Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 69,5%
  • οχι

    Ψήφοι: 25 30,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    82

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.360
Πόντοι
441
Γυμνισμό πάντα και γαμίσια LIVE !!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Είχα πάει σε μια παραλία γυμνιστών σήμερα στην Αττική, πολύ λίγος κόσμος.
Α' σκηνικό:
Σε μια φάση έρχονται 3 κοπέλες γύρω στα 25. Βγάζουν τα ρούχα κάνουν την πρώτη βουτιά, εγώ εκείνη την ώρα κολυμπούσα στα βαθιά. Βγαίνοντας βλέπω έναν τύπο ντυμένο να κάθεται πάνω από την παραλία και να παίρνει μάτι, κάνοντας ότι αγναντεύει τη θάλασσα. Σηκώνομαι και τον καρφώνω χωρίς να του πω κάτι, μπας και την κάνει. Περνάει κανα 10-λεπτο εκεί αυτός. Μόλις βγαίνουν οι κοπέλες από τη θάλασσα γυρνάω, τον κοιτάω και τον βλέπω με το κινητό στο χέρι να πάει να βγάλει φωτό τις κοπέλες. Σηκώνομαι να πάω προς το μέρος του, έφυγε τρέχοντας.
Β' σκηνικό:
Λίγα λεπτά αργότερα, σκάει ένας εξηντάρης, στήνει ομπρέλα στα 5 μέτρα από τις κοπέλες και κάθεται σε καρέκλα που είχε φέρει μαζί του. Την καρέκλα την έβαλε όχι προς τη θάλασσα αλλά προς τις κοπέλες και ανοίγει τα πόδια επειδικτικά. Μετά από λίγο αρχίζει να ψιλοχαιδεύει τον πούτσο του επειδικτικά προς τις κοπέλες οι οποίες δεν τον κοιτούσαν καν. Εντωμεταξύ φύσαγε και με το ένα χέρι κράταγε την ομπρέλα και με το άλλο τον έπαιζε. Εντωμεταξύ είχε έρθει και ένας νεαρός άξεστος κι αυτός και έκανε το ίδιο 5 μέτρα αλλά από την άλλη πλευρά.
Το happy end: Σε κάποια φάση γυρνάει η μια κοπέλα και λέει στο γέρο "μπορείς να σταματήσεις αυτό που κάνεις γιατί νοιώθω άβολα;" Μετά από 5 λεπτά γέρος και νέος σηκωθήκανε και φύγανε. Με το που φύγανε ηρεμήσαμε και συνεχίσαμε το μπανάκι μας. :sunglasses:
Οι κοπέλες δεν ήταν μαζί σου απ όσο καταλαβαίνω από τα γραφόμενά σου

Επομένως τι σε ένοιαζε αν τις παίρνουν μάτι

Δε βγάζει νόημα

Κι επίσης:Ωραία έφυγε ο ανταγωνισμός και σου άδειασε το πεδίο ελεύθερο.Πώς εκμεταλλεύτηκες την ευκαιρία?

Ή πήρες κι εσύ μάτι διακριτικά και τέλος?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Μέσα Ιούλη κ με μιλφ γνωριμία από Tinder πάμε για μπάνιο σε καβάτζα εκτός Αττικής. Η παραλία σε 3 τμήματα, καθόμαστε στο μεσαίο με βραχάκια να την ορίζουν κ να σε "προσατεύτουν" οπτικά. Υπολογίστε το πλάτος της μεσαίας παραλίας 3 με 4 μέτρα. Δεξιά κ αριστερά υπάρχουν εκατέρωθεν μικρές παραλίες, 50μ η κάθε παραλία. Στην δεξιά τέρμα ήταν ένας τύπος μόνος του που δεν έδειξε αρχικά να "ενοχλείται".

Εκεί που κάνουμε μπάνιο με την τύπισα, μέσα σε 10' το πολύ, σκάνε καμιά 7-8 μπακούρια, ο καθένας μεμονομένος. Το αποκορύφωμα, ένας από αυτούς, 55άρης+, ήρθε κ πάρκαρε στην δική μας μεριά, στην παραλία των 3-4 μέτρων...

Τα άκουσε τα σκολιανά του κ φύγαμε...
Ο μοναχικός τύπος πρέπει να "μας έδωσε" .. Αν δεν έπεφτε σύρμα, δεν θα μαζεύονταν τυχαία τόσα άτομα, σε τόσο λίγο διάστημα.

Το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι μετά από 20᾽που ξαναπέρασα από την παραλία, κοιτώντας την από πάνω είχαν εξαφανιστεί ΑΠΑΝΤΕΣ ... (πέραν του .. "θαλαμοφύλακα").. μου έκανε εντύπωση ότι δεν υπήρχαν αμάξια παρκαρισμένα, ενώ όταν φύγαμε είχε μπόλικα για αυτό κ σταμάτησα να τσεκάρω από ψηλά...
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Ξέρει κανείς καμιά Χαλκιδική πρώτο πόδι κοντά στις φωκαιες να πάω με τη γυναίκα μου?αλλά να είναι ευκολα προσβάσιμη και να χει κοσμο
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Άμα ήξερα θα σου έλεγα..
Το μόνο που ξέρω από βόρεια Ελλάδα είναι η στάση του αστικού στο Μακεδονία που πάει στο κέντρο.. κατέβηκα.. πήγα σε ένα τσιμπουκομασαζ.. μασαζογαμησα.. και μετά επιστροφή...

Το μπράβο είναι επειδή θα πας με τη γυναίκα σου και γουστάρετε να έχει κ κόσμο...

Μπες σε ένα αγγλόφωνο σάιτ captain barefoot λέγεται.. εκεί έχει αναλυτικά όλες τις παραλίες της Ελλάδας που μπορείς να κάνεις γυμνισμό.. κάτι θα βρεις λογικά κ για την περιοχη που σε ενδιαφέρει
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
1
Like
2.998
Πόντοι
456
Ο γυμνισμος στην Αττική έχει δυστυχώς κινδύνους όπως ανέφεραν πολλοί...αρκετοί πουστηδες ενοχλητικοί και ματάκηδες που έχουν και θράσος...

Έχω δει 1-2 σκηνικά και ξενέρωσα, βέβαια σε μία ήσυχη που πάω ευτυχώς είναι κομπλέ η κατάσταση ακόμα :grin:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
1
Like
2.998
Πόντοι
456
Σε μια κανονική παραλία έχει τύχει σκηνικό να είναι κοπέλα πολύ εμφανίσιμη, να τα έχει πετάξει όλα και να λιάζεται...παιδιά σε 2 λεπτά είχαν σκάσει κάτι θείες και την ανάγκασαν να ντυθεί !

Εντάξει για πρόκληση το έκανε σίγουρα αλλά οι θείες ήταν εξαγριωμένες :2funny:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
1
Like
2.998
Πόντοι
456
Εμείς δεν έχουμε πρόβλημα να μας κοιτάνε (καλά τη γυναίκα μου κοιτάνε όχι εμένα)πρόβλημα έχουμε να πλησιαζουν
Πλησιάζουν οι ανώμαλοι συνήθως. Γι αυτό λέω ότι στην Αττική πλέον δε αξίζει.

Στα νησιά είναι άλλη φάση, εκεί μπορεί να γίνει σκηνικό άνετα γιατί πάνε και ψάχνονται πολλές...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.789
Πόντοι
7.885
Εμείς δεν έχουμε πρόβλημα να μας κοιτάνε (καλά τη γυναίκα μου κοιτάνε όχι εμένα)πρόβλημα έχουμε να πλησιαζουν
Μυστη βλεπω εχει σοβαρεψει η κατασταση. Δεν θελει παιχνιδια η κυρια??
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Πλησιάζουν οι ανώμαλοι συνήθως. Γι αυτό λέω ότι στην Αττική πλέον δε αξίζει.

Στα νησιά είναι άλλη φάση, εκεί μπορεί να γίνει σκηνικό άνετα γιατί πάνε και ψάχνονται πολλές...
Ισχύει για μένα τις καλύτερες φάσεις Καπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μυστη βλεπω εχει σοβαρεψει η κατασταση. Δεν θελει παιχνιδια η κυρια??
Χαχαχαχα κρυβε λόγια εσύ.Μονο inbox
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
205
Like
5.220
Πόντοι
1.041
Παραλίες γυμνιστών με updates χρηστών ανά έτος έχει στο

Μην μπερδεύουμε τον γυμνισμό με το «παιχνίδι», σεξ κλπ. Υπάρχουν και γυμνιστές που πάνε σαν οικογένεια μαζί με τα παιδιά τους.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Παραλίες γυμνιστών με updates χρηστών ανά έτος έχει στο

Μην μπερδεύουμε τον γυμνισμό με το «παιχνίδι», σεξ κλπ. Υπάρχουν και γυμνιστές που πάνε σαν οικογένεια μαζί με τα παιδιά τους.
Ευχαριστούμε παιδια
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Ο γυμνισμος στην Αττική έχει δυστυχώς κινδύνους όπως ανέφεραν πολλοί...αρκετοί πουστηδες ενοχλητικοί και ματάκηδες που έχουν και θράσος...

Έχω δει 1-2 σκηνικά και ξενέρωσα, βέβαια σε μία ήσυχη που πάω ευτυχώς είναι κομπλέ η κατάσταση ακόμα :grin:
πριν μερικές ημέρες στον Άγιο Νικόλα στο ανάβησο, ένας 40άρης, προφανώς μόνιμος θαμώνας της παραλίας, αργά το απόγευμα είχε κατεβάσει τουλάχιστον 3-4 μπύρες, και μιλούσε εκεί με παρακείμενα ζευγάρια. Μιλούσε τόσο δυνατά που τον άκουγες κ από τα 5μ και από τα 10μ.. Κάποια στιγμή μιλούσε με ένα ζευγάρι (γονατιστός, τα πράγματα του ήταν πιο πολύ πέρα) και εκεί που μιλούσε πάει σε μια γωνία κ κατουράει στην παραλία όρθιος ..

Γυρνώντας πίσω στο ζευγάρι, "χάιδευε" την μαλαπέρδα του (όχι σε στυλ βαράω μαλ@κια), και γυρίζει στην γυναίκα του ζευγαριού κ της λέει σε απόσταση μισού μέτρου (μπροστά κ ο σύζυγος) με το πουλί του σχεδόν στο ύψος των ματιών της τυπισας (55+) "Μαρία, θες να σε κεράσω ένα .. πύραυλο ?"
:grin::grin::grin::grin::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

η θείτσα ξενέρωσε, του λέει τρέχα να πλύνεις τα χέρια σου στην θάλασσα (...) που πήγες κ κατούρησες κ αλλά τέτοια κουλά ..
Ο σύζυγος, ούτε που ίδρωσε (μάλλον τον έχει πάρει χαμπάρι, ή τον έχει πάρει .. "γενικώς")

Φεύγει κ πάει καπάκι σε άλλο ζευγάρι κ μετά από κάνα 20λεπτο χαχανητών, γυρνά κ λέει στο αρχικό ζευγάρι "ρε Μαρία μπας κ έχετε κανένα μέτρο μαζί σας... η Νίκη θέλει να μου την μετρήσει.." !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Στη συγκεκριμένη παραλία προτιμώ να πηγαίνω κυρίως καθημερινές εξαιτίας του συγκεκριμένου και της παρέας του που μαζεύεται το Σαββατοκύριακο. Και το κακό είναι ότι σε αυτή την παρέα, υπάρχουν και γυναίκες αρκετές φορές.
Πέρυσι πήγαμε με μια γνωστή μου, που ήταν η πρώτη της φορά και η τελευταία. Μου έλεγε καιρό να δοκιμάσει γυμνισμό κλπ και τελικά ήρθε εκείνη τη μέρα. Μόλις φτάσαμε, προσπάθησα να κάτσω όσο πιο μακριά γίνονταν από το παρεάκι αυτό. Ε τελικά και πάλι πουτάνα τα έκανε και όλη την ώρα φώναζε πιάσε μια μπύρα και πιάσε μια μπύρα. Και το θέμα βέβαια είναι ότι και άλλα ζευγαράκια νεαρά ή και πιο μεγάλα, άκουσα να σχολιάζουν αρνητικά και ότι δεν ξανάρχονται σε αυτή με τις μαλακίες που έκανε. Εμένα η γνωστή μου ξενέρωσε τόσο πολύ που ούτε καν το ξανασκέφτηκε γιατί θεωρεί ότι έτσι γίνεται παντού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom