Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δικιο εχει σε αυτο που λεει, οταν ξεκιναει στο γυμναστηριο αυτα κανει, αλλα μονο για 1-2 βδομαδες που κανει κατι σαν κυκλικο στα μηχανηματα
μετα ομως βγαινει προγραμμα κ αλλαζει το πραγμα, κ εκει ειναι που πρεπει να βαζουν βασικες κυριως  :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πολύ απλά προετοιμάζουν τον οργανισμό για τις πιέσεις που θα δεχτεί μετά από 2-3 βδομάδες...αυτός είναι ο σκοπός του κυκλικού προγράμματος...η αφύπνιση των μυών ;)

σκεφτείτε το πιο απλά...γίνεται να βάλετε έναν αρχάριο να τρέξει 100αρι δίχως ζέσταμα;;;;
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
πολυ σωστες οι παρατηρησεις των φιλων προηγουμενως...συμπερασματικα ,  αυτο που ο πολυς κοσμος δεν κανει, δεν αξιοποιει σωστα  είναι η καλη διατροφη του.Ζαχαρες ψωμιά ,πολυ λαδι στα μαγειρεμενα, κομένα μαχαίρι.Αλατι οσο λιγοτερο και φυσικά το  τελευταιο που την πατανε πολλοι χωρις να το ξερουν= οχι σε δευτερο φρουτο την ιδια μερα.ΠΟλλες θερμιδες λεμε...και μεταβολισμος στο συκωτακι...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
όσον αφορά το μονόζυγο...

δουλεύεις ταυτόχρονα: ώμους, πλάτη, 2κέφαλα..

κόψε τις μλκιες και ξεκίνα κούτσα κούτσα μονόζυγο...σιγά σιγά θα νιώθεις ότι μπορείς να τραβήξεις κι άλλες επαναλήψεις...

αααα και από τις πρώτες 3-4 μέρες θα νιώσεις την διαφορά...εγγυημένα ;)

xmmmmmmm παντως δεν εχω δει ποτε στο γυμναστηριο καποιος να κανει μονοζυγο [εκτος απο τεντωμα]
 

Επισκέπτης
OK - thanx. Αρχάριος δεν είμαι, έχω πληρώσει ετήσιες 2-3 φορές σε διαφορετικά γυμναστήρια - αλλά έχω πάει κανα δυο μήνες μόνο ή πήγαινα 1 φορά την εβδομάδα. Είχα (και έχω ακόμα δηλ) λάθος mentality - δεν το κατάφερα ποτέ αυτό γιατί δεν είχα την υπομονή.

πως δεν είσαι αρχάριος?Από την στιγμή που δεν πας στο γυμναστήριο κατα δήλωση σου και ας πληρώνεις;
Και να πήγαινες για λίγους μήνες όμως πάλι αρχάριος θα λεγόσουν.Ανάλογα και την πρόοδο σου βέβαια.
Το να πληρώνεις ετήσιες και να πηγαίνεις του αγιού πούτσου ανήμερα μόνο, απλά μαλάκα σε κάνει.

Τεσπα - την πλήρωσα την ετήσια, θα δούμε. :rolleyes: :)

Συγχωρεμένη :2funny:
 

tal2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
ξερει κανεις να προτεινει καποιο λιποδιαλυτη....εχω δοκιμασει μονο HYDROXICATE...τπτ ιδιαιτερο, μονο ενεργεια(η αληθεια ειναι σε εκανε πυραυλο)....απο winstrol εχει κανεις εμπειρια???
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Το να πληρώνεις ετήσιες και να πηγαίνεις του αγιού πούτσου ανήμερα μόνο, απλά μαλάκα σε κάνει.

Συγχωρεμένη :2funny:
Αβράμη αγόρι μου δεν είναι ανάγκη να μας αποδεικνύεις καθημερινά ότι την έχεις κάνει σφεντόνα. Είναι σαφές αυτό εδώ και χρόνια. :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Αβράμη αγόρι μου δεν είναι ανάγκη να μας αποδεικνύεις καθημερινά ότι την έχεις κάνει σφεντόνα. Είναι σαφές αυτό εδώ και χρόνια. :jerking: :jerking:

Σιγά μην με λένε και Αδάμ. :idiot:

Άντε πήγαινε τώρα να πληρώσεις άλλη μια ετήσια.Έτσι για την δωρεά ρε παιδί μου!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δόξα τον Αλλάχ αβράμη, έχουμε να πληρώσουμε γυμναστήριο.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Το ξέρουμε ότι βαράς μέρα νύχτα... ρίχτου.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
xmmmmmmm παντως δεν εχω δει ποτε στο γυμναστηριο καποιος να κανει μονοζυγο [εκτος απο τεντωμα]

πρόσεξέ το..

και μάλιστα στους πιο γυμνασμένους θα παρατηρήσεις ότι μπλέκουν-κρατούν με τα πόδια τους βάρη για να ανεβάζουν κιλά.... ;)

πάντοτε με την βοήθεια του γυμναστή...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Για μενα τι έχετε να προτείνετε ρε παιδιά , είμαι ακριβώς σαν το αβαταρ μου ..
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
αν γαμάς μουνιά σαν το άβαταρ μείνε όπως είσαι!!  :grin:

Στο γαμήσι είμαι πολύ δυνατός , η γυναίκα μου είναι καβλόμουνο ...  απλά ζήλεψα όλους εσάς τους μπρατσαράδες .
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Στο γαμήσι είμαι πολύ δυνατός , η γυναίκα μου είναι καβλόμουνο ...  απλά ζήλεψα όλους εσάς τους μπρατσαράδες .

συνέχισε ρε τύπε έτσι...αν είναι μαζί σου είναι γιατί γουστάρει το μπυροκοίλι σου!  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
ε αυτο ψαχνουμε ολοι μας...ενα γνωστο μας να παρει winstroll kai να δουμε πχ οτι αρκετα μετα τη χρηση δεν εχει τις τρομερες παρενεργειες που ολοι ξερουμε  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

tal2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
δε ψαχνω δικαιολογιες για να παρω winstrol....απλα εναν ανθρωπο που να εχει ιδια εμπειρια κ να μπορει να πει 5-6 πραγματα σοβαρα...κ ασπιρινι αν παρεις ενα κουτι θα εχεις ασχημεςσυνεπειες...!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
πρόσεξέ το..

και μάλιστα στους πιο γυμνασμένους θα παρατηρήσεις ότι μπλέκουν-κρατούν με τα πόδια τους βάρη για να ανεβάζουν κιλά.... ;)

πάντοτε με την βοήθεια του γυμναστή...

φιλε δεν ειναι θεμα προσοχης, αλλα δεν ΕΧΩ δει κανεναν να κανει μονοζυγο! Μαλιστα μια φορα που ειχα ρωτησει τον γυμναστη, μου ειπε οτι δεν κανουν πια την ασκηση γιατι  τα <<κακα>> της ασκησης ειναι περισσοτερα απο τα καλα.  δεν ειναι τυχαιο ρε φιλε που δεν ειχα δει ποτε κανενα να κανει...... ακομα και τα τουμπανα δεν εκαναν.   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom