Νέα

Η φωτογραφία της ημέρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
δυο τινα μπορει να συμβαινουν συναδελφοι:1ον να εχουμε να κανουμε με περιστατικο τυπου αλλου θεματος που η "κοπελα" μας εβαζε φωτο απ τα οπισθια της(αναφερομαι στην 37αρα "μαμα που εκανε γυμναστικη¨) :jerking: :jerking: η εχουμε να κανουμε με τρομοκρατη!!!κ εξηγουμαι:μονο  ενας τρομοκρατης αφηνει τετοια βομβα κ γινεται καπνος...το μελλον θα δειξει!!! :dancing: :2funny: :2funny:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
αν μας αρεσουν λεει...θα μας τρελανεις..παντα τοσο δυναμικες εισοδους κανεις? για να ξερουμε...
Υ.Γ ωραια νυχια...!!!
Κι αν κρίνω απο τα δάκτυλα θα πρέπει νά' σαι γύρω στα 20;
Πιπανάκι δλδ;
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αδερφε trixotos πρεπει να βοηθησουμε την κοπελα να της περασουν οι καυλες...
 

missG

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κι αν κρίνω απο τα δάκτυλα θα πρέπει νά' σαι γύρω στα 20;
Πιπανάκι δλδ;
Ναι κάπου εκέι είμαι!Οπότε είστε σίγουροι πλέον πως δεν είμαι η μαμά που κάνει γυμναστική κ.τ.λ..ούτε βέβαια και τρομοκράτης!Απλά καυλωμένη!
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
επεστρεψε η missg!!νομιζω οτι ολοι στο site ελπιζουν να ηταν σε φωτογραφηση!!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Απλά είχα απίστευτες κάυλες σήμερα καυλιάρη και δεν μπόρεσα να είμαι πιο διακριτική!
Αχ μωρέ το χρυσουλίνι;;; Όταν έχεις ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ( γ ) καύλες είσαι πάντα τόσο εκδηλωτικη;
Τη βρίσκεις δλδ με το  να ποστάρεις φωτό σου εδώ;

 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
οχι ηταν στην Κουβα για πουρα αλλα την πιασανε οι σπασμοι και γυρισε στο site...!!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Μήπως όντως μπορούμε να κάνουμε κάτι; Φυσικά λόγω φιλανθρωπίας και μόνο! :) :) :)
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
παντα το λεγα.σε αυτο το site κυκλοφορουν μονο καλα κ προθυμα παιδια!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δηλαδη για να μην ακουσω τα γαμοσταυριδια που ακουσα οταν πρωτοπατησα το ποδαρακι μου εδω μεσα επρεπε να δωσω και γω στηθος-μπουτι στο λαο? δε μου το λεγατε να εχω ησυχω το κεφαλακι μου μονο μου ζαλιζατε τον ερωτα :cheesy:
 

missG

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αχ μωρέ το χρυσουλίνι;;; Όταν έχεις ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ( γ ) καύλες είσαι πάντα τόσο εκδηλωτικη;
Τη βρίσκεις δλδ με το  να ποστάρεις φωτό σου εδώ;
Όχι πρώτη φορά το κάνω!Να σου πώ οτι με τρέλαινε και μόνο η ίδεα να φωτογραφίζομαι και μετά να ποστάρω τις φώτο μου σε ένα site γεμάτο καυλιάρηδες!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Αντε τωρα βομβαρδιστε το πμ της μπας και γαμηση κανενας!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Δηλαδη για να μην ακουσω τα γαμοσταυριδια που ακουσα οταν πρωτοπατησα το ποδαρακι μου εδω μεσα επρεπε να δωσω και γω στηθος-μπουτι στο λαο? δε μου το λεγατε να εχω ησυχω το κεφαλακι μου μονο μου ζαλιζατε τον ερωτα :cheesy:
Τα λαθοι πληρωνονται!
 

missG

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη για να μην ακουσω τα γαμοσταυριδια που ακουσα οταν πρωτοπατησα το ποδαρακι μου εδω μεσα επρεπε να δωσω και γω στηθος-μπουτι στο λαο? δε μου το λεγατε να εχω ησυχω το κεφαλακι μου μονο μου ζαλιζατε τον ερωτα :cheesy:
Κοίτα mounitsa έκατσε που έχω πολλές ορέξεις σήμερα και είπα να πώ ένα ζεστό "καλώς σας βρήκα"!Αλλά και γιατί να μην δώσεις στήθος-μπούτι??τόσο  καιρό μπαίνεις εδώ και δεν έχεις εγκλιματιστεί??!!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδη για να μην ακουσω τα γαμοσταυριδια που ακουσα οταν πρωτοπατησα το ποδαρακι μου εδω μεσα επρεπε να δωσω και γω στηθος-μπουτι στο λαο? δε μου το λεγατε να εχω ησυχω το κεφαλακι μου μονο μου ζαλιζατε τον ερωτα :cheesy:
Οταν σε παρακαλουσαν ελεγες οχι....
Τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom