Νέα

Η φωτογραφία της ημέρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16

Περί ορέξεως......
Πάντως, ομολογουμένως το site έχει πολλούς. Εσύ νά χεις όρεξη μωρουλίνι.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
χαχαχαχαχα και ειναι αργα να αναπληρωσω ρε γμτ......μηπως να ανεβασουμε φωτογραφιες εγω και η μπαιτ μι μπας και πειστουν τουλαχιστον οτι ειμαστε δυο διαφορετικα ατομα?  :grin:

μωρε εχω εγκληματιστει απλα δε νιωθω κοτοπουλο ακομα......ενεκα που κανω και ψυχαναλυση και βοηθαει οσο να το πεις..... :grin:
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΣΤΗΘΟΣ!!!!!
 

missG

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχα και ειναι αργα να αναπληρωσω ρε γμτ......μηπως να ανεβασουμε φωτογραφιες εγω και η μπαιτ μι μπας και πειστουν τουλαχιστον οτι ειμαστε δυο διαφορετικα ατομα?  :grin:

μωρε εχω εγκληματιστει απλα δε νιωθω κοτοπουλο ακομα......ενεκα που κανω και ψυχαναλυση και βοηθαει οσο να το πεις..... :grin:
Ναι όπως νιώθει ο καθένας καλύτερα!Απλά εγώ ένιωσα πως θέλω να τα βγάλω σήμερα!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Βρε Μνίτσα,

με λίγο στήθος και μπούτι θα την έβγαζες; Γιατί τέτοια φθήνια; Βλέπε να μαθαίνεις για την άλλη φορά. Τώρα πλέον, τί να πώ;
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
για να δουμε τι θα δουμε....
Βουρ κοριτσια, περιμενουμε
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλα πουλακι μου δε σου ειπε κανεις τιποτα.......κανε δουλεια σου......εγω μια νυξη γενικου περιεχομενου εκανα που δεν αναφεροταν σε σενα ομως :d


τριχωτε επρεπε να το ξερω.......πληγωθηκα τοσο πολυ για την υποδοχη που ειχα δεχθει που λεω να ανοιξω καινουργιο λογαριασμο τωρα......μη σου πω οτι σκοπευω να κανω θεαματικη εισοδο σε κανα φορουμ αντιστοιχο του εξωτερικου......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδια.......θα κοβουμε χαρτακι για να ποσταρουμε απαντησεις? πως το βλεπετε? δεν προλλαβαινω να γραψω την απαντηση και βλεπω αλλες πεντε απο κατω......λολ
 

Archon

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Είναι πολύ γρήγοροι. Αλλιώς δεν θα έφταναν τα 600-700 μηνύματα ο καθένας!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Καλα πουλακι μου δε σου ειπε κανεις τιποτα.......κανε δουλεια σου......εγω μια νυξη γενικου περιεχομενου εκανα που δεν αναφεροταν σε σενα ομως :d




τριχωτε επρεπε να το ξερω.......πληγωθηκα τοσο πολυ για την υποδοχη που ειχα δεχθει που λεω να ανοιξω καινουργιο λογαριασμο τωρα......μη σου πω οτι σκοπευω να κανω θεαματικη εισοδο σε κανα φορουμ αντιστοιχο του εξωτερικου......

Όχι και άσχημη ιδέα. Πάντως βλέπω σνομπάρεις τα εγχώρια site.
Κάτι θα ξέρεις.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν τα σνομπαρω βρε αλλα ενταξει ή το κανεις το εντρανς ή δεν το κανεις....τωωωωωωρα περσινα ξινα σταφυλια........λοοοολ
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
τα πολλα λογια ειναι φτωχεια
mounitsa περνα στο παρασυνθημα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειπαμε τωρα ειναι αργα.........επρεπε να μου ειχε κοψει απο την αρχη οταν μου λεγανε οτι ειμαι αγορακι μεταμφιεσμενο....αλλα ειδες δεν ακολουθησα το παραδειγμα της νανας......βεβαια τοτε θα μου λεγατε οτι ειμαι τραβελι.......λολ.....τωρα παει πεταξε.....κλαψ.....οσο σκεφτομαι την ταπεινωση......λυγμ.....την απορριψη.....σνιφ......
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Δεν τα σνομπαρω βρε αλλα ενταξει ή το κανεις το εντρανς ή δεν το κανεις....τωωωωωωρα περσινα ξινα σταφυλια........λοοοολ

Πάντως απ' ότι συμπεραίνω απογοήτευσες πολύ κόσμο εδώ μέσα, για να σου ζητάνε αναδρομικά.
Ίσως θά πρεπε να το ξανασκεφτείς.
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΡΝΑΡΙΑ????σταματηστε να τσακωνεστε!!υπαρχει θεμα!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε αγορια μην τσακωνεστε........εδω εχουμε χοτ τοπικ και σεις πλακωνεστε? ντροπης........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom