Νέα

Γκόμενες και αυτοκίνητο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_Guts_No_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Ξερω 2-3 τρελες περιπτωσεις
1 κοπελα δεν εβγαινε με γκομενο αν δεν ειχε bmw και πανω (ανεξαρτητου μοντελου)
αλλη γκομενα εβγαινε με τυπαδες μονο με καμπριο
ενω σε μενα προσωπικα μου ετυχε περιπτωση που μολις εμαθε οτι εχω τσεροκι μου ειπε να παμε να πηδηχθουμε στο αμαξι γιατι την τρελαινει το συγκεκριμμενο!! ενοειται οτι μετα το μαμ τις εδωσα  :bigdick: :bigdick: για τα καλα!!!!! :rockon: :rockon:

χαχαχα εχω παρει γκομενα μεσα σε τζιπ στο υπογειο παρκινγκ του ολπ στον πειραια, αλλα δεν ειχε να κανει με το οτι γουσταρε το αμαξι :cheesy:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.605
Πόντοι
12.056
Από τα λίγα πράγματα που είναι το ίδιο καυλωτικά με τη Μόνικα Μπελούτσι... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

599_gtb_fiorano_2007_2.jpg

Αμα  σε ξαναπιασω στην αυλη μου να τραβας φωτο το αμαξι μου θα σου κοψω τα ποδια τσογλανε... :2funny: :2funny: :knuppel: :knuppel:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
και να μην λεμε μονο για τις γκομενες....οι πορτιερηδες στα μαγαζια τι κανουν?? αν εχεις καλο αμαξι (ανεξαρτητου ηλικιας) πρωτη μουρη ενω με κανα ''ταπεινο'' οχημα ....ξεχνα το :jerking: :jerking:
ενας φιλαρακος πηγε με αγροτικο σε μαγαζι στο κεφαλαρι και αφαγε πορτα!! Ηταν κιριλε ντυμενος με γκομενα αλλα....με αγροτικο..... :crazy: :bottom: :hammer: :badair: *P
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
1 κοπελα δεν εβγαινε με γκομενο αν δεν ειχε bmw και πανω (ανεξαρτητου μοντελου)

Α, μη στενοχωριέσαι γι' αυτές:

Αυτές έχουν "εξουσιοδότηση" από τη BMW Hellas. Σα τα συνεργεία κάτι.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.168
Like
34.446
Πόντοι
9.931
Εγω ξέρω να πω ότι η σημερινή ελληνιδα έχει γίνει πολύ πουτάνα στη ψυχή κοιτάει μόνο τα λεφτά και τίποτα άλλο! θέλει να έχεις πολυτελές αυτοκίνητο, να τη πηγαίνεις στην Αράχοβα τουλάχιστον κάθε δεύτερο Σαββατοκύριακο και δεν πα να είσαι αλήτης, τι να το κάνεις να είσαι καλό παιδί και κύριος μαζί της, άμα έχεις λίγα στη τσέπη δεν σου δίνει καμία σημασία, για αγάπη και έρωτες δεν λέω τίποτα γιατί δεν νομίζω να υπάρχει στην εποχή μας.
Ρε γαμώτο οι μανάδες μας γιατί δεν είχαν τέτοιες απαιτησης;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ξερω 2-3 τρελες περιπτωσεις
1 κοπελα δεν εβγαινε με γκομενο αν δεν ειχε bmw και πανω (ανεξαρτητου μοντελου)
αλλη γκομενα εβγαινε με τυπαδες μονο με καμπριο
ενω σε μενα προσωπικα μου ετυχε περιπτωση που μολις εμαθε οτι εχω τσεροκι μου ειπε να παμε να πηδηχθουμε στο αμαξι γιατι την τρελαινει το συγκεκριμμενο!! ενοειται οτι μετα το μαμ τις εδωσα  :bigdick: :bigdick: για τα καλα!!!!! :rockon: :rockon:

Αυτές, θα βρούνε να τυλίξουνε κανά μαλάκα με λεφτά, και αμέσως θα τραβήξουνε για www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,29366.msg476770#new]Ανδριανούπολη[/url] :2funny:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Εγω ξέρω να πω ότι η σημερινή ελληνιδα έχει γίνει πολύ πουτάνα στη ψυχή κοιτάει μόνο τα λεφτά και τίποτα άλλο! θέλει να έχεις πολυτελές αυτοκίνητο, να τη πηγαίνεις στην Αράχοβα τουλάχιστον κάθε δεύτερο Σαββατοκύριακο και δεν πα να είσαι αλήτης, τι να το κάνεις να είσαι καλό παιδί και κύριος μαζί της, άμα έχεις λίγα στη τσέπη δεν σου δίνει καμία σημασία, για αγάπη και έρωτες δεν λέω τίποτα γιατί δεν νομίζω να υπάρχει στην εποχή μας.
Ρε γαμώτο οι μανάδες μας γιατί δεν είχαν τέτοιες απαιτησης;
+10000000000000000000000
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Εγω ξέρω να πω ότι η σημερινή ελληνιδα έχει γίνει πολύ πουτάνα στη ψυχή κοιτάει μόνο τα λεφτά και τίποτα άλλο! θέλει να έχεις πολυτελές αυτοκίνητο, να τη πηγαίνεις στην Αράχοβα τουλάχιστον κάθε δεύτερο Σαββατοκύριακο και δεν πα να είσαι αλήτης, τι να το κάνεις να είσαι καλό παιδί και κύριος μαζί της, άμα έχεις λίγα στη τσέπη δεν σου δίνει καμία σημασία, για αγάπη και έρωτες δεν λέω τίποτα γιατί δεν νομίζω να υπάρχει στην εποχή μας.
Ρε γαμώτο οι μανάδες μας γιατί δεν είχαν τέτοιες απαιτησης;
φιλε μου οι καιροι αλαζουν ετσι αλλαζουν και οι γυναικες ετσι αλλαζουμε και εμεις οι αντρες οι μαναδες μας μεγαλωσαν διαφορετικα ενα απλο παραδειγμα οταν λεει κατι ο πατερας σου δεν κοιταζει να πει εκεινη την τελευταια λεξη ακουει αλλο αν εκεινη κανει κουμαντο στο σπιτι ,ενω οισημερινες γυναικες θελουν να εχουν την τελευταια λεξη και ετσι χανουν το παιχνιδι
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ενας φιλαρακος πηγε με αγροτικο σε μαγαζι στο κεφαλαρι και αφαγε πορτα!! Ηταν κιριλε ντυμενος με γκομενα αλλα....με αγροτικο..... :crazy: :bottom: :hammer: :badair: *P

Με αγροτικό στο Κεφαλάρι;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • M48.jpg
    M48.jpg
    15,2 KB · Εμφανίσεις: 18

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
εγω απο τα 20 μου ειχα παντα καλο αμαξι λογω δουλειας να βλεπατε πως αλλαζανε φατσα μολις τους ελεγα οτι δεν ειναι δικο μου ειχε πολυ γελιο :dancing:
 

sta144365

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα αυτοκινητο,μηχανακι,σκαφος δεν σου εξασφαλιζει γκομενα αν δεν το εχεις το σπορ τωρα ολα τα υπολοιπα  μου θυμιζου το "τις στραβης ψωλης τις φταινε οι τριχες"
Οντος οι γκομενες εχουν μαθει να κοιτανε ψαρια απο την δικια τους γυαλα αλλα και εμεις το ιδιο κανουμε.
Επισης αν ολα αυτα που λετε ισχυαν οσοι ειχαν παπι επρεπε να κοιτανε τις γκομενες με κυαλια πραγμα μαλλον ατοπο.
Ναι τα λεφτα βοηθανε αλλα οχι απο μονα τους. Οι γυναικες εχουν ενα διαφορετικο τροπο σκεψης αλλα αμα μυριστουν μαλακα λακανε αργα η γρηγορα . 
Τελικα νομιζω πως ο καθενας πρεπει να ειναι ο εαυτος του και μια χαρα γκομενα βρισκει αλλιος το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια 
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
ως φοιτητης μεχρι περσι ειχα ενα skoda favorit του 92, εντελως σαπακι και τιγκα στο αυτοκολιτο (απο τον προηγουμενο που δεν εφευγαν οσο κι`αν τα ετριβα!!κουτσουλιες σταιλ), αλλα οτι χρειαζομουνα για τις εντως πολεως μετακινησεις.
οσο το ειχα στα χερια μου δεν μου καθοτανε ουτε πληρωμενη πορνη!!!!!! αυτο το αυτοκινιτο ειναι κατι σαν ζωνη αγνοτητας, το συνηστω ανεπιφυλακτα σε οσους θελουν να μονασουν και μονο!!

κατα τα αλλα ο κυριος λογος για αυτη τη συμπεριφορα των γυναικων, στην ελλαδα κυριως, ειναι η μοντερνα ταση που επικαρατει να προσεχουν παραπανω που βαζουν τον κολο τους, αλλο μπεμπα και αλλο ΤΑΤΑ....................
 

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
also παλια για τις γυναικες αυτοκινητο ηταν κατι πανω σε τεσσερις ροδες. σημερα εχουμε γεμησει με μερακλουδες που εχουν και αποψη πανω στο θεμα >:( >:(
πραγματικα δεν μπορω να τις καταλαβω!!! εμεις δηλαδη ειμαστε βλακες που δεν γαμαμε με κριτηριο ποια εχει το πιο ακριβο πληντηριο πιατων η το πιο super cool ατμοσιδερο???? ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΠΑΛΙΟΚΟΡΙΤΣΑ!!!!!
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
also παλια για τις γυναικες αυτοκινητο ηταν κατι πανω σε τεσσερις ροδες. σημερα εχουμε γεμησει με μερακλουδες που εχουν και αποψη πανω στο θεμα >:( >:(
πραγματικα δεν μπορω να τις καταλαβω!!! εμεις δηλαδη ειμαστε βλακες που δεν γαμαμε με κριτηριο ποια εχει το πιο ακριβο πληντηριο πιατων η το πιο super cool ατμοσιδερο???? ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΠΑΛΙΟΚΟΡΙΤΣΑ!!!!!
σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Βεβαια παιδια δεν πρεπει να κατηγορουμε τις γυναικες μονο...ποσοι απο μας δεν παιρνουμε μεγαλο μουρατο αμαξι για να το παιζουμε Γαμαω.... :cheesy: αλλωστε η φραση ''το μεγεθος της μουρης 
του οχηματος ειναι αντιστροφως αναλογη του μεγεθους του καβλιου'' δεν βγηκε τυχαια... :rockon:Ξερω ατομα που επειδη καποια γκομενα στην εφηβεια τους παρατησε για καποιον πο ειχε αυτοκινητο...τωρα πλεον οι ιδιοι τιμουν την παραπανω εκφραση!! :grin: :grin:
Βεβαια υπηρξαν υπαρχουν και θα υπαρχουν γκομενες που θα κολλησουν σε αυτον τις παρεας (ακομα κι αν ειναι χαλιας) που πρωτος θα βγαλει μηχανακι η που πρωτος θα βγαλει αυτοκινητο η που πρωτος θα βγαλει μουρατο αυτοκινητο!! :2funny: :2funny:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
http://[URL unfurl="true"]www.autoblog.nl/images/wp/reviews/BMW%20Z4M/BMW%20Z4M%20Coupe%20(7).jpg[/img[/URL]]

τιποτα σα το καπο μιας bmw z4m coupe... το απολυτο φαλικο συμβολο στο μυαλο καθε γυναικας   :2funny: :headbang3: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom