Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
δεν υπαρχουν νομοι παρα μονο συνηθειες και αυτες κοβονται
μωρε ποιος το ειπε :think:
  :thumbsup:  οπως παμε με τοσες αδερφες, φλωρους, μαλακες, να αυξανονται γεωμετρικα, σε μερικα χρονια ολα τα μπαζα ανω των 30 θα τα βρουνε σκουρα ακομα και για ξεπετα! επιτελους! γιατι πρεπει να ημασταν η μοναδικη χωρα στο κοσμο που οποιο μπαζο το εδινε ευκολα, χιλιαδες μαλακες καναν ουρα να το γαμησουν! τι σαβουρηδες ειμαστε!! :headbang:
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
  :thumbsup:  οπως παμε με τοσες αδερφες, φλωρους, μαλακες, να αυξανονται γεωμετρικα, σε μερικα χρονια ολα τα μπαζα ανω των 30 θα τα βρουνε σκουρα ακομα και για ξεπετα! επιτελους! γιατι πρεπει να ημασταν η μοναδικη χωρα στο κοσμο που οποιο μπαζο το εδινε ευκολα, χιλιαδες μαλακες καναν ουρα να το γαμησουν! τι σαβουρηδες ειμαστε!! :headbang:
ξαναδιαβασε το και πες μου τι εγραψες να καταλαβω..... :think:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Σαβουρας εισαι εσυ 747  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:Εγω γαμαω πουτανες εκλεκτες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Μερικές φορές δεν περνάς καλά και το γεγονός ότι έχεις πληρώσει, προκαλεί μια αηδία.
Πρόβλημα, δεν ξέρω άν είναι. Πάντως, αν πηδάς μόνο επί πληρωμή, κάτι δεν πάει καλά.
Γενικά μιλάμε, ε ?

Οποτε μου εχει συμβει και ευτυχως οχι πολλες φορες ειμαι μεταξυ του να κοψω το αθλημα και να βριζω την πουτανα ακομα και να σιχτιριζω τον εαυτο μου που δεν ειχε τα κοτσια να την κοπανησω που δεν σεβαστηκε τα χρηματα μου.Ξαναπαω τοτε ξανα σε πολυ συντομα χρονικο διαστημα οταν μπορεσω να διαθεσω χρηματα περναω καλα και το ξεχναω.Αλλα συνηθως περναω καλα στις πουτανες.Και για να αποφευγονται καταστασεις που περιγραφεις και οι οποιες ειναι πραγματι πολυ χαλια ειναι να πηγαινεις σε πουτανες οπου εχεις ακουσει οτι ειναι καλες απο φιλους σου και ειναι γνωστες αξιες στο χωρο.Οταν πληρωνεις για κατι το θες καλο αν ηταν δωρεαν ενα γαμησι με μια και σκατα να ηταν λες τι ειχαμε τι χασαμε
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Μάγκες καλές οι θεωρίες για το αν πρέπει να πληρώνουμε για να γαμήσουμε ή όχι και γιατί. Εγω απλά θα κάνω μια γενική παρατήρηση...Έχετε αντιληφθεί μέχρι τώρα ποιες είναι οι περισσότερο προσεγγίσιμες/συζητήσιμες κοπέλες? Σωστά μαντέψατε..αυτες που ήδη έχουν κάποια σχέση. Τουλάχιστον εγώ το παρατηρώ αυτό καθημερινά. Δείτε επίσης τις ελέυθερες. Αν εξαιρέσουμε ορισμένες, οι υπόλοιπες έχουν φουσκωμένα μυαλά για το πως φαντάζονται τον ιδανικό άντρα και μόλις κάνεις κινήσεις για να τις πλησιάσεις,σε αποφεύγουν σε σνομπάρουν κλπ.(χωρίς ο ίδιος να έχεις κάποιο πρόβλημα εμφάνισης/χαρακτήρα). Συμπέρασμα:μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα! Και για να εξηγούμαι, εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν. Συνεπώς πιστεύω έδωσα μια προσωπική απάντηση στο θέμα του τόπικ.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
-Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;
-Διοτι οι γυναικες πληρωνονται για να γαμηθουν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
-Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;
-Διοτι οι γυναικες πληρωνονται για να γαμηθουν  :2funny: :2funny: :2funny:
σωστος εμεις δε θα πληρωνομασταν ποτε γιατι μπαζα δεν γαμαμε....ουτε επι πληρωμη
 

tasos1211

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
:think:Για να μην σου ζαλιζουν το κεφαλι μετα......
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μάγκες καλές οι θεωρίες για το αν πρέπει να πληρώνουμε για να γαμήσουμε ή όχι και γιατί. Εγω απλά θα κάνω μια γενική παρατήρηση...Έχετε αντιληφθεί μέχρι τώρα ποιες είναι οι περισσότερο προσεγγίσιμες/συζητήσιμες κοπέλες? Σωστά μαντέψατε..αυτες που ήδη έχουν κάποια σχέση. Τουλάχιστον εγώ το παρατηρώ αυτό καθημερινά. Δείτε επίσης τις ελέυθερες. Αν εξαιρέσουμε ορισμένες, οι υπόλοιπες έχουν φουσκωμένα μυαλά για το πως φαντάζονται τον ιδανικό άντρα και μόλις κάνεις κινήσεις για να τις πλησιάσεις,σε αποφεύγουν σε σνομπάρουν κλπ.(χωρίς ο ίδιος να έχεις κάποιο πρόβλημα εμφάνισης/χαρακτήρα). Συμπέρασμα:μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα! Και για να εξηγούμαι, εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν. Συνεπώς πιστεύω έδωσα μια προσωπική απάντηση στο θέμα του τόπικ.
αρκετα λογικη απαντηση  ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ιντερσέπτορ, είπες την πιο σωστή κουβέντα σ' αυτό το θρεντ, με διαφορά.
Να προσθέσω μόνο ότι ακόμη κι αν τελικά τα καταφέρεις και την τουμπάρεις, τα πράγματα γίνονται χειρότερα.
Δεν πα' να 'σαι τύπος και υπογραμμός. Η ελλεεινίδα θέλει να έχει τα μάτια ανοιχτά, μπας και βρει κάποιον πιο κοντά στον άντρα των ονείρων της (τρομάρα της). :rockon:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Η ελλεεινίδα θέλει να έχει τα μάτια ανοιχτά, μπας και βρει κάποιον πιο κοντά στον άντρα των ονείρων της (τρομάρα της). :rockon:

Σωστός, και επειδή ονειρεύεται η Ελλεηνίδα, εμείς γαμάμε μόνο στον ύπνο μας τσάμπα :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
.Έχετε αντιληφθεί μέχρι τώρα ποιες είναι οι περισσότερο προσεγγίσιμες/συζητήσιμες κοπέλες? Σωστά μαντέψατε..αυτες που ήδη έχουν κάποια σχέση. Τουλάχιστον εγώ το παρατηρώ αυτό καθημερινά.

Και τα τρίμπαζα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Όχι τα μπάζα, έχουν πάρει κι αυτά ψηλά τον αμανέ.

ΤΑ ΤΡΙΜΠΑΖΑ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
καταλυτικη η παρεμβαση! :rockon: :rockon: :rockon:
 

alan(1)

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Like
12
Πόντοι
0
Διάβασα ελάχιστες από τις απόψεις που παρατίθενται στο πολύ-πολύ ενδιαφέρον, κατά τη γνώμη μου, αυτό θρεντ.Είμαι 55 ετών και η σχέση μου με τον αγοραίο έρωτα είναι πολύ μακρά.Η άποψή μου είναι ότι όσοι καταφεύγουμε στον αγοραίο έρωτα το κάνουμε-ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ- από αδυναμία να έχουμε σχέσεις ερωτικές/σεξουαλικές που δεν θα στηρίζονται στην απευθείας οικονομική συναλλαγή (χρησιμοποιώ προσεκτικά τις λέξεις).Απορρίπτω τις εγωιστικές απόψεις των συναγωνιστών ότι με τις "Ελεεινίδες" δεν βρίσκουν τι να συζητήσουν, ή ότι...πρέπει να ρίξουν το επίπεδό τους και να συζητήσουν φαιδρά κι αδιάφορα θέματα προκειμένου να γαμίσουν κλπ...Παίδες, δεν θέλω νάρθω σε αντιπαράθεση, αλλά..δεν είσαστε ειλικρινείς...
Απ' την άλλη, ασπάζομαι την άποψη ότι δεν υπάρχει ένας μόνο λόγος.
Σιγουρα ο καθένας εχει τους λογους του, αλλα και η επικοινωνία μεταξυ απλων ανθρωπων εχει γινει δυσκολη.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ρε παιδια δεν μπορω αλλο τις φιλοσοφιες και τις μαλακιες
εχουμε καυλες?
παμε γαμαμε και φευγουμε, τι πιο απλο και φυσιολογικο για ατομα αρσενικου γενους
δηλαδη ,πρεπει να κανουμε σχεση για να γαμησουμε ? ελεος επιτελους :idiot: :uglystupid:


καλα τα λες φιλε.ετσι απλα ειναι.
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
οι πουτανες και οι τρελες εχουν τις τυχες τις καλες
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
αυτα ειναι παπαριες..ειμαστε αγαθιαριδες και ακρατητοι..κατσε κρατησου δυο μηνες να μη γαμισεις εστω ενα 6μηνο να δεις για ποτε θα μας πληρωνουν αυτες..μια παγκοσμια συνομωσιακη συμφωνια να γινει κανεις αντρας να μη κατσει σε γυναικα...οι γυναικες γιατι πηδιουνται και πληρωνονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom