Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
απομακρες?????

ανεξαρτητες θα συμπληρωνα!!!!!

απομακρες και
δε σου δειχνουν αυτο που νιωθουν δε καταλαβαινεις τι θελουν σε αντιθεση με τα σκυλια.
γι'αυτο και τα προτιμω...
εχω μια μικρη εμπειρια με σκυλια και ξερω. ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εσύ τις ισοπέδωσες όλες! Βεβαίως έχει και κελεπουράκια μόνες τους τώρα σε πολλά μαγαζιά. Τώρα δεν θα τρέξω βέβαια αλλά μου έχουν κάτσει ωραίες φάσεις πάνω σε μεγάλα ματς με μόνες γυναίκες....

με αυτό που γράφεις αντιφάσκεις με άλλα ποστ. Όχι ότι θα πρέπει υποχρεωτικά να σου αρέσει το ποδόσφαιρο. Αλλά να το βάζεις διαζευκτικά, δηλαδή " α δε βλέπω άρα ευκαιρία να πάω για γυναίκες" τις θεοποιείς έτσι. Σα να έχεις εμμονή. Δηλαδή " έλα μωρέ άστα αυτά μόνο να γαμήσουμε μετράει'.
Έτσι γίνονται όμως όπως γίνονται και μετά κλαίγεσαι ( και εσύ, πολλές φορές σε αυτό το σάιτ)...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εχει πολυ πλακα οταν ενας ανθρωπος λογω "αξιωματος" ειτε αυτο το αξιωμα ειναι γιατρος, πολιτικος, στρατιωτικος (συμπληρωστε ελευθερα) νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@δια και εχει ρουφηξει το μεδουλι της ζωης.....γιατι τοτε αυτος ο ανθρωπος αρχιζει τις αμπελοφιλοσοφιες...και αυτο ειλικρινα ειναι πολυ αστειο :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εχει πολυ πλακα οταν ενας ανθρωπος λογω "αξιωματος" ειτε αυτο το αξιωμα ειναι γιατρος, πολιτικος, στρατιωτικος (συμπληρωστε ελευθερα) νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@δια και εχει ρουφηξει το μεδουλι της ζωης.....γιατι τοτε αυτος ο ανθρωπος αρχιζει τις αμπελοφιλοσοφιες...και αυτο ειλικρινα ειναι πολυ αστειο :)
Εγώ ξέρω και άλλους, χωρίς αξιώματα, που το κάνουν αυτό και είναι ακόμα πιο αστείοι!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγώ ξέρω και άλλους, χωρίς αξιώματα, που το κάνουν αυτό και είναι ακόμα πιο αστείοι!!

οχι....αυτοι ειναι απλα θλιβεροι......οι πρωτοι ειναι και αστειοι και θλιβεροι μαζι γιατι λογω "αξιωματος" νομιζουν οτι ειναι και κεκτημενο τους ;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εχει πολυ πλακα οταν ενας ανθρωπος λογω "αξιωματος" ειτε αυτο το αξιωμα ειναι γιατρος, πολιτικος, στρατιωτικος (συμπληρωστε ελευθερα) νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@δια και εχει ρουφηξει το μεδουλι της ζωης.....γιατι τοτε αυτος ο ανθρωπος αρχιζει τις αμπελοφιλοσοφιες...και αυτο ειλικρινα ειναι πολυ αστειο :)

Για ποιον παει αυτο?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Για ποιον παει αυτο?

εχει πολλους αποδεκτες :) οχι καποιον συγκεκριμενο....

αμα κατσεις απ εξω και διαβασεις τις τελευταιες 25 σελιδες του θρεντ θα βρεις τουλαχιστον 4-5 ατομα στα οποια ταιριαζει :)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εχει πολλους αποδεκτες :) οχι καποιον συγκεκριμενο....

αμα κατσεις απ εξω και διαβασεις τις τελευταιες 25 σελιδες του θρεντ θα βρεις τουλαχιστον 4-5 ατομα στα οποια ταιριαζει :)
δε ξερω αν βαζεις κ μενα μεσα παντως να σου πω οτι συμφωνω απολυτα!!!!!!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
με αυτό που γράφεις αντιφάσκεις με άλλα ποστ. Όχι ότι θα πρέπει υποχρεωτικά να σου αρέσει το ποδόσφαιρο. Αλλά να το βάζεις διαζευκτικά, δηλαδή " α δε βλέπω άρα ευκαιρία να πάω για γυναίκες" τις θεοποιείς έτσι. Σα να έχεις εμμονή. Δηλαδή " έλα μωρέ άστα αυτά μόνο να γαμήσουμε μετράει'.
Έτσι γίνονται όμως όπως γίνονται και μετά κλαίγεσαι ( και εσύ, πολλές φορές σε αυτό το σάιτ)...

Κοίταξε επειδή έχεις "γαλόνια" εδώ μέσα δεν σημαίνει ότι έπιασες και τον Πάπα από τα αρχίδια, εντάξει;

Εσύ έχεις εμμονή προσωπικά με εμένα που κάθισες και ασχολήθηκες και βγήκες να "μου την πεις"! Όποιος έχει αξιώματα φροντίζει να κάνει και ώριμες κινήσεις, όχι εμπαθείς!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κοίταξε επειδή έχεις "γαλόνια" εδώ μέσα δεν σημαίνει ότι έπιασες και τον Πάπα από τα αρχίδια, εντάξει;

Εσύ έχεις εμμονή προσωπικά με εμένα που κάθισες και ασχολήθηκες και βγήκες να "μου την πεις"! Όποιος έχει αξιώματα φροντίζει να κάνει και ώριμες κινήσεις, όχι εμπαθείς!
Ορίστε, κι εγώ σου απαντάω, έχω μια απίστευτη εμμονή με σένα, μου τη δίνεις ρε παιδί μου, πώς το λένε, δεν μπορώ, βλέπω ποστ σου και πρέπει, ΠΡΕΠΕΙ να σου απαντήσω. Δεν έχει σημασία αν διαφωνώ με αυτό που λες. Εγώ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩΩΩΩΩΩΩ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κοίταξε επειδή έχεις "γαλόνια" εδώ μέσα δεν σημαίνει ότι έπιασες και τον Πάπα από τα αρχίδια, εντάξει;

Εσύ έχεις εμμονή προσωπικά με εμένα που κάθισες και ασχολήθηκες και βγήκες να "μου την πεις"! Όποιος έχει αξιώματα φροντίζει να κάνει και ώριμες κινήσεις, όχι εμπαθείς!

Δηλαδή λες κάτι δημόσια. Δε θες ο άλλος να σου πει τη γνώμη του για αυτά? Τα δικά σου λεγόμενα σχολιάζω. Και λέω τι εντύπωση βγάζουν. Θα έπρεπε να είναι καλοδεχούμενο από εσένα αυτό. Το ότι εκφράζω δηλαδή την άποψή μου για αυτά που λες.

-Ότι έχω ένα ρόλο τεχνικής φύσης στο σάιτ δε σημαίνει ότι δε μπορώ να συμμετέχω ως κανονικό μέλος.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εχει πολλους αποδεκτες :) οχι καποιον συγκεκριμενο....

αμα κατσεις απ εξω και διαβασεις τις τελευταιες 25 σελιδες του θρεντ θα βρεις τουλαχιστον 4-5 ατομα στα οποια ταιριαζει :)

Καταλαβα για ποιον παει!
Μην ντρεπεσαι ονομασε τους!

Το θεμα ειναι οτι οταν εχει καποια βιωματα ειναι λογικο να ειναι (πως να το πω κοσμια???) über ας πουμε!!!

Και καλα κανει κατα την αποψη μου! (Αλλα παντα στο θεμα για το οποιο ειναι ειδικευμενος)!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ορίστε, κι εγώ σου απαντάω, έχω μια απίστευτη εμμονή με σένα, μου τη δίνεις ρε παιδί μου, πώς το λένε, δεν μπορώ, βλέπω ποστ σου και πρέπει, ΠΡΕΠΕΙ να σου απαντήσω. Δεν έχει σημασία αν διαφωνώ με αυτό που λες. Εγώ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩΩΩΩΩΩΩ

Καλά, εσύ είσαι η μεγαλύτερη "δήθεν" εδώ μέσα! Εσύ έκανες την αλήστου μνήμης κίνηση να έχουμε διάλογο και ξαφνικά να σηκωθείς να φύγεις με την απείρου κάλλους τεκμηρίωση ότι εγώ είμαι ξένος για σένα και δεν μπορείς να μιλάς μαζί μου, γι' αυτό πας στην παρέα σου,  που σε καταλαβαίνει, να μιλήσεις αυστηρά μόνο μαζί τους...Κορυφαίος/α είσαι εσύ, ΤΟΠ δήθεν!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δηλαδή λες κάτι δημόσια. Δε θες ο άλλος να σου πει τη γνώμη του για αυτά? Τα δικά σου λεγόμενα σχολιάζω. Και λέω τι εντύπωση βγάζουν. Θα έπρεπε να είναι καλοδεχούμενο από εσένα αυτό. Το ότι εκφράζω δηλαδή την άποψή μου για αυτά που λες.

-Ότι έχω ένα ρόλο τεχνικής φύσης στο σάιτ δε σημαίνει ότι δε μπορώ να συμμετέχω ως κανονικό μέλος.
Άσ'τα αυτά ρε, παραδέξου κι εσύ ότι έχεις εμμονή και μην προβάλλεις δικαιολογίες. Ορίστε μας, και ΚΑΛΑ τώρα, να πεις τη γνώμη σου. ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕΕΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom