Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχεις να μου δειξεις καποιο δημοσιευμα εστω και της ποιο αριστερης εφημεριδας...που να κανει λογο για εμπλοκη του Καρατζαφερη σε απατη και λαθροχειρια?
Εγώ θέλω να μου πεις πάντως όλη αυτήν την αμύθητη περιουσία του πώς την έφτιαξε;! :grin: :think:

Γιώργος Καρατζαφέρης πρόεδρος ΛΑΟΣ

Ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ Γιώργος Καρατζαφέρης δηλώνει: Συνολικό εισόδημα 92.733,06 ευρώ. Καταθέσεις 5.500 ευρώ και 5.000 λίρες Αγγλίας ενώ η σύζυγος του 18.000 ευρώ. Έχει συνολικά 24 σπίτια σε Αθήνα, Αρκαδία, Κόρινθο, Κατερίνη, Φθιώτιδα καθώς και 12 οικόπεδα εκ των οποίων τα μισά ανήκουν στη σύζυγο του. Επίσης, έχει στην κατοχή του 2 αυτοκίνητα, 4.600 και 3.700 κυβικών.


Υ.Γ.Όσο νόμιμα και διάφοροι άλλοι σε Πασόκ κ Νδ φαντάζομαι.....
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Εγώ θέλω να μου πεις πάντως όλη αυτήν την αμύθητη περιουσία του πώς την έφτιαξε;! :grin: :think:

Γιώργος Καρατζαφέρης πρόεδρος ΛΑΟΣ

Ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ Γιώργος Καρατζαφέρης δηλώνει: Συνολικό εισόδημα 92.733,06 ευρώ. Καταθέσεις 5.500 ευρώ και 5.000 λίρες Αγγλίας ενώ η σύζυγος του 18.000 ευρώ. Έχει συνολικά 24 σπίτια σε Αθήνα, Αρκαδία, Κόρινθο, Κατερίνη, Φθιώτιδα καθώς και 12 οικόπεδα εκ των οποίων τα μισά ανήκουν στη σύζυγο του. Επίσης, έχει στην κατοχή του 2 αυτοκίνητα, 4.600 και 3.700 κυβικών.


Υ.Γ.Όσο νόμιμα και διάφοροι άλλοι σε Πασόκ κ Νδ φαντάζομαι.....

ειχε καποιο κρατικο αξιωμα κατα το παρελθον, ετσι ωστε να βαζει "υπογραφη" σε συμβαση υπερ ζιμενς...ενας απλος βουλευτης αντιπολιτευσης ηταν...και απο ποτε ενα αρθρο που καταγραφει την περιουσια καποιου ειναι παραλληλα και κατηγορω? Εγω παντως δεν ειμαι ο λογιστης ουτε του καρατζαφερη ουτε της ζημενς..αλλα ουτε του Φλωρακη
 

Επισκέπτης
ειχε καποιο κρατικο αξιωμα κατα το παρελθον, ετσι ωστε να βαζει "υπογραφη" σε συμβαση υπερ ζιμενς...ενας απλος βουλευτης αντιπολιτευσης ηταν...και απο ποτε ενα αρθρο που καταγραφει την περιουσια καποιου ειναι παραλληλα και κατηγορω? Εγω παντως δεν ειμαι ο λογιστης ουτε του καρατζαφερη ουτε της ζημενς..αλλα ουτε του Φλωρακη
Εντάξει με κάλυψες ευχαριστώ!!! :grin:


Οι μεγάλες περιουσίες δεν γίνεται να είναι καθαρές,ο πρόεδρος είναι κοτσαμπάσης κ ιδιοκτήτης 24 σπιτιών με Καραμανλή κ Παπανδρέου να έχουνε λιγότερα(Παπανδρέου μάλιστα μόλις 1)!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ειχε καποιο κρατικο αξιωμα κατα το παρελθον, ετσι ωστε να βαζει "υπογραφη" σε συμβαση υπερ ζιμενς...ενας απλος βουλευτης αντιπολιτευσης ηταν...και απο ποτε ενα αρθρο που καταγραφει την περιουσια καποιου ειναι παραλληλα και κατηγορω? Εγω παντως δεν ειμαι ο λογιστης ουτε του καρατζαφερη ουτε της ζημενς..αλλα ουτε του Φλωρακη
Στα νιατα της η γυναικα του ηταν μοντελο......ασχετο,αλλα δεν μοιαζει με τον γιο του......ασχετο ετσι?.......με την σκληρη του δουλεια και μονο εφτιαξε και καναλι.....μαλλον με τα εσοδα απο την καφετερια.....ασχετο....ξεχασες να βαλεις εδω τον προεδρο του νεος να δινει το φεσι.....αν καποιος ειχε δωσει στον πατερα του μια καποτα!!!!!!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ειχε καποιο κρατικο αξιωμα κατα το παρελθον, ετσι ωστε να βαζει "υπογραφη" σε συμβαση υπερ ζιμενς...ενας απλος βουλευτης αντιπολιτευσης ηταν...και απο ποτε ενα αρθρο που καταγραφει την περιουσια καποιου ειναι παραλληλα και κατηγορω? Εγω παντως δεν ειμαι ο λογιστης ουτε του καρατζαφερη ουτε της ζημενς..αλλα ουτε του Φλωρακη

ηταν υπουργος επι διακυβερνησης της νεας δημοκρατιας
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Εγώ θέλω να μου πεις πάντως όλη αυτήν την αμύθητη περιουσία του πώς την έφτιαξε;! :grin: :think:

Γιώργος Καρατζαφέρης πρόεδρος ΛΑΟΣ

Ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ Γιώργος Καρατζαφέρης δηλώνει: Συνολικό εισόδημα 92.733,06 ευρώ. Καταθέσεις 5.500 ευρώ και 5.000 λίρες Αγγλίας ενώ η σύζυγος του 18.000 ευρώ. Έχει συνολικά 24 σπίτια σε Αθήνα, Αρκαδία, Κόρινθο, Κατερίνη, Φθιώτιδα καθώς και 12 οικόπεδα εκ των οποίων τα μισά ανήκουν στη σύζυγο του. Επίσης, έχει στην κατοχή του 2 αυτοκίνητα, 4.600 και 3.700 κυβικών.


τι εννοεις με την λεξη ''σπιτια''?
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Στα νιατα της η γυναικα του ηταν μοντελο......ασχετο,αλλα δεν μοιαζει με τον γιο του......ασχετο ετσι?.......με την σκληρη του δουλεια και μονο εφτιαξε και καναλι.....μαλλον με τα εσοδα απο την καφετερια.....ασχετο....ξεχασες να βαλεις εδω τον προεδρο του νεος να δινει το φεσι.....αν καποιος ειχε δωσει στον πατερα του μια καποτα!!!!!!!

ΕΠΕΙΔΗ υπαρχουν νομοι σε αυτη τη χωρα....η ατομικη ιδιοκτησια δεν ποινικοποιειται εκτος εαν υπαρχει συγκεκριμενο κατηγορητηριο...και συγκεκριμενη κατηγορια...αλλιως και εγω μπορω να πω "πως οι βουλευτες του κκε καλυβουν τα προσωπικα εξοδα τους εφοσον δινουν το μισθο τους στο κομμα"
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
"Σκεφτείτε και λίγο το ΚΚΕ. Το οποίο όποτε του ζητάνε να ελέγξουν τα οικονομικά του αρνείται, απαντώντας ότι έτσι θα γίνουν γνωστά τα στοιχεία των αγωνιστών που το ενισχύουν. Οπότε ας πούμε ότι γίνεται στρατιωτική δικτατορία και ενώ στον Περισσό δεν θα έχουν προλάβει να καταστρέψουν τα αρχεία, στο Υπουργείο Οικονομικών θα έχουν απεργία και τα αρχεία θα πέσουν στα χέρια της μαύρης αντίδρασης."

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96

Εδω "κουμουνιστικος" τηλεοπτικος σταθμος πουλαει το εμπορευμα το καπιταλιστων..το κερδος του 902...γινεται σπιτια..

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Στα νιατα της η γυναικα του ηταν μοντελο......ασχετο,αλλα δεν μοιαζει με τον γιο του......ασχετο ετσι?.......με την σκληρη του δουλεια και μονο εφτιαξε και καναλι.....μαλλον με τα εσοδα απο την καφετερια.....ασχετο....ξεχασες να βαλεις εδω τον προεδρο του νεος να δινει το φεσι.....αν καποιος ειχε δωσει στον πατερα του μια καποτα!!!!!!!

Δράση της ομάδος ακτιβισμού της ΝΕ.Ο.Σ. μπροστά από το υπουργείο Παιδείας. Ο πρόεδρος της ΝΕ.Ο.Σ. Γιάννης Παναγιωτακόπουλος επιδίδει
στην ειδική σύμβουλο του υπουργείου, Θάλεια Δραγώνα... ένα φέσι.

 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Εντάξει με κάλυψες ευχαριστώ!!! :grin:


Οι μεγάλες περιουσίες δεν γίνεται να είναι καθαρές,ο πρόεδρος είναι κοτσαμπάσης κ ιδιοκτήτης 24 σπιτιών με Καραμανλή κ Παπανδρέου να έχουνε λιγότερα(Παπανδρέου μάλιστα μόλις 1)!!!

Μα τί πίνετε ρε παιδάκια ΑΛΑΦΟΥΖΟΛ ; ; ; ; Εμ βέβαια έχουν 'λιγότερα' ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΣΕ OFFSHORE ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ !!!

Ο brother του Geoffrey ο Nicholas έχει ή δεν έχει 'εταιρία' σε κάποιο φορολογικό παράδεισο μαζί με πρώην πρέσβυ της
πατρίδας του (USA) στην Ελλάδα ; ; ;  Ξέρετε αυτός που δήλωνε κάτι σαν οτι είναι 'με Αμερικάνικη Καρδιά'.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ο Καρατζαφερης πρωτη φορα εγινε βουλευτης το 93 οταν ειχε "πεσει" η ΝΔ


Στις εκλογές της 10ης Οκτωβρίου 1993 εξελέγη Βουλευτής Β΄ Αθηνών με το κόμμα της Νέας Δημοκρατίας συγκεντρώνοντας 109.971 σταυρούς.[1] Με το ίδιο κόμμα επανεξελέγη το 1996 και το 2000. Κατά τη διάρκεια της παρουσίας του στη Βουλή με τη ΝΔ ήταν αιρετό μέλος σε όλα τα όργανα του κόμματος και επίσης υπήρξε πρόεδρος της Ομάδας Κοινοβουλευτικού Ελέγχου (ΟΚΕ) Δημόσιας Τάξης, Τύπου και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (1993-2000), μέλος των Επιτροπών Δημόσιας Διοίκησης και Εξωτερικών (1993-2004), μέλος της Εθνικής Επιτροπής Προστασίας του Απορρήτου των Επικοινωνιών, αντιπρόεδρος της Ομάδας Ελληνοϊσπανικής Φιλίας (1999).

[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CE%B5%CF%8E%CF%81%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%82_%CE%9A%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B6%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%81%CE%B7%CF%82[/url]
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην ανθρωποτητα παγκοσμιως μιλαμε. Να φανταστειτε οτι υπαρχει μονο στην Ελλαδα. Σε ολη την Ευρωπη το εχουν καταργησει οι μαλακες. Τι να πεις!!!!
 

Επισκέπτης
Ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην ανθρωποτητα παγκοσμιως μιλαμε. Να φανταστειτε οτι υπαρχει μονο στην Ελλαδα. Σε ολη την Ευρωπη το εχουν καταργησει οι μαλακες. Τι να πεις!!!!
Λάθος κάνεις,απλά έχει πέσει στο 5% στις περισσότερες χώρες και εκπροσωπείται από ένα κόμμα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Λάθος κάνεις,απλά έχει πέσει στο 5% στις περισσότερες χώρες και εκπροσωπείται από ένα κόμμα.

Ποτέ να μη παραδωθείς στου Βελουχιώτη τα σκυλιά. παραδοσιακό - δημοτικό.


Τραγουδι που δειχνει τις ανησυχιες του τοτε δοκιμαζομενου ελληνικου απο την ξενοκινητη εαμο-συμμοριτικη εξεγερση...
 

Επισκέπτης
Του ελληνικού-φασιστικού σχοιχείου,μην λέμε μισές αλήθειες!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom