Νέα

Γυναίκες Μέρος 1ο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ρε φιλε δηλαδη με το που θα χωρισεις,πρεπει να βρεις στο καπακι αλλη γκομενα να κανεις δεσμο? δεν το καταλαβα ποτε αυτο. δηλαδη τα φιλαρακια σου για να γαμησουν πρεπει να κανουν δεσμο πρωτα?δεν μπορειτε να γαμησετε χωρις να κανετε σχεση? θα μας τρελανετε ρε τωρα?

οσο για τις γκομενες οντως ετσι κανουν,και καλα κανουν,και εσενα αν σε παρει μια καβαντζα τηλεφωνο θα τρεξεις με 1000,το θεμα ειναι ομως να γαμησεις και να εξαφανιστεις,και οχι να την φορτωθεις εσυ,εκει ειναι που την πληρωνει η γκομενα μετα.

ρε μαν τι καις?σου πα οτι για να γαμησουν πρεπει να κανουν σχεση?γενικα ομως ειτε για να κανουν σχεση ειτε απλα για να γαμησουν δεν βρισκουν ευκολα γκομενες...κ δεν ειναι μονο τα φιλαρακια μου...ειναι ενα μεγαλο ποσοστο του αντρικου πληθυσμου...εσυ με ποιον κανεις παρεα παρεα κ νομιζεις οτι ο ελληνας πηδαει?με τον παπακαλιατη η τον σπαλιαρα?απο την αλλη δεν ειναι το θεμα μας να πηδηξεις κ να φυγεις...προσωπικα δεν με νοιαζει κατι τετοιο ουτε το θεωρω μαγκια...μιλαω για μια νορμαλ σχεση μαν,για μια νορμαλ γαμημενη σχεση...αν το γυναικακι ειναι σωστο γιατι οχι?αν ειναι πουτανι...οκ,γαμησι κ δρομο...εγω βλεπω γυρω μου οτι για να κανεις μια νορμαλ σχεση δεν ειναι καθολου ευκολο,εκτος απο καποιους που βλεπεις οτι ξεπουλιουνται τελειως για ενα φουστανι...κ φαντασου υπαρχει ενα επισης μεγαλο ποσοστο παιδιων που ειναι χαμηλων τονων,που γενικα δεν το εχουν πολυ στο να πλησιασουν μια γυναικα οχι γιατι ειναι χαζοι,αλλα απλα δεν το χουν...ε,αυτοι ειναι καμενοι απο χερι!κ ας ειναι χρυσα παιδια...δεν σταυρωνουν να γαμησουν ουτε θηλυκια προβατινα....που ειναι οι γκομενες που λενε οτι ψαχνουν τα καλα παιδια?σε πληροφορω πως καμια δεν τα θελει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μαν τι καις?σου πα οτι για να γαμησουν πρεπει να κανουν σχεση?γενικα ομως ειτε για να κανουν σχεση ειτε απλα για να γαμησουν δεν βρισκουν ευκολα γκομενες...κ δεν ειναι μονο τα φιλαρακια μου...ειναι ενα μεγαλο ποσοστο του αντρικου πληθυσμου...εσυ με ποιον κανεις παρεα παρεα κ νομιζεις οτι ο ελληνας πηδαει?με τον παπακαλιατη η τον σπαλιαρα?απο την αλλη δεν ειναι το θεμα μας να πηδηξεις κ να φυγεις...προσωπικα δεν με νοιαζει κατι τετοιο ουτε το θεωρω μαγκια...μιλαω για μια νορμαλ σχεση μαν,για μια νορμαλ γαμημενη σχεση...να το γυναικακι ειναι σωστο γιατι οχι?αν ειναι πουτανι...οκ,γαμησι κ δρομο...εγω βλεπω γυρω μου οτι για να κανεις μια νορμαλ σχεση δεν ειναι καθολου ευκολο,εκτος απο καποιους που βλεπεις οτι ξεπουλιουνται τελειως για ενα φουστανι...κ φαντασου υπαρχει ενα επισης μεγαλο ποσοστο παιδιων που ειναι χαμηλων τονων,που γενικα δεν το εχουν πολυ στο να πλησιασουν μια γυναικα οχι γιατι ειναι χαζοι,αλλα απλα δεν το χουν...ε,αυτοι ειναι καμενοι απο χερι?κ ας ειναι χρυσα παιδια...δεν σταυρωνουν να γαμησουν ουτε θηλυκια προβατινα....που ειναι οι γκομενες που λενε οτι ψαχνουν τα καλα παιδια?σε πληροφορω πως καμια δεν τα θελει

Καλα παθαινουν τα φιλαρακια σου και εσυ φιλε
γιατι οι περισσοτεροι ειστε οι χειροτεροι ανταγωνιστες....
τρεμετε να φερετε εναν φιλο στην παρεα σας... μην σας φαει τη γκομενα  :2funny: :2funny:

 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
Καλα παθαινουν τα φιλαρακια σου και εσυ φιλε
γιατι οι περισσοτεροι ειστε οι χειροτεροι ανταγωνιστες....
τρεμετε να φερετε εναν φιλο στην παρεα σας... μην σας φαει τη γκομενα  :2funny: :2funny:

τωρα πιανεις αλλο θεμα...μην τα λες σε μενα αυτα...εγω προσωπικα παντα εφερνα...δυστυχως σε αυτο το θεμα ημουν ο τιμιος μαλακας της παρεας...γιατι να ξερεις στο τελος οτι κ να φερεις γυναικες κανεις δεν το εκτιμαει...το πολυ πολυ κ να ξυνισουν καποιοι αν τυχον δεν τους αρεσει καποια...οντως λοιπον,οι περισσοτεροι ειναι μαλακες...περιμενουν αποκλειστικα απο σενα κ αυτοι δεν φερνουν ποτε σχεδον ειτε γιατι δεν εχουν ειτε γιατι αν βρουν βολευονται αυτοι κ γραφουν τους υπολοιπους στ'αρχειδια τους...το χω ξανα θιξει το θεμα...κ μη μου πεις οτι ετσι δεν κανουν οι περισσοτεροι?ξερω οτι σχεδον ολοι ειναι παρτακηδες...το μονο που ακουω ειναι λογια..."μαλακα θα σου φερω κατι γκομενακια οταν ξαναβγουμε κ ξερω αυτη κ αυτη κ αυτη κ ειναι πηδιολες κ θα κανουμε χοντρα σκηνικα"...κ στο τελος παρε τ'αρχειδια μου..χαρακτηριστικη ατακα επισης φιλου μου παρτακια που μιλαει στο τηλ με γκομενα κ ειναι να κανονισουν,οταν του λεω μαλακα κανονισε να βγουμε με καμια φιλη...κ μου απανταει "κατσε ρε συ να βγω με το γκομενακι μερικες φορες να το γνωρισω κ να το πηδηξω κ μετα της λεω για φιλες"...ε,λοιπον στο τελος σου λεει κ αφου περασουν 2-3 μηνες οτι της ειπε κ καλα,αλλα δεν ειχε φιλες να φερει η βριστηκανε γιατι δεν τα βρηκαν κ τωρα την εχασε...κλασικοι μαλακες...κατα τ'αλλα εγω ομως δεν ξερω πως καταφερνα ολες σχεδον τις γκομενες να φερουν φιλες απο το δευτερο η τριτο ραντεβου...ακομα κ απο το πρωτο...καμια αλληλεγγυη σε αυτο το θεμα μεταξυ αντρων
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
 ξεκωλατε...


δεν υπαρχει διαφορα αναμεσα στον αντρα και τη γυναικα.

 Υπερχουν ωραιοι αντρες και μπαζα αντρες

 υπαρχουν ωραιες γυναικες και μπαζα γυναικες.

οι ωραιοι και οι ωραιες εχουν τις επιτυχιες τους, καλοπερνανε κτλ

 Τα μπαζα δεν σταυρωνουν γκομενο-α


αντε τα μπαζα γυναικες να βρουν καποιον να τις πηδηξει αλλα αυτος θα κανει το κασκαντερ μια αντε δυο φορες και θα την κανει, ουτε θα την κυκλοφορει ουτε τιποτα.
  Στο θεμα σχεσεων ειμαστε ακριβως τα ιδια
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.366
Πόντοι
4.615
που ειναι οι γκομενες που λενε οτι ψαχνουν τα καλα παιδια?σε πληροφορω πως καμια δεν τα θελει
νομίζω πως οι γυναίκες τα θέλουν τα καλά παιδιά, αφού έχουν πηδήξει ό,τι κυκλοφορεί γύρω τους και χτυπήσει κάποια στιγμή το ''βιολογικό ρολόι'' τους για να παντρευτούν....
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.331
Πόντοι
266
 ξεκωλατε...


δεν υπαρχει διαφορα αναμεσα στον αντρα και τη γυναικα.

 Υπερχουν ωραιοι αντρες και μπαζα αντρες

 υπαρχουν ωραιες γυναικες και μπαζα γυναικες.

οι ωραιοι και οι ωραιες εχουν τις επιτυχιες τους, καλοπερνανε κτλ

 Τα μπαζα δεν σταυρωνουν γκομενο-α




αντε τα μπαζα γυναικες να βρουν καποιον να τις πηδηξει αλλα αυτος θα κανει το κασκαντερ μια αντε δυο φορες και θα την κανει, ουτε θα την κυκλοφορει ουτε τιποτα.
  Στο θεμα σχεσεων ειμαστε ακριβως τα ιδια
για τους αντρες δεν μετραει τοσο η εξωτερικη ομορφια
μετραει η προσωπικοτητα και η οικονομικη ανεση
στις γυναικες χρειαζεται αρκετη ομορφια
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
 ξεκωλατε...


δεν υπαρχει διαφορα αναμεσα στον αντρα και τη γυναικα.

 Υπερχουν ωραιοι αντρες και μπαζα αντρες

 υπαρχουν ωραιες γυναικες και μπαζα γυναικες.

οι ωραιοι και οι ωραιες εχουν τις επιτυχιες τους, καλοπερνανε κτλ

 Τα μπαζα δεν σταυρωνουν γκομενο-α


αντε τα μπαζα γυναικες να βρουν καποιον να τις πηδηξει αλλα αυτος θα κανει το κασκαντερ μια αντε δυο φορες και θα την κανει, ουτε θα την κυκλοφορει ουτε τιποτα.
  Στο θεμα σχεσεων ειμαστε ακριβως τα ιδια

μαλακιες λες μαρια(?) η μαλλον αν εισαι γυναικα τα βλεπεις απο το δικο σου φανταστικο κοσμο...εσεις αν ειστε μπαζα ολο κ καποιον πεινασμενο θα βρειτε να την κανετε...ο αντρας δεν αρκει απλα να ειναι ωραιος,αλλα να εχει σχεδον ολο το πακετο κ παλι το παλευει δεν το παλευει
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.331
Πόντοι
266
γιατι να μην μετρανε αποκλειστικα οι καλοι τροποι,η ευγενεια,τα αισθηματα,η μορφωση για να σε εκτιμησει καποια...?γιατι πρεπει να εχεις καλο αμαξι,γνωριμιες στα clubs,να σε συστηνουν οι παρεες κ να σαι μουτρο για να πηδηξεις...?αυτα ειναι τα παραλογα που ισχυουν εδω...εχω φιλαρακια μια χαρα που δεν ειναι αγαμητοι,αλλα εχουν καποια σχεση που δεν τους ικανοποιει ομως απολυτα,αλλα παρολαυτα φοβουνται να χωρισουν,γιατι γνωριζουν τη δυσκολια να κανουνε κατι καινουργιο...χωριζει ενας αντρας κ πρεπει να φτυσει αιμα για να κανει κατι ξανα,ενω η γκομενα με το καλημερα βρισκει αντικαταστατη...ολα αυτα δεν ισχυουν η τα βγαζουμε απο τη φαντασια μας?ναι,θα μου πειτε καποιοι πηδανε του καλου καιρου...αλλα παλι μιλαμε για μια ιδιαιτερη μεριδα ανθρωπων...που εχουν τα καταλληλα ποστα,γεματο πορτοφολι,καλα κονε...εδω αναφερομαστε ομως για τον μεσο ελληνα...βεβαια παιζει ρολο κ η ηλικια,η γενια...αυτα που περιγραφω ισχυουν για τους σημερινους 30αρηδες-35αρηδες κ τις αντιστοιχες 30αρησες-35αρησες...ισως οι πιτσιρικαδες πηδανε πιο ευκολα τις συνομιληκες τους...προσωπικα δεν ειμαι αγαμητος...παντα ειχα γκομενα κ δεν εχω ξεμεινει σχεδον ποτε...ακομα κ τις δυσκολες περιοδους ειχα 2-3 που επαιζα,δηλαδη εβγαινα βολτες,καφεδες κτλπ,αλλα αναγνωριζω οτι ολα αυτα τα χρονια δεν εμεινα ικανοποιημενος παρα μονο απο 2-3 περιπτωσεις γυναικων που αξιζαν τον κοπο να ασχοληθω πραγματικα...απο την αλλη παρατηρω οτι ναι μεν κανω παιχνιδι,αλλα το κυνηγαω,δεν ειμαι αραχτος...τελικα σ'αυτη τη χωρα του παραλογου ισχυει το εξης...η δεν πηδας κ δεν προλαβαινεις η δεν πηδας καθολου...μεση κατασταση δεν υπαρχει
γιατι αυτα ρε μαλακα σε κανουν βαρετο
δεν το καταλαβαινεις;;;;
σε κανουν βαρια σκια
στο μουνι της αν εισαι μορφωμενος...
ολοι πλεον βγαζουν ενα πανεπιστημιο και κανουν ενα μεταπτυχιακο
ακου φιλαρακι μου για να πηδηξεις καλο μουνι πρεπει να εχεις εκεινα τα χαρακτηριστηκα που ειναι δυσευρετα στην μαζα
να εισαι ξεχωριστος
απλα εσεις μαλακες μου θελετε να πηδατε μονο τις μουναρες χωρις να εχετε τα απαραιτητα προσοντα  καμια πιο μετρια αμεσως την βαφτιζεται μπαζο και την στελνετε
ελληναραδες...
νομιζετε με το κουτο σας το μυαλο οτι αν πατε σε αλλες χωρες θα εχετε προσβαση σε γκομενες-μοντελακια;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
για τους αντρες δεν μετραει τοσο η εξωτερικη ομορφια
μετραει η προσωπικοτητα και η οικονομικη ανεση
στις γυναικες χρειαζεται αρκετη ομορφια

κανονικα ετσι θα πρεπε να ειναι...αλλα εδω σ'αυτη την παραλογη χωρα που ζουμε πρεπει να τα εχεις ολα...εκτος να εισαι μουτρο η λαμογιο,οποτε απο μονο του αυτο αρκει...η ομορφια ειναι γενους θηλυκου...οι αντρες δεν χρειαζονται πολλες ομορφιες κ φτιαξιδια,αλλα απο τοτε που μπηκε στη ζωη του ελληνα το χαζοκουτι που λεγεται τηλεοραση τα στανταρ εχουν αλλαξει...ειναι χαρακτηριστικη ατακα που λεει σοφος βαλκανιος λαος..."ο αντρας πρεπει να ειναι λιγο πιο ομορφος απο τον διαολο"
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.366
Πόντοι
4.615
απλα εσεις μαλακες μου θελετε να πηδατε μονο τις μουναρες χωρις να εχετε τα απαραιτητα προσοντα  καμια πιο μετρια αμεσως την βαφτιζεται μπαζο και την στελνετε
ελληναραδες...
νομιζετε με το κουτο σας το μυαλο οτι αν πατε σε αλλες χωρες θα εχετε προσβαση σε γκομενες-μοντελακια;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα παραπάνω εμπεριέχουν μεγάλη δόση αληθείας δυστυχώς.... Και το λέω από παραδείγματα γνωστών και φίλων....
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
για τους αντρες δεν μετραει τοσο η εξωτερικη ομορφια
μετραει η προσωπικοτητα και η οικονομικη ανεση
στις γυναικες χρειαζεται αρκετη ομορφια


συμφωνω....λαθος μου....μετραει βεβαια η εξωτερικη ομορφια αλλα δεν ειναι αναγκαια συνθηκη..,

μπορει ανετα ενας ασχημος με χρηματα η κυρος να χει γκομεναρες, οπως και ο σουπερ γκομνος εμφανησιακα..
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
γιατι αυτα ρε μαλακα σε κανουν βαρετο
δεν το καταλαβαινεις;;;;
σε κανουν βαρια σκια
στο μουνι της αν εισαι μορφωμενος...
ολοι πλεον βγαζουν ενα πανεπιστημιο και κανουν ενα μεταπτυχιακο
ακου φιλαρακι μου για να πηδηξεις καλο μουνι πρεπει να εχεις εκεινα τα χαρακτηριστηκα που ειναι δυσευρετα στην μαζα
να εισαι ξεχωριστος
απλα εσεις μαλακες μου θελετε να πηδατε μονο τις μουναρες χωρις να εχετε τα απαραιτητα προσοντα  καμια πιο μετρια αμεσως την βαφτιζεται μπαζο και την στελνετε
ελληναραδες...
νομιζετε με το κουτο σας το μυαλο οτι αν πατε σε αλλες χωρες θα εχετε προσβαση σε γκομενες-μοντελακια;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τελικα δεν αντεξες την πεταξες την παπαρια σου κ συ...ρε ατομο δεν λεμε ο αλλος να ειναι απλα μορφωμενος,ευγενικος,καλο παιδι κτλπ κτλπ,αλλα να ειναι μπουνταλας...κ φυσικα τοτε θα γινεις βαρετος...λεμε να εισαι ολα αυτα,αλλα πρωτα να εισαι αντρας...δυστυχως ομως γι'αυτες ο αντρας εχει τη φατσα του λαμογιου...δηλαδη συμφωνα με τις αρχειδιες που μας λες θα πρεπει να γινουμε ολοι λαμογια για να μας γουσταρουν καποιες ξεκωλιαρες....ε,οχι ρε μορτη
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.331
Πόντοι
266
συμφωνω....λαθος μου....μετραει βεβαια η εξωτερικη ομορφια αλλα δεν ειναι αναγκαια συνθηκη..,

μπορει ανετα ενας ασχημος με χρηματα η κυρος να χει γκομεναρες, οπως και ο σουπερ γκομνος εμφανησιακα..
μην εισαι τοσο απολυτη
τοσα χρονια στην νυχτα εχω δει αρκετα μετριους τυπους να συνοδευονται απο πολυ καλες παρουσιες
και δεν ηταν κονομημενοι
στον αντρα παιζει μεγαλο ρολο η προσωπικοτητα
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
μην εισαι τοσο απολυτη
τοσα χρονια στην νυχτα εχω δει αρκετα μετριους τυπους να συνοδευονται απο πολυ καλες παρουσιες
και δεν ηταν κονομημενοι
στον αντρα παιζει μεγαλο ρολο η προσωπικοτητα

ναι και αυτο...κυριως να χει αυτοπεποιθηση αλλα πραγματικη οχι ψευτικη...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.331
Πόντοι
266
ναι και αυτο...κυριως να χει αυτοπεποιθηση αλλα πραγματικη οχι ψευτικη...
ακριβως αυτο
ειναι πολυ σημαντικο για μια γυναικα
νιωθει ασφαλεια και με βασει αυτο το συναισθημα δεχεται υποσειδητα και εγκρινει το εκαστοτε αρσενικο
για διαιωνηση του ειδους
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
γιατι αυτα ρε μαλακα σε κανουν βαρετο
δεν το καταλαβαινεις;;;;
σε κανουν βαρια σκια
στο μουνι της αν εισαι μορφωμενος...
ολοι πλεον βγαζουν ενα πανεπιστημιο και κανουν ενα μεταπτυχιακο
ακου φιλαρακι μου για να πηδηξεις καλο μουνι πρεπει να εχεις εκεινα τα χαρακτηριστηκα που ειναι δυσευρετα στην μαζα
να εισαι ξεχωριστος
απλα εσεις μαλακες μου θελετε να πηδατε μονο τις μουναρες χωρις να εχετε τα απαραιτητα προσοντα  καμια πιο μετρια αμεσως την βαφτιζεται μπαζο και την στελνετε
ελληναραδες...
νομιζετε με το κουτο σας το μυαλο οτι αν πατε σε αλλες χωρες θα εχετε προσβαση σε γκομενες-μοντελακια;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

στο μουνι της αν εισαι μορφωμενος,αλλα οταν ειναι να παντρευτει τον μορφωμενο ψαχνει για να ανοιξει στιτι κ να χει καποιον να την ταιζει...ποιος θα την ταισει ο πορτιερης η ο μπαρμαν?ασε ρε φιλο...
σε συγκριση με τις μετριες που λες...προσωπικα μαν κ μετρια να ειναι αν εχει λιγο νιονιο στο γαμημενο το κεφαλι της παω πασο...αυτο ειναι που σπανιζει οχι η ομορφια...αλλα κ οι μετριες που αναφερεις εμφανισιακα κ αυτες ακομα την εχουν δει...καλα ο,τι να ναι λες...?οι αντρες αρνιουνται τις μετριες η ακομα κ η πιο μπαζολα ελληνιδα την εχει δει μουναρα κ αρνειται πολυ καλυτερους απο αυτην κ εχει απαιτησεις?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.331
Πόντοι
266
τελικα δεν αντεξες την πεταξες την παπαρια σου κ συ...ρε ατομο δεν λεμε ο αλλος να ειναι απλα μορφωμενος,ευγενικος,καλο παιδι κτλπ κτλπ,αλλα να ειναι μπουνταλας...κ φυσικα τοτε θα γινεις βαρετος...λεμε να εισαι ολα αυτα,αλλα πρωτα να εισαι αντρας...δυστυχως ομως γι'αυτες ο αντρας εχει τη φατσα του λαμογιου...δηλαδη συμφωνα με τις αρχειδιες που μας λες θα πρεπει να γινουμε ολοι λαμογια για να μας γουσταρουν καποιες ξεκωλιαρες....ε,οχι ρε μορτη
φιλε δεν καταλαβες τιποτα
εχεις καποιες παγιωμενες αποψεις και κολληματα
γιατι ισως να μην ειχες τιποτα αξιολογο μεχρι τωρα στην ζωη σου
και αν υπηρξε καμια καλη περιπτωση σε ακυρωσε
και συ τωρα καλυπτεις την δικη σου ανυπαρξια και τον εγωισμο σου στο ''οτι για να χεις γκομεναρα'' πρεπει να σε λαμογιο
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
μην εισαι τοσο απολυτη
τοσα χρονια στην νυχτα εχω δει αρκετα μετριους τυπους να συνοδευονται απο πολυ καλες παρουσιες
και δεν ηταν κονομημενοι
στον αντρα παιζει μεγαλο ρολο η προσωπικοτητα
αυτο ακριβως λεω ρε αρχηγε κ δεν με πιανεις,αν κ εχεις γραψει χιλιομετρα στη νυχτα οπως λες...να χει προσωπικοτητα...αλλα η εννοια προσωπικοτητα ειναι παρεξηγημενη στην ελλαδα...η προσωπικοτητα που μετραει στην ελλαδα ειναι αυτη του λαμογιου,οχι του επιφανη,μορφωμενου,κουλτουριαρη αντρα...διαφωνεις?κ οπως σου πα κ πριν δεν λεω να εισαι ξυπνιος κ μορφωμενος,αλλα χεσας...αλλα μαλλον καποιο κομπλεξ εχεις εσυ με τους μορφωμενους για να τους απαξιωνεις ετσι?ποτα εβαζες σε κανα μπαρ,παρκαρες αυτοκινητα η ανοιγες πορτες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom