Νέα

Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Μ εχουν χωρισει 2 γκομενες επειδη αρνιομουν πεισματικα να τις παρω απ το κωλο
Ποτε δε καταλαβα γιατι πρεπει να βαλω τον πουτσο μου εκει που η αλλη χεζει :vomit: οταν υπαρχει το πεντακαθαρο μουνακι της να ξεσκισω
Εν τω μεταξυ ολοι εσεις οι κωλο-γαμιαδες εχετε καταλαβει οτι δεν εχετε και μεγαλη διαφορα απο εναν ενεργητικο γκει ετσι; Και οι 2 κωλους γαματε

Το μουνάκι δε χέζει αλλά κατουράει κι αυτό... Εχω τύχει σε κώλο πολύ πιο καθαρό από πολλές βρωμομούνες... Γενικά πιστεύω είναι στην υγειηνή της καθεμίας, αν ξέρει ότι θα τον φάει να τον ξεπλύνει λίγο κλπ...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Υπήρχε άλλωστε και η γνωστή στιχομυθία "δεν γαμώ κώλο που κλάνει και μουνί που κατουρεί μα την παίζω με το χέρι και την έχω καθαρή" :grin:
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Το μουνάκι δε χέζει αλλά κατουράει κι αυτό... Εχω τύχει σε κώλο πολύ πιο καθαρό από πολλές βρωμομούνες... Γενικά πιστεύω είναι στην υγειηνή της καθεμίας, αν ξέρει ότι θα τον φάει να τον ξεπλύνει λίγο κλπ...
Δεν κατουραει το μουνι.
Τα ουρα βγαινουν απο την ουρηθρα που ειναι μια τρυπουλα λιγο πιο ψηλα απο εκει που τον βαζουμε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Μωρτης21

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2020
Μηνύματα
22
Like
100
Πόντοι
0
Γαμήσι από τον κώλο και χυσιμο στη μάπα.
Όσοι δεν τα έχουν κάνει είναι ... παρθένοι .
Τα φλοκια στη μαμα στη νυν απειρες φορες.Το κωλι της ομως δε το εδινε μεχρι που μου ειπε χθες θελω να με καρφωσεις την επομενη φορα.Φαινεται αμεταχειριστω.Στα 4 πρωτη φορα η ξαπλα;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.923
Πόντοι
2.606
... άκου αδειάζεις από το μπουκάλι τού λακτασιντ μια μικρή ποσότητα βάζεις μέσα μία κουταλιά τριμμένο πράσινο σαπούνι.. καί μετά προσθέτεις καί τρείς κουταλιές μαύρο ιόδιο... έτοιμο το σκεύασμα.
σα συνταγη του πετρετζικη ακουγεται  :tooth:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
Τα φλοκια στη μαμα στη νυν απειρες φορες.Το κωλι της ομως δε το εδινε μεχρι που μου ειπε χθες [size=19pt]θελω να με καρφωσεις[/size] την επομενη φορα.Φαινεται αμεταχειριστω.Στα 4 πρωτη φορα η ξαπλα;
.ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΣΟΧΟ....  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γαμήσι από τον κώλο και χυσιμο στη μάπα.
Όσοι δεν τα έχουν κάνει είναι ... παρθένοι .

Λακη εαν θες να τη χυσεις στο στομα, τι παιζει;

Της τον δινεις ετσι οπως ειναι με τη σκατομυρωδια και τα κωλοζουμα και τον βαζει στο στομα της;

Μετα σε φιλαει και στο στομα;

  :S :S :S

 

Μανόλης-gr7

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Την πρώτη δε θέλω να την θυμάμαι!!  Ούτε τη γκόμενά ούτε τον κωλο της!! Την επόμενη που ήταν η πρώτη της φορά μεταμορφώθηκε και γκαριζε από καυλα!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη εαν θες να τη χυσεις στο στομα, τι παιζει;

Της τον δινεις ετσι οπως ειναι με τη σκατομυρωδια και τα κωλοζουμα και τον βαζει στο στομα της;

Τύπε ... όταν γαμάς κώλο είναι η αλήθεια ότι σπάνια μετά πας να τη χύσεις κσι στο στόμα.
Μιλάμε για γυναίκες που η απόσταση είναι ... σεβαστή από τον κώλο στο στόμα τους.

Όχι για κάτι σκιπιτάρες τάπες με σταν σμίθ ....

Κρατιέμαι με δυσκολία να ανεβάσω φωτό με τα πολεμοεφόδια του σκληρού χύστη όταν πάει να γαμήσει κώλο.

Δεν ξέρω αν θέλω να ταβανιάσω την καλτίλα.

Ίσως το φυλάω και για ... κυριακή !!!!!

Υ.Γ. Σε αυτές τις τάπες με τα ελαστικά τζην και τα σταν σμιθ που είχες ανεβάσει ... δεν σε ενοχλεί περισσότερο η ποδαρίλα από τα σταν σμιθ ;;;
Δύσκολο να ξεπεράσει η κωλαρίλα την ποδαρίλα.
Εννοείται ότι θα μυρίζουν και κωλαρίλα , γιατί αφού δεν γαμιούνται από κώλο , δεν πλένουν σωστά το σουφρίδι τους.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κρατιέμαι με δυσκολία να ανεβάσω φωτό με τα πολεμοεφόδια του σκληρού χύστη όταν πάει να γαμήσει κώλο.


Ίσως το φυλάω και για ... κυριακή !!!!!

Λακη εως τη Κυριακη μπορει να μη ζουμε φιλε.

Δωσε τωρα, τι παιζει;

Παμε, ανεβασε τη φωτο με τα εφοδια για το πολεμο.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:
...Δωωωωωσσσσσεεεε ΣΚΛΗΡΕ χύστη.. :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Μ εχουν χωρισει 2 γκομενες επειδη αρνιομουν πεισματικα να τις παρω απ το κωλο
Ποτε δε καταλαβα γιατι πρεπει να βαλω τον πουτσο μου εκει που η αλλη χεζει :vomit: οταν υπαρχει το πεντακαθαρο μουνακι της να ξεσκισω
Εν τω μεταξυ ολοι εσεις οι κωλο-γαμιαδες εχετε καταλαβει οτι δεν εχετε και μεγαλη διαφορα απο εναν ενεργητικο γκει ετσι; Και οι 2 κωλους γαματε

Όποιας ο κώλος βρωμάει κωλίλα, σίγουρα το μουνί της θα βρωμάει "μπακαλιαρίλα". :)



 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Τύπε ... όταν γαμάς κώλο είναι η αλήθεια ότι σπάνια μετά πας να τη χύσεις κσι στο στόμα.
Μιλάμε για γυναίκες που η απόσταση είναι ... σεβαστή από τον κώλο στο στόμα τους.

Όχι για κάτι σκιπιτάρες τάπες με σταν σμίθ ....

Κρατιέμαι με δυσκολία να ανεβάσω φωτό με τα πολεμοεφόδια του σκληρού χύστη όταν πάει να γαμήσει κώλο.

Δεν ξέρω αν θέλω να ταβανιάσω την καλτίλα.

Ίσως το φυλάω και για ... κυριακή !!!!!

Υ.Γ. Σε αυτές τις τάπες με τα ελαστικά τζην και τα σταν σμιθ που είχες ανεβάσει ... δεν σε ενοχλεί περισσότερο η ποδαρίλα από τα σταν σμιθ ;;;
Δύσκολο να ξεπεράσει η κωλαρίλα την ποδαρίλα.
Εννοείται ότι θα μυρίζουν και κωλαρίλα , γιατί αφού δεν γαμιούνται από κώλο , δεν πλένουν σωστά το σουφρίδι τους.

Κάντε μου την τιμή, να μας δώσετε ένα μικρό ενδεικτικό δείγμα.
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
123
Κριτικές
5
Like
409
Πόντοι
301
Πρώτες 2-3 απόπειρες θυμάμαι ήταν με μια κοπέλα μου, αυτή γύρω στα 18 τότε , δοκιμάσαμε μπήκα έσπρωξα λίγο αλλά μάλλον ήμουν απότομος και αυτή λίγο φοβισμένη. Η πρώτη ολοκληρωμένη φορά ήταν με μια άλλη γκόμενα αργότερα που άντεχε και έτσι έδωσα δυνατά. Ε μετά έμαθα :cheesy:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Το επόμενο βήμα είναι να συνδυάσουμε τα 2 τελευταια νηματα.
Δηλαδη γαμησι από κωλο και χυσιμο στο στόμα. Το λεγόμενο ass to mouth που λέμε στο χωριό μας.
Προσωπικά μόνο με καποτα το έκανα σε γκόμενές.
Ενα μιλφ που ξεκωλιαζα κάποτε και το γούσταρε, οπότε τον έβγαζα έπαιζε λίγο μερέντα και δεν ήθελα να της τον δώσω στο στόμα..
Σε τουριστικο νησι του β/α αιγαιου, ειχα βρει μια ντοπια νησιωτοπουλα, αυτη 27 χρονων τοτε σε καλη φυσικη κατασταση και ομορφουλα. Αφου ειχαμε παει σε ενα  παραθαλασσιο εστιατοριο  μετα απο μπολικο παγωμενο λευκο μοσχατο κρασι, καταληξαμε στο στουντιο που εμενα. Εκει αρχισαν οι μαχες πανω στο διπλο κρεβατι, και ξαφνικα πανω στην τρελα παιρνω το nivea body milk και αφου αδειασα μπολικο στην κωλοτρυπιδα της, αρχισα να την παιρνω απο κω.. Βαλε -βγαλε, βαλε-βγαλε, βγηκε και το γρεζι αλλα δεν το πηρα ειδηση γιατι ηταν σχεδον σκοταδι μεσα, και οτι φως εμπαινε απ εξω.. Την μυρωδια την ειχε σκεπασει το nivea. Mεσα στην ενταση της στιγμης τον εδωσα στο στομα, και αυτη τον ρουφουσε με μανια. Οταν τελειωσε η φαση, παω στο μπανιο και τι να δω; πουτσοκεφαλο γυρω γυρω μεσ την μερεντα.. Και σκεφτηκα, μα καλα τοση ωρα τον καταπινε λερωμενο και δεν καταλαβαινε τιποτα; Oh Shit!  :S
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Η πρώτη φορά που πηδήξατε γυναικείο κώλο.

Το κάνατε με επαγγελματία ή ερασιτέχνισσα;

Συναισθήματα κι εντυπώσεις...
19 ετών γαμουσα ένα μωρό, στην Πάτρα...
Τελειώνουν οι καποτες, της λέω να πεταχτεί να πάρει...
Δεν πήγε...
Τον έδωσα ακαποτα στον κωλο...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
την πρωτη φορα που γαμησα κωλο ημουνα 20 και αυτη 16...

ηταν πανεμορφη

της ειχα δωσει το κωλαντερο το χερι...

πηγε στη μανα της κλαιγοντας πιανοντας τον κωλο της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom