Νέα

Γυναίκες Μέρος 1ο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.282
Like
1.331
Πόντοι
266
αυτο ακριβως λεω ρε αρχηγε κ δεν με πιανεις,αν κ εχεις γραψει χιλιομετρα στη νυχτα οπως λες...να χει προσωπικοτητα...αλλα η εννοια προσωπικοτητα ειναι παρεξηγημενη στην ελλαδα...η προσωπικοτητα που μετραει στην ελλαδα ειναι αυτη του λαμογιου,οχι του επιφανη,μορφωμενου,κουλτουριαρη αντρα...διαφωνεις?κ οπως σου πα κ πριν δεν λεω να εισαι ξυπνιος κ μορφωμενος,αλλα χεσας...αλλα μαλλον καποιο κομπλεξ εχεις εσυ με τους μορφωμενους για να τους απαξιωνεις ετσι?ποτα εβαζες σε κανα μπαρ,παρκαρες αυτοκινητα η ανοιγες πορτες?
φιλε η μορφωση δεν συναδει με την προσωπικοτητα
αυτα παλια ηταν
τωρα ολοι σπουδαζουν και κατι
σε παρακαλω μην τα συγχεεις
υπαρχουν ανθρωποι επιχειρηματιες,που δεν σπουδασαν αλλα παιρνοντας ρισκα στην ζωη τους και μεσα απο πολυ αγωνα σφυρηλατησαν μια Α αυτοπεποθεση και προσωπικοτητα
σε παρακαλω θελω να σκεφτεσαι με πρωτογονισμο
η γυναικα υποσυνειδητα επιλεγει το αρσενικο που θα τις αποδωσει καλυτερα τεκνα
και αυτο μεταφραζεται με τα εξης προσοντα: εξωτερικη εμφανιση,προσωπικοτητα,οικονομικη ανεση
ολοι πολυ σε ενα βαθμο κατι εχουμε απο αυτα
αν τα εχεις σε υψηλο επιπεδο και τα τρια τοτε δεν θα σταματας να γαμας

 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
 συμφωνω με γαμαικανο...

επειδη οι περισσοτεροι φιλοι μου ειναι αντρες εχω συζητησει με πολλα φυντανια:

Αυτοι που δεν τους καθονταν οι γυναικες:
- ο ενας θεωρουσε πως δεν του καθονται γιατι δεν εχει καμπριο κτλ...(λες και ολοι οι αντρες που πηδανε εχουν καμπριο και σαλε στην ελβετια)

- ο αλλοςεβλεπε τον μπραντ πιτ κακασχημο με αρχες καραφλας και απορουσε πως οι γυναικες δεν γουσταρουν αυτον (που παρεπιπτοντως ηταν ενας ασπρουλιαρης χλεχλες χλεμπονιαρης) που κατα τη γνωμη του ειναι πολυ ωραιος.

- ενας ηταν συμπαθητικος αλλα το ταργκετ γκρουπ του ηταν τα μοντελα και λιγα λες...η απλα πολυ ωραιες κοπελες δεν του εκαναν... ε οσα χρονια τον ηξερα ειχε ριξει χυλοπιτα σε ομορφες κοπελες και κυνηγουσε τις σουπερ ουαου που τον ειχαν χεσμενο φυσικα.

- ή ηταν κοτες. δεν την επεφταν παρα μονο αν η αλλη καθοταν απεναντι τους και τους ελεγε ανοιξα τα ποδια και σε περιμενω...τοτε ελεγαν λες να κανω κινηση ...αλλιως αγαμιες
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
Οσο για τη μορφωση κανεις δεν γαμησε επειδη πηρε πτυχιο...


εκτος αν το πτυχιο του ειναι γιατρος...η πολιτικος μηχανικος δηλαδη συνδεεται με κυρος και λεφτα
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
φιλε η μορφωση δεν συναδει με την προσωπικοτητα
αυτα παλια ηταν
τωρα ολοι σπουδαζουν και κατι
σε παρακαλω μην τα συγχεεις
υπαρχουν ανθρωποι επιχειρηματιες,που δεν σπουδασαν αλλα παιρνοντας ρισκα στην ζωη τους και μεσα απο πολυ αγωνα σφυρηλατησαν μια Α αυτοπεποθεση και προσωπικοτητα
σε παρακαλω θελω να σκεφτεσαι με πρωτογονισμο
η γυναικα υποσυνειδητα επιλεγει το αρσενικο που θα τις αποδωσει καλυτερα τεκνα
και αυτο μεταφραζεται με τα εξης προσοντα: εξωτερικη εμφανιση,προσωπικοτητα,οικονομικη ανεση
ολοι πολυ σε ενα βαθμο κατι εχουμε απο αυτα
αν τα εχεις σε υψηλο επιπεδο και τα τρια τοτε δεν θα σταματας να γαμας

αυτοι οι επιχειρηματιες που αναφερεις μαγκα μου ηταν πριν 20 χρονια...τοτε που υπηρχαν ευκαιριες...δειξε μου σημερα στις μερες μας αυτοδημιουργητους που εχουν βγαλει το λυκειο μονο,αλλα κατα τ'αλλα καταφεραν κ στηριξαν καποια επιχειρηση κ τα κονομησαν...κ αν υπαρχουν ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα...πανε αυτα φιλε...αναφερεσαι σε αλλες εποχες...σημερα δεν αρκει απλα να εισαι μορφωμενος,ματσωμενος,με καλη θεση κ δουλεια...μπορει να τα χεις αυτα κ να εισαι αφοσιωμενος στη δουλεια σου πχ αλλα κατα τ'αλλα να μην εχεις κονε στη ζωη εξω με παρεες κτλπ...τοτε την πατησες...γι'αυτο σου λεω οτι ζουμε σε μια εποχη που χρειαζονται ολα...η αυτοπεποιθεση σιγουρα βοηθαει πολυ,αλλα απο μονη της δεν αρκει...η προσωπικοτητα που αναφερεις ερχεται μεσα απο την μορφωση...πως θα χεις προσωπικοτητα αν δεν εισαι μορφωμενος...?κ οταν αναφερομαι στη μορφωση δεν εννοω την πανεπιστημιακη,αλλα τημ σφαιρικη μορφωση αυτη που αποκτας μεσα απο προσωπικο ψαξιμο,απο προσωπικο διαβασμα,απο βιωματα κ εμπειριες της ζωης
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Οσο για τη μορφωση κανεις δεν γαμησε επειδη πηρε πτυχιο...


εκτος αν το πτυχιο του ειναι γιατρος...η πολιτικος μηχανικος δηλαδη συνδεεται με κυρος και λεφτα

Όχι,άλλα η γκόμενα σε βλέπει κάπως διαφορετικά, αν έχεις κάποια απ'αυτά τα πτυχία που λές..
Αλλίώς βλέπει κάποιον που τυλίγει σουβλάκια..και αλλιώς κάποιον που έχει κάνει καριέρα σε κάποιο επάγγελμα...
Βέβαια όλα αυτά είναι λίγο σχετικά,γιατί εξαρτάται και ποια κοπέλα θές να ρίξεις...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.282
Like
1.331
Πόντοι
266
αυτοι οι επιχειρηματιες που αναφερεις μαγκα μου ηταν πριν 20 χρονια...τοτε που υπηρχαν ευκαιριες...δειξε μου σημερα στις μερες μας αυτοδημιουργητους που εχουν βγαλει το λυκειο μονο,αλλα κατα τ'αλλα καταφεραν κ στηριξαν καποια επιχειρηση κ τα κονομησαν...κ αν υπαρχουν ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα...πανε αυτα φιλε...αναφερεσαι σε αλλες εποχες...σημερα δεν αρκει απλα να εισαι μορφωμενος,ματσωμενος,με καλη θεση κ δουλεια...μπορει να τα χεις αυτα κ να εισαι αφοσιωμενος στη δουλεια σου πχ αλλα κατα τ'αλλα να μην εχεις κονε στη ζωη εξω με παρεες κτλπ...τοτε την πατησες...γι'αυτο σου λεω οτι ζουμε σε μια εποχη που χρειαζονται ολα...η αυτοπεποιθεση σιγουρα βοηθαει πολυ,αλλα απο μονη της δεν αρκει...η προσωπικοτητα που αναφερεις ερχεται μεσα απο την μορφωση...πως θα χεις προσωπικοτητα αν δεν εισαι μορφωμενος...?κ οταν αναφερομαι στη μορφωση δεν εννοω την πανεπιστημιακη,αλλα τημ σφαιρικη μορφωση αυτη που αποκτας μεσα απο προσωπικο ψαξιμο,απο προσωπικο διαβασμα,απο βιωματα κ εμπειριες της ζωης
φιλε αν ερθεις σαλονικη ελα στο κλαμπακι μια φορα να σου δειξω πολλους αυτοδημιουργητους
εγω μιλω για την νυχτα που τα ζω ζησει
σε αλλους επιχειρηματικους τομεις δεν ξερω τι παιζει
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
 συμφωνω με γαμαικανο...

επειδη οι περισσοτεροι φιλοι μου ειναι αντρες εχω συζητησει με πολλα φυντανια:

Αυτοι που δεν τους καθονταν οι γυναικες:
- ο ενας θεωρουσε πως δεν του καθονται γιατι δεν εχει καμπριο κτλ...(λες και ολοι οι αντρες που πηδανε εχουν καμπριο και σαλε στην ελβετια)

- ο αλλοςεβλεπε τον μπραντ πιτ κακασχημο με αρχες καραφλας και απορουσε πως οι γυναικες δεν γουσταρουν αυτον (που παρεπιπτοντως ηταν ενας ασπρουλιαρης χλεχλες χλεμπονιαρης) που κατα τη γνωμη του ειναι πολυ ωραιος.

- ενας ηταν συμπαθητικος αλλα το ταργκετ γκρουπ του ηταν τα μοντελα και λιγα λες...η απλα πολυ ωραιες κοπελες δεν του εκαναν... ε οσα χρονια τον ηξερα ειχε ριξει χυλοπιτα σε ομορφες κοπελες και κυνηγουσε τις σουπερ ουαου που τον ειχαν χεσμενο φυσικα.

- ή ηταν κοτες. δεν την επεφταν παρα μονο αν η αλλη καθοταν απεναντι τους και τους ελεγε ανοιξα τα ποδια και σε περιμενω...τοτε ελεγαν λες να κανω κινηση ...αλλιως αγαμιες

ρε συ αναφερεαι παλι σε ιδιαιτερες περιπτωσεις...ναι ολοι αυτοι δεν γαμανε γιατι απλα ειναι μαλακες...εδω αναφερουμε για νορμαλ παιδια ομως που δεν πηδανε ενω εχουν ολο το πακετο...απλα τυχαινει να μην εχουν τα καταλληλα κονε,παρεες η απλα να ειναι καποως πιο low profile η αφοσιωμενοι στη δουλεια κ την καριερα τους...για τους γιατρους που λες κ τους πολιτικους μηχανικους...αυτοι πανε πια....τωρα πεινανε...παλιοτερα κονομαγανε...λιγοι ειναι οι κερδισμενοι...αλλα απο την αλλη γιατι ρε κοπελια για να καυλωσεις πρεπει πρωτα για σενα ο αλλος να εχει σωματαρα κ να κοιτιεται στον καθρεφτη κ δεν σου αρκει ενα δυνατο μυαλο που θα σε παιξει κ θα σε στειλει αδιαβαστη...
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Όχι,άλλα η γκόμενα σε βλέπει κάπως διαφορετικά, αν έχεις κάποια απ'αυτά τα πτυχία που λές..
Αλλίώς βλέπει κάποιον που τυλίγει σουβλάκια..και αλλιώς κάποιον που έχει κάνει καριέρα σε κάποιο επάγγελμα...
Βέβαια όλα αυτά είναι λίγο σχετικά,γιατί εξαρτάται και ποια κοπέλα θές να ρίξεις...

Εμένα φεριπήν με τραβάνε περισότερο οι μορφωμένες γυναίκες (οι οποίες συνδυάζουν φυσικά και ομορφιά)
Άλλα εγώ δεν έχω τριτοβάθμια εκπαίδευση,μόνο ένα λύκειο και ύστερα κάποια ιδιωτική σχολή...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.282
Like
1.331
Πόντοι
266
ρε συ αναφερεαι παλι σε ιδιαιτερες περιπτωσεις...ναι ολοι αυτοι δεν γαμανε γιατι απλα ειναι μαλακες...εδω αναφερουμε για νορμαλ παιδια ομως που δεν πηδανε ενω εχουν ολο το πακετο...απλα τυχαινει να μην εχουν τα καταλληλα κονε,παρεες η απλα να ειναι καποως πιο low profile η αφοσιωμενοι στη δουλεια κ την καριερα τους...για τους γιατρους που λες κ τους πολιτικους μηχανικους...αυτοι πανε πια....τωρα πεινανε...παλιοτερα κονομαγανε...λιγοι ειναι οι κερδισμενοι...αλλα απο την αλλη γιατι ρε κοπελια για να καυλωσεις πρεπει πρωτα για σενα ο αλλος να εχει σωματαρα κ να κοιτιεται στον καθρεφτη κ δεν σου αρκει ενα δυνατο μυαλο που θα σε παιξει κ θα σε στειλει αδιαβαστη...
και πως θα γαμησεις αν δεν εχεις γνωριμιες και κονε;;;;
οσο περισσοτερο φιλους τοσο περισσοτερες επιλογες
συνελθε
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
- ή ηταν κοτες. δεν την επεφταν παρα μονο αν η αλλη καθοταν απεναντι τους και τους ελεγε ανοιξα τα ποδια και σε περιμενω...τοτε ελεγαν λες να κανω κινηση ...αλλιως αγαμιες

Εγώ αν και ανήκω σε αυτήν την κατηγορία,δεν αισθάνομαι κότα :helpplea: :helpplea:
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
και πως θα γαμησεις αν δεν εχεις γνωριμιες και κονε;;;;
οσο περισσοτερο φιλους τοσο περισσοτερες επιλογες
συνελθε

ναι ρε φιλο καποιοι εχουν γνωριμιες κ κονε...μπορουν κ τα συνδυαζουν ολα...καποιοι αλλοι ομως λογω ελλειψης χρονου η απλα επειδη δεν γουσταρουν τα πολλα κολλητηλικια δεν εχουν ευκαιριες να γνωρισουν γκομενες...αυτοι γιατι να μην γαμησουν δηλαδη αν κατα τ'αλλα ειναι οκ παιδια...σε πηγαδι κατουρησαν?η μια γκομενα σε μετραει απο το ποσους παρατρεχαμενους εχεις γυρω σου...?δεν δουλευουν ολοι σε μπαρ μαν οπως εσυ για να χουν παρε δωσε με κοσμο...μην το ξεχνας
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.282
Like
1.331
Πόντοι
266
ναι ρε φιλο καποιοι εχουν γνωριμιες κ κονε...μπορουν κ τα συνδυαζουν ολα...καποιοι αλλοι ομως λογω ελλειψης χρονου η απλα επειδη δεν γουσταρουν τα πολλα κολλητηλικια δεν εχουν ευκαιριες να γνωρισουν γκομενες...αυτοι γιατι να μην γαμησουν δηλαδη αν κατα τ'αλλα ειναι οκ παιδια...σε πηγαδι κατουρησαν?η μια γκομενα σε μετραει απο το ποσους παρατρεχαμενους εχεις γυρω σου...?δεν δουλευουν ολοι σε μπαρ μαν οπως εσυ για να χουν παρε δωσε με κοσμο...μην το ξεχνας
φιλε εγω δεν ειχα πολυ παρε δωσε με κοσμο μονο οταν στραβωνε η κατασταση
δεν ειμαι μπαρμαν
φιλε οκ με το νορμαλ παιδι δεν ειπα το αντιθετο
αλλα πες μου που θα γνωρισεις;
σε ποιο μερος θα ρθεις επαφη;
απο τα ιντερνετ θα βρεις γκομενα;;;;
αυτα τα χαζα χαμενα που κανουν οι ανασφαλεις...
ειναι διαδικαστικο το ζητημα
γιατι κανεις πως δεν καταλαβαινεις...
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Οι πιο κοινωνικοί άντρες γαμάνε όχι μόνο επειδή γνωρίζουν πιο πολύ κόσμο άρα και περισσότερες γυναίκες. Στα μάτια της γυναίκας ο κοινωνικός άντρας που έχει μεγάλες παρέες, και που κατά προτίμηση έχει ηγετική θέση στις παρέες του, είναι ελκυστικός. Είναι και αυτό ένα είδος κοινωνικού status.

Γενικότερα πιστεύω ότι οι γυναίκες ξενερώνουν με άντρες που δεν έχουν μεγάλες παρέες και γαμάτη κοινωνική ζωή.
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
Οι πιο κοινωνικοί άντρες γαμάνε όχι μόνο επειδή γνωρίζουν πιο πολύ κόσμο άρα και περισσότερες γυναίκες. Στα μάτια της γυναίκας ο κοινωνικός άντρας που έχει μεγάλες παρέες, και που κατά προτίμηση έχει ηγετική θέση στις παρέες του, είναι ελκυστικός. Είναι και αυτό ένα είδος κοινωνικού status.

Γενικότερα πιστεύω ότι οι γυναίκες ξενερώνουν με άντρες που δεν έχουν μεγάλες παρέες και γαμάτη κοινωνική ζωή.

λαθος...δεν ειπα να ειναι καποιος μοναχικος και να μην εχει ουτε ενα φιλο αλλα εγω ως γυναικα αλλα και οι φιλες μου ποτε δεν κοιταξαμε ο γκομενος να ναι παρτυ ανιμαλ η να βγαινει με χιλιαδες. Οι περισσοτεροι ειχαν 2-3 φιλους που βγαιναν παρεα το σαββατοβραδο σε κανενα κλαμπακι αντε και για καμια μπυρα μεσα στη βδομαδα και τιποτα αλλο.

  Τα παραδειγματα που ανεφερα πιο πανω καποιος ειπε ειναι εξαιρεσεις νορμαλ παιδια δεν μπορουν να γαμησουν. Και εγω λεω δεν ειναι εξαιρεσεις. Η ειναι το στυλ που δεν γουσταρουν οι γκομενες, "ασχημοι", περιεργοι κτλ ή ειναι κοτες, δηλαδη δεν τη πεφτουν.
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
λαθος...δεν ειπα να ειναι καποιος μοναχικος και να μην εχει ουτε ενα φιλο αλλα εγω ως γυναικα αλλα και οι φιλες μου ποτε δεν κοιταξαμε ο γκομενος να ναι παρτυ ανιμαλ η να βγαινει με χιλιαδες. Οι περισσοτεροι ειχαν 2-3 φιλους που βγαιναν παρεα το σαββατοβραδο σε κανενα κλαμπακι αντε και για καμια μπυρα μεσα στη βδομαδα και τιποτα αλλο.

 Τα παραδειγματα που ανεφερα πιο πανω καποιος ειπε ειναι εξαιρεσεις νορμαλ παιδια δεν μπορουν να γαμησουν. Και εγω λεω δεν ειναι εξαιρεσεις. Η ειναι το στυλ που δεν γουσταρουν οι γκομενες, "ασχημοι", περιεργοι κτλ ή ειναι κοτες, δηλαδη δεν τη πεφτουν.


Κοίταξε, δεν σε γνωρίζω προσωπικά. Εσύ και οι φίλες σου μπορεί να μην είστε αρκετά ελκυστικές ώστε να μπορείτε να βρείτε κάποιον καλύτερο, και να βολεύεστε με αυτούς. Μπορεί επίσης στις κοινωνικές ομάδες που ανήκετε να μην έχετε πρόσβαση. Για παράδειγμα έχω γνωρίσει όμορφες κοπέλες από φτωχογειτονιές που οι γκόμενοι τους ήταν μέτριοι κάγκουρες. Αν οι ίδιες κοπέλες αποκτούσαν πρόσβαση σε άλλους κοινωνικούς κύκλους χαλαρά θα μπορούσαν να βρουν κάποιον καλύτερο και 99.9% θα έκοβαν τις επαφές με τους κάγκουρες.

Edit: Ξέχασα επίσης να σου γράψω ότι έχω γνωρίσει μέτριες, η και άσχημες κοπέλες που πήγαν σε ιδιωτικό σχολείο, στις παρέες τους έπαιζε χρήμα και ο μέσος άντρας είχε δικό του σπίτι από τα 18, αμαξάκι και μία όμορφη ζωούλα . Αυτές οι μέτριες κοπέλες λοιπόν, είχαν απίστευτες απαιτήσεις άσχετα αν οι ίδιες ήταν γτπ. Οι άνθρωποι θέτουν στόχους μέχρι εκεί που μπορούν να δουν και νιώθουν ότι τους παίρνει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τωρα πιανεις αλλο θεμα...μην τα λες σε μενα αυτα...εγω προσωπικα παντα εφερνα...δυστυχως σε αυτο το θεμα ημουν ο τιμιος μαλακας της παρεας...γιατι να ξερεις στο τελος οτι κ να φερεις γυναικες κανεις δεν το εκτιμαει...το πολυ πολυ κ να ξυνισουν καποιοι αν τυχον δεν τους αρεσει καποια...οντως λοιπον,οι περισσοτεροι ειναι μαλακες...περιμενουν αποκλειστικα απο σενα κ αυτοι δεν φερνουν ποτε σχεδον ειτε γιατι δεν εχουν ειτε γιατι αν βρουν βολευονται αυτοι κ γραφουν τους υπολοιπους στ'αρχειδια τους...το χω ξανα θιξει το θεμα...κ μη μου πεις οτι ετσι δεν κανουν οι περισσοτεροι?ξερω οτι σχεδον ολοι ειναι παρτακηδες...το μονο που ακουω ειναι λογια..."μαλακα θα σου φερω κατι γκομενακια οταν ξαναβγουμε κ ξερω αυτη κ αυτη κ αυτη κ ειναι πηδιολες κ θα κανουμε χοντρα σκηνικα"...κ στο τελος παρε τ'αρχειδια μου..χαρακτηριστικη ατακα επισης φιλου μου παρτακια που μιλαει στο τηλ με γκομενα κ ειναι να κανονισουν,οταν του λεω μαλακα κανονισε να βγουμε με καμια φιλη...κ μου απανταει "κατσε ρε συ να βγω με το γκομενακι μερικες φορες να το γνωρισω κ να το πηδηξω κ μετα της λεω για φιλες"...ε,λοιπον στο τελος σου λεει κ αφου περασουν 2-3 μηνες οτι της ειπε κ καλα,αλλα δεν ειχε φιλες να φερει η βριστηκανε γιατι δεν τα βρηκαν κ τωρα την εχασε...κλασικοι μαλακες...κατα τ'αλλα εγω ομως δεν ξερω πως καταφερνα ολες σχεδον τις γκομενες να φερουν φιλες απο το δευτερο η τριτο ραντεβου...ακομα κ απο το πρωτο...καμια αλληλεγγυη σε αυτο το θεμα μεταξυ αντρων

Δεν εχει αλληλεγυη φιλε... ζηλεύει ο κοσμος και ειναι κακος
και αχαριστος οπως σωστα το χεις καταλαβει και εσυ. Κοιτα θα πω κατι τωρα
που ισως φανει παραξενο... αλλα με φιλους δεν πρεπει να κανεις γκομενικες συζητησεις...
ή αμα κανεις πρεπει να εισαι πολυ προσεκτικος σε αυτα που λες γιατι κομπλεξαριζονται.

Υπάρχουν ευαισθητοι τομεις.... μην εμπιστευεσαι τον τροπο που σου παρουσιαζει ο
αλλος τον εαυτο του αν δεν τον τεσταρεις πρωτα  :P


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν αρχισεις να λες στον αλλον οτι πηδας και κανεις και ρανεις
και αυτος δεν εχει..... τοτε αρχιζει να ζηλευει και να γινεται κρυφος εχθρος.

Εκτος και αν δεν σε ενδιαφερει και ξερεις οτι ειναι ζηλιαρης και θες να σπασεις πλακα
εκει δινεις πονο  :2funny: :2funny: αλλα γενικα δεν πρεπει να φαινεσαι πολυ μαχιμος σε αυτα
και λιγο βλακας γιατι ο αλλος νιωθει ανασφαλεια  :P και δεν προκειται να φερει.

Κοροιδευε τους.....
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Οσο για τη μορφωση κανεις δεν γαμησε επειδη πηρε πτυχιο...


εκτος αν το πτυχιο του ειναι γιατρος...η πολιτικος μηχανικος δηλαδη συνδεεται με κυρος και λεφτα


buahahahahaha

καλα πηγαινε γουδι στην ιατρικη κ πολυτεχνειο ζωγραφου να δεις το κυρος κ τα λεφτα τους  :2funny: :2funny: :2funny:

λιωσατε στις μαλακιες παλι μας τα μαθατε ολα ντισκαβερυ τσανελ

ο γαμαικανος παλι για γκανκστεριλικια κ νυχτες ελεγε θα επαιζε grand theft auto μαλλον
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
buahahahahaha

καλα πηγαινε γουδι στην ιατρικη κ πολυτεχνειο ζωγραφου να δεις το κυρος κ τα λεφτα τους  :2funny: :2funny: :2funny:

λιωσατε στις μαλακιες παλι μας τα μαθατε ολα ντισκαβερυ τσανελ

ο γαμαικανος παλι για γκανκστεριλικια κ νυχτες ελεγε θα επαιζε grand theft auto μαλλον

κατι τετοιες μαλακιες γραφει κ μας εκθετει .... και μετα κάνει πάρτυ ο λοπεζ
οταν την υποστηριζω  :-
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ρε μαλακες να γαμησετε θελετε η να παντρευτητε?
τα εχετε μπερδεψει μου φαινετε.
δηλαδη για να γαμησι καποιος πρεπει να εχει πτυχια και μεταπτυχιακα?
ο εργατης και χαμαλης δεν γαμανε δηλαδη?
εχω πει και αλλη φορα οτι ο καθενας θα παιζει στην κατηγορια του.
οταν εισαι φτωχομπινες δεν θα κυνηγας μουνια champion league.
οταν εχεις φραγκα και αγραμματος να εισαι,σε περνει να παιζεις παντου.
οσο για γιατρους και δικηγορους,και αλλους πτυχιουχους τα ακουω βερεσε,το θεμα ειναι να εχεις μυαλο και να μπορεις να κανεις παιχνιδι στις γκομενες,και ας εισαι και αποφοιτος γυμνασιου.
εχω γαμησι και γκομενα γιατρου-δικηγορου-πυρινικου επιστημονα και οτι αλλη μαλακια θελετε,αλλα εμενα δεν με θελανε για σχεση,με θελανε για τον πουτσο,αλλα εχω γαμησι και γκομενα εργατη-σκατατζη-σκουπιδιαρη που με θελανε για σχεση,ενω εγω τις ηθελα για πουτσο.παρτε το χαμπαρι,οι γκομενες πλασαροντε σε καθε φαση οπως θελουν αυτες,το θεμα ειναι να μην τρωτε το παραμυθι.η γκομενες παντα οταν γνωριζουν καποιον,σκεφτοντε και μελοντικα,και αναλογος αποφασιζουν πως θα κινηθουν.
εχω γαμησι πουτανακια 20-25 χρονων με εξοδα 2 κερασμενα ποτα,και τα βλεπω τωρα να εχουν σχεση με κατι καλα παιδια,και να τους τραβανε απο την μυτη στην κυριολεξια,που ειμαι σιγουρος οτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξενογαμηθουν.
οι γκομενες εχουν αλλα κριτηρια με ποιον θα γαμηθουν,και αλλα κριτηρια με ποιον θα εχουν σχεση,αυτο αν το καταλαβετε θα δωσετε απαντησεις σε ολες σας τις αποριες.
μην ξεχνατε πισω απο καθε γκομενα,υπαρχει και μια ελληνιδα μανα που ειναι συμβουλος τις,αυτο νομιζω τα λεει ολα.
οσο για νυχτα-μαγαζια-κλαμπ και τα σχετικα,πλεον δεν μου λενε τιποτα εμενα προσωπικα,ο παπαρας που στηνετε με τα μπουκαλια και τα τραπεζια,και η χωριατισα-λυγουρα με τα βυζια απο εξω,μου φαινοντε παρακμη.υπαρχουν και αλλα μερη που μπορεις να γνωριζεις γκομενες να γαμας,και γιατι οχι να κανεις και σχεση.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom