Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εξυπνο αλλα αναληθες...
αναληθές το ονομαζεις οταν εισαι τεμαχιο..

οταν εισαι αντρας ειναι πραγματικοτητα και αυτο που εσενα σε χαλαει ειναι το οτι καποιοι αντρες το εχουν καταλαβει..

οπότε, αστο καλλιτερα. αυτα να τα λετε στους κοιμισμενους και τυος κοκκινιστους..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αναληθές το ονομαζεις οταν εισαι τεμαχιο..

οταν εισαι αντρας ειναι πραγματικοτητα και αυτο που εσενα σε χαλαει ειναι το οτι καποιοι αντρες το εχουν καταλαβει..

οπότε, αστο καλλιτερα. αυτα να τα λετε στους κοιμισμενους και τυος κοκκινιστους..
τιποτα δε με ενοχλει...
δεν με αφορα...
ειναι εξω απο μενα.
αλλοι ενοχλουνται...
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
γιατι δεν γινεται να βγαζουνε περισσοτερα απο μενα, και εγω να πρεπει να πληρωσω τον καφε, το εστιατοριο, τις βενζινες τα προφυλακτικα, τα ποτα, απαπαντητη για να τη παρω να μη χρεωθει (ημαρτον) και αμα πουμε και κατι να μας λενε και τσιγκουνιδες! κακα τα ψεματα συνηθως οσες πληρωνουν στη μεση η και παραπανω ειναι συνηθως μεγαλες και πολυ μετριας εμφανισης! (το μονο θετικο οτι εχουν τρελες καυλες, και κανουν πολυ περισσοτερα στο κρεβατι απ οτι οι εμφανισημες) αλλα δυστηχως η εικονα ειναι το παν και αμα δεν σε εμπνεουν, αστα να παν στοδιαλο.  Ενω με 20 γιουρα μπορεις να συνευρεθεις με μια δροσερη δεσποινιδα του ανατολικου μπλοκ οποτε εσυ το επιθυμεις! value for money, ακουγετε ελλεινο, αλλα η αληθεια ειναι παντου και παντα η ιδια, το ωραιο μουνι με τον ενα η αλλο τροπο πληρωνετε. το προβλημα ειναι οτι παρα πολλες ελληνιδες εχουν υπερεκτιμησει τον ευατο τους, και ψαχνουν εναγωνιος για χορηγο!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν έχουν υπερεκτιμήσει τον εαυτό τους, εσείς δεν βλέπετε τον πλούσιο ψυχικό κόσμο τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

(χικ)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
τιποτα δε με ενοχλει...
δεν με αφορα...
ειναι εξω απο μενα.
αλλοι ενοχλουνται...
Απο εσας ξεκινα και παμε εμεις στο πληρωμενο,μια με την περιοδο την αλλη πονοκεφαλο,δεν εχω κεφια κλπ
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Το μουνι παντα πληρωνεται,αυτο ειναι νομος της φυσης.

Επισης τρομερες υποκριτριες οι γυναικες.
 

ioan4591

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασα ελάχιστες από τις απόψεις που παρατίθενται στο πολύ-πολύ ενδιαφέρον, κατά τη γνώμη μου, αυτό θρεντ.Είμαι 55 ετών και η σχέση μου με τον αγοραίο έρωτα είναι πολύ μακρά.Η άποψή μου είναι ότι όσοι καταφεύγουμε στον αγοραίο έρωτα το κάνουμε-ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ- από αδυναμία να έχουμε σχέσεις ερωτικές/σεξουαλικές που δεν θα στηρίζονται στην απευθείας οικονομική συναλλαγή (χρησιμοποιώ προσεκτικά τις λέξεις).Απορρίπτω τις εγωιστικές απόψεις των συναγωνιστών ότι με τις "Ελεεινίδες" δεν βρίσκουν τι να συζητήσουν, ή ότι...πρέπει να ρίξουν το επίπεδό τους και να συζητήσουν φαιδρά κι αδιάφορα θέματα προκειμένου να γαμίσουν κλπ...Παίδες, δεν θέλω νάρθω σε αντιπαράθεση, αλλά..δεν είσαστε ειλικρινείς...
Απ' την άλλη, ασπάζομαι την άποψη ότι δεν υπάρχει ένας μόνο λόγος.Και τέλος κάτι που αποτελεί κοινό τόπο: μια συνεύρεση με μια καλή επαγγελματία αποτελεί μια οικονομική και χωρίς επιπλοκές και άλλα προβλήματα λύση στην ανάγκη για ξενοπήδημα...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ρε παιδια δεν μπορω αλλο τις φιλοσοφιες και τις μαλακιες
εχουμε καυλες?
παμε γαμαμε και φευγουμε, τι πιο απλο και φυσιολογικο για ατομα αρσενικου γενους
δηλαδη ,πρεπει να κανουμε σχεση για να γαμησουμε ? ελεος επιτελους :idiot: :uglystupid:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Για να μπορουν να φυγουν αμεσως μετα, γι αυτο πληρωνουν για να γαησουν

Δηλαδή, η πουτάνα θέλει να μείνει και είναι δε τόσο επίμονη, που την πληρώνεις για να φύγει;
Τα ct, δηλαδή, μας γουστάρουνε τόσο πολύ και  κολλάνε σα βδέλες πάνω μας, και τους σκάμε 300ρια να ξεκουμπιστούν...Με 20 ή 50 γιούρια δε φεύγουν με τίποτα...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
ρε παιδια δεν μπορω αλλο τις φιλοσοφιες και τις μαλακιες
εχουμε καυλες?
παμε γαμαμε και φευγουμε, τι πιο απλο και φυσιολογικο για ατομα αρσενικου γενους
δηλαδη ,πρεπει να κανουμε σχεση για να γαμησουμε ? ελεος επιτελους :idiot: :uglystupid:

Στη τελική γιατί θα πρέπει να δώσουμε αναφορά;

Γιατί έτσι μας αρέσει !!!
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
πρεπει να κανουμε σχεση?
το πολυ διωρης διαρκειας
θελει κανεις να την εχει παραπανω?

η πουτάνα θέλει να μείνει και είναι δε τόσο επίμονη, που την πληρώνεις για να φύγει;
θα τα οικονομησει καθως ο χρονος κυλαει και θα ξεπαραδιαστεις καθως η χρονοχρεωση τρεχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom