Νέα

Γκόμενες και αυτοκίνητο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_Guts_No_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ακριβότερα, όχι. Σου έδωσα τις τιμές.
Ασχημότερα, είναι θέμα γούστου. Σαν τις γκόμενες πάει αυτό. Δεν αρέσει σ' όλους η ίδια!
Εν πάσει περιπτώσει, φέρε εσύ μια (Rolls εννοώ), και βλέπουμε τι τσιμπάει...
Γιατί ρε συνάδελφε, μιλάμε για κάτι άλλο εδώ εκτός απ τον πήδουλο?
Αν εσύ ψάχνεις για γάμο, πάω πάσο.
Πράγματι, δε κάνει η Rolls.
Ε, σκέψου η αδερφή σου με πολύ φυσικό ύφος να της απαντούσε:
-"Rolls-Royce"!

Τον είχες ήδη μέσα!


ε οχι ρε μοντερειτορ που δεν μιλάνε για αλλο εδώ μέσα εκτός απο πήδουλο... στραβοί δεν είμαστε λέμε.
Αλλά και για τον πήδουλο που μιλάμε, πάλι φιλοσοφώντας μετά μαλακίας μιλάμε..Ερωτήσεις δεκαπεντάχρονων:
Γιατί οι μουνάρες γκόμενες ειναι δύσκολες και δεν μας κάθονται τζάμπα όπως οι ιερόδουλες που τους τα χώνουμε;
Γιατί σε μερικούς που έχουν χρήμα και δόξα κάθονται;
Γιατί εμεις δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα;
Στα διαλλείματα την λεμε ο ενας στον αλλο να ξεχαρμανιάσουμε ....
Και συνεχίζουμε με τα ιδια στοιχεία αυτισμού...
Γιατί οι μουνάρες γκόμενες δεν ειναι η οσία Βοργία η Δαμασκινή, ώστε να είναι καθαρίστριες, έτοιμες πάντα για ότι είδους σεξ θέλουμε, χωρίς να ζητάνε τίποτα. χχωρίς να έχουν μιλιά και με μια εξαιρετική προσωπικότητ ακαι εξυπνάδα παράλληλα, τυφλωμένες απο τον έρωτα για εμάς, ενω εμείς να πηδάμε όποια και όποτε θέλουμε γιατί είμαστε άντρες;
Ετσι... χεχεχεχε

 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Γιατί πρέπει ο άντρας να έχει καλή δουλειά ενώ επί 16ωρο η απασχόληση της γκόμενας είναι σχέσεις - υγεία - ομορφιά?
Γιατί πρεπει ο άντρας να βγάζει το λιγότερο 2500€ ενώ τα ενώ η γνώση του χρήματος για τις γυνάικες είναι "κάτι που παίρνω και το δίνω";
Γιατί ο άντρας πρέπει να γυμνάζεται ενώ στη γκόμενα η χοντροκολίαση είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας?
Γιατί ενώ βγάζει 2.500€ ο άντρας, απαιτείται και να είναι γλεντζές, γιατί γυαλίζει ο πιτσαδόρος?
Γιατί η γκόμενα ενώ ενώ έχει μόρφωση λυκείου(...), ο καλός της πρέπει να είναι επίτιμος της Ακαδημίας Αθηνών?
Γιατί η γκόμενα για οποιοδήποτε επίλογη πρέπει να έχει τη σύμφωνη γνώμη, της μαμάς, της θείας, του μπαμπα, της ξαδέλφης. των φίλων, της περιπτερούς, της κουμπάρας της αδελφής της καθηγήτριας της φίλης, ενώ ο άντρας πρ'επει να είναι αυτόνομος και να αποφασίζει ανεξάρτητα - εκτός από των ιδίων τη γνώμη.
Γιατί...
Γιατί...
Έτσι... με μια αλλοδαπή :cheesy:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Γιατί πρέπει ο άντρας να έχει καλή δουλειά ενώ επί 16ωρο η απασχόληση της γκόμενας είναι σχέσεις - υγεία - ομορφιά?
Γιατί πρεπει ο άντρας να βγάζει το λιγότερο 2500€ ενώ τα ενώ η γνώση του χρήματος για τις γυνάικες είναι "κάτι που παίρνω και το δίνω";
Γιατί ο άντρας πρέπει να γυμνάζεται ενώ στη γκόμενα η χοντροκολίαση είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας?
Γιατί ενώ βγάζει 2.500€ ο άντρας, απαιτείται και να είναι γλεντζές, γιατί γυαλίζει ο πιτσαδόρος?
Γιατί η γκόμενα ενώ ενώ έχει μόρφωση λυκείου(...), ο καλός της πρέπει να είναι επίτιμος της Ακαδημίας Αθηνών?
Γιατί η γκόμενα για οποιοδήποτε επίλογη πρέπει να έχει τη σύμφωνη γνώμη, της μαμάς, της θείας, του μπαμπα, της ξαδέλφης. των φίλων, της περιπτερούς, της κουμπάρας της αδελφής της καθηγήτριας της φίλης, ενώ ο άντρας πρ'επει να είναι αυτόνομος και να αποφασίζει ανεξάρτητα - εκτός από των ιδίων τη γνώμη.
Γιατί...
Γιατί...
Έτσι... με μια αλλοδαπή :cheesy:


Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Ναψ αλλά εξαρτάται για το τί γκόμενα θέλει ο καθένας να έχει δίπλα του. Η σωστή γκόμενα κοιτάζει να έχει αυτή τα δικά της λεφτά (να μην έχει ανάγκη κανέναν), το δικό της αυτοκίνητο που να το γουστάρει (για να το οδηγεί και να το φχαριστιέται) και έναν άντρα δίπλα της που να τον γουστάρει.-

Οπότε δεν είναι όλες οι γκόμενες το ίδιο...

Και τώρα εσύ θέλεις να μου πείς ότι μια αλλοδαπή δεν τα κοιτάει όλα αυτά... Αυτές κοιτάνε κάτι άλλο ?  :huh:
:idiot:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Ναψ αλλά εξαρτάται για το τί γκόμενα θέλει ο καθένας να έχει δίπλα του. Η σωστή γκόμενα κοιτάζει να έχει αυτή τα δικά της λεφτά (να μην έχει ανάγκη κανέναν), το δικό της αυτοκίνητο που να το γουστάρει (για να το οδηγεί και να το φχαριστιέται) και έναν άντρα δίπλα της που να τον γουστάρει.-

Οπότε δεν είναι όλες οι γκόμενες το ίδιο...

Και τώρα εσύ θέλεις να μου πείς ότι μια αλλοδαπή δεν τα κοιτάει όλα αυτά... Αυτές κοιτάνε κάτι άλλο ?  :huh:
:idiot:
κοίτα να δείς που συμφωνώ με τη θαλεια....το καλό να λέγεται....εύγε κορίτσι μου....σωστές σκέψεις..
 

Επισκέπτης
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Ναψ αλλά εξαρτάται για το τί γκόμενα θέλει ο καθένας να έχει δίπλα του. Η σωστή γκόμενα κοιτάζει να έχει αυτή τα δικά της λεφτά (να μην έχει ανάγκη κανέναν), το δικό της αυτοκίνητο που να το γουστάρει (για να το οδηγεί και να το φχαριστιέται) και έναν άντρα δίπλα της που να τον γουστάρει.-

Οπότε δεν είναι όλες οι γκόμενες το ίδιο...

Και τώρα εσύ θέλεις να μου πείς ότι μια αλλοδαπή δεν τα κοιτάει όλα αυτά... Αυτές κοιτάνε κάτι άλλο ?  :huh:
:idiot:


Τα πες ολα φιλεναδα!
ΥΓ Πως παει το sexy φοντυ;
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Ναψ αλλά εξαρτάται για το τί γκόμενα θέλει ο καθένας να έχει δίπλα του. Η σωστή γκόμενα κοιτάζει να έχει αυτή τα δικά της λεφτά (να μην έχει ανάγκη κανέναν), το δικό της αυτοκίνητο που να το γουστάρει (για να το οδηγεί και να το φχαριστιέται) και έναν άντρα δίπλα της που να τον γουστάρει.-

Οπότε δεν είναι όλες οι γκόμενες το ίδιο...

Και τώρα εσύ θέλεις να μου πείς ότι μια αλλοδαπή δεν τα κοιτάει όλα αυτά... Αυτές κοιτάνε κάτι άλλο ?  :huh:
:idiot:

I was in fact being sarcastic για το προηγούμενο ποστ...
Φαντάζομαι ΑΥΤΟ το ποστ, ισχύει και για τους άρρενες
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Ναψ αλλά εξαρτάται για το τί γκόμενα θέλει ο καθένας να έχει δίπλα του. Η σωστή γκόμενα κοιτάζει να έχει αυτή τα δικά της λεφτά (να μην έχει ανάγκη κανέναν), το δικό της αυτοκίνητο που να το γουστάρει (για να το οδηγεί και να το φχαριστιέται) και έναν άντρα δίπλα της που να τον γουστάρει.-

Οπότε δεν είναι όλες οι γκόμενες το ίδιο...

Και τώρα εσύ θέλεις να μου πείς ότι μια αλλοδαπή δεν τα κοιτάει όλα αυτά... Αυτές κοιτάνε κάτι άλλο ?  :huh:
:idiot:
....

Για ποιές αλλοδαπές μιλάμε??? 

Μάλλον ΟΧΙ  ΓΙΑ ΣΟΥΗΔΕΖΕΣ...Μπορεί να είναι ...αυτόνομες ...μορφωμένες ..αλλά πολυ λίγες θα κοιτάξουν  το αμάξι.....κοιτάνε άλλα πράγματα.....
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
I was in fact being sarcastic για το προηγούμενο ποστ...
Φαντάζομαι ΑΥΤΟ το ποστ, ισχύει και για τους άρρενες

Ναι Ναψ. Το ίδιο ισχύει και για τους άρρενες.

Πάντα το ευχαριστιέσαι καλύτερα κάτι αν το κάνεις για σένα πρώτα απ'όλα και μετά για τους άλλους. Σιγά μην ασχοληθώ εγώ με το τί αυτοκίνητο αρέσει στους άντρες... εγώ θα πάρω αυτό που θέλω εγώ για μένα.
Και μεταξύ μας... κάποιοι άντρες που έχουν πάρει αυτοκίνητο για να βγάλουν γκόμενα... Φαίνονται απο το χιλιόμετρο γιατί πρώτον δεν έχουν ιδέα τί οδηγούν και δεύτερον ασχολούνται περισσότερο με την μόστρα τους παρά με την ουσία. Οπότε θα βρουν και ανάλογη γκόμενα...  :-*
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Η καλύτερη γκόμενα είναι ένα αυτοκίνητο... Αν το προσέχεις και έχεις και τα μάτια σου ανοιχτά δεν 8α σε προδώσει ποτέ...
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Για άλλους είναι και η μηχανή... μην το περιορίζεις.

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
προτιμω τα αυτοκινητα απο τις "σκοτωστρες" οπως λενε κ οι γιαγιαδες. παντως ενα καλο αυτοκινητο ειναι για τον αντρα ενα καλο υποκαταστατο αν δεν εχει γκομενα. αλλα σε καμμια περιπτωση δεν πρεπει να χρησιμοποιειται για κατακτηση γυναικας καθως η γκομενα που θα σου κατσει για το αμαξι κ μονο ειναι ενα τιποτα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
To χαβά μου εγώ....
 

Συνημμένα

  • R_R_Phantom.jpg
    R_R_Phantom.jpg
    193,9 KB · Εμφανίσεις: 13
  • RR_Phantom.jpg
    RR_Phantom.jpg
    147,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • RR-SSH.jpg
    RR-SSH.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 17

clearmind

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
500 σελίδες συζήτηση για γκόμενες και αυτοκίνητο!! ΕΛΕΟΣ!!
Ρε παιδιά κάποιος πρέπει να σας πει ότι αν σε γουστάρει μία γκόμενα σε γουστάρει για λόγους που δεν μπορεί να συλλάβει το μυαλουδάκι σας. Η'ακόμα αν θέλει να γ*** θα γ** ανεξάρτητα από το πόσο βαθιά είναι η τσέπη σας η΄το πόσο μούρικο αμαξάκι έχετε..
σημ.: Εγώ έχω ένα seataki του 2001 αλλά μου πάει το άτιμο!!, τρελή μ***παγίδα είναι !!!
 
OP
OP
N

No_Guts_No_Sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Είπαμε, το αμάξι είναι ικανή, αλλά όχι αναγκαία συνθήκη για να βρεις γκόμενα.

Φυσικά αυτό θα εξαρτηθεί και από τι ψάχνεις (γενικά το αναλύσαμε).

Αλλά ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, το κοιτούν μάλλον άνω του ευρωπαϊκού μέσου όρου... θα μου πεις είναι και που θα πέσεις (ή θέλεις να πέφτεις...), μπορεί.

Ρε Σταύρο, με παλιά ειδικά Rolls-Royce έχεις τύχη μόνο για να γαμήσεις σε κανά ΚΑΠΗ με ξεπεσμένες celebrities... :grin:

Ας ομορφύνω ξανά το τόπικ με μία Ιταλίδα καλλονή (αρκετά με τις σαβούρες Αγγλίδες) :rockon:

URL]]
 
OP
OP
N

No_Guts_No_Sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Από τα λίγα πράγματα που είναι το ίδιο καυλωτικά με τη Μόνικα Μπελούτσι... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

599_gtb_fiorano_2007_2.jpg
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε Σταύρο, με παλιά ειδικά Rolls-Royce έχεις τύχη μόνο για να γαμήσεις σε κανά ΚΑΠΗ με ξεπεσμένες celebrities... :grin:
Νομίζεις, φίλε, νομίζεις....

Αλλά και έτσι να ήταν (που δεν είναι), ξέρεις τη παροιμία με τη γριά κότα (και το ζουμί)?
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η δικιά μου μου την έκανε με έναν που της κόλαγε χρόνια,αληταριό κάργα αυτός,τελικά μου την έφαγε οταν αγόρασε ένα αουντι,έφαγα κέρατο ολκής και αυτή ξεφτιλιστικε σε μια ολόκληρη περιοχή,απο την στιγμή που κυκλοφόρησαν βιντεάκια (με διάφορα γαμήσια της μαζι του) σε καφετέριες της περιοχής,ο τύπος γάμησε και άλλα φτωχοκόριτσα με δούλεμα και δήθεν,μέχρι που μια μέρα είδε το αμαξι του καλοκαιρινό και ξαναγύρισε στην εποχή της χυλόπιττας...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
να πω και εγω τα δικα μου.

για μερικους μηνες, το 2004-2005 ειχα στα χερια μου ενα αμαξι απο αυτα που αναφερθηκαν μεσα στο thread και μπορω να πω οτι ηταν η ΑΠΟΛΥΤΗ παγιδα, ακομα και οταν η θεση του συνοδηγου ηταν πιασμενη απο αλλη κοπελα.

το αυτοκινητο σιγουρα θα τραβιξει την προσοχη αλλα το τι θα γινει μετα ειναι θεμα το πως το χειριζετε ο καθενας.

περα απο αυτο, με ειχαν παρει βιντεακια/φωτο τουλαχιστον 5 φορες (που να εχω καταλαβει) αλλα ολα αντρες οποτε θα υποθεσω οτι για εμας ειναι πιο μεγαλη παγιδα το αμαξι ;)
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Ξερω 2-3 τρελες περιπτωσεις
1 κοπελα δεν εβγαινε με γκομενο αν δεν ειχε bmw και πανω (ανεξαρτητου μοντελου)
αλλη γκομενα εβγαινε με τυπαδες μονο με καμπριο
ενω σε μενα προσωπικα μου ετυχε περιπτωση που μολις εμαθε οτι εχω τσεροκι μου ειπε να παμε να πηδηχθουμε στο αμαξι γιατι την τρελαινει το συγκεκριμμενο!! ενοειται οτι μετα το μαμ τις εδωσα  :bigdick: :bigdick: για τα καλα!!!!! :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom