Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
To να εισαι στην Ελλαδα και να λες οτι γαμας ωραιες γυναικες εκτος μπουρδελων ειναι τουλαχιστον αστειο εκτος να εχεις βρει την μια στις χιλιες που ειναι ομορφη.

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Με τον καυτο σκορπιο εχουμε κοινες αποψεις ,οχι μονο στα θεματα μπουρδελο-καυλας ... ;)

αμα ησουνα μαγκας θα εκανες παιχνιδι στην σερβιτορα και με λιγη υπομονη μπορει να γαμουσες κιολας.
ρε φιλε δε με νοιαζει να το παιξω μαγκας , να γαμησω ηθελα, στα @@ μου η γκαρσονα ,και η καθε γκαρσονα ,τις εντολες τις δινει το κατω κεφαλι ,και ειναι ποινικως κολασιμο να τις ικανοποιησω αμεσα ,σε προσωπο μη εκδιδομενο που μου σερβιρε τους βυζους στα μουτρα...να τη χουφτωσω ,ή να τη βιασω στην τουαλετα  :idiot: λογικεψου λιγο αγαπουλη μου  :2funny: :2funny:
Καμία ενοχή φίλε μου, μία ειλικρινή αυτοκριτική κάνω. Κάποια πράγματα τα έχω διορθώσει, και άλλα τα διορθώνω ακόμη. Γουστάρω που πέρασα τον Μάιο/Ιούνιο γαμώντας, στηριζόμενος καθαρά στον εαυτό μου. Πριν δύο τρία χρόνια θα είχα κωλώσει να χωθώ, και θα βρισκόμουν πάλι σε κανένα μπουρδέλο να λέω "Τι πουτάνα που ήτανε η άλλη, ευτυχώς που υπάρχει και η Φυλής"
εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι ψαρωμενος και σου χουν παρει τον αερα οι καριες, και γω ειχα σχεσεις κατα καιρους (οχι πολλες, -απο δικια μου επιλογη βεβαια, που ουτε ευδοκιμησαν-λογω δικου μου κυριως κακοχαρακτηρα)και παραλληλα πηγαινα τακτικα στις πουτανες ,οχι με την ιδια συχνοτητα βεβαια απο τις περιοδους που δεν ειχα γκομενα και οχι μονο δεν το μετανιωνω αλλα ειμαι περηφανος κοιλας που ιακανοποιουσα το βασικο ενστικτο το ΓΑΜΗΣΙ ,εξαλλου ποσοι παντρεμενοι γαμανε πουτανες-ΠΟΛΛΟΙ.

η μονη μου δυσφορια ειναι οτι δεν εχω τοσα λεφτα οσα ο Μπερλουσκονι πχ να τις παιρνω ανα τετραδες στη βιλα μου :2funny: :2funny:
αφηστε ρε τις ενοχες και μην τα ποινικοπποιητε ολα
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν γιατι εχουν τον κωλο πισω.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
To να εισαι στην Ελλαδα και να λες οτι γαμας ωραιες γυναικες εκτος μπουρδελων ειναι τουλαχιστον αστειο εκτος να εχεις βρει την μια στις χιλιες που ειναι ομορφη.
Υπερβολικό αυτό που λες ρε φίλος
για τα μυαλά τους μπορείς να πεις ότι θες, αλλά από θέμα εμφάνισης, δόξα τω Θεώ έχουμε ωραία μουνιά
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Υπερβολικό αυτό που λες ρε φίλος
για τα μυαλά τους μπορείς να πεις ότι θες, αλλά από θέμα εμφάνισης, δόξα τω Θεώ έχουμε ωραία μουνιά

Για τα μυαλά που έχουν φταίμε και εμείς οι Ελλέηνες , είμαστε οι περισσότεροι μουνόδουλοι
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Για να μπορουν να φυγουν αμεσως μετα, γι αυτο πληρωνουν για να γαησουν
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
αντικατοπτριζεις την θλιβερη πραγματικοτητα.Δυστυχως ετσι ειναι και πολυ χειροτερα.Γυναικες που δεν διανοουνται να κανουν σεξουαλικη επαφη φοβουνται το αγνωστο υπερσυμπαντικο Μοριο της γενεσης της ζωης(λεγε με πεος) γιατι "ετσι πρεπει" και οχι απαραιτητα γιατι περιμενουν καποιον ιδανικο για αυτες,ή γιατι φοβουνται μηπως τις δουν ως σεξουαλικα αντικειμενα.Πλεον και οι ιδανικοι στις πλειστες των περιπτωσεων δεν τους κανουν,τους απορριπτουν."θΕΛΟΥΝ" να ειναι μονες τους και αυτο ειναι ολοφανερο απο τον τροπο που περπατανε,τον τροπο που μιλανε,τί εκφρασεις χρησιμοποιούν,πόσο κριτικα μυαλα μυαλα ειναι,τί γνωμη εχουν για τα πεπραγμενα και απο πού ελαβαν γνωση κα πληροφορηση,απο το πως ΔΕΝ κοιτανε καθολου πλεον τον αντρα,απο το πως συμπεριφερονται στον χωρο εργασιας τους,απο το πως οδηγανε κλπ....Αλλα δυστυχως.....


+100000000000000000

Aλλα  δυστυχως  η ξυνιλα  συνεχιζεται  σε  καθημερινη  βαση  ....

Μπαινεις  στο  γυμναστηριο  λες καλημερα  σε  δυο  γνωστες  σου  ειναι  και  αλλες  δυο  μαζι  και  σε  κοιταζουν  σαν  ηλιθιες !!

Για να απαντησουν  δεν παιζει  ...

Ο  hard disk εχει κολλησει!!!

(ευτυχως δεν ειναι ολες ετσι ) ..

Στο parking  μια  κυρια(που ειχε παρκαρει παρανομα με ενα Jeep ΗΟΝDA CRV 2.0= 28,000 Ευφω)  εβριζε  μια  αλλη που  ειχε  παρκαρει παρανομα με ενα Citroen ZX 1.4 = 1500 ευρω εν λεγοντας ;

"Μωρη κοτα παρε το σαραβαλο σου  ..που θες και να παρκαρεις παρανομα.."!!!! :uglystupid: :uglystupid:

Κατα την λογικη  της μονο οσοι εχουν  αμαξι  25,000 Ευρω+ ..δικαιουνται να παραβιαζουν το νομο ...


παρακατω ...σχετικα με την κοινωνικη  συμπεριφορα  του  νεοελληνα  ..

Kαθηγητης Πολυτεχνειου ...για την κινηση ..αυτοκινητα

Βρισκομαστε  απεναντι  σε  μια  κοινωνια  που δεν θελει  να αλλαξει τιποτα , ενα  θα επρεπε να αλλαξει τα παντα ...

Οι δρομοι  των ελληνικων πολεων  και ιδιαιτερα της  Αθηνας εχουν  κατακτηθει  απο το αυτοκινητο και εχουν  εκτοπισει :
* Πεζους
* Αναπηρους
* ΑΜΕΑ
* πρασινο

Ολα γινανε τσιμεντο  και  μερικα parking !!

Aυτο  εχει  επηρεασει  σοβαρα  την  κοινωνικη συνοχη και  τους κοινωνικους δεσμους  στην πολη μας ..

Αποτελεσμα να ειμαστε  χαμενοι  και αποξενωμενοι  ...

Χανονται απειρες ωρες  στους δρομους  , στο  σπασιμο νευρων ,  και η χοληστερινη κανει παρτυ !!

Λειπει  η εκπαιδευση , η φαντασια , ..ο πολιτισμος...


Σε αυτο  το  νεοελληνικο  περιβαλλον ερχεται να δεσει η Ελλεηνιδα ..Ο Ελλεηνας ..
......


 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Είναι ένα αναπάντητο ερώτημα της φύσης.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εμενα με πλερωνουν
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
πιστευω χαλαρα θα πληρωνανε και οι γυναικες αν υπηρχανε μπουρδελα για γυναικες, υπαρχουνε παρα πολλες μπαζοαγαμητες που θα πηγαινανε τρεχοντας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
:thumbsup:

Ισως επειδή η γυναίκα είναι από τη φύση της πουτάνα, με τη καλή έννοια βέβαια.
ε βεβαια !!!!

ΠΑΝΤΑ με την καλη εννοια !!!!



(να σου πω.. με το αβαταρ μας μουτζώνεις ????)  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom