και αρχίζουν και ξεκωλιάζονται.
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
είναι γνωστό τοις πάσι ότι οι μεγαλύτεροι άντρες είναι οι μόδιστροι, οι κομμωτές, οι μακιγιέρ. Είσαι περικυκλομένος από γυναίκες και παράγει 10 φορές περισσότερη τεστοστερόνη ο οργανισμός.
άντε τώρα να κάνεις καμιά δουλειά που έχει 100% άντρες, π.χ. εργάτης σε ορυχεία. Αυτοί παίρνουν τους γκασμάδες, πάνε 100 μέτρα κάτω από έδαφος και αρχίζουν και ξεκωλιάζονται.

Πιο άντρες είναι οι κραγμένες ναι, από κάτι κρυφές σαν κι εσάς. Καλά τα λες.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Πιο άντρες είναι οι κραγμένες ναι, από κάτι κρυφές σαν κι εσάς. Καλά τα λες.
με έβγαλες και πούστη τώρα.
μήπως να μου κάνεις και μια διαδικτυακή εξέταση ούρων, γιατί παίρνω ένα CLA και μια B12 και κατουράω λίγο πιο σκούρα τώρα τελευταία.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
με έβγαλες και πούστη τώρα.
μήπως να μου κάνεις και μια διαδικτυακή εξέταση ούρων, γιατί παίρνω ένα CLA και μια B12 και κατουράω λίγο πιο σκούρα τώρα τελευταία.

Γιατί αναρωτιέσαι;

όπως αυθαίρετα με έβγαλε πούστη
ο τρανσο-λόβερ Νικόλας, έτσι σε έβγαλε
κι εσένα ο σώμας. Δίκαιο μου φαίνεται!

:2funny:
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
με έβγαλες και πούστη τώρα.
μήπως να μου κάνεις και μια διαδικτυακή εξέταση ούρων, γιατί παίρνω ένα CLA και μια B12 και κατουράω λίγο πιο σκούρα τώρα τελευταία.

Τι λόγο έχει κάποιος να πάει στρατό αν δε γουστάρει αγοράκια?
Για να κρατήσει όπλο?
Έτσι γίνεσαι άντρας?
Ο άντρας δεν έχει ανάγκη από εξαρτήματα για να υποβοηθήσουν τον ανδρισμό του.
Αυτοί που έχουν ανάγκη από πατερίτσες για να νιώσουν άντρες, είναι αυτοί που κάτι τους λείπει.
Τα αυτονόητα λέω, δεν είναι πυρηνική φυσική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom