Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
λοιπόν, η σημερινή μέρα ήταν η χειρότερη εμπειρία μου στο γυμναστήριο... και γενικά απογοητεύτηκα.

πιάνω συνήθως στο πρόγραμμα μου για στήθος-δικέφαλα που είχα σήμερα τα αλτηράκια και κάνω πιέσεις πάγκου+επικληνή, εκτάσεις... και μετά πάω πεκ.
σήμερα έπιασα μπάρα πάγκο+επικληνή..... εκεί που σήκωνα 18αρια-22.5άρια αλτηράκια... σήμερα την έβγαλα στον πάγκο με 10+10+μπάρα με 6-8 επαναλήψεις ανά σετ
και στον επικληνή με 10+10+μπάρα 6αρια-8αρια σετ  :new_shocked: τα 2 πρώτα και μετά με 7.5+7.5+μπάρα στο 3ο σετ και στο τελευταίο με 5+5+μπάρα....
:headbang: :headbang: :headbang: έλεος γαμώ το φελέκι μου εκεί που άρχιζα να έχω απόδοση με τα αλτηράκια, έφαγα τα μούτρα μου με τις μπάρες.
δεν ξέρω τι να πω... δικέφαλα ήμουν σχετικά εντάξει.


αύριο που θα κάνω πλάτη, θυμάμαι ότι έκανα τις ασκήσεις 10 επαναλήψεις ανά σετ με 10-11 πλάκες.... άμα πάω αύριο και φάω και άλλη ήττα... θα το γυρίσω στις μπύρες και στα κοψίδια >:(
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
λοιπόν, η σημερινή μέρα ήταν η χειρότερη εμπειρία μου στο γυμναστήριο... και γενικά απογοητεύτηκα.

πιάνω συνήθως στο πρόγραμμα μου για στήθος-δικέφαλα που είχα σήμερα τα αλτηράκια και κάνω πιέσεις πάγκου+επικληνή, εκτάσεις... και μετά πάω πεκ.
σήμερα έπιασα μπάρα πάγκο+επικληνή..... εκεί που σήκωνα 18αρια-22.5άρια αλτηράκια... σήμερα την έβγαλα στον πάγκο με 10+10+μπάρα με 6-8 επαναλήψεις ανά σετ
και στον επικληνή με 10+10+μπάρα 6αρια-8αρια σετ  :new_shocked: τα 2 πρώτα και μετά με 7.5+7.5+μπάρα στο 3ο σετ και στο τελευταίο με 5+5+μπάρα....
:headbang: :headbang: :headbang: έλεος γαμώ το φελέκι μου εκεί που άρχιζα να έχω απόδοση με τα αλτηράκια, έφαγα τα μούτρα μου με τις μπάρες.
δεν ξέρω τι να πω... δικέφαλα ήμουν σχετικά εντάξει.


αύριο που θα κάνω πλάτη, θυμάμαι ότι έκανα τις ασκήσεις 10 επαναλήψεις ανά σετ με 10-11 πλάκες.... άμα πάω αύριο και φάω και άλλη ήττα... θα το γυρίσω στις μπύρες και στα κοψίδια >:(

Τσόλια αγόρι μου, χαλάρωσε...σε όλους τυχαίνει...

μπορεί να είχες κουράσει τους μύες τις προηγούμενες μέρες ή να μην ήταν, πολυ απλά, η μέρα σου σήμερα,....

 

gamisterix2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν, η σημερινή μέρα ήταν η χειρότερη εμπειρία μου στο γυμναστήριο... και γενικά απογοητεύτηκα.

πιάνω συνήθως στο πρόγραμμα μου για στήθος-δικέφαλα που είχα σήμερα τα αλτηράκια και κάνω πιέσεις πάγκου+επικληνή, εκτάσεις... και μετά πάω πεκ.
σήμερα έπιασα μπάρα πάγκο+επικληνή..... εκεί που σήκωνα 18αρια-22.5άρια αλτηράκια... σήμερα την έβγαλα στον πάγκο με 10+10+μπάρα με 6-8 επαναλήψεις ανά σετ
και στον επικληνή με 10+10+μπάρα 6αρια-8αρια σετ  :new_shocked: τα 2 πρώτα και μετά με 7.5+7.5+μπάρα στο 3ο σετ και στο τελευταίο με 5+5+μπάρα....
:headbang: :headbang: :headbang: έλεος γαμώ το φελέκι μου εκεί που άρχιζα να έχω απόδοση με τα αλτηράκια, έφαγα τα μούτρα μου με τις μπάρες.
δεν ξέρω τι να πω... δικέφαλα ήμουν σχετικά εντάξει.


αύριο που θα κάνω πλάτη, θυμάμαι ότι έκανα τις ασκήσεις 10 επαναλήψεις ανά σετ με 10-11 πλάκες.... άμα πάω αύριο και φάω και άλλη ήττα... θα το γυρίσω στις μπύρες και στα κοψίδια >:(

Περίεργο! Εσύ στα "σφυριά"  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: "παίζεις" πολύ δυνατά...
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Τσόλια αγόρι μου, χαλάρωσε...σε όλους τυχαίνει...

μπορεί να είχες κουράσει τους μύες τις προηγούμενες μέρες ή να μην ήταν, πολυ απλά, η μέρα σου σήμερα,....

Βαλε και την ζεστη που ειχε και εχει ακομα,αν ησουν και αυπνος,ε δεν θελει και πολυ...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
θα το γυρίσω στις μπύρες και στα κοψίδια >:(
955619.gif
buuurb  :dancing: :dancing:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
λοιπόν, η σημερινή μέρα ήταν η χειρότερη εμπειρία μου στο γυμναστήριο... και γενικά απογοητεύτηκα.

πιάνω συνήθως στο πρόγραμμα μου για στήθος-δικέφαλα που είχα σήμερα τα αλτηράκια και κάνω πιέσεις πάγκου+επικληνή, εκτάσεις... και μετά πάω πεκ.
σήμερα έπιασα μπάρα πάγκο+επικληνή..... εκεί που σήκωνα 18αρια-22.5άρια αλτηράκια... σήμερα την έβγαλα στον πάγκο με 10+10+μπάρα με 6-8 επαναλήψεις ανά σετ
και στον επικληνή με 10+10+μπάρα 6αρια-8αρια σετ  :new_shocked: τα 2 πρώτα και μετά με 7.5+7.5+μπάρα στο 3ο σετ και στο τελευταίο με 5+5+μπάρα....
:headbang: :headbang: :headbang: έλεος γαμώ το φελέκι μου εκεί που άρχιζα να έχω απόδοση με τα αλτηράκια, έφαγα τα μούτρα μου με τις μπάρες.
δεν ξέρω τι να πω... δικέφαλα ήμουν σχετικά εντάξει.


αύριο που θα κάνω πλάτη, θυμάμαι ότι έκανα τις ασκήσεις 10 επαναλήψεις ανά σετ με 10-11 πλάκες.... άμα πάω αύριο και φάω και άλλη ήττα... θα το γυρίσω στις μπύρες και στα κοψίδια >:(
Έλα ρε φίλε σιγά μη τα παρατήσεις γιατί δεν έβγαλες κιλά μια μέρα, ξεκουράσου λίγο, εγώ μερικές φορές ρίχνω επίτηδες τα κιλά για να ξεκουραστούν λίγο οι μυς, άσε που κάνει τρελή ζέστη και  ο οργανισμός καταπονείτε περισσότερο, άραξε λίγο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καλά είμαι Ευανθία
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
όπως και να έχει σήμερα δεν τράβηξε το πράγμα...κυλιακούς κτλ... δεν έκανα γιατί δεν έβλεπα την ώρα να φύγω.
τημωρία;-> σπίτι γυμναστήριο με τα πόδια όχι με αστικό, 5 χιλιόμετρα περπάτημα.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
όπως και να έχει σήμερα δεν τράβηξε το πράγμα...κυλιακούς κτλ... δεν έκανα γιατί δεν έβλεπα την ώρα να φύγω.
τημωρία;-> σπίτι γυμναστήριο με τα πόδια όχι με αστικό, 5 χιλιόμετρα περπάτημα.

μλκιες κάνεις..γτ αν ξεσκιστείς στο περπάτημα καταπονείς περισσότερο τους μύες σου...

έπρεπε να πας σπίτι με το αστικό, να κάνεις ένα μπανάκι, να χαλαρώσεις και να κοιμηθείς αργότερα το βράδυ...ξεκούραση φίλε ;)
 

gamisterix2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
όπως και να έχει σήμερα δεν τράβηξε το πράγμα...[size=10pt][size=10pt]κυλιακούς[/size][/size] κτλ... δεν έκανα γιατί δεν έβλεπα την ώρα να φύγω.
τημωρία;-> σπίτι γυμναστήριο με τα πόδια όχι με αστικό, 5 χιλιόμετρα περπάτημα.

Ok, μην το βλέπεις έτσι. Πάλι κορμάρα είσαι, γυαλάκια.
1130889.jpg

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μην σπαμάρετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...θα μπει και ο σταμ_90 και θα τα γαμήσει όλα ρε γμτ!!!!!!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ευχαριστώ μεγάλε, θα τα μελετήσω άμεσα.
σου είμαι υπόχρεος

Παρε και αυτο το βιντεο,    
αμα δεις το βιντεο 10 φορες τοτε θα αποκτησεις την τεχνικη του Andy  :2funny: :2funny:


πεταμενα λεφτα φιλε [αμα παρεις τον σακο] δεν θα μαθεις τιποτα απο ενα βιντεο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom