Νέα

Γκόμενες και αυτοκίνητο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_Guts_No_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Επιτρέψτε μου ένα σχόλιο/αίτημα:

Θέλω να γράψει εδώ κάποιος το εξής: 'Έχω αμαξάρα (Ferrari,Porsche Boxter,whatever...) και φράγκα. Αν και είμαι κακάσχημος και με κακές συνήθειες (χάλια λεξιλόγιο, σκαλίζω τη μύτη μου, φτύνω όταν μιλάω, κ.λπ.), όταν πάω σε ένα κλαμπάκι με πιπίνια καταφέρνω να φεύγω με την καλύτερη γκόμενα και όλο το βράδυ να με ξεσκίζει και να την ξεσκίζω'. Θα θεωρήσω ένα τέτοιο post πραγματική συμβολή στο θέμα...

Να το πω αλλιώς: όποιος έχει αμαξάρα ή/και φράγκα, θεωρεί ότι η γκομενίτσα θα έρθει μαζί του για τους γραμμωμένους κοιλιακούς, το στυλ 'που φυσάει', την εξυπνάδα του και το χιούμορ του. Όποιος δεν έχει αμαξάρα ή/και φράγκα, θα θεωρήσει ότι η γκομενίτσα που δεν έρχεται μαζί του τον φτύνει για ό,τι δεν έχει. Με μια έκφραση του συρμού: Όποια πάει με όλους είναι πουτάνα! Όποια πάει με όλους εκτός από μένα, είναι καριόλα!' Με μια άλλη, πιο light, έκφραση: 'Όσα δε φτάνει η αλεπού...'

Δηλώνω υπεύθυνα ότι ΔΕΝ έχω αμαξάρα, ΔΕΝ είμαι πλούσιος, ΔΕΝ είμαι μοντέλο. Από γυναίκες δεν έχω παράπονο, κάτι κάνω... ;)
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.693
Πόντοι
606
Mε VW GOLF μπορω να βγαλω γκομενες? :think: :think:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.631
Πόντοι
12.056
Εγω εχω ZAFIRA με 2 παιδικα καρεκλακια πισω....
Η Γκομενοπαγιδα...χαχαχαχαχα  :rockon: :rockon:




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Το κάναμε επιστήμη το θέμα. Τα πράγματα είναι πάρα πολύ απλά, ένας που έχει φράγκα να αποκτήσει και να συντηρήσει οποιοδήποτε αυτοκίνητο είναι σε πολύ καλύτερη μοίρα από έναν με τα ιδία εξωτερικά προσόντα ο οποίος είναι άφραγκος. Μπορεί να μην μας αρέσει αυτό επειδή δεν είμαστε λεφτάδες, μπορεί να τον θεωρούμε φλώρο και για γιαούρτια, μπορεί επίσης να θεωρούμε την γκόμενα που τον προτιμά πουτάνα μόνο και μόνο για να νιώσουμε καλύτερα. Η πικρή αλήθεια όμως είναι ότι κανένας δεν δίνει δεκάρα τι πιστεύουμε ή τι θέλουμε να πιστεύουμε εμείς. Η οικονομική επιφάνεια του πιθανού συντρόφου είναι και θα παραμένει ες αει σημαντικά βαρύνον κριτήριο επιλογής. Εκτός αν ζω σε ένα παράλληλο σύμπαν και ότι παρατηρώ γύρω μου δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Το κάναμε επιστήμη το θέμα. Τα πράγματα είναι πάρα πολύ απλά, ένας που έχει φράγκα να αποκτήσει και να συντηρήσει οπουδήποτε αυτοκίνητο είναι σε πολύ καλύτερη μοίρα από έναν με τα ιδία εξωτερικά προσόντα ο οποίος είναι άφραγκος. Μπορεί να μην μας αρέσει αυτό επειδή δεν είμαστε λεφτάδες, μπορεί να τον θεωρούμε φλώρο και για γιαούρτια, μπορεί επίσης να θεωρούμε την γκόμενα που τον προτιμά πουτάνα μόνο και μόνο για να νιώσουμε καλύτερα. Η πικρή αλήθεια όμως είναι ότι κανένας δεν δίνει δεκάρα τι πιστεύουμε ή τι θέλουμε να πιστεύουμε εμείς. Η οικονομική επιφάνεια του πιθανού συντρόφου είναι και θα παραμένει ες αει σημαντικά βαρύνον κριτήριο επιλογής. Εκτός αν ζω σε ένα παράλληλο σύμπαν και ότι παρατηρώ γύρω μου δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα.
+10000000000000000000000000
πουτάνα αφραγκία :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
οποια δεν γουσταρει,να μην σωσει να μπει μεσα!!εγω δεν το αλλαζω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
πέστα ρε γουόρ...άντε με τις καριόλες ....που για να μας κάτσουν θέλουν και ακριβό αυτοκίνητο...τα σκυλόμπαζα....στα παπάρια μας αν μπουν ή αν μας κάτσουν...εμείς ρε θείε απευθυνόμαστε σε άλλου τύπου γυναίκες....που η καύλα ξεκιναει απο το μυαλό και όχι απο το σηματάκι του κάρου......όξω καριόλες απ την παράγκα....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όσο για το αυτοκόινητο ,θα έχω όποιο γουστάρω εγώ..για την δική μου καυλα και καμμιάς άλλης...είτε έιναι yugo είτε SL500....και αν λυσσάω για να πηδήξω..πάω και σε κωλ γκερλ ή κάτι τέτοιο...που μου κοστίζει 150 ευρώ και όχι 45-50.000.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
πέστα ρε γουόρ...άντε με τις καριόλες ....που για να μας κάτσουν θέλουν και ακριβό αυτοκίνητο...τα σκυλόμπαζα....στα παπάρια μας αν μπουν ή αν μας κάτσουν...εμείς ρε θείε απευθυνόμαστε σε άλλου τύπου γυναίκες....που η καύλα ξεκιναει απο το μυαλό και όχι απο το σηματάκι του κάρου......όξω καριόλες απ την παράγκα....

ΘΕΟΣ
 

Επισκέπτης
πέστα ρε γουόρ...άντε με τις καριόλες ....που για να μας κάτσουν θέλουν και ακριβό αυτοκίνητο...τα σκυλόμπαζα....στα παπάρια μας αν μπουν ή αν μας κάτσουν...εμείς ρε θείε απευθυνόμαστε σε άλλου τύπου γυναίκες....που η καύλα ξεκιναει απο το μυαλό και όχι απο το σηματάκι του κάρου......όξω καριόλες απ την παράγκα....
τα λεω,τα λεω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Συμπολεμιστής ....Φιλε Polemisti.!!

"Το κάναμε επιστήμη το θέμα. Τα πράγματα είναι πάρα πολύ απλά, ένας που έχει φράγκα να αποκτήσει και να συντηρήσει οποιοδήποτε αυτοκίνητο είναι σε πολύ καλύτερη μοίρα από έναν με τα ιδία εξωτερικά προσόντα ο οποίος είναι άφραγκος. Μπορεί να μην μας αρέσει αυτό επειδή δεν είμαστε λεφτάδες, μπορεί να τον θεωρούμε φλώρο και για γιαούρτια, μπορεί επίσης να θεωρούμε την γκόμενα που τον προτιμά πουτάνα μόνο και μόνο για να νιώσουμε καλύτερα. Η πικρή αλήθεια όμως είναι ότι κανένας δεν δίνει δεκάρα τι πιστεύουμε ή τι θέλουμε να πιστεύουμε εμείς. Η οικονομική επιφάνεια του πιθανού συντρόφου είναι και θα παραμένει ες αει σημαντικά βαρύνον κριτήριο επιλογής. Εκτός αν ζω σε ένα παράλληλο σύμπαν και ότι παρατηρώ γύρω μου δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα.""


Συμφωνω εν μερει  οτι η οικονομική επιφάνεια  ελκύει  ως ενα βαθμό  τις γυναικες οπου
και να εισαι..(Ελλάδα-Εξωτερικό..)

Ομως αυτό το χάλι  η υπάλληλος στα Μπιζου (με 610 € μισθό)  που μενει σε μια τρυπα
καπου στην Αθηνα ..να θέλει  καινουριο GOLF GT TSI ...E ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ!!
Εξω δεν υπάρχει τόσο κόμπλεξ με τι την δουλειά και το αμάξι(Το Amsterdam εχει 800,000
ποδήλατα..!!!)

Εχω δει στη ΕΤ 2  γιατρό Διευθυντή (στο Karolinska Institutet) /Stockholm, Σουηδία να πηγαινει στην Δουλειά με  ...Ποδήλατο!!!! :huh:

Εδω ο αναλογος Ελληνας  θα επαιρνε το Αεροπλανοφορο Κενεντυ (60,000 τόνους) και θα προσπαθουσε να το παρκαρει στον Πειραια..!!!



 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Τέλος η ταπεινή μου γνώμη  είναι οτι στην Ελλάδα πρέπει να ξεφύγουμε απο το τριπτυχο
Μ-Μ-Μ -Μ  = Μουνι-Μέσο-Μονάδα(Χρήμα/Αμάξι κτλ)-Μπασέτ(Αρφ ..τα σαγόνια και τα σάλια κάτω στο πάτωμα μολις βλέπουμε  τρύπα..!!!!)..

Το μετακατοχικό σύνδρομο ζει και υπάρχει ακόμα (ΜΜΜΜ)...

Μπορεί στην Σουηδία  να υπάρχουν προβληματικοί γάμοι και διαζύγια ..ομως δεν στα πρήζουν  για ενα καφέ η ένα πήδημα ..και μερικές στην πεφτουν στην ψύχρα..

Παραθέτω:

Σουηδέζες απαιτησαν απο τον Συνήγορο Ισων Δικαιωμάτων να κάνουν μπάνιο γυμνόστηθες στις πίσινες ...

A Swedish feminist group has launched a new campaign called "Just Breasts" to fight for the rights of women to swim topless at the nation's  public pools.

The feminists' ire was raised in September when two young, topless women were asked to cover up by a lifeguard at a public pool in Uppsala, near Stockholm. After refusing to don tops the women were asked to leave the pool.

Ragnhild Karlsson, 22, spoke to the Swedish English language website The Local last week explaining her reasons for going topless.

"It's a question of equality. I think it's a problem that women are sexualised in this way. If women are forced to wear a top, shouldn't men also have to?"

Με βλέπω με σουτιέν στην Σουηδια αμα παω σε πισίνα!!!


 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Άσε ρε is σε λίγο θα ακούσουμε ότι ζητάνε οι άντρες να φοράνε σερβιέτες
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγώ πάντως έχω την δυνατότητα και μουράτο αυτοκινητο να πάρω και να το συντηρώ και..και..και....ε...δεν γουστάρω να το κάνω για καμμιά καριόλα..αν το κάνω ποτέ θα το κάνω για πάρτυ μου...δουλεύω και τα βγάζω για εμένα...και τα χαλάω για εμένα....όποια της αρέσει...οι άλλες την βόλτα τους....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εγώ πάντως έχω την δυνατότητα και μουράτο αυτοκινητο να πάρω και να το συντηρώ και..και..και....ε...δεν γουστάρω να το κάνω για καμμιά καριόλα..αν το κάνω ποτέ θα το κάνω για πάρτυ μου...δουλεύω και τα βγάζω για εμένα...και τα χαλάω για εμένα....όποια της αρέσει...οι άλλες την βόλτα τους....


ωρεος..!! :thumbsup:
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
δυστυχως ΄΄η ροδα΄΄ στην ελλαδα εχει γινει προεκταση της που....ας.
οσο πιο μεγαλη τοσο αντιστοιχη!!!!
ολα φιλοι ειναι θεμα παιδειας η οποια υστερει.
οταν ο μπαμπας λεει στο παιδι του ΄΄περνα αγορι μου στις εξετασεις και εγω θα σου παρω οτι θελεις΄΄ απο εκει αρχιζει το κακο.
γιατι μετα ο οποιος μπαμπακας με λεφτα η χωρις θα πρεπει να γαμ.......ει ωστε να πραγματοποιησει τις επιθυμιες του κανακαρη του
και το προβλημα δεν ειναι τα λεφτα αλλα η ουσια της ιστοριας. ο μεν ενας θα το κανει ανετα ο δε αλλος πιεσμενα. ο κανακαρης ομως θα εχει πετυχει αυτο που θελει.
το ζητουμενο ομως ειναι γιατι αυτο το ανταλλαγμα; θελεις να αγορασεις οτιδηποτε φιλε μου; πηγαινε να σου γινει ο κωλος σωληνα φ35 στη δουλεια και μετα δωσε αν κοντας 50000Ε για ροδα
εξισου και οι μαναδες τοποθετουνται λανθασμενα. τι ροδα εχει ο φιλος σου κορη μου; bmw α ωραια φραγκατος ειναι θα καλοπερασεις.
που να ξερε η κακομοιρα ποσα πιθανα δανεια κρυβονται απο πισω απο τη bmw;
βεβαια δεν μπορουμε να μπουμε στην ιδιοσυγκρασια των ανθρωπων που τους αρεσει η λεζαντα. αλλωστε μην κρυβομαστε ολοι μας καπου καπως καποτε μοστραραμε η τις ροδες η τα μπρατσα η το χρημα η οτιδηποτε τελος παντων που μπορει να ριξει οιοδηποτε γκομενακι.
ετσι δυστυχως εχουμε παρει την κατιουσα και το μονο που μας καιει ειναι οτιδηποτε φαινεται.
συνεχιζεται..................................
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ετσι ειναι ακριβως!!!
αλλα οχι οτι και αλου δεν ειναι ετσι με τα αυτοκινητα!!
αυτο το κακο εχει παραγινει!!
εγω αυριο μεθαυρι θα του πω του κανακαρη μου η της κορης μου.....
θες να περασεις καπου για δικο σου καλο περνα
δεν θες μην σωσεις!!
αμμα για οτιδηποτε κανει πρεπει να του παιρνω και κατι.........παει τελειωσε....ξεπαραδιαστηκα!
εχει γινει μοδα απο μικρη ηλικια να χουνε ολοι-ολες τουτου!!
καλο χρυσο αλλα βγαλε και 5 φραγκακια για να το δεις και διαφορετικα!!να το προσεχεις κιολας παραπανω ενω ξερεις οτι εχουνε πεσει και δικα σου χρηματα που συνηθως τα λυπασαι!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
εγώ πάντως έχω την δυνατότητα και μουράτο αυτοκινητο να πάρω και να το συντηρώ και..και..και....ε...δεν γουστάρω να το κάνω για καμμιά καριόλα..αν το κάνω ποτέ θα το κάνω για πάρτυ μου...δουλεύω και τα βγάζω για εμένα...και τα χαλάω για εμένα....όποια της αρέσει...οι άλλες την βόλτα τους....
Ακριβως.
Μονο ΟΤΑΝ και ΟΠΟΥ γουσταρουμε τα χωνουμε και τα κανουμε ταναπου για να  ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom