Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
από το να τα φάω σε καμία πουτάνα ή σε κανένα κλαμπ, πιστεύω ότι θα πιάσουν περισσότερο τόπο στον σάκο.
άλλοστε δεν θα είναι και το 1ο πράγμα που μαθαίνω, ψάχνοντας, ρωτώντας δεξιά αριστερά ή βλέποντας βίντεο manuals.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
από το να τα φάω σε καμία πουτάνα ή σε κανένα κλαμπ, πιστεύω ότι θα πιάσουν περισσότερο τόπο στον σάκο.
άλλοστε δεν θα είναι και το 1ο πράγμα που μαθαίνω, ψάχνοντας, ρωτώντας δεξιά αριστερά ή βλέποντας βίντεο manuals.

εγω θα σου ελεγα καλυτερα να παρεις ενα σχοινακι  :grin: :grin:  ειναι καλη ασκηση που σε βοηθαει στην φυσικη κατασταση, μειωση λιπους κτλ  ;)    τεσπα δικα σου ειναι τα λεφτα
 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Είμαι 37 χρονών. Συνήθως πηγαίνω γυμναστήριο αργά το βράδυ. Κάνω βάρη γύρω στα 40 λεπτά και αερόβια άλλα 40. Έχω παρατηρήσει όταν κάποιες μέρες προπονούμε ποιο έντονα και περισσότερο χρόνο από το παραπάνω το άλλο πρωί (όχι πάντα) νιώθω κουρασμένος και έχω ζαλάδες. Μήπως είναι θέμα ηλεκτρολυτών; Γνωρίζει κάποιος το MINVIT STAR PLUS;
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
καλο ειναι να μην κανεις προπονηση αργα το βραδυ γιατι μετα το σωμα βρισκεται σε υπερενταση και χρειαζεται καποιες ωρες -γυρω στις 6- προκειμενου να ηρεμησει και να μπορεσεις να κοιμηθεις καλα. αμα εχεις τετοια προβληματα, δηλαδη δε σε παιρνει ο υπνος ευκολα η ξυπνας πολλες φορες ενδιαμεσα στο 8ωρο, αλλαξε την ωρα προπονησης γιατι αυτα που αναφερεις μαλλον οφειλονται στην κακη ποιοτητα του υπνου.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Κι εγώ αργά πάω. :headbang: Αφού 6-9 γίνεται της καριόλας..... :helpplea:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Είμαι 37 χρονών. Συνήθως πηγαίνω γυμναστήριο αργά το βράδυ. Κάνω βάρη γύρω στα 40 λεπτά και αερόβια άλλα 40. Έχω παρατηρήσει όταν κάποιες μέρες προπονούμε ποιο έντονα και περισσότερο χρόνο από το παραπάνω το άλλο πρωί (όχι πάντα) νιώθω κουρασμένος και έχω ζαλάδες. Μήπως είναι θέμα ηλεκτρολυτών; Γνωρίζει κάποιος το MINVIT STAR PLUS;
πόσες φορές τη βδομάδα κάνεις αερόβιο;κοίταξε μήπως έχεις κουράσει το ΚΝΣ σου με την έντονη συχνή προπόνηση συν τόσο πολύ αερόβιο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Είμαστε έτοιμοι να βγούμε στις παραλίες και να τρομάξουν τα σκυλόψαρα
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
σχεδον ολα τα γυμναστηρια στην ελλαδα ειναι ανοιχτα ως 10 μιση το βραδυ,ειδικα καλοκαιρι..και πολυς κοσμος λογω ωραριου εννοειται οτι γυμναζεται ως αυτην την ωρα.
Επίσης πολυς κοσμος οχι μονο κανει αεορβια 40 λεπτα..αλλα το κανει αυτο επι χρονια...
σωστη η παρατηρηση για ΚΝΣ αλλα τελικα εκει που ολοι δεν δινουμε σημασια (γιατι θελει ηρεμια και λιγοτερους καφεδες ) ειναι ο καλος υπνος...... :think: :think: :think: :think: :think:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
σημασια εχει να πεταχτουν τα πουτσοκεφαλα στις διακοπες  :rockon:
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
το ειχαμε ξανασυζητησει ,αλλα ας το ξαναρωτησουμε...υπαρχει καποιος συναγωνιστης που εχει χρησιμοποιήσει Unistrol  ?
:think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Παίδες βρήκα κάτι χαπάκια σε φαρμακεία πρωτείνη εγκεκριμένη από τον ΕΟΦ,λέτε παρόλα αυτά να είναι επικίνδυνο για την υγεία;;; :helpplea:

Ξεκινήσα γυμναστήριο κ θέλω αποτελέσματα,κυρίως μάζα που μου λείπει!!! :helpplea:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παίδες βρήκα κάτι χαπάκια σε φαρμακεία πρωτείνη εγκεκριμένη από τον ΕΟΦ,λέτε παρόλα αυτά να είναι επικίνδυνο για την υγεία;;; :helpplea:

Ξεκινήσα γυμναστήριο κ θέλω αποτελέσματα,κυρίως μάζα που μου λείπει!!! :helpplea:
εχεις ξαναγυμναστει?υποπτευομαι πως εισαι οπως τα περισσοτερα εαακ-ια..
αν οχι,μην παρεις τιποτα..
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Θα ηθελα καποιος να μου πει προσωπικη εμπειρια απο την Eas whey protein.Εαν εχει καλη διαλυτοτητα και αν η σοκολατα αξιζει σαν γευση.Ευχαριστω
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τι είναι τα εαακ-ια?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Πέρυσι κ πρόπερσι από ένα 3μηνό,πιάνεται;! :rolleyes: :think:
oxi.....
αν πας για να προλαβεις την παραλια γαμα το
δεν προλαβαινεις...
αν πας για σενα ή επειδη απλα γουσταρεις να γυμναστεις ξεκινα με ενα κυκλικο(θα στο δωσει ο γυμναστης)
και σε πρωτη φαση μην παρεις τιποτα...ειναι ανωφελο..συνεχισε να γυμναζεσαι και μετα το σεπτεμβρη..θα δεις διαφορα..
τι είναι τα εαακ-ια?
ε.α.α.κ:κομματικη φοιτητικη παραταξη της ευρυτερης αριστερας! :grin: :2funny: :idiot:
ε.α.α.κ.ια:οι φοιτητες που την απαρτιζουν... :lheel: :lheel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom