Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Εχω πηδηξει εκατονταδεσ γκομενες πουτανες και μη..αλλα το γαμησι δεν κοβεται
Αυτη την περιοδο εχω σχεση με κουκλι απιστευτο αλλα... τα μπουρδελα παραμενουν στην πρωτη επιλογη μου
Το να γαμαω διαφορετικες γκομενες και οσο ποιο συχνα γινεται ειναι ενεση αυτοπεποιθησης για εμενα
Δεν θα τα κοψω ποτε.. ασε που γουσταρω τις πουτανες να με χαλβαδιαζουν οταν με βλεπουν ενω ξερω οτι τα ματια τους εχουνε δει την μιση ελλαδα σε ανδρες
Πολλες διαφορετικες γκομενες για ολα τα γουστα.
 

breakballs

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ. Τις τελευταίες μέρες έχω χρόνο για σκότωμα και έχω καθήσει και διαβάζω τις συζητήσεις.

Διαβάζω συχνά τον όρο "ελλεεινίδες", καθώς και σχόλια γιατί οι γυναίκες φταίνε για την αγαμία και ότι όλες είναι καριόλες. Που και που πετάγεται και κανένας για να πει την προσωπική ιστορία για κάποια γκόμενα που έψηνε αλλά δεν του κάθησε.

Προσωπικά εχώ κόψει τα μπουρδέλα εδώ και αρκετό καιρό, χωρίς να αποκλείω εντελώς το να ξαναπάω κάποια στιγμή. Για την ώρα δεν έχω διάθεση η λόγο να σκάσω 20ευρό για να κάνω κάτι σαν σεξ.

Η απορία μου λοιπόν, όπως λέει και ο τίτλος, είναι αν πιστεύετε ότι έχετε κάποιο πρόβλημα που δεν βρίσκετε γυναίκα για σχέση/σεξ. Αναφέρομαι σε όσους δεν μπορούν να κάνουν σεξ με διαφορετικό τρόπο προφανώς, και όχι σε κάποιον που γαμάει πχ σε μπουρδέλα αλλά έχει και γκόμενες. Και δεν το λέω προσβλητικά γιατί έχω κάνει την αυτοκριτική μου και έχω εντοπίσει τα λάθη μου.

Δεν έχω γνωρίσει ποτέ κανένα κοινωνικό, άνετο και θετικό άντρα που να μην πηδάει. Αναφέρομαι σε τύπους με φυσιολογική εμφάνιση και χωρίς λεφτά για να σας προλάβω.

Για να απαντήσω την δική μου ερώτηση πιστεύω πως υπάρχουν πολλοί λόγοι που δεν πηδούσα για πολλά χρόνια. Η αρνητικότητα και η αντικοινωνικότητα μου είναι οι βασικοί λόγοι. Άλλοι λόγοι είναι ότι κώλωνα να μιλήσω σε γυναίκες, και αν μιλούσα δεν ήξερα πως να μιλήσω. Ένας άλλος μεγάλος λόγος είναι ότι είμαι ανώριμος, ακόμη βρίζω σαν 16χρονό, δεν έχω φτιάξει πολύ βσκ πράγματα στην ζωή μου και είμαι πίσω σε σχέση με συνομήλικους μου που θεωρώ φυσιολογικούς. Αυτά είναι κάποια από τα πράγματα που με εμπόδιζαν η και με εμποδίζουν ακόμη από το να έχω φυσιολογική σεξουαλική ζωή.



Το θέμα το άρχισα επειδή πιο παλιά συμφωνούσα 100% με πολλές από τις απόψεις που επικρατούν εδώ μέσα, και τις καταννοώ. Είναι εύκολο να βάλουμε μία ταμπέλα "ελλεεινίδες" στο κεφάλι κάθε γυναίκας εκεί έξω, και να την κράζουμε, χωρίς να κοιτάζουμε τα δικά μας χάλια ποτέ.

Η παρέα των "καμάκηδων" που βγήκε στο κλαμπάκι και κάθεται σε μία γωνία, κοιτάζουνε τις γκόμενες σαν ξελιγωμένοι και δεν διασκεδάζουν αναρωτιούνται γιατί μόλις πάνε να μιλήσουν σε γυναίκα τρώνε πίτε πριν ανοίξουν το στόμα τους. Και πάνε σπίτι με το πουλί στο χέρι. Γιατί άραγε? Μάλλον επειδή είναι όλες καριόλες...



το θεμα που ανοιξες φαινεται πως σε απασχολει αρκετο καιρο και φαινεται απο τα γραφομενα σου πως κατι δεν παει καλα με την ψυχολογια σου
και πως εχεις χαμηλη αυτοεκτιμηση .συμβουλεψου ψυχολογο για να παρεις τα επανω σου.και μην ξεχνας πως για ολους εχει ο μπαξες για να γαμησουν ακομα και για σενα που οπως λες που δεν βρίσκεις γυναίκα για σχέση/σεξ.απλα ψαξτο και μην αφηνεις να περνα ο καιρος
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Picker και Gl, δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι. Όντως, αν θέλεις να γαμάς ωραίες γκόμενες σε μερικά μπουρδέλα πετυχαίνεις κάτι κουκλάρες. Δεν συμβαίνει συχνά βέβαια.

Kostrik, έγραψα πως "δεν πηδούσα για πολλά χρόνια", δεν αναφέρομαι σε τωρινό πρόβλημα. Επειδή έχω κάνει μεγάλη προσπάθεια να διορθώσω κάποια πράγματα, και έχω δει πολλά, πλέον πιστεύω πως το να γαμάς συχνά έχει να κάνει κυρίως με τα τρία στοιχεία χαρακτήρα που έγραψα στο πρώτο ποστ. Γι΄αυτό και θέτω το ερώτημα "πιστεύετε ότι έχετε κάποιο πρόβλημα?"

 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Rockavlone, και η δικιά μου πρώην γτπ είναι, αλλά ευχαριστήθηκα γαμήσι.  ;)
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Eχω μείνει αφωνος από τις απαντήσεις.......... Μιλαμε απιστευτο λεγειν όλοι οταν μαςπιανει το Σοβαρό...

Κοβει η πουτανα το γαμησι; ΟΧΙ

Πως να κοψει ο μπουρδελιάρης το μπουρδέλο τοτε....

 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Oh my god!

Δε χρειαζεστε ψυχολογο αλλα οφθαλμιατρο και βελτιωση του γουστου σας.

WtF!

Καθεστε και λετε ολες αυτες τις μαλακιες..............

Που εισαι για να κοψεις τα μπουρδελα οπως λες φιλε?

Στην Τσεχια-Ουγγαρια-Ρωσσια κλπ...............

Αλλα οπως εχω ξαναπει με το 90% των Ελληνων να ειναι σαβουρηδες-λιγουρια ακομα και τα μπαζα που γουσταρετε θα σας κοροιδευουν και θα παιζουν μαζι σας!

Tα μπουρδελα στην Ελλαδα ειναι ο μονος δρομος για να κανεις σεξ με ωραιες γυναικες,και φαντασου οτι αυτες στις χωρες τους ειναι μετριες ως κακες και εδω ειναι πανεμορφες σε συγκριση με τις Ελληνιδες.




 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μερικές φορές δεν περνάς καλά και το γεγονός ότι έχεις πληρώσει, προκαλεί μια αηδία.
Πρόβλημα, δεν ξέρω άν είναι. Πάντως, αν πηδάς μόνο επί πληρωμή, κάτι δεν πάει καλά.
Γενικά μιλάμε, ε ?

Κι αν εισαι μπατίρης και δεν πηδάς ούτε επί πληρωμή, τί γίνεται;
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Κι αν εισαι μπατίρης και δεν πηδάς ούτε επί πληρωμή, τί γίνεται;

Αν εχεις να κανεις με γυναικα ειτε σε μπουρδελο ειστε εξω το χρημα ειναι παντα το βασικο.

Αυτες που εμπορευονται το σωμας τους και το μουνακι τους καλυτερα ειναι οι πουτανες της κοινωνιας.

Ολες οι γυναικες ανεξαρτητα το κανουν ειτε για να βρουν γαμπρο με λεφτα η' να βρουν καποιον να του τρωνε λεφτα η' για να τις προσφερει ανεσεις.
 

ka1os

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν εχεις να κανεις με γυναικα ειτε σε μπουρδελο ειστε εξω το χρημα ειναι παντα το βασικο.

Αυτες που εμπορευονται το σωμας τους και το μουνακι τους καλυτερα ειναι οι πουτανες της κοινωνιας.

Ολες οι γυναικες ανεξαρτητα το κανουν ειτε για να βρουν γαμπρο με λεφτα η' να βρουν καποιον να του τρωνε λεφτα η' για να τις προσφερει ανεσεις.
:thumbsup: :thumbsup: οπως τα λες φιλαρακο!
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
αν εισαι μπατιρης δεν σε θελει ουτε η μανα σου.
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Για να γαμησεις μια ελεεινιδα θα πρεπει να τα σκασεις παλι

Θα κερασεις ποτακι
Θα βαλεις βενζινη να την πας βολτα να την ξεμοναχιασεις
Θα πληρωσεις τηλεφωνα
Θα της κανεις κανενα δωρο
Να την πας ταξιδακι
Να πληρωσεις τιποτα να φαει να παρει δυναμεις

Και παλι κινδινευεις να μην γαμησεις...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ενω στο Μπουρδεεεελοοοοο... πας... γαμας (τι ειναι 30 ευρω σημερα) ... και φευγεις κυριος !!!
Και αν γουσταρεις το γκομενακι... πας... ξαναγαμας... και δεν σου ζαλιζει και τα αρχιδια !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Για να γαμησεις μια ελεεινιδα θα πρεπει να τα σκασεις παλι

Θα κερασεις ποτακι
Θα βαλεις βενζινη να την πας βολτα να την ξεμοναχιασεις
Θα πληρωσεις τηλεφωνα
Θα της κανεις κανενα δωρο
Να την πας ταξιδακι
Να πληρωσεις τιποτα να φαει να παρει δυναμεις

Και παλι κινδινευεις να μην γαμησεις...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ενω στο Μπουρδεεεελοοοοο... πας... γαμας (τι ειναι 30 ευρω σημερα) ... και φευγεις κυριος !!!
Και αν γουσταρεις το γκομενακι... πας... ξαναγαμας... και δεν σου ζαλιζει και τα αρχιδια !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
+1000000000000000
respect
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Γενικα δεν ειχα ποτε δυσκολια στην προσεγγιση ελλεεινιδων...Ισως επειδη ειμαι εμφανισιμος,εχω οικονομικη ανεση και εχω μια Α μορφωση....Το θεμα ομως δεν ειναι να γαμας πουτανες επειδη δεν γαμας κανονικες...Για εμενα τουλαχιστον..Ο αγοραιος ερωτας ειναι σαν χομπυ.......Σαν λατρης των cg,θελω 4-5 φορες το μηνα να μπω σε ενα δωματιο,να κανω οτι γουσταρω με μια ομορφη γυναικα,χωρις να χρειαστει να εχω αραδιασει 10χιλιαδες μαλακιες(που ουτε κατα διανοια πιστευω τις περισσοτερες φορες) προκειμενου να ψησω την εκαστοτε γκομενα...
Υ.Γ.Εχω γνωρισει αρκετες ελλεινιδες...Μου αρεσει οποτε μου δινεται η ευκαιρια να συναναστρεφομαι με αυτες ..Ετσι,για την καθημερινη επιβεβαιωση της αποψης που εχω για αυτες...8/10ειναι χασιμο χρονου και χρηματος....Δεν ειμαι διατεθημενος να θυσιασω κανενα απο τα 2...Εσεις???? :think:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Για να γαμησεις μια ελεεινιδα θα πρεπει να τα σκασεις παλι

Θα κερασεις ποτακι
Θα βαλεις βενζινη να την πας βολτα να την ξεμοναχιασεις
Θα πληρωσεις τηλεφωνα
Θα της κανεις κανενα δωρο
Να την πας ταξιδακι
Να πληρωσεις τιποτα να φαει να παρει δυναμεις

Και παλι κινδινευεις να μην γαμησεις...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ενω στο Μπουρδεεεελοοοοο... πας... γαμας (τι ειναι 30 ευρω σημερα) ... και φευγεις κυριος !!!
Και αν γουσταρεις το γκομενακι... πας... ξαναγαμας... και δεν σου ζαλιζει και τα αρχιδια !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εμενα μαρεσι η αγαπι
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Για να γαμησεις μια ελεεινιδα θα πρεπει να τα σκασεις παλι

Θα κερασεις ποτακι
Θα βαλεις βενζινη να την πας βολτα να την ξεμοναχιασεις
Θα πληρωσεις τηλεφωνα
Θα της κανεις κανενα δωρο
Να την πας ταξιδακι
Να πληρωσεις τιποτα να φαει να παρει δυναμεις

Και παλι κινδινευεις να μην γαμησεις...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ενω στο Μπουρδεεεελοοοοο... πας... γαμας (τι ειναι 30 ευρω σημερα) ... και φευγεις κυριος !!!
Και αν γουσταρεις το γκομενακι... πας... ξαναγαμας... και δεν σου ζαλιζει και τα αρχιδια !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Kαι οχι μονο αυτο.
Στο μπουρδελο θα ειναι και μουναρα ενω η Ελληνιδα.....αστο καλυτερα.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
μαγκες αλλο ειναι το γαμησι με τις γκομενες και αλλο με τις πουτανες.
παρτε το χαμπαρι και μαθετε να το ξεχωριζετε.δεν ειναι το ιδιο.
με τις γκομενες βγαζεις γουστα,με τις πουτανες βγαζεις το αχτι σου.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μαγκες αλλο ειναι το γαμησι με τις γκομενες και αλλο με τις πουτανες.
παρτε το χαμπαρι και μαθετε να το ξεχωριζετε.δεν ειναι το ιδιο.
με τις γκομενες βγαζεις γουστα,με τις πουτανες βγαζεις το αχτι σου.
εγο δε βγαζο τιποτα
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες αλλο ειναι το γαμησι με τις γκομενες και αλλο με τις πουτανες.
παρτε το χαμπαρι και μαθετε να το ξεχωριζετε.δεν ειναι το ιδιο.
με τις γκομενες βγαζεις γουστα,με τις πουτανες βγαζεις το αχτι σου.

Τι γουστα βγαζεις ? Μεχρι να την γαμισεις θα σου σπασει τα αρχιδια
Εκτος και αν σου κατσει ευκολα που σε βαζει στο τριπακι να σκεφτεις οτι μπορει να την γαμανε και αλλοι και μαλιστα τσαμπα
Ασε που μετα θα σου ζαλιζει τα @@ για σχεσεις ερωτες ζηλιες και σκηνες

Εκτος και αν ερωτευτεις που τοτε ακσιζει ναι... αλλα και παλι το μπουρδελο δεν κοβεται !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ειδικα αν ερχεται κανενα καινουργιο κοματι θανατηφορο...η ηδονη που νοιωθεις στο δωματιο περιμενωντας να ερθει για να το κοπανησεις...δεν περιγραφεται  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom