Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 709
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
39
Like
5.023
Πόντοι
2.696
Όλες οι παραλίες γυμνιστών έχουν γεμίσει γκεϊ. Αν ξέρετε καμία που να μαζεύει κυρίως νορμάλ κλασικά ζευγάρια, να κανονίσουμε να πάμε. Καλή φάση;
Δεν ξέρω ποιες εννοείς,αλλά στο ΚΑΠΕ δεν έχει εμφανώς gay.Ότι έχει περισσότερους άντρες μόνους είναι λογικό,οι περισσότερες γυναίκες φοβούνται να πάνε μόνες τους.Εγώ φέτος πήγα μία φορά με τη γυναίκα μου.Σ/Κ δεν πηγαίνω,δε γουστάρω την πολυκοσμία.Και ιδίως τώρα που έβαλαν από τη μια πλευρά του δρόμου ζαρντινιέρες αν πας αργά πρέπει να παρκάρεις ακόμα και δίπλα στο δρόμο Αθηνών Σουνίου.Μιλάμε για πολύ κόσμο...
 

MiniG

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
58
Like
156
Πόντοι
0
Όλες οι παραλίες γυμνιστών έχουν γεμίσει γκεϊ. Αν ξέρετε καμία που να μαζεύει κυρίως νορμάλ κλασικά ζευγάρια, να κανονίσουμε να πάμε. Καλή φάση;
Κι γκει ειν´αναγκαίοι… Τζιμης Πανούσης…
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
213
Like
432
Πόντοι
21
Και μια εμπειρία ζωής λίγα χρόνια πριν στην συγκεκριμένη παραλία. Ήμουν με την κοκκινομάλλα μιλφαρα και απέναντι μας ήταν ένα άλλο ζευγάρι, σκουρόχρωμη τύπισσα με βυζάρες που απλά έκανε τόπλες κι ένας ξερακιανός μελαχροινός γυμνός. Τους συγκεκριμένους τους είχαμε πετύχει ξανά στην παραλία και δεν είχα καταλάβει τότε τι ρόλο βαράνε. Σε κάποια φάση αρχίζει η δικιά μου να μου χαϊδεύει χαλαρά την πουτσα κι εγώ τους ψιλοκοιτουσα μήπως ενδιαφέρονται για παιχνίδι. Ξαφνικά βλέπω την τύπισσα να φωνάζει και να μας λέει να σταματήσουμε. Τότε σηκώνεται και ο μαλακας ο δικός της κι έρχεται μπροστά μας να μας ζητήσει τον λόγο και να μας απειλεισει να φύγουμε γιατί αλλιώς θα καλούσε την αστυνομία. Η πρώτη μου σκέψη ήταν να του κόψω τον πουτσο με τον σουγιά του κάμπινγκ που είχα ακριβώς δίπλα μου αλλά κράτησα την ψυχραιμία μου και σκέφτηκα ότι μπορούσα απλά να φύγω και να του χαράξω το αμάξι που είχε παρκαρισμένο πάνω στον δρόμο. Πράγματι επέλεξα το δεύτερο και μετά από λίγο φύγαμε. Από τοτε δεν τους έχω ξαναπετυχει στο συγκεκριμένο σημείο. Ήταν η πρώτη φορά που μου συνέβη κάτι τέτοιο και ακόμα σκέφτομαι πόσο κοντά μπορείς να φτάσεις σ ένα έγκλημα σε μια λάθος στιγμή. Να είστε πάντα ψύχραιμοι μύστες και να έχετε πάντα στο μυαλό σας την εναλλακτική. Η ψευτομαγκια δεν οδηγεί πουθενά, απλά στο τέλος την πατάς. Οι συγκεκριμένοι ήταν πολύ ήσυχοι τις 2 προηγούμενες φορές που τους είχαμε πετύχει,δεν ξέρω γιατί προκάλεσαν την τύχη τους εκείνη την φορά βάζοντας τα χωρίς λόγο Μ εμένα.
δικιο εχεις, ακομα και τον πουτσο να του εκοβες τα ιδια θα ελεγα.
Αλλη φορα προτεινω για παραδειγματισμο των γυρω, μπουκετο στο σαγονι του τυπου να τον ξαπλωσεις, μπουκέτο στο στομαχι της γυναικας για να μη σου ζαλιζει τ αρχιδια με φωνες και μετα κλωτσιδια και στους δυο μεχρι να σας χωρισουν. Αν δεν σας χωρισουν να ζησουμε να τους θυμομαστε. Φευγεις δεν σε ξερει κανεις.
Αντε γιατι πολυ γλωσσα βγαζουν οι φλωροι. Μια μαχαιρια η σφαιρα που και που πρεπει να πεφτει για να θυμιζει στον κοσμο οτι υπαρχουν κι αυτα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
39
Like
5.023
Πόντοι
2.696
Ανταπόκριση από φίλο μου που πήγε στο ΚΑΠΕ σήμερα (δε βρίσκω το θέμα που αφορά το ΚΑΠΕ γι΄αυτό το γράφω εδώ)

"Έφτασα κατά τις 10:00.Ήταν μόνο ένας κύριος στο άκρο της παραλίας.Μετά ήρθε ένα ζευγάρι στην είσοδο της παραλίας.Και μετά εμφανίζεται ο γνωστός και μη εξαιρετέος μαλάκας,ο μουσάτος και πάει και στήνει την ομπρέλα του στο μισό μέτρο από τον κύριο που ήταν από νωρίς εκεί...Τον ανάγκασε να μετακινηθεί..."
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.017
Κριτικές
14
Like
4.044
Πόντοι
2.777
Και μια εμπειρία ζωής λίγα χρόνια πριν στην συγκεκριμένη παραλία. Ήμουν με την κοκκινομάλλα μιλφαρα και απέναντι μας ήταν ένα άλλο ζευγάρι, σκουρόχρωμη τύπισσα με βυζάρες που απλά έκανε τόπλες κι ένας ξερακιανός μελαχροινός γυμνός. Τους συγκεκριμένους τους είχαμε πετύχει ξανά στην παραλία και δεν είχα καταλάβει τότε τι ρόλο βαράνε. Σε κάποια φάση αρχίζει η δικιά μου να μου χαϊδεύει χαλαρά την πουτσα κι εγώ τους ψιλοκοιτουσα μήπως ενδιαφέρονται για παιχνίδι. Ξαφνικά βλέπω την τύπισσα να φωνάζει και να μας λέει να σταματήσουμε. Τότε σηκώνεται και ο μαλακας ο δικός της κι έρχεται μπροστά μας να μας ζητήσει τον λόγο και να μας απειλεισει να φύγουμε γιατί αλλιώς θα καλούσε την αστυνομία. Η πρώτη μου σκέψη ήταν να του κόψω τον πουτσο με τον σουγιά του κάμπινγκ που είχα ακριβώς δίπλα μου αλλά κράτησα την ψυχραιμία μου και σκέφτηκα ότι μπορούσα απλά να φύγω και να του χαράξω το αμάξι που είχε παρκαρισμένο πάνω στον δρόμο. Πράγματι επέλεξα το δεύτερο και μετά από λίγο φύγαμε. Από τοτε δεν τους έχω ξαναπετυχει στο συγκεκριμένο σημείο. Ήταν η πρώτη φορά που μου συνέβη κάτι τέτοιο και ακόμα σκέφτομαι πόσο κοντά μπορείς να φτάσεις σ ένα έγκλημα σε μια λάθος στιγμή. Να είστε πάντα ψύχραιμοι μύστες και να έχετε πάντα στο μυαλό σας την εναλλακτική. Η ψευτομαγκια δεν οδηγεί πουθενά, απλά στο τέλος την πατάς. Οι συγκεκριμένοι ήταν πολύ ήσυχοι τις 2 προηγούμενες φορές που τους είχαμε πετύχει,δεν ξέρω γιατί προκάλεσαν την τύχη τους εκείνη την φορά βάζοντας τα χωρίς λόγο Μ εμένα.
είναι θέμα να μην μπορείς να το καταλάβεις. Το ότι κάνει κάποιος γυμνισμό δε σημαίνει πορνογράφημα. Αυτό είναι το νόημα. Κάποιοι παρεξηγούνται, θέλει σεβασμό.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.508
Κριτικές
125
Like
6.987
Πόντοι
5.097
Ανταπόκριση από φίλο μου που πήγε στο ΚΑΠΕ σήμερα (δε βρίσκω το θέμα που αφορά το ΚΑΠΕ γι΄αυτό το γράφω εδώ)
Τύπε το θρεντ της παραλίας είναι στα γκέι θρεντ, εκεί θα το βρεις :confused::confused:
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
265
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπερα στην παρεα και να εχουμε ομορφη περιοδο ...
θελω να κανω 2 ερωτησης ...
εχουμε τιποτα αλλαγες με τους νομους ?? ποιο σκλητρα μετρα ή να εγινε ποιο επιτρεπτος ο γυμνισμος ??
και αν ξερουμε τι παιζει φετος στην περιοχη ελευθερες καβαλας
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
39
Like
5.023
Πόντοι
2.696
Καλησπερα στην παρεα και να εχουμε ομορφη περιοδο ...
θελω να κανω 2 ερωτησης ...
εχουμε τιποτα αλλαγες με τους νομους ?? ποιο σκλητρα μετρα ή να εγινε ποιο επιτρεπτος ο γυμνισμος ??
και αν ξερουμε τι παιζει φετος στην περιοχη ελευθερες καβαλας
Κακώς...Δεν είναι gay παραλία...Πρέπει κάποιος από το φόρουμ να το μεταφέρει στα γενικά.
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
265
Like
520
Πόντοι
81
Κακώς...Δεν είναι gay παραλία...Πρέπει κάποιος από το φόρουμ να το μεταφέρει στα γενικά.
φιλε μου δν μιλισα για Straig ή Gay ...
τα τελευταια 5-6 χρονια πηγαινο αρκετα συχνα εκει ... απλα ειχε συμβη μια φωτια και γενικα το μερος το παρατισαν αρκετα απο αυτη την αποψη ρωτισα σε τι κατασταση εινια
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
39
Like
5.023
Πόντοι
2.696
φιλε μου δν μιλισα για Straig ή Gay ...
τα τελευταια 5-6 χρονια πηγαινο αρκετα συχνα εκει ... απλα ειχε συμβη μια φωτια και γενικα το μερος το παρατισαν αρκετα απο αυτη την αποψη ρωτισα σε τι κατασταση εινια
Έκανα λάθος παράθεση.Συγγνώμη.Στον "Κωστάκης" ήθελα να απαντήσω που μου είπε ότι το θέμα με το ΚΑΠΕ είναι στην κατηγορία Gay.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom