Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Κι εμένα που με παρατησαν φίλοι και γκόμενες, έμειναν τελικά μόνοι τους  :2funny:

88633628.gif
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Καλά, εσύ είσαι η μεγαλύτερη "δήθεν" εδώ μέσα! Εσύ έκανες την αλήστου μνήμης κίνηση να έχουμε διάλογο και ξαφνικά να σηκωθείς να φύγεις με την απείρου κάλλους τεκμηρίωση ότι εγώ είμαι ξένος για σένα και δεν μπορείς να μιλάς μαζί μου, γι' αυτό πας στην παρέα σου,  που σε καταλαβαίνει, να μιλήσεις αυστηρά μόνο μαζί τους...Κορυφαίος/α είσαι εσύ, ΤΟΠ δήθεν!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αααααχαχαχαχαααααααααααααααααααααααα
Καλά ρε, ακόμα δεν έχεις ξεπεράσει το γεγονός ότι σε ΜΙΑ συζήτηση σου είπα ότι βαρέθηκα να μιλάω μαζί σου; Get the fuck over it!! Και μετά λες ότι οι άλλοι έχουν εμμονές...
Α, και μερσί, μην ξεχνιόμαστε
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αααααχαχαχαχαααααααααααααααααααααααα
Καλά ρε μλκ, ακόμα δεν έχεις ξεπεράσει το γεγονός ότι σε ΜΙΑ συζήτηση σου είπα ότι βαρέθηκα να μιλάω μαζί σου; Get the fuck over it!! Και μετά λες ότι οι άλλοι έχουν εμμονές...
Α, και μερσί, μην ξεχνιόμαστε

εδώ θα αναγκαστώ να κάνω χρήση των "βαριών και αστραφτερών" μου γαλονιών... Δε βρίζουμε ε? ... :rolleyes:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αααααχαχαχαχαααααααααααααααααααααααα
Καλά ρε μλκ, ακόμα δεν έχεις ξεπεράσει το γεγονός ότι σε ΜΙΑ συζήτηση σου είπα ότι βαρέθηκα να μιλάω μαζί σου; Get the fuck over it!! Και μετά λες ότι οι άλλοι έχουν εμμονές...
Α, και μερσί, μην ξεχνιόμαστε

Χέσε μας ρε χαμαιλέοντα του δήθεν! Ξέρεις άλλη καύλα δεν είχα να μιλάω με ένα Περιορισμένης εμβέλειας σαν εσένα και θίχτηκα που βαρέθηκες να μιλάς μαζί μου. Καύλα σου αν βαρέθηκες. Η μαλακισμένη δικαιολογία που βρήκες να πεις φανερώνει πόσο σκατά και δήθεν έχεις στην ψυχή σου...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Χέσε μας ρε χαμαιλέοντα του δήθεν! Ξέρεις άλλη καύλα δεν είχα να μιλάω με ένα Περιορισμένης εμβέλειας σαν εσένα και θίχτηκα που βαρέθηκες να μιλάς μαζί μου. Καύλα σου αν βαρέθηκες. Η μαλακισμένη δικαιολογία που βρήκες να πεις φανερώνει πόσο σκατά και δήθεν έχεις στην ψυχή σου...
Κλάψεεεεεεεεεεεε
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καταλαβα για ποιον παει!
Μην ντρεπεσαι ονομασε τους!

Το θεμα ειναι οτι οταν εχει καποια βιωματα ειναι λογικο να ειναι (πως να το πω κοσμια???) über ας πουμε!!!

Και καλα κανει κατα την αποψη μου! (Αλλα παντα στο θεμα για το οποιο ειναι ειδικευμενος)!


δεν υπαρχει λογος να ονομασω κανεναν.......ο καθενας μπορει να σκεφτει το μεριδιο που του αναλογει.......αλλωστε οπως ειπα και πιο πριν αυτο ειναι ενα ατοπημα το οποιο και εγω εχω κανει λογω θεσεως....


uber δεν εισαι αυταπαγγελτα λογω αξιωματος......uber γινεσαι.......οταν συμπεριφερεσαι θεωροντας οτι εισαι Uber τοτε γινεσαι το αντιθετο (το οποιο δεν ξερω και πως λεγεται...χαχαχα)

επισης οφειλω να πω οτι βιωματα εχουν ΟΛΟΙ.......ακομα και τα βρεφη.....απλα ως ανθρωποι εχουμε βιωματα σε καποιους τομεις.....αυτο δε μας δινει την εξουσια να κρινουμε τα βιωματα των αλλων......


ολη αυτη η συζητηση μου θυμιζει εναν ταξιτζη που μου λεγε πριν μια βδομαδα οτι "εγω εχω δουλεψει καντινα κοπελια....ειχα και ενα ταβερνακι....δουλευα και μπαρμαν στη ροδο....εμενα που με βλεπεις εχω φαει πολυ ψωμι απο τη νυχτα"

και αυτο απευθυνεται σε πολλους.......οχι μονο στους ευκολως εννοουμενους οπως υποννοησες σπιντακο :)

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
uber δεν εισαι αυταπαγγελτα λογω αξιωματος......uber γινεσαι.......οταν συμπεριφερεσαι θεωροντας οτι εισαι Uber τοτε γινεσαι το αντιθετο (το οποιο δεν ξερω και πως λεγεται...χαχαχα)

επισης οφειλω να πω οτι βιωματα εχουν ΟΛΟΙ.......ακομα και τα βρεφη.....απλα ως ανθρωποι εχουμε βιωματα σε καποιους τομεις.....αυτο δε μας δινει την εξουσια να κρινουμε τα βιωματα των αλλων......


ολη αυτη η συζητηση μου θυμιζει εναν ταξιτζη που μου λεγε πριν μια βδομαδα οτι "εγω εχω δουλεψει καντινα κοπελια....ειχα και ενα ταβερνακι....δουλευα και μπαρμαν στη ροδο....εμενα που με βλεπεις εχω φαει πολυ ψωμι απο τη νυχτα"

και αυτο απευθυνεται σε πολλους.......οχι μονο στους ευκολως εννοουμενους οπως υποννοησες σπιντακο :)

Λαθος. Για μενα γινεσαι! Αλλα πως το εννοω: Με το να εχει σημασια και ειδικο βαρος η γνωμη σου αλλα να δεχεσαι και την γνωμη των αλλων..... αλλα στην τελικη η γνωμη σου να ειναι πιο ισχυρη!  ;)
Το αντιθετο ειναι το unter!

Παλι λαθος. Μας δινει την εξουσια να κρινουμε τα βιωματα των αλλων πταν τα δικα μας ειναι πιο ισχυρα!

Οσο για τους ταριφες.... αστους αυτους!
Ξερω τι σου λεω!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Παλι λαθος. Μας δινει την εξουσια να κρινουμε τα βιωματα των αλλων πταν τα δικα μας ειναι πιο ισχυρα!
Μα για τον καθένα τα δικά του βιώματα είναι πιο ισχυρά από αυτά των άλλων..  :huh:
Με αυτή τη λογική ο καθένας μπορεί να λέει "λες μαλακίες, ΕΓΩ έχω δει άλλα στη ζωή μου και αυτά που λες δεν ισχύουν".
Το πρόβλημα για μένα είναι όταν κάποιος π.χ. έχει κάνει δύο σχέσεις στη ζωή του και με βάση αυτές έχει βγάλει την απόφαση ότι ΞΕΡΕΙ πώς είναι όλες οι σχέσεις όλων των ανθρώπων, γενικά και ειδικά, και ότι ΑΝ υπάρχουν εξαιρέσεις είναι ελάχιστες.
Πρέπει ο καθένας να έχει και συναίσθηση των βιωμάτων του.

Edit: Όταν λέω να έχει συναίσθηση, εννοώ αν π.χ. έχει πληγωθεί από τις μια-δυο σχέσεις του και δε θέλει να κάνει άλλες (που είναι απόλυτα σεβαστό για μένα), να μπορεί να καταλάβει ότι απλώς πληγώθηκε από μια-δυο σχέσεις, αυτές οι σχέσεις δε χαρακτηρίζουν απαραίτητα το σύνολο των ανθρώπινων σχέσεων. Δηλαδή, όσο κι αν μας επηρεάζουν τα βιώματα μας δε σημαίνει κι ότι είναι πρότυπα για όλο τον υπόλοιπο κόσμο.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
κ απαντώντας στο ερώτημα του thread:
Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν?

Μα για να γλυτώσουν από βαρετό shopping με την σύζυγο φυσικά.. :2funny:
Ιδού:

τριτη απογευματακι κατεβηκα με τη ζυζυγο για ψωνια στο κεντρο. η βαρεμαρα τοση ωρα στα μαγαζια ειχε φτασει στο αποκοριφωμα της . ετσι την αφησα να ψωνισει με την ησυχια της και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια αφου ημουνα κοντα στο στουντιο λελας. το χωρο δεν χρειαζεται να σας τον περιγραψω ουτε την τσατσα και για να μπουμε κατευθειαν στο ψητο η ελενη ειναι ενα καινουργο κοριτσακι με φυσικη ομορφια . δυστυχως επειδη δεν ειχα πολλη ωρα στην διαθεση μου κατεβασα το παντελονι και ζητησα μια πιπα εσκυψε ευλαβικα πανω στο παπαρι μου και το ευλογισε . δυστυχως ομως η ωρα μου ηταν μετρημενη αλλα θα ξαναπαω σιγουρα αυτες τις μερες για ολοκληρωμενο προγραμμα.αξιζει...!

quoting από latest κριτική..


υ.γ. : μην πέσετε να με φάτε,δεν άντεξα να μην το σχολιάσω.. :P
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
κ απαντώντας στο ερώτημα του thread:
Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν?

Μα για να γλυτώσουν από βαρετό shopping με την σύζυγο φυσικά.. :2funny:
Ιδού:

quoting από latest κριτική..


υ.γ. : μην πέσετε να με φάτε,δεν άντεξα να μην το σχολιάσω.. :P
Εγω οταν το ειχα διαβασει ειχα ριξει πολυ γελιο παντως !!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
κ απαντώντας στο ερώτημα του thread:
Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν?

Μα για να γλυτώσουν από βαρετό shopping με την σύζυγο φυσικά.. :2funny:
Ιδού:

quoting από latest κριτική..


υ.γ. : μην πέσετε να με φάτε,δεν άντεξα να μην το σχολιάσω.. :P
θα φανω καλη κ γλυκια κ θα το αφησω ασχολιαστο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
 
    Διοτι  το κοστος   συντηρησης  των  Ελληνιδων  ειναι   υπερμετρο   και  
    σου  γαμανε  την  ψυχολογια   με τις  απαιτησεις  τους  και  την
    υποκρισια τους ....

    ΔΙΟΤΙ  :
         
     1) Βαρεθηκαμε  να βλεπουμε  ξυνοφατσες  Ελληνιδες

     2) Διοτι  μας κοστιζει λιγοτερο

     3) Διοτι εξασκω  τα μετρια Ρωσικα μου  στα μπουρδελα

     4) Διοτι  εχω βαρεθει   τις  δηθεν  κυριες  που  σε βλεπουν ως  ΑΤΜ

     
   
   
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Απορώ οι γυναίκες γιατί να αφιερώνουν χρόνο να διαβάζουν τις κριτικές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom