Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
δεν εχω παραπονο με φροντιζει και μετο παραπανω ειναι πολυ καλη μαζι μου.αληθεια δαναη εσυ δεν μου ειπες πως τα προτιμας τα γεμιστα?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω βαζω κουκουναρι .... οχι κιμα...  Γεμιζω και κολοκυθακια ... και πατατουλες μεγαλες να ξεροψηθουν .. ντοματες και πιπεριες .. και τα καλυπτω με αμπελοφυλλα μην καουν
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
χμμ εγω λεω να κανω γεμιστα και να εχω και την αννουλα αγγαλιτσα να την ταιζω τι λες?
Το καλυτερο σου.... αυτο να κανης... Και θα σου κουναει και τα ποδαρακια της απο κατω οταν της δινης μεγαλη μπουκια ..  :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω να κανω γεμιστα
Λοιπον θα πας σε ενα εστιατοριο .... θα βρεις ενα μικρο ταψακη σπιτη σου .. θα δεις ποσα χωραει ... και θα αγορασης 10 ντοματουλες και 5 πιπεριες .. θα τους πεις να σου βαλη και μερικες πατατουλες ξεροψημενες ... θα πας σπιτη θα τα βαλης ομορφα ομορφα στο ταψι ομοιομορφα ... και τις πατατουλες ενδιαμεσα ... πες οτι το εκανες εσυ βρε παιδι μου ... φετα θα βγαλης εσυ απο το ψυγειο .. και κοκκινο κρασακι... και ετοιμο το τραπεζι ... και θα δεις πως θα γλυφετε η Αννουλα .... κορωνα στο κεφαλι της θα σε εχει... γιατι και ολα αυτα που θα κανης θελουν τρεξημο... Ασε μετα τα σχολια για το ποσο νοστημο ειναι το φαγητο σου και γεια στα χερακια σου και τετοια .... Βασιλιας θα εισαι ... Βαλε και τις Βερες μεσα στο κρασακη της κρυφα ... και θα δεις... Δαναη  speaking ....
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Εγω βαζω κουκουναρι .... οχι κιμα...   Γεμιζω και κολοκυθακια ... και πατατουλες μεγαλες να ξεροψηθουν .. ντοματες και πιπεριες .. και τα καλυπτω με αμπελοφυλλα μην καουν
σε σχήμα πέους φανταζομαι  :rockon: :rockon: :rockon:

καλημερουδιααααααααααααααααααααααααα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλημερα σας... το καλο που σου θελω.... αυτο να κανης
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αυτο κανω και ανυπομωνω να εξερενησω το κορμακι της με την γλωσιτσα μου
βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
καλησπεραααααααααααααααααα

καλησπερα Ελλαδα
καλησπερα Κόσμε...
καλησπερα ντουνιά

:pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom