Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
μου εδωσε ενας φιλος λιποδιαλυτες universal fat burners..και ξεχασε να μου πει πως του ειπανε να της περνουνε?εγω δεν μπορω να εποικοινωνησω με το παιδι:/εχετε ιδεα πως να τους περνω/?
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
μου εδωσε ενας φιλος λιποδιαλυτες universal fat burners..και ξεχασε να μου πει πως του ειπανε να της περνουνε?εγω δεν μπορω να εποικοινωνησω με το παιδι:/εχετε ιδεα πως να τους περνω/?

Αν είναι θερμογενετικός παίρνεις πριν την προπόνηση. Αν σκοπός είναι να σου κόβει την πείνα τότε μπορείς να παίρνεις ένα μόλις ξυπνήσεις και μετά στο δεύτερο μισό της μέρας άλλο ένα.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
που τα πηρες τα 2 κιλα
στα κωλοβαρδουλα και στο στομαχι;

Καλα που το ξερεις?? Με παρακολουθεις μηπως?  :2funny:
Η κοιλια μου επεστρεψε σε φυσιολογικα επιπεδα!!! Το λιπος θα γινει ογκος το χειμωνα  :2funny:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
τσιφτη μου πως θα βγεις στις παραλιες να χαζεψουν τα γκομενακια τους κοιλιακους σου

Ρε φιλε δεν ειμαι αρκετα πορνωδης ακομα και το εχω αποδεκτει!
Πορνωδεις κοιλιακοι του χρονου δε γαμιεται! Το φουσκωμα θα συνεχιστει!!!  :rockon:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Mήτσο αν θυμάμαι καλά δοκίμασες το erase? Αν ναι σε δούλεψε καλά? Είχε τίποτα παρενέργειες ή ολα κομπλέ?

Ναι, τούμπανο ήταν σε συνδυασμό με testforce και lclt. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Παρενέργειες δεν παρατήρησα όχι.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε δεν ειμαι αρκετα πορνωδης ακομα και το εχω αποδεκτει!
Πορνωδεις κοιλιακοι του χρονου δε γαμιεται! Το φουσκωμα θα συνεχιστει!!!  :rockon:
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!
γεια σου πουσταλεκο λεβεντι με τουσ πορνοδεσ κιλιακουσ σου!!!!
ξεροχινο λεβεντι μου τσολια μου με τι παρτι σου!!! :rockon: :rockon: :cum: :cum: :cum:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
Ναι, τούμπανο ήταν σε συνδυασμό με testforce και lclt. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Παρενέργειες δεν παρατήρησα όχι.
μητσο ποσο χρονων εισαι;
αυτα δουλευουν για πιο μεγαλες ηλικιες
27+
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Αν είναι θερμογενετικός παίρνεις πριν την προπόνηση. Αν σκοπός είναι να σου κόβει την πείνα τότε μπορείς να παίρνεις ένα μόλις ξυπνήσεις και μετά στο δεύτερο μισό της μέρας άλλο ένα.
ειναι μη θερμογενετικος..
 

oneiropolos75

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα ...σκεφτομαι να αγορασω ελλειπτικο και οσους ρωτησα μου ειπανε να αγορασω kettler και ειμαι μεταξυ 2 ..γιατι δεν ξερω τις διαφορες τους



ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ Rivo P  και  Cross P

εχει κανεις σας ελλειπτικο ...αξιζει η αγορα του? εχετε να προτεινετε καποιο γυρω στα 400-550 ευρω
 

Συνημμένα

  • 2ε2ε2.jpg
    2ε2ε2.jpg
    66,4 KB · Εμφανίσεις: 30
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τελικα πρεπει να σταματησουμε να μαλακιζομαστε κ να γινουμε ολοι ινες

ο πιτσι πρεπει να δωσει το συνθημα για την εναρξη
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Καλησπερα ...σκεφτομαι να αγορασω ελλειπτικο και οσους ρωτησα μου ειπανε να αγορασω kettler και ειμαι μεταξυ 2 ..γιατι δεν ξερω τις διαφορες τους



ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ Rivo P  και  Cross P

εχει κανεις σας ελλειπτικο ...αξιζει η αγορα του? εχετε να προτεινετε καποιο γυρω στα 400-550 ευρω

Ποιο ειναι καλυτερο δεν ξερω αλλα οτι και να παρεις προσεξε καλα μην καταληξει να γινει κρεμαστρα για ρουχα! Κριμα και τα 500ε!
Αν δεν εισαι αποφασισμενος να το απαξιωσεις το μηχανημα και να λιωσεις στο τρεξιμο καλυτερα να παρεις αυτο:

URL]]
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom