Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ειστε μαλακες ολοι.ρε μαλακες δεν ειναι μονο το γαμησι να ειναι ξεροσφυρι οπως κανετε με τις πουτανες.με τις γκομενες θα πεις και καμια κουβεντα και ας ειναι και μαλακιες.ρε μην τρωτε παραμυθι με τις πουτανες.σας λεει η πουτανα οτι γαματε καλα και χαιρεστε,νομιζετε οτι ειστε ο τομ κρουζ,ας πει κανενας καμια πουτανα που την εχει χιλιογαμησι και τις εχει αφησει ενα σωρο φραγκα,αν γινετε να την γαμηση μια φορα χωρις λεφτα,θα τον στειλει απευθειας.
με τις πουτανες επι πληρωμη συζητας πολυ καλυτερα απο τα παρτσακλα που κυκλοφορουν εξω ...το ιδιο που λες ισχυει και εξω...πηγαινε σε γκομενα και πες της δεν εχω λεφτα πλεον ουτε για καφε μαζι σου...κ περιμενε να δεις αντιδραση... :2funny: το να  βριζεις ανθρωπους που εχουν διαφορετικη αποψη απο εσενα αυτο δεν σε τιμα καθολου...ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες και μην τσιμπας  μερικες φορες το ριχνουμε και λιγο στην πλακα ;) :grin:
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Για να γαμησεις μια ελεεινιδα θα πρεπει να τα σκασεις παλι

Θα κερασεις ποτακι
Θα βαλεις βενζινη να την πας βολτα να την ξεμοναχιασεις
Θα πληρωσεις τηλεφωνα
Θα της κανεις κανενα δωρο
Να την πας ταξιδακι
Να πληρωσεις τιποτα να φαει να παρει δυναμεις

Και παλι κινδινευεις να μην γαμησεις...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


Αυτό πως το ξέρεις? Ακολουθείς την παραπάνω στρατηγική και ρίχνεις γκόμενες η δεν πετυχαίνει?



Την πρώην μου προσπαθούσε να την ρίξει ένας φίλος της για πολύ καιρό. Την πήγαινε αυτή και τις φίλες της με το αυτοκίνητο βόλτες, την κερνούσε ότι ήθελε, της έπαιρνε δώρα κλπ. Από πίσω τον κοροϊδεύανε συνεχώς, τον λέγανε "χαμάλη" και άλλα ωραία. Εγώ την πήδηξα στο πρώτο ραντεβού και μου πήρε και μία fanta μετά γιατί δεν είχα χρήματα πάνω μου. Δεν της αγόραζα τπτ όσο και να ζητούσε, την κέρασα ένα δύο σουβλάκια κάποια στιγμή, και τρία πακέτα τσιγάρα επειδή της έκανα τράκες και της τα τελείωνα. Όταν κάποια στιγμή μου ζάλιζε τα παπάρια την παράτησα. Τώρα με παίρνει τηλ και θέλει να γαμηθεί.

Πως λες να είχε εξελιχθεί το σκηνικό αν και εγώ της έπαιρνα δώρα, την πήγαινα ταξίδια και της φιλούσα τον κώλο?  :think:
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
με τις πουτανες επι πληρωμη συζητας πολυ καλυτερα απο τα παρτσακλα που κυκλοφορουν εξω ...το ιδιο που λες ισχυει και εξω...πηγαινε σε γκομενα και πες της δεν εχω λεφτα πλεον ουτε για καφε μαζι σου...κ περιμενε να δεις αντιδραση... :2funny: το να  βριζεις ανθρωπους που εχουν διαφορετικη αποψη απο εσενα αυτο δεν σε τιμα καθολου...ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες και μην τσιμπας  μερικες φορες το ριχνουμε και λιγο στην πλακα ;) :grin:
αφου σε 20 λεπτα προλαβαινεις και να γαμησεις και να συζητησεις εισαι αρχηγος φιλε μου.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αφου σε 20 λεπτα προλαβαινεις και να γαμησεις και να συζητησεις εισαι αρχηγος φιλε μου.
φιλτατε μου βγαζεις ευκολα λανθασμενα συμπερασματα..δεν μ αρεσει να σου αναλυω καθε φορα οσα λεω αν δεν καταλαβαινεις..εχω γνωρισει στο παρελθον 2 κοπελες που εκαναν την δουλεια αυτη..ξερεις ποια ηταν η διαφορα με τις αλλες γκομενες που εξυμνειτε?ειχαν μπεσα και δεν ηταν πουτανες στην ψυχη και με τις 2 εκανα για αρκετο καιρο sex χωρις πληρωμη και βγαιναμε καποιες φορες που μπορουσαν.αυτα για να μαθαινεις.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
φιλτατε μου βγαζεις ευκολα λανθασμενα συμπερασματα..δεν μ αρεσει να σου αναλυω καθε φορα οσα λεω αν δεν καταλαβαινεις..εχω γνωρισει στο παρελθον 2 κοπελες που εκαναν την δουλεια αυτη..ξερεις ποια ηταν η διαφορα με τις αλλες γκομενες που εξυμνειτε?ειχαν μπεσα και δεν ηταν πουτανες στην ψυχη και με τις 2 εκανα για αρκετο καιρο sex χωρις πληρωμη και βγαιναμε καποιες φορες που μπορουσαν.αυτα για να μαθαινεις.
μεγαλε για να μαθω εγω απο εσενα λιγο δυσκολο ειναι να ξερεις.καλα θα κανεις να αρχισεις και με καμια γκομενα κανονικη να ασχολησε,και ασε τους δεσμους με τις πουτανες.μια παροιμια λεει<<
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια>>.τις ιστοριες αγαπης με τις πουτανες να τις λες στον εαυτο σου να παρηγορισε,οχι σε εμενα.
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Για δύο λόγους πληρώνει ένας άντρας για να γαμήσει

α. εάν και εφόσον δεν μπορεί να βρει ερωτικό σύνροφο δωρεάν.

και

β. για το αναυθαίρετο δικαίωμα του να μπορείς να απολαύσεις τον έρωτα χωρίς να χρειάζεται μετά να λογοδοτήσεις (τι, πως, που, πότε, γιατί κλπ)και μετά απλά να σηκωθείς, να κλείσεις την πόρτα και να φύγεις αφήνοντας τα όλα πίσω.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Για δύο λόγους πληρώνει ένας άντρας για να γαμήσει

α. εάν και εφόσον δεν μπορεί να βρει ερωτικό σύνροφο δωρεάν.

και

β. για το αναυθαίρετο δικαίωμα του να μπορείς να απολαύσεις τον έρωτα χωρίς να χρειάζεται μετά να λογοδοτήσεις (τι, πως, που, πότε, γιατί κλπ)και μετά απλά να σηκωθείς, να κλείσεις την πόρτα και να φύγεις αφήνοντας τα όλα πίσω.

Και, αν δε θέλουμε να κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας, κυρίως ισχύει το πρώτο...
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
Και, αν δε θέλουμε να κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας, κυρίως ισχύει το πρώτο...
φιλε ειπες το πιο σωστο.αυτο προσπαθω να τους πω τοση ωρα και αυτοι μου το παιζουν αγαπητικοι στις πουτανες.μολις βρουν καμια γκομενα ολοι αυτοι δεν θα ξαναπατησουν σε πουτανα καμια φορα,ασχετα το τι μαλακιες λενε τωρα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Για να απαντήσω την δική μου ερώτηση πιστεύω πως υπάρχουν πολλοί λόγοι που δεν πηδούσα για πολλά χρόνια. Η αρνητικότητα και η αντικοινωνικότητα μου είναι οι βασικοί λόγοι. Άλλοι λόγοι είναι ότι κώλωνα να μιλήσω σε γυναίκες, και αν μιλούσα δεν ήξερα πως να μιλήσω. Ένας άλλος μεγάλος λόγος είναι ότι είμαι ανώριμος, ακόμη βρίζω σαν 16χρονό, δεν έχω φτιάξει πολύ βσκ πράγματα στην ζωή μου και είμαι πίσω σε σχέση με συνομήλικους μου που θεωρώ φυσιολογικούς. Αυτά είναι κάποια από τα πράγματα που με εμπόδιζαν η και με εμποδίζουν ακόμη από το να έχω φυσιολογική σεξουαλική ζωή.
πολλες ενοχες εχεις φιλε ,κατηγορεις τζαμπα τον εαυτο σου και στο τελος θα σε σερνουν σαν κοκερακι αυτες οι καριες που θελεις να κανεις σοβαρες σχεσεις.

Εχω πηδηξει εκατονταδεσ γκομενες πουτανες και μη..αλλα το γαμησι δεν κοβεται
Αυτη την περιοδο εχω σχεση με κουκλι απιστευτο αλλα... τα μπουρδελα παραμενουν στην πρωτη επιλογη μου
Το να γαμαω διαφορετικες γκομενες και οσο ποιο συχνα γινεται ειναι ενεση αυτοπεποιθησης για εμενα
Δεν θα τα κοψω ποτε.. ασε που γουσταρω τις πουτανες να με χαλβαδιαζουν οταν με βλεπουν ενω ξερω οτι τα ματια τους εχουνε δει την μιση ελλαδα σε ανδρες
Πολλες διαφορετικες γκομενες για ολα τα γουστα.
συμφωνω απολυτα
ειστε μαλακες ολοι.ρε μαλακες δεν ειναι μονο το γαμησι να ειναι ξεροσφυρι οπως κανετε με τις πουτανες.με τις γκομενες θα πεις και καμια κουβεντα και ας ειναι και μαλακιες.ρε μην τρωτε παραμυθι με τις πουτανες.σας λεει η πουτανα οτι γαματε καλα και χαιρεστε,νομιζετε οτι ειστε ο τομ κρουζ,ας πει κανενας καμια πουτανα που την εχει χιλιογαμησι και τις εχει αφησει ενα σωρο φραγκα,αν γινετε να την γαμηση μια φορα χωρις λεφτα,θα τον στειλει απευθειας
δεν τρωμε κανενα παραμυθι ,ουτε νομιζουμε τιποτα ,απλα εχουμε ΚΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΜΕ τοσο απλα,χωρις να χρειαζεται περαιτερω αναλυσεις.
Θα σου πω και ενα παραδειγμα ,χθες πηγα σε μια καφετερια και η σερβιτορα ειχε πεταξει τους βυζους εξω ,που μεχρι και τη ρωγα εβλεπα, με καυλωσε απιστευτα σε βαθμο που το κατω κεφαλι χλιμιντριζε  :grin:
πες μου υπηρχε περιπτωση εκεινη τη στιγμη να την πιτσιλισω χωρις να καλεσει την αστυνομια για σεξουαλικη παρενοχληση ? Μαλλον οχι  ;) πολυ απλα τελειωσα το φρεντο μου ,εκανα μια τσαρκα μεταξι και ικανοποιησα τις καψες μου ;)

υγ:εχω γραψει και κριτικη

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φιλε ειπες το πιο σωστο.αυτο προσπαθω να τους πω τοση ωρα και αυτοι μου το παιζουν αγαπητικοι στις πουτανες.μολις βρουν καμια γκομενα ολοι αυτοι δεν θα ξαναπατησουν σε πουτανα καμια φορα,ασχετα το τι μαλακιες λενε τωρα.

Μακάρι να είναι έτσι...Αν δεν ξαναπατήσεις μόλις βρεις γκόμενα, σημαίνει τουλάχιστον ότι είσαι σωστός σαν άνθρωπος και δε συνεχίζεις να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και να τον ταΐζεις δικαιολογίες...

πολλες ενοχες εχεις φιλε ,κατηγορεις τζαμπα τον εαυτο σου και στο τελος θα σε σερνουν σαν κοκερακι αυτες οι καριες που θελεις να κανεις σοβαρες σχεσεις.


Θα σου πω και ενα παραδειγμα ,χθες πηγα σε μια καφετερια και η σερβιτορα ειχε πεταξει τους βυζους εξω ,που μεχρι και τη ρωγα εβλεπα, με καυλωσε απιστευτα σε βαθμο που το κατω κεφαλι χλιμιντριζε  :grin:
πες μου υπηρχε περιπτωση εκεινη τη στιγμη να την πιτσιλισω χωρις να καλεσει την αστυνομια για σεξουαλικη παρενοχληση ? Μαλλον οχι  ;) πολυ απλα τελειωσα το φρεντο μου ,εκανα μια τσαρκα μεταξι και ικανοποιησα τις καψες μου ;)

υγ:εχω γραψει και κριτικη

Να την πιτσιλίσεις εκείνη τη στιγμή, όχι, μια και το φρέντο που ήπιες δεν ήταν μέρος τσοντοσεναρίου...
Αλλά ούτε και να της την πέσεις με κομψό τρόπο υπήρχε περίπτωση, μια και δεν έβλεπες μπροστά σου... :boobies:
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
συμφωνω απολυταδεν τρωμε κανενα παραμυθι ,ουτε νομιζουμε τιποτα ,απλα εχουμε ΚΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΜΕ τοσο απλα,χωρις να χρειαζεται περαιτερω αναλυσεις.
Θα σου πω και ενα παραδειγμα ,χθες πηγα σε μια καφετερια και η σερβιτορα ειχε πεταξει τους βυζους εξω ,που μεχρι και τη ρωγα εβλεπα, με καυλωσε απιστευτα σε βαθμο που το κατω κεφαλι χλιμιντριζε  :grin:
πες μου υπηρχε περιπτωση εκεινη τη στιγμη να την πιτσιλισω χωρις να καλεσει την αστυνομια για σεξουαλικη παρενοχληση ? Μαλλον οχι  ;) πολυ απλα τελειωσα το φρεντο μου ,εκανα μια τσαρκα μεταξι και ικανοποιησα τις καψες μου ;)


αμα ησουνα μαγκας θα εκανες παιχνιδι στην σερβιτορα και με λιγη υπομονη μπορει να γαμουσες κιολας.αλλα εχεις μαθει και εσυ στην κονσερβα την ετοιμη να τρως.το καλο το φαγητο θελει μαγειρεμα πρωτα φιλε να ξερεις.παντως σαν εσενα εχει πολλους μαλακογκαβλιδες,διοτι ημουν σιγουρος οτι οταν γαμουσες την πουτανα σκεφτοσουνα την σερβιτορα.δεν πειραζει θα υπαρχει πιο εξυπνος απο εσενα που θα γαμαει την σερβιτορα.εσυ συνεχισε ετσι και σε λιγο καιρο θα γινεις απο τους καλυτερους κριτικους μπουρδελων,κατι ειναι και αυτο.
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
πολλες ενοχες εχεις φιλε ,κατηγορεις τζαμπα τον εαυτο σου και στο τελος θα σε σερνουν σαν κοκερακι αυτες οι καριες που θελεις να κανεις σοβαρες σχεσεις.


Καμία ενοχή φίλε μου, μία ειλικρινή αυτοκριτική κάνω. Κάποια πράγματα τα έχω διορθώσει, και άλλα τα διορθώνω ακόμη. Γουστάρω που πέρασα τον Μάιο/Ιούνιο γαμώντας, στηριζόμενος καθαρά στον εαυτό μου. Πριν δύο τρία χρόνια θα είχα κωλώσει να χωθώ, και θα βρισκόμουν πάλι σε κανένα μπουρδέλο να λέω "Τι πουτάνα που ήτανε η άλλη, ευτυχώς που υπάρχει και η Φυλής"
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μακάρι να είναι έτσι...Αν δεν ξαναπατήσεις μόλις βρεις γκόμενα, σημαίνει τουλάχιστον ότι είσαι σωστός σαν άνθρωπος και δε συνεχίζεις να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και να τον ταΐζεις δικαιολογίες...

Να την πιτσιλίσεις εκείνη τη στιγμή, όχι, μια και το φρέντο που ήπιες δεν ήταν μέρος τσοντοσεναρίου...
Αλλά ούτε και να της την πέσεις με κομψό τρόπο υπήρχε περίπτωση, μια και δεν έβλεπες μπροστά σου... :boobies:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ωραια ξηγιεται ο καυτος!!!!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Ρε σείς τί μας λέτε, ΚΟΒΕΙ Ο ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ? ? ?

Υπάρχουν άλλοι που είναι 'κυνηγοί' όπως ο αγαπητός άρκανσ και τους 'φτιάχνει' η διαδικασία,

υπάρχουν κι άλλοι (όπως εγώ) που δεν το μπορώ το κυνήγι, έχω κάβλα τώρα τώρα θέλω να διαλέξω την ομορφότερη
        και να γαμήσω, τί να κάμομεν μας αρέσει το άμεσο αποτέλεσμα.

Και μην λέτε πίπες, είναι δυνατό άμα έχεις σχέση να πηδάς κάθε μέρα και άλλη ? δεν γίνεται ?
        Οπότε μην κοροϊδευόμαστε, τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ με την ίδια συνέχεια δε πα να είναι
        και η πιο όμορφη του κόσμου. Άλλη μέρα θές την αστακομακαρονάδα κι άλλη μέρα τραβάει η όρεξή
        σου μια περιποιημένη φασολάδα με μπόλικο καρότο σέλινο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το ότι μερικοί πιστεύουν ότι έχουν το γονίδιο του "πουτανιάρη" άντρα και δε μπορούν να μη γαμάνε κάθε μέρα κι από αλλη είναι απλά αστείο.
Όταν όμως απο τα πρώτα χρόνια της σεξουαλικής σου ζωής για τους x,y λόγους επισκέφτεσαι πολύ σχνά τα στέκια του αγοραίου έρωτα είναι από δύσκολο εώς αδύνατο να κάνεις φυσιολογική σχέση στο υπόλοιπο της ζωής σου.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ρε σείς τί μας λέτε, ΚΟΒΕΙ Ο ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ? ? ?

Υπάρχουν άλλοι που είναι 'κυνηγοί' όπως ο αγαπητός άρκανσ και τους 'φτιάχνει' η διαδικασία,

υπάρχουν κι άλλοι (όπως εγώ) που δεν το μπορώ το κυνήγι, έχω κάβλα τώρα τώρα θέλω να διαλέξω την ομορφότερη
        και να γαμήσω, τί να κάμομεν μας αρέσει το άμεσο αποτέλεσμα.

Και μην λέτε πίπες, είναι δυνατό άμα έχεις σχέση να πηδάς κάθε μέρα και άλλη ? δεν γίνεται ?
        Οπότε μην κοροϊδευόμαστε, τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ με την ίδια συνέχεια δε πα να είναι
        και η πιο όμορφη του κόσμου. Άλλη μέρα θές την αστακομακαρονάδα κι άλλη μέρα τραβάει η όρεξή
        σου μια περιποιημένη φασολάδα με μπόλικο καρότο σέλινο.
:thumbsup: Γεια σου τεράστιε Σκορπιέ!!!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom