Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
τουλαχιστον 5 φιλοι μου παιρνουν σκληρα λιποδιαλυτικα εδω και 5-6 χρονια,αλλα αυτα οκ πουλιουνται απο μαγαζια body b. κλπ .
Θεωρουνται χυμοι πορτοκαλι σε σχεση με ενα winstrol  .Γι αυτο λεω ας μας πει καποιος που μπορει να το εχει παρει σε κυκλο λεμε (οχι ενα χαπι ή ενα ενεσιμο και τελος) να δουμε η να πιστοποιησουμε τι παιζει εκει... :think: :think: :think:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
φιλε δεν ειναι θεμα προσοχης, αλλα δεν ΕΧΩ δει κανεναν να κανει μονοζυγο! Μαλιστα μια φορα που ειχα ρωτησει τον γυμναστη, μου ειπε οτι δεν κανουν πια την ασκηση γιατι  τα <<κακα>> της ασκησης ειναι περισσοτερα απο τα καλα.  δεν ειναι τυχαιο ρε φιλε που δεν ειχα δει ποτε κανενα να κανει...... ακομα και τα τουμπανα δεν εκαναν.   
αν μπορείς σε παρακαλώ κάνε μου μια χάρη:ρώτα το γυμναστή σου ποια ακριβώς είναι τα "κακά" του μονόζυγου και γράψε τα εδώ να τα δούμε κι εμείς.
το ότι δεν είδες κανέναν να κάνει είναι αστείο ως επιχείρημα κι εγώ βλέπω κάθε μέρα πολλούς να καπνίζουν
 

Επισκέπτης
φιλε δεν ειναι θεμα προσοχης, αλλα δεν ΕΧΩ δει κανεναν να κανει μονοζυγο! Μαλιστα μια φορα που ειχα ρωτησει τον γυμναστη, μου ειπε οτι δεν κανουν πια την ασκηση γιατι  τα <<κακα>> της ασκησης ειναι περισσοτερα απο τα καλα.  δεν ειναι τυχαιο ρε φιλε που δεν ειχα δει ποτε κανενα να κανει...... ακομα και τα τουμπανα δεν εκαναν.   
ρε καθυστερημενε τι αλλη μαλακια θα μας πεις?αφου εισαι ασχετος τι μιλας :uglystupid:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εγώ βλέπω στο γυμναστήριο μου όσους "έχουν" και τις 20 πλάκες στο μηχάνημα για πλάτη πάνε όλοι και κάνουν μονόζυγο με τις αντιστοιχες λαβές που κάνουν και στο lat(αν θυμάμαι καλά έτσι λέγεται το μηχάνημα για πλάτη)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αν μπορείς σε παρακαλώ κάνε μου μια χάρη:ρώτα το γυμναστή σου ποια ακριβώς είναι τα "κακά" του μονόζυγου και γράψε τα εδώ να τα δούμε κι εμείς.
το ότι δεν είδες κανέναν να κάνει είναι αστείο ως επιχείρημα κι εγώ βλέπω κάθε μέρα πολλούς να καπνίζουν

Ο γυμναστης ειναι στο ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ GYM , αποφοιτος  γυμναστικης ακαδημιας, τα παραπονα σου εκει! Αυτο μου ειχε πει και δεν παω πλεον εκει για να τον ρωτησω ξανα, εκτος απο σπανιες περιπτωσεις οντως δεν ειχα δει κανεναν να κανει μονοζυγο, προφανως και δεν ειναι τυχαιο,




σε χοντρους, gay, <<τουμπανα>> που κανουν γυμναστικη απο το πσ τους δεν απαντω...... οκ νωντα στειλε πμ μπας και γαμησεις
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
μαγκες ελεος.το μονοζυγο κανει κακο τι αλλο θα ακουσουμε θεε μου.μονοζυγο δεν βλεπεις πολλους να κανουν γιατι δεν μπορουν μαγκα μου.καμια σχεση οι ελξεις στο μηχανημα με το μονοζυγο.το μονοζυγο ειναι απο τις πιο δυναμικες ασκησεις που υπαρχουν αλλα και  απο τις πιο βασικες.μονοζυγο,αρσεις θανατου,πιεσι παγκου,πιεσεις ωμων και καθησματα ειναι πιο βασικες ασκησεις για το σωμα.τι αλλα θα ακουσουμε.επισης το μονοζυγο γινεται με την πιο ανοιχτη λαβη πραγμα πολυ δυσκολο γι αυτο πολυ κλεινουν την λαβη για να βαζουν πιο πολυ με τα δικεφαλα και με το στηθος.επισης χαλαρωστε με τα φαρμακα και ειδικα με το winstrol.καμια σχεση τα φαρμακα με τα συμπληρωματα.τα φαρμακα κανουν δουλεια τα συμπληρωματα οχι.το μονο συμπληρωμα που κανει δουλεια ηταν η εφεδρινη αλλα την απογορευσαν και ατυη.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Ο γυμναστης ειναι στο ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ GYM , αποφοιτος  γυμναστικης ακαδημιας, τα παραπονα σου εκει! Αυτο μου ειχε πει και δεν παω πλεον εκει για να τον ρωτησω ξανα, εκτος απο σπανιες περιπτωσεις οντως δεν ειχα δει κανεναν να κανει μονοζυγο, προφανως και δεν ειναι τυχαιο,




σε χοντρους, gay, <<τουμπανα>> που κανουν γυμναστικη απο το πσ τους δεν απαντω...... οκ νωντα στειλε πμ μπας και γαμησεις
δεν είναι παράπονα,απλά έλεγα μήπως μάθω τα "κακά" του μονόζυγου. 
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
δεν είναι παράπονα,απλά έλεγα μήπως μάθω τα "κακά" του μονόζυγου. 

 με τον ορο <<κακα>> ισως να εννουσε διαφορα, για αυτο αλλωστε το ειχα μεσα σε εισαγωγικα.  το γεγονος πως σπανια εβλεπα καποιον να κανει μονοζυγο δεν αλλαζει,   οπως βλεπεις δεν το παιζω δασκαλος ειπα τι ειδα, δεν σου ειπα οτι το μονοζυγο  κανει κακο,     
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
φιλε δεν ειναι θεμα προσοχης, αλλα δεν ΕΧΩ δει κανεναν να κανει μονοζυγο! Μαλιστα μια φορα που ειχα ρωτησει τον γυμναστη, μου ειπε οτι δεν κανουν πια την ασκηση γιατι  τα <<κακα>> της ασκησης ειναι περισσοτερα απο τα καλα.  δεν ειναι τυχαιο ρε φιλε που δεν ειχα δει ποτε κανενα να κανει...... ακομα και τα τουμπανα δεν εκαναν.   

θα στο πω απλά γιατί φαίνεσαι πολύ πάκης.....

οι έλξεις πλάτης που κάνεις, αν κάνεις, με την τροχαλία που είσαι καθιστός και τραβάς την τροχαλία μέχρι το στήθος σου και πάλι από την αρχή τι είναι;;;

μονόζυγο είναι αλλά επειδή δεν μπορούν όλοι να σηκώσουν τα κιλά τους και με πολλές επαναλήψεις δημιουγήθηκε αυτό το μηχάνημα για σταδιακή βελτίωση των μυών της πλάτης...
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
 με τον ορο <<κακα>> ισως να εννουσε διαφορα, για αυτο αλλωστε το ειχα μεσα σε εισαγωγικα.  το γεγονος πως σπανια εβλεπα καποιον να κανει μονοζυγο δεν αλλαζει,   οπως βλεπεις δεν το παιζω δασκαλος ειπα τι ειδα, δεν σου ειπα οτι το μονοζυγο  κανει κακο,     
ούτε εγώ το παίζω δάσκαλος,όταν δεν ξέρω κάτι το λέω. γι'αυτό και σε ρώτησα για τα κακά του μονόζυγου γιατί μπορεί να παίζει κάτι πχ και να μην το έχω υπόψη μου
απόψεις ανταλλάζουμε εδώ,αλλά καλό είναι να παραθέτουμε τα επιχειρήματά μας ή την προσωπική του εμπειρία ο καθένας,εγώ πχ απ'το μονόζυγο μόνο καλά έχω δει από τότε που το ενέταξα με συνέπεια στην προπόνησή μου.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
 με τον ορο <<κακα>> ισως να εννουσε διαφορα, για αυτο αλλωστε το ειχα μεσα σε εισαγωγικα.  το γεγονος πως σπανια εβλεπα καποιον να κανει μονοζυγο δεν αλλαζει,   οπως βλεπεις δεν το παιζω δασκαλος ειπα τι ειδα, δεν σου ειπα οτι το μονοζυγο  κανει κακο,     
Ένας λογικός άνθρωπος βλέπει να κάνουν λίγοι μονόζυγο και σκέφτεται ότι οφείλεται στο ότι είναι δύσκολη άσκηση.
Ένας μάριος όμως σκέφτεται, μαζί με την πολύτιμη βοήθεια του γυμναστή του, ότι κάνει κακό, μας το έλεγαν κι οι γιαγιάδες μας μικροί.
Ντα ντα κακό μονόζυγο
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ακομα κι οταν γυμναζομουν εντατικα (παλιααααα) δεν μπορεσα ποτε να με σηκωσω στο μονοζυγο :-

και στην παιδικη χαρα μια φορα καταφερα να κανω ολοκληρο το 'π'..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ δεν το βλέπω για μονόζυγο τον 1ο χρόνο :uglystupid: - σα να σηκώνεις όσο ζυγίζεις είναι και παραπάνω, πρέπει να έχεις πλάτες, ώμους - όλα. Στο γυμναστήριο δεν είδα κανέναν να πλησιάζει προς τα κει - όλοι μπάρες και όργανα κάνουν.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Εγώ δεν το βλέπω για μονόζυγο τον 1ο χρόνο :uglystupid: - σα να σηκώνεις όσο ζυγίζεις είναι και παραπάνω, πρέπει να έχεις πλάτες, ώμους - όλα. Στο γυμναστήριο δεν είδα κανέναν να πλησιάζει προς τα κει - όλοι μπάρες και όργανα κάνουν.
ρε συ ξεκίνα σιγά σιγά και δε θα χάσεις, μην κοιτάς τι κάνουν οι άλλοι.θα συνηθίσει το σώμα με τον καιρό και την επανάληψη.
στην αρχή θα κάνεις 1-2 έλξεις,μετά από 2 βδομάδες θα κάνεις 3-4 κοκ
όταν θα κάνεις πια πάνω από 10-12-15-20 ανάλογα το τι στόχο θα έχεις προσθέτεις βάρος ώστε να κάνεις πχ 5 επαναλήψεις.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ρε παιδιά...εφόσον έχετε κάνει τόσο μεγάλα κενά γυμναστικής - αγυμνασίας πώς θα μπορέσετε να κάνετε και τις πιο απλές ασκήσεις;;;

εδώ αυτοί που πηγαίνουν γυμναστήριο >4 φορές/βδομάδα, αν τύχει και κάνουν 3 μέρες ρεπό μετά που θα πιάσουν πάλι νιώθουν αμέσως μία διαφορά...θέλει υπομονή και επιμονή...

μην περιμένετε να γίνεται Christian Ronaldo μέσα σε ένα χρόνο αλλά θα δείτε μία τεράστια διαφορά στο σώμα σας...ακόμη και στην ψυχολογία..
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Το μονόζυγο είναι από τις καλύτερες ασκήσεις.Pristine μην απογοητεύεσαι φίλε.Θέμα συνήθειας είναι για να ανεβάσεις επαναλήψεις στο μονόζυγο.Με τον καιρό θα δεις ότι από 2 επαναλήψεις θα πας στις 4 κ.ο.κ.Για πλάτη και χέρια πιάνει γαμάτα.Την διατροφή σου να προσέχεις και θα δεις εντυπωσιακα αποτελέσματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom