Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
πρεπει να την παντρεψουμε αυτην ,...δεν την αντεχω αλλο  :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλη ιδεα αννουλα ομως αποτι καταλαβα η δαναη θελει να ειναι μονη ελευθερη και να ξεζουμιζει λουλουδακια ανηλεως
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
τα γεμιστα αννα μου πρεπει να κοιταζει την ειδα που τσιμπολογουσε ποιο πριν
αυτη η φωτο  ειναι απο πριν γινουν τα γεμιστα ... ε μετα μου μυρισε και εκλεψα ... γεια στα χερακια της κουμπαρε...
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
και μενα τα δικα μου ... μεχρη και τη μουμια του ΦΑΡΑΩ...
εκει σκοπευω να σε στειλω .... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

όλο τρυγυρναει ο γαμπρος .. σε βλέπω να σε στελνω στις πυραμίδες να φιλας τις μουμιες μεχρι να αναστηθουν......οριστε μας ..
τσαμπα τα φτιαξα εγω τα γεμιστα ? χαμιλοβλεπουσααααααααααααααααααααα
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
εσυ βρε γιωργο δεν εχεις αφησει κηπο για κηπο τι την θελεις την ανασταση πες καλυτερα ελα να κανουμε θαυματα στην δαναη
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τον ταισες Γεμιστα η ακομα.....  γουργουριζη η κοιλιτσα του ... μολις τον ταισης κατσε στο πιατακη του να φαη και σενα ... αν δεν ειναι με κιμα....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
εσυ βρε γιωργο δεν εχεις αφησει κηπο για κηπο τι την θελεις την ανασταση πες καλυτερα ελα να κανουμε θαυματα στην δαναη
Ας το Γιωργο να ποτιζη παιδι μου καλα κανη... ξερεις ποσες ειναι αποτιστες εξω???  Μην κοιτας την δικια σου ...μεχρη και παγακια στο ψυγειο εχει ... Να σου πω και ενα μυστικο μη μας ακουση η Αννουλα ... Πηγαινε στη τουαλετα με τα γεμιστα ... ξερεις εσυ ... της αρεσουν με μπεσαμελ ...
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
το ξερω δαναη μου για αυτο απο τοτε που την γνωρισα πινω καθε μερα 2 λιτρα φρεσκο γαλα για να εχω να της δινω οσο γαλατακι θελει
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
το ξερω δαναη μου για αυτο απο τοτε που την γνωρισα πινω καθε μερα 2 λιτρα φρεσκο γαλα για να εχω να της δινω οσο γαλατακι θελει
Πες της οτι σκομα και τη Κατσικα την αφηνουν να γεμισουν τα βυζια της γαλα για να την ξαναρμεξουν .... αφου θελει ποσοτητα να σε αφηνη λιγο ελευθερο να ξαναγεμισης παλι ... δεν ειναι κατασταση αυτη ... θα παθης κοψημο με το πολυ γαλα ... δεν το καταλαβαινη?? Μετα λενε γιατι πεθαινουν οι αντρες νωρις... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom