Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ξέρω να φτιάχνω τηγανίτες ... γεμιστά....και άλλα..λες να αρκούν ....

βάλε ποδια κι έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιτωρα ξυπνησες ?   :think: :think: :think: :think:
βρε τι καλη νοικοκυρα εισαι εσυ,θα μου κανεις τραπεζι/δεν κοιμαμε πια τα βραδυα λιωνω στο ουισκι και στα θρεντακια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
βρε τι καλη νοικοκυρα εισαι εσυ,θα μου κανεις τραπεζι/δεν κοιμαμε πια τα βραδυα λιωνω στο ουισκι και στα θρεντακια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
μωρέ κι εγώ και η Δανάη θα την  βάλλουμε την ποδιά ...αλλά και εσείς ..θά καθήσετε αναπαυτικά με το ουσκάκι σας .... και τα χεράκια ελευθερα ....ε φιλεναδα?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μωρέ κι εγώ και η Δανάη θα την  βάλλουμε την ποδιά ...αλλά και εσείς ..θά καθήσετε αναπαυτικά με το ουσκάκι σας .... και τα χεράκια ελευθερα ....ε φιλεναδα?
θα καθομασται,αλλα οι ποδιες να ειναι κοντες :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
μωρέ κι εγώ και η Δανάη θα την  βάλλουμε την ποδιά ...αλλά και εσείς ..θά καθήσετε αναπαυτικά με το ουσκάκι σας .... και τα χεράκια ελευθερα ....ε φιλεναδα?
σωστα μιλας.... μονο οταν μας τελειωσουν τα λαδια  καλο θα ειναι να μας θυμουντε να μην καει η μηχανη μας .... :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αχ αυτη η μηχανη ... τοσο γρασο που εχει φαη ... οταν θα πεθανω μια μερα δεν θα λιωση....  :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σωστα μιλας.... μονο οταν μας τελειωσουν τα λαδια  καλο θα ειναι να μας θυμουντε να μην καει η μηχανη μας .... :2funny:
για αυτο υπαρχει και το βουτηρο φυτινη,θαυμα φαγητο θα γινη :2funny:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αντε να βοηθησω και γω να κανω μια γαριδομακαροναδα!!!
εσύ θα βάλεις το βούτηρο ...αν χρειαστούμε παραπάνω..θα φωνάξουμε εθελοντές από το κοινό ...

απλό ε?
αυτο ειναι σιγουρο.....  λες να τους μαγειρεψουμε Αννουλα????
λέω να τους κάνουμε αμελέτητα νουά ....

και αστακομακαρονάδα με ζωντανό "αστακό" ....

επιδόρπιο λ'εω να τους κάνουε "στηθάκι" με κρέμα γάλακτος (για την κρεμα γάλακτος θα φροντίσουν εκείνοι)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
εσύ θα βάλεις το βούτηρο ...αν χρειαστούμε παραπάνω..θα φωνάξουμε εθελοντές από το κοινό ...

απλό ε?  λέω να τους κάνουμε αμελέτητα νουά ....

και αστακομακαρονάδα με ζωντανό "αστακό" ....

επιδόρπιο λ'εω να τους κάνουε "στηθάκι" με κρέμα γάλακτος (για την κρεμα γάλακτος θα φροντίσουν εκείνοι)
αστο πανω μας,και πρασσατα λουκανικα εχει το προγραμμα :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom