Νέα

Η φωτογραφία της ημέρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πάντως απ' ότι συμπεραίνω απογοήτευσες πολύ κόσμο εδώ μέσα, για να σου ζητάνε αναδρομικά.
Ίσως θά πρεπε να το ξανασκεφτείς.


καααααανανε ζαρεςςςςς οι βυζαρες σουυυυυυ και σακουλιαααασαν οι ματαρες σουυυυυυ

τραγουδαει ο γνωστος αηδος σεφερλης........

τι αναδρομικα μωρε ζητανε......του λαφκα? σιγα μη ζητανε και επιστροφη φορου......
 

Archon

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
καααααανανε ζαρεςςςςς οι βυζαρες σουυυυυυ και σακουλιαααασαν οι ματαρες σουυυυυυ

τραγουδαει ο γνωστος αηδος σεφερλης........

τι αναδρομικα μωρε ζητανε......του λαφκα? σιγα μη ζητανε και επιστροφη φορου......
Κάλλιο αργά παρά ποτέ.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ηρεμια παιδια, ηρεμια

  εεε ψιτ mounitsa,
      στειλε καμια φωτο να ηρεμησουν τα παιδια!! (καλο ε?)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Νομιζω τα παιδια σημερα πηραν τη δοση τους για ολο το σαββατοκυριακο μη σου πω μεχρι το επομενο........απο βδομαδα αν ειναι........να κανω και εγω τα μποτέ μου........
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
οτι γραφει δεν ξεγραφει
κ ειμαστε ολοι μαρτυρες της δηλωσης-δεσμευσης!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
κλαψ........ψτ......σου πω......να επιστρεψουμε στο τοπικ? γιατι μετα θα μπει ο παναξιος παλι και εγω θα τις ακουσω οτι αποπροσανατολιζω τις συζητησεις......σνιφ.......κακομεταχειρισης συνεχεια........λυγμ......
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Νομιζω τα παιδια σημερα πηραν τη δοση τους για ολο το σαββατοκυριακο μη σου πω μεχρι το επομενο........απο βδομαδα αν ειναι........να κανω και εγω τα μποτέ μου........

Έλα μωρέ Μνίτσα δε βλέπεις ότι ο λαός εδώ αδημονεί να θαυμάσει τα κάλλη σου;
Κάνε τα μποτέ σου και τα σχετικά και ξανασκέψου το.
Τα ξαναλέμε.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Άσε ρε mounitsa, μάλλον πρέπει να είσαι γύρω στα 150 κιλά και ντρέπεσαι να βγάλεις photo.

P.S. Φιλιά στην απίστευτη UK, πέρασα τα καλύτερα μου χρόνια εκεί
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
δε ντρεπομαι ρε ειναι που δε χωραω ολοκληρη ομως και σκεφτομαι να το βγαλω σε δοσεις........σημερα παρτε ολιγη απο μπρατσονι αυριο ολιγη απο μπουτονι..........καπως ετσι......χωροταξικο ειναι το θεμα δηλαδις.......
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
μια εικονα χιλιες λεξεις εχω να πω εγω!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
δε ντρεπομαι ρε ειναι που δε χωραω ολοκληρη ομως και σκεφτομαι να το βγαλω σε δοσεις........σημερα παρτε ολιγη απο μπρατσονι αυριο ολιγη απο μπουτονι..........καπως ετσι......χωροταξικο ειναι το θεμα δηλαδις.......
Δεν πειραζει και οι δοσεις καλες ειναι, αμα δεν μπορεις να δώσεις cash.... δεχόμαστε και πιστωτικές
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
δε ντρεπομαι ρε ειναι που δε χωραω ολοκληρη ομως και σκεφτομαι να το βγαλω σε δοσεις........σημερα παρτε ολιγη απο μπρατσονι αυριο ολιγη απο μπουτονι..........καπως ετσι......χωροταξικο ειναι το θεμα δηλαδις.......
:2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μα το θεμα ειναι να βγει μια καλλιτεχνικη-αισθησιακη φωτογραφιση και οχι ρυμοτομικο πλανο της καλλιθεας απο ψηλα......δε λεει καταλαβαινεις? ασε το επεξεργαζομαι ακομα στο μυαλουδακι μου......
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
για ιδεες μπορουμε να το συζητησουμε ελευθερα στο site!!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
λοιπον
δειξε κατι
να μας φυγει το γινατι

ενα δαχτυλο, μια μυτη ενα αυτι    ενα κατι ρε παιδι μου
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
μα το θεμα ειναι να βγει μια καλλιτεχνικη-αισθησιακη φωτογραφιση και οχι ρυμοτομικο πλανο της καλλιθεας απο ψηλα......δε λεει καταλαβαινεις? ασε το επεξεργαζομαι ακομα στο μυαλουδακι μου......
ʼσε τις καλλιτεχνίες και πάρε παράδειγμα από τη missG, είναι δυνατόν να σου βάλει τα γυαλιά μια νέα;; Ντροπή και αίσχος.... 700 posts και ούτε μια photo?

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αααααα εμ κερατας εμ δαρμενος ρε? παντως απ ολα μου χει κανει πιο πολυ εντυπωση το σχολιο για το μανικιουρ.......... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom