Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.234
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546
Έγινε φίλε μου!
Εξ αρχής μπήκα σε αυτό το τοπικ για να διαβάσω και να δώσω αν μπορέσω κάποια χρήσιμη πληροφορία, διάβασα κάποια σχόλια και έτυχε και πήρε η μπάλα εσένα με το οτιναναι, με συγχωρείς.
¨Ολα καλά φίλε μου. Πάντα είναι ενδιαφέρον να μαθαίνω πράγματα από άλλη οπτική, ενός επαγγελματία(εγώ ένας χομπίστας είμαι, φανατικός χομπίστας βέβαια.. )
Ακόμα και διαφορετικά αθλήματα και τρόποι προπόνησης, έχουν χρησιμότητα να δεις και να καταλάβεις τι και πώς και αν θα χρησίμευε κάτι πάνω στη δική μας προπόνηση και στο δικό μας νομαδικό σωματότυπο.
Συμφωνώ με την οπτική σου και τα παραδείγματα σου.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Hanzo

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
6
Like
645
Πόντοι
96
Στο τέλος της ημέρας το σώμα σου θα πάρει την προπόνηση που έκανες πραγματικά, είτε είσαι σε ένα σιδεραδικο είτε σε κάποιο κυριλέ.
Δεν έχει σημασία αυτό.
Σημασία έχει
Φαγητό.
Ξεκουραση.
Προπόνηση.
Ακριβός αυτό. Διαφορά στην προπόνηση δεν έχει. Η διαφορά για μένα είναι οτι με αυτές τις συνθήκες παρότι τις πληρώνω ακριβά δεν χάνω προπονήσεις με το πρόγραμμα που έχω. Μόλις χαλαρώσω από δουλειά θα ξαναγραφτώ σε συνοικιακό γυμναστήριο κόντά στο σπίτι να πετάγομαι με την ανεσή μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hanzo

Hanzo

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
0
¨Ολα καλά φίλε μου. Πάντα είναι ενδιαφέρον να μαθαίνω πράγματα από άλλη οπτική, ενός επαγγελματία(εγώ ένας χομπίστας είμαι, φανατικός χομπίστας βέβαια.. )
Ακόμα και διαφορετικά αθλήματα και τρόποι προπόνησης, έχουν χρησιμότητα να δεις και να καταλάβεις τι και πώς και αν θα χρησίμευε κάτι πάνω στη δική μας προπόνηση και στο δικό μας νομαδικό σωματότυπο.
Συμφωνώ με την οπτική σου και τα παραδείγματα σου.
Είμαι της άποψης ότι πολλοί άνθρωποι που αγαπούν να κάνουν γυμναστική,είτε αυτό λέγεται γυμναστική με αντιστάσεις,κρος φιτ, καλλισθενικη ή οτιδηποτε άλλο σε αυτό το κομμάτι, έχουν περισσότερες γνώσεις από άλλους που το έχουν σπουδάσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom