Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Γενικα δεν ειχα ποτε δυσκολια στην προσεγγιση ελλεεινιδων...Ισως επειδη ειμαι εμφανισιμος,εχω οικονομικη ανεση και εχω μια Α μορφωση....Το θεμα ομως δεν ειναι να γαμας πουτανες επειδη δεν γαμας κανονικες...Για εμενα τουλαχιστον..Ο αγοραιος ερωτας ειναι σαν χομπυ.......Σαν λατρης των cg,θελω 4-5 φορες το μηνα να μπω σε ενα δωματιο,να κανω οτι γουσταρω με μια ομορφη γυναικα,χωρις να χρειαστει να εχω αραδιασει 10χιλιαδες μαλακιες(που ουτε κατα διανοια πιστευω τις περισσοτερες φορες) προκειμενου να ψησω την εκαστοτε γκομενα...
Υ.Γ.Εχω γνωρισει αρκετες ελλεινιδες...Μου αρεσει οποτε μου δινεται η ευκαιρια να συναναστρεφομαι με αυτες ..Ετσι,για την καθημερινη επιβεβαιωση της αποψης που εχω για αυτες...8/10ειναι χασιμο χρονου και χρηματος....Δεν ειμαι διατεθημενος να θυσιασω κανενα απο τα 2...Εσεις???? :think:

Διαβαζω, και βλεπω οτι τελικα, το προβλημα ειναι οτι και οι αντρες (οι Ελληνες αντρες τουλαχιστον) εχουνε μπλεξει τα μπουτακια τους με εξισου λανθασμενα προτυπα. Κατα τα γνωμη μου, οι Ελληνιδες ειναι εξισου ομορφες με αυτες του πρωην ανατολικου μπλοκ. απλα στην Ελλαδα ερχονται γκομενες διαλεκτες για ευνοητους λογους. Το προβλημα ειναι το εξης κατ' εμε: τα αρσενικα δυστυχως, οταν βγαινουν για να γαμησουν δεν ειναι ο εαυτος τους, δηλαδη φορανε μια μασκα οτι και και καλα πρεπει να το ψησω το γκομενακι και να το κερασω για να μου κατσει κλπ κλπ. Μπορω πλεον να πω απο τις εμπειριες μου (ειμαι 30 χρονων, δεν εχω και τις απειρες εμπειριες) οτι οταν εισαι ανετος και εισαι ο εαυτος σου και δεν το παιζεις καποιος, οι γκομενες το καταλαβαινουν και χαλαρωνουν με τη παρτη σου. Οτι και να λετε καποιοι για τις Ελληνιδες, ξερετε οτι ερχεται απο τον πληγωμενο εγωισμο σας, μια ακομη πληγη του νεοελληνα. Φυσικα, αυτο ειναι φαυλος κυκλος διοτι οι ιδιοι οι ανδρες διαιωνιζουν το θεμα, διοτι θελουν να γαμανε πιο πολυ απο τους αλλους κλπ κλπ, οποτε ολοι μπλεκουμε μεσα σε μια ηλιθια μηχανη που ουσιαστικα μας χωλενει.

Τωρα, στο θεμα γιατι οι ανδρες πληρωνουν για να γαμησουν, η απαντηση ειναι ¨γιατι μπορουν¨. Εγω οταν παω με πουτανα θα το κανω για τη σαρκικη φαση που θα εμπεριεχει και λιγο κινκυ καταστασεις που δε μπορω μαλλον σιγουρα να βρω με μια γκομενα που θα γνωρισω την πρωτη μερα. Επισης, θελω μονο σεξ και οχι συναισθηματικο δεσιμο οποτε μια πουτανα ειναι η καλυτερη επιλογη. εχω κοπελα και μπορω να πω οτι που και που να κανω ωραιο σεξακι χωρις συναισθηματικη αγκυστρωση δεν ακουγεται ασχημο, αφου παιρνω αυτο που θελω απο την κοπελα μου σε αυτο τον τομεα. Αυτα 
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
ειναι σαν το γυρο και το σουβλατζιδικο..
πεινας?
1. πληρωνεις
2.τρως
3.χορταινεις
4.κατουρημα κ υπνο

τελος..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εννοείται ότι θα έχει βάση το σλόγκαν...
Τις έχετε δει τις περισσότερες πώς είναι εμφανισιακά;
Ο μ.ο. της Ελληνίδας  είναι για τον πούτσ :crazy:  τελείως, με ατσούμπαλες κωλάθρες κοντά πόδια και φαρδιά μέση...τί να γαμ@@@@ από δαύτηνα;
Πληρώνεις και βάζεις στο πουλί σου κάτι απείρως πιο καβλωτικό από τη μέση πατσούρα συμπατριώτισσά μας...
Τα συμπεριφορικά τους δε με απασχολούν γιατί αν δε μου αρέσει κάποια σε εμφάνιση δε την πλησιάζω καν...
'Αλλωστε με κατάλληλους "χειρισμούς" μπορείς να φέρεις βόλτα οποιαδήποτε :rockon:
σε χαλασανε κ σενα ρε τζιζ?
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Πληρωνουμε γιατι συμφερει η σχεση τιμης - αποδοσης.Εξω για να γαμησεις μια φορα η να κανεις σχεση με μια γκομενα που να κανει το κρεβατι μιας καλης πουτανας η να εχει την εμφανιση της θα πληρωσεις πολλαπλασια ισως και να καταστραφεις αν εχεις πολλα.Και γιατι ετσι δινεται η ευκαιρια να παμε με περισσοτερς γυναικες και που εχουν την εμφανιση πυο εμεις επιλεγουμε και θεωρουμε καβλωτικη αλλιως δεν θα ειχαμε την δυνατοτητα να παμε με τοσες.Και γιατι κακα τα ψεμματα μια καλη πουτανα αν θελει και δεν βαριεται ξερει να γαμηθει και να εκπληρωσει τα γουστα μας πολυ καλυτερα.Αν θελω να βαψω το σπιτι μου και φερω ενα φιλο μου για βοηθεια δεν λεω θα το βαψω στο τελος αλλα δεν ειναι το ιδιο με το να φερω επαγγελματια μπογιατζη.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Και τελευταιο αλλα πιο σημαντικο ο αγοραιος ερωτας ειναι εξαρτηση !! Ειναι χειροτερος απο τον τζογο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:. Δεν ειναι μονο το γαμησι αλλα η ολη αισθηση της βολτας και της επιλογης της κοπελας που μας αρεσει και οι αναμνησεις απο τις τσαρκες και τις μπουρδελοιστοριες.Δηλωνω αμετανοητος μπουρδελιαρης / στουντιαρχης
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Μπράβο παίδες πείτε τα και καλά κάνουν όσοι μπορούν και πάνε...γιατί και πολύ δύσκολες μας την έχουν "δει" οι ελλεεινίδες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και τελευταιο αλλα πιο σημαντικο ο αγοραιος ερωτας ειναι εξαρτηση !! Ειναι χειροτερος απο τον τζογο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:. Δεν ειναι μονο το γαμησι αλλα η ολη αισθηση της βολτας και της επιλογης της κοπελας που μας αρεσει και οι αναμνησεις απο τις τσαρκες και τις μπουρδελοιστοριες.Δηλωνω αμετανοητος μπουρδελιαρης / στουντιαρχης
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κατα τα γνωμη μου, οι Ελληνιδες ειναι εξισου ομορφες με αυτες του πρωην ανατολικου μπλοκ. απλα στην Ελλαδα ερχονται γκομενες διαλεκτες για ευνοητους λογους. .

 

Όχι λάθος κάνεις. Οι ελληνίδες είναι πολυ ομορφότερες από τις πατσαβούρες του πρώην ανατολικού μπλοκ.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Παίδες σίγουρα από το εξωτερικό έρχονται οι διαλεκτές και οι ελληνιδες είναι όμορφες....αλλά τι να το κάνουμε όταν δεν ξέρουν πια τι θέλουν, το παίζουν κάπως και το παίζουν δύσκολες...ε?
 

street_of_dreams

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειναι μονο το γαμησι αλλα η ολη αισθηση της βολτας και της επιλογης της κοπελας που μας αρεσει και οι αναμνησεις απο τις τσαρκες και τις μπουρδελοιστοριες.Δηλωνω αμετανοητος μπουρδελιαρης / στουντιαρχης
[/quote]
Από τις πιο σωστές κουβέντες που γράφτηκαν στο site!Προσυπογράφω! :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
σε χαλασανε κ σενα ρε τζιζ?

Εμφανισιακά με χαλάνε...
Μία στις τόσες πρέπει να βρω για να ευχαριστηθούν πρώτα τα ματάκια μου και να πάμε παρακάτω... :2funny:
Τα συμπεριφορικά δε με αγγίζουν έτσι κι αλλιώς :rockon: :rockon: :rockon:

οι ελληνιδες είναι όμορφες...

Πού τις είδατε ρε τις όμορφες;
Τί πίνετε και δε μας δίνετε; :uglystupid:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εμφανισιακά με χαλάνε...
Μία στις τόσες πρέπει να βρω για να ευχαριστηθούν πρώτα τα ματάκια μου και να πάμε παρακάτω... :2funny:
Τα συμπεριφορικά δε με αγγίζουν έτσι κι αλλιώς :rockon: :rockon: :rockon:

Πού τις είδατε ρε τις όμορφες;
Τί πίνετε και δε μας δίνετε; :uglystupid:

ομορφες ελληνιδες υπαρχουν.'

το οτι δεν μπορεις να τις ριξεις εσυ δεν σημαινει οτι δεν ειναι ομορφες. ;)

απλα δεν ειναι για γαμο οι περισσοτερες.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Πού τις είδατε ρε τις όμορφες;
Τί πίνετε και δε μας δίνετε; :uglystupid:

Εμφανισιακά η Ελλάς έχει και ωραία κομμάτια, αλλά λίγο πας να πλησιάσεις και σε παίρνει η μπόχα με τα μυαλά που κουβαλάνε και τις απόψεις που έχουν για το αντρικό φύλλο. Γενικά σ'ευνουχίζουνε με τις φεμινιστικές παπαριές τους. Από την άλλη οι ξένες ασχέτως ομορφιάς, είναι απλές και καθόλου σπασομπαλέξ :pipa3: Άμα γουστάορυν το δείχνουν και ούτε το παίζουν δύσκολες να κάθεται ο κάθε πικραμένος να τις παρακαλάει! Είπαμε..είμαστε και 400 έτη πίσω. Όταν οι ελληνίδες διασκέδαζαν κουτσομπολεύοντας,θάβοντας και κάνοντας διαγωνισμό ποιά έφαγε τη μακρύτερη πούτσα, στην Ευρώπη οι κοπέλες πήγαιναν και στην όπερα, είχαν επιλογές.. ;)
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Είπαμε..είμαστε και 400 έτη πίσω. Όταν οι ελληνίδες διασκέδαζαν κουτσομπολεύοντας,θάβοντας και κάνοντας διαγωνισμό ποιά έφαγε τη μακρύτερη πούτσα, στην Ευρώπη οι κοπέλες πήγαιναν και στην όπερα, είχαν επιλογές.. ;)

ενταξυ το γαμησες, αυτο με την οπερα ειδικα με εστειλε, αντε να τη στηνουμε αμα ειναι εξω απ το μεγαρο μουσικης και στην επιδαυρο να γαμησουμε καμια μορφωμενη
τωρα το τι επιλογες ειχαν που εβλεπαν μπλουτζην και τους ερτεχαν τα σαλια δεν ξερω
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εμφανισιακά η Ελλάς [size=12pt]έχει και ωραία κομμάτια[/size], αλλά λίγο πας να πλησιάσεις και σε παίρνει η μπόχα με τα μυαλά που κουβαλάνε και τις απόψεις που έχουν για το αντρικό φύλλο. Γενικά σ'ευνουχίζουνε με τις φεμινιστικές παπαριές τους. Από την άλλη οι ξένες ασχέτως ομορφιάς, είναι απλές και καθόλου σπασομπαλέξ :pipa3: Άμα γουστάορυν το δείχνουν και ούτε το παίζουν δύσκολες να κάθεται ο κάθε πικραμένος να τις παρακαλάει! Είπαμε..είμαστε και 400 έτη πίσω. Όταν οι ελληνίδες διασκέδαζαν κουτσομπολεύοντας,θάβοντας και κάνοντας διαγωνισμό ποιά έφαγε τη μακρύτερη πούτσα, στην Ευρώπη οι κοπέλες πήγαιναν και στην όπερα, είχαν επιλογές.. ;)

Έχει και ωραία, αλλά πόσα είναι;
Πολύ λίγα...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Έχει και ωραία, αλλά πόσα είναι;
Πολύ λίγα...

Έλα Θεσσαλονίκη να δεις, κατέβα στα Χανιά.. Φίλε αν είσαι από Αθήνα θα συμφωνήσω ότι δεν έχετε ωραίες γκόμενες γενικα. Χωρίς να με παρεξηγείς, όσες φορές πήγα Αθήνα, εκεί που πήγα απογοητεύτηκα με τις Ελληνίδες!

Υ.Γ Που σαι ρε gl και πενεύουμε τη Σαλονίκη!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Έλα Θεσσαλονίκη να δεις, κατέβα στα Χανιά.. Φίλε αν είσαι από Αθήνα θα συμφωνήσω ότι δεν έχετε ωραίες γκόμενες γενικα. Χωρίς να με παρεξηγείς, όσες φορές πήγα Αθήνα, εκεί που πήγα απογοητεύτηκα με τις Ελληνίδες!

Υ.Γ Που σαι ρε gl και πενεύουμε τη Σαλονίκη!!!!!! :2funny: :2funny:
Μήπως μπερδεύεις την ομορφιά , με το ξεκωλέ-πουτανέ ύφος  ?  :think:
Άλλο το ένα , άλλο το άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom