Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Συγνωμη αλλα στην εποχη που ζουμε αυτο δεν ισχυει!
Καλυτερη συναισθηματικη καλυψη θα βρεις απο εναν φιλο (ή σε εναν μπαρμαν/ μια μπαργουμαν) που θα του πεις τον πονο σου παρα απο το εταιρο ημησι!  ;)

Οσο για μια αγαπημενη συντροφια θα παω να αγορασω μια γατουλα! Που μου αρεσουν κιολας οι γατουλες!
Βρε speed μου ,μιλαμε για ζευγαρι και οχι για φιλους!
Αυτο ελειπε να μην τα ειχαμε αυτα με την παρεα μας!

Οσο για γατακι να σου κανω ενα δωρο απο αυτα που γεννησε η δικια μου!
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα σκυλακι σου δινει την αγαπη του και δε ζηταει τιποτα.
οι γατες ειναι πολυ πιο απομακρες...

Αν πάλι κάποιος δε θέλει σκυλάκι ή γατάκι γιατί δεν έχει χρόνο να τα φροντίσει αγοράζει μια high tech πλαστική κούκλα.  :grin: Έχει κυκλοφορήσει και σχετική ταινία που ο τύπος κάνει τα πάντα με την κούκλα. Μέχρι και δείπνο με τους φίλους του και την κούκλα κάνει!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αυτό με τη μπάλα είναι μεγάλη αβάντα...Οι άντρες τρέχουνε σα μαλάκες να δούνε τηλεόραση και στα περισσότερα μαγαζιά οι γυναίκες μένουν μόνες τους...Οπότε σου ανοίγουν πιο εύκολα κουβέντα. Οι καλύτερες καταστάσεις γίνονται όταν έχει μπάλα...

Εχω βρεθει σε παρομοιες καταστασεις και εχω βγαλει κιολας ενα κομματι απο τετοια φαση!!!
Ολοι βλεπουν σαν χαζοι αλλα στην τελικη εγω "παιζω μπαλα"!!!!  ;)  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Αυτό με τη μπάλα είναι μεγάλη αβάντα...Οι άντρες τρέχουνε σα μαλάκες να δούνε τηλεόραση και στα περισσότερα μαγαζιά οι γυναίκες μένουν μόνες τους...Οπότε σου ανοίγουν πιο εύκολα κουβέντα. Οι καλύτερες καταστάσεις γίνονται όταν έχει μπάλα...

Άντε τρέχα γιατί έχει ήδη αρχίσει! Έχεις καμιά ώρα μέχρι να τελειώσει το ματς! Άντε γρήγορα μη χάσεις τα κελεπούρια που σε περιμένουν μόνες τους στο μπαρ!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μηδένα προ του τέλους μακάριζε.
Και δεν ήταν και κανένας μαλάκας ο Σόλωνας.

Κακάριζε ο Σόλωνας; :think:

δικαιολογια κ αυτο το ακουω...
απαισιοδοξια φουλ!!!
και μην ακουσω απο κανεναν παλι την εμετικη φραση[size=12pt]"κρατα πισινες"[/size]γιατι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ε, λοιπόν, κράτα πισινούς  :rolleyes:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εχω βρεθει σε παρομοιες καταστασεις και εχω βγαλει κιολας ενα κομματι απο τετοια φαση!!!
Ολοι βλεπουν σαν χαζοι αλλα στην τελικη εγω "παιζω μπαλα"!!!!  ;)  :rockon: :rockon: :rockon:

μπαλα η μπαλακια????? :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Βρε speed μου ,μιλαμε για ζευγαρι και οχι για φιλους!
Αυτο ελειπε να μην τα ειχαμε αυτα με την παρεα μας!

Οσο για γατακι να σου κανω ενα δωρο απο αυτα που γεννησε η δικια μου!

Θα επερνα ενα αλλα ποιος θα το προσεχει????
Εγω λειπω ολη μερα!

Ασε που την Παρασκευη Παω πανω για καμια βδομαδα!
Πολυ θα το ηθελα!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Το ξερω καλε μου,σορυ που δεν το εγραψα με τη σωστη σειρα,ξεχαστηκα!
Εσυ μαλλον ηδονιζεσαι με το να μας διορθωνεις συνεχεια!  :headbang:

Ε δε μπορούμε να παραπληροφορούμε τον κόσμο! :o Καθήκον μας η σωστή ενημέρωση! :dancing: Εξάλλου μπορεί μερικοί να παίζουν στοίχημα και η παραμικρή παραπληροφόρηση να τους στοιχίσει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ε δε μπορούμε να παραπληροφορούμε τον κόσμο! :o Καθήκον μας η σωστή ενημέρωση! :dancing: Εξάλλου μπορεί μερικοί να παίζουν στοίχημα και η παραμικρή παραπληροφόρηση να τους στοιχίσει!  :2funny: :2funny: :2funny:
Εσενα να θυμηθω να σου δαγκωσω το αυτι!  ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγω τις γυναικες κ τους αντρες αυτους που δεν εχουν καν τα κοτσια να χωρισουν κ οδηγουνται σε μια σειρα απο παραλληλες σχεσεις τους λυπαμαι!!εσυ με μια τετοια γυναικα τι θα εκανες;θα τολμουσες να επενδυσεις συναισθηματικα πανω της;

Μην τους λυπασαι γιατι δεν εχουν τα κοτσια,αλλα για την κατάσταση στην οποία εχουν περιελθει.Καταλαβες τη διαφορα? ;)
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Άντε τρέχα γιατί έχει ήδη αρχίσει! Έχεις καμιά ώρα μέχρι να τελειώσει το ματς! Άντε γρήγορα μη χάσεις τα κελεπούρια που σε περιμένουν μόνες τους στο μπαρ!  :2funny: :2funny: :2funny:

Εσύ τις ισοπέδωσες όλες! Βεβαίως έχει και κελεπουράκια μόνες τους τώρα σε πολλά μαγαζιά. Τώρα δεν θα τρέξω βέβαια αλλά μου έχουν κάτσει ωραίες φάσεις πάνω σε μεγάλα ματς με μόνες γυναίκες....
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Θα επερνα ενα αλλα ποιος θα το προσεχει????
Εγω λειπω ολη μερα!

Ασε που την Παρασκευη Παω πανω για καμια βδομαδα!
Πολυ θα το ηθελα!
Μωρε αμα ητανε μονο για τα ταξιδια σου,θα στο προσεχα εγω!
Αλλα αμα ειναι να λειπεις πολλες ωρες απο το σπιτι καθημερινα
δεν  ειναι ευκολο,εχεις δικιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom