Νέα

Η γυναικα μου γυρναει το πρωι παντα με λεφτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bbwlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.481
Πόντοι
1.096
τυχεράκιααααααααααααααααααααααααααα

 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια η γυναικα μου τωρα τελευταια γυρναει 5 το πρωι και παντα ματσομενη. Να ανησυχισω. Αν και τοσο χοντρη που ειναι δεν νομιζω να παιζει τιποτα πονηρο

ελα παραδέξου το μας κανεις πλακα ετσι?                            :zombie:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
ρε παιδια η γυναικα μου τωρα τελευταια γυρναει 5 το πρωι και παντα ματσομενη. Να ανησυχισω. Αν και τοσο χοντρη που ειναι δεν νομιζω να παιζει τιποτα πονηρο

Να το νομίζεις. Σε 10.000.000 πληθυσμό δεν θα υπάρχουν τουλάχιστον 100 εξίσου τελειωμένοι με σένα;
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
παντος μου ειπε οτι δεν κανει πεζοδρομια. Της δινει λεφτα ο ταξιτζης. [glow=red,2,300]Τουλαχιστον δεν ειναι πουτανα[/glow]

τυπε ριξε μια ματια δεξια κ αριστερα στην οθονη σου να δεις καποια λινκ που εχει. αυτες που βλεπεις ειναι πουτανες... μετα δες και τη γυναικα σου για να σου φυγει καθε υποψία
 

karl_marx

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε φιλε και εσυ την αφηνεις να βγαινει τετοια ωρα το βραδυ γνωριζοντας το παρελθον της?? καλα δεν εχεις ακουσει οτι μια φορα πουτανα παντα πουτανα??
 
OP
OP
B

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ασε μαλωσαμε. Ηταν και πιομενη στις 7 το πρωι γυρισε σπιτι . Την ρωτησα που ηταν και μου ειπε οτι ειχε βγει με μια φιλη της. Τωρα τελευταια εχει γινει πολυ κολιτη με μια . λεσ να το γυρισε στο λεσβιακο
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
ασε μαλωσαμε. Ηταν και πιομενη στις 7 το πρωι γυρισε σπιτι . Την ρωτησα που ηταν και μου ειπε οτι ειχε βγει με μια φιλη της. Τωρα τελευταια εχει γινει πολυ κολιτη με μια . λεσ να το γυρισε στο λεσβιακο
Φιλε μηπως ειναι κακη επιρροη η φιλη της;!!!Μηπως την εχει βγαλει στο κλαρι;Ειναι  αμαθη και αθωα η δικια σου!!!!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ήταν ένας τύπος που πίστευε ότι η γυναίκα του τον απατούσε Αποφάσισε λοιπόν ένα βράδυ να την παρακολουθήσει για να το διαπιστώσει με τα μάτια του..
Έτσι όταν βγήκε αυτή με το αυτοκίνητο μπήκε αυτός σε ένα ταξί και την ακολούθησε. Σύντομα αντελήφθη ότι η γυναίκα του εργαζόταν σε ένα οίκο ανοχής.
Λέει ο τύπος στον ταξιτζή: "Θες να βγάλεις 100 ευρώ;"
Ο ταξιτζής αμέσως απαντάει: "Σίγουρα, τι θες να κάνω;"
Ο τύπος του απάντησε ότι το μόνο που είχε να κάνει ήταν να μπει στον οίκο ανοχής, να αρπάξει τη γυναίκα του και να την φέρει στο ταξί.
Έτσι πάει ο ταξιτζής μέσα και δυο λεπτά αργότερα η πόρτα του οίκου ανοίγει με μια δυνατή κλωτσιά και εμφανίζεται ο ταξιτζής τραβώντας μια γυναίκα που κλωτσάει, ρίχνει μπουνιές και τσακώνεται σε όλη τη διαδρομή μέχρι το ταξί με τον ταξιτζή.
Ο ταρίφας ανοίγει την πόρτα, πετάει τη γυναίκα μέσα στο ταξί και λέει στον τύπο: "Κράτα την!"
Ο άντρας την κοιτάει και φωνάζει στον ταξιτζή: "Τι έκανες ρε ηλίθιε; Αυτή δεν είναι η γυναίκα μου!"
"Το ξέρω", απαντάει ο ταξιτζής, "Αυτή είναι η δικιά μου.. Τώρα πάω πίσω για τη δικιά σου.."
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ασε μαλωσαμε. Ηταν και πιομενη στις 7 το πρωι γυρισε σπιτι . Την ρωτησα που ηταν και μου ειπε οτι ειχε βγει με μια φιλη της. Τωρα τελευταια εχει γινει πολυ κολιτη με μια . λεσ να το γυρισε στο λεσβιακο
λες να υπάρχει και άλλος κτηνοβάτης εκτός από εσένα;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ασε μαλωσαμε. Ηταν και πιομενη στις 7 το πρωι γυρισε σπιτι . Την ρωτησα που ηταν και μου ειπε οτι ειχε βγει με μια φιλη της. Τωρα τελευταια εχει γινει πολυ κολιτη με μια . λεσ να το γυρισε στο λεσβιακο
Δεν γαμιέσαι ρε παπαρα εδω χάνει η Εθνικη με σενα θα ασχολούμαστε!!!!
:headbang: :headbang:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
11
Like
3.412
Πόντοι
4.615
ασε μαλωσαμε. Ηταν και πιομενη στις 7 το πρωι γυρισε σπιτι . Την ρωτησα που ηταν και μου ειπε οτι ειχε βγει με μια φιλη της. Τωρα τελευταια εχει γινει πολυ κολιτη με μια . λεσ να το γυρισε στο λεσβιακο
δεν είναι κακή ιδέα αυτή, θα γούσταρα η γυναίκα μου να το γυρίσει ελαφρώς στο λεσβιακό και να φέρνει και τις φίλες της στο κρεβάτι μας για τρίο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
δεν είναι κακή ιδέα αυτή, θα γούσταρα η γυναίκα μου να το γυρίσει ελαφρώς στο λεσβιακό και να φέρνει και τις φίλες της στο κρεβάτι μας για τρίο  :2funny: :2funny: :2funny:
Η γυναικα του μπιμπιλοβερ ειναι τριο απο μονη της!!!
 

mandrake999

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
648
Κριτικές
1
Like
264
Πόντοι
26
μια χαρα μου ακουγετε..
 
OP
OP
B

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
το ξυλο απο την λουριδα το εχετε δει στο κωλο της ολοι σας . σημερα θα φαει και αλλο
 
OP
OP
B

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
να ο κωλος της
 

Συνημμένα

  • IMG_0489_resize.JPG
    IMG_0489_resize.JPG
    19,2 KB · Εμφανίσεις: 13
  • IMG_0489_resize.JPG
    IMG_0489_resize.JPG
    19,2 KB · Εμφανίσεις: 12

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Φιλε η καμερα που εχεις δεν την πιανει ολη.Θες να σου κανω κονε για τον Χαμπλ;Θα σου βγαζει κατι πανοραμικες μουρλια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom