Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ρε φιλε δεν ειμαι αρκετα πορνωδης ακομα και το εχω αποδεκτει!
Πορνωδεις κοιλιακοι του χρονου δε γαμιεται! Το φουσκωμα θα συνεχιστει!!!  :rockon:
ετσι συνεχισε μεχρι να γινεις ινες και να αρχισεις την απαξιωση στις ελλεηνιδες :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Σημερα που πηγα γυμναστηριο να τιμωρησω τα σιδερα ανακαλυψα οτι δυναμωσα κιολας! Πηγα επιτελους στα 74 κιλα στον παγκο! Σουβλακι power καυλιαρηδες!  :rockon: :rockon:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Σημερα που πηγα γυμναστηριο να τιμωρησω τα σιδερα ανακαλυψα οτι δυναμωσα κιολας! Πηγα επιτελους στα 74 κιλα στον παγκο! Σουβλακι power καυλιαρηδες!  :rockon: :rockon:

Eγώ πλέον κάνω με 50κιλους αλτήρες στήθος....άλλα πορνοκαρότσια λεεεμεεεε.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
πως σε λενε markus??
αν ισχυει τι θεραπεια κανεις αυτη την περιοδο!!!!

Γιατί πολλά είναι ρε ;

6-8 παίζω εκεί. Μου τους δίνουν τους αλτήρες δεν τους σηκώνω.

Kαι να πείς ότι έχω και τούμπανο στήθος ? @@ δεν παίρνει με τίποτα. Τώρα έχει φτιάξει λίγο που έχω γυρίσει σε αλτήρες.
 

Επισκέπτης
αμα παιζεις τετοια κιλα ναι ειναι πολλα.. εννοειτε οτι πρεπει να στα δωσουν.
κανει καποια θεραπεια?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
αμα παιζεις τετοια κιλα ναι ειναι πολλα.. εννοειτε οτι πρεπει να στα δωσουν.
κανει καποια θεραπεια?

Όχι ρε τι θεραπεία. Το μόνο που έχω πάρει και αυτό πριν 1 μήνα ήταν ένα στακ με testforce/erase.

Σε αυτά τα κιλά έχω ανέβει γραμμικά όχι απο την μια στιγμη στην άλλη.
 

Επισκέπτης
τεστμπουστερ ειναι αυτο?
μπραβο παντως!
ποσα χρονια ασχολεισε?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
τεστ-πούστερ ναι.

Συστηματικά 2.
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
50kg αλτηρες, αν δν κανεις μισες επαναληψεις, ειναι πολυ καλα
 

eidolara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
50 κιλα στηθος με αλτηρες για 8 επαναληψεις ειναι πολυ καλα, παρα πολυ καλα θα ελεγα (αν κανεις και 200 κιλα αρσεις θανατου και σκουωτ...)
 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπερα ...σκεφτομαι να αγορασω ελλειπτικο και οσους ρωτησα μου ειπανε να αγορασω kettler και ειμαι μεταξυ 2 ..γιατι δεν ξερω τις διαφορες τους

http://www.kettler.gr/index.php?pag..._id=1&option=com_virtuemart&Itemid=16[/QUOTE]

ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ Rivo P  και  Cross P

εχει κανεις σας ελλειπτικο ...αξιζει η αγορα του? εχετε να προτεινετε καποιο γυρω στα 400-550 ευρω


ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ Rivo P  και  Cross P

εχει κανεις σας ελλειπτικο ...αξιζει η αγορα του? εχετε να προτεινετε καποιο γυρω στα 400-550 ευρω

Γαμώ τα μηχανήματα για το σπίτι μετά βέβαια την κωπηλατική. Έχω ένα παλιό. Τώρα κάνω στο γυμναστήριο.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
μηπως ξερει κανεις που πουλαν το pump boll της thermolife
να πριστουμε λιγο για να βγουμε στην παραλια
το ψαχνω παντου

εσυ δεν ειχες παρει ενα αλλο και έλεγες οτι δεν αναγνωριζες τον εαυτό σου στον καθρεύτη απο το πρήξιμο; Τωρα γιατι ψαχνεις το pump bollq
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
50 κιλα στηθος με αλτηρες για 8 επαναληψεις ειναι πολυ καλα, παρα πολυ καλα θα ελεγα (αν κανεις και 200 κιλα αρσεις θανατου και σκουωτ...)

@@ που τέτοια τύχη. δεν υπάρχει σκουώτ ρακ όποτε κάνω στο σμιθ γύρω στα 110 κιλά, άρσεις στα 115 είχα φτάσει. Πλέον δεν κάνω ούτε άρσεις ούτε σκουώτ.

Αχρείαστα είναι.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
50 κιλα ο ενας αλτηρας η και οι δυο ρε;

Αν εισαι αντρας, γυμναζεσαι 2χρονια και κανεις με 50κιλα και τους δυο αλτηρες δηλαδη 25 ο ενας τοτε υπαρχει καποιο προβλημα... κατι δεν παει καλα  :2funny:

Τα 100 κιλα με αλτηρες που κανει ο καυλιαρης ειναι τρελα κιλα και μαλλον αδυνατο να τα φτασει κανεις σε 2 χρονια μονο. Κατι που σημαινει οτι ακομα και παλιοτερα πριν απο τα 2 χρονια συστηματικης γυμναστικης, η μη συστηματικη γυμναστικη που εκανε απεδιδε εστω και λιγο  :dancing:

Παντως εχω προσεξει κ εγω οτι με αλτηρες σου πιανεται καλυτερα το στηθος ενω αν κανεις μπαρα καταπονουνται περισσοτερο και οι ωμοι!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
@@ που τέτοια τύχη. δεν υπάρχει σκουώτ ρακ όποτε κάνω στο σμιθ γύρω στα 110 κιλά, άρσεις στα 115 είχα φτάσει. Πλέον δεν κάνω ούτε άρσεις ούτε σκουώτ.

Αχρείαστα είναι.

Καλα πες οι αρσεις μπορουν να σου γαμησουν τη μεση, αλλα γιατι δεν κανεις σκουατ? Να φανταστω οτι κανεις πιεσεις στην πρεσα και προβολες για τα ποδια?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom