Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
μαυρο προβατο θα γινω μονο γ καποιους μισογυνηδες κ παρωπιδακες(δικη μου λεξη!!!) που δε ξερουν να μιλανε κ να συζητανε...γ αυτους λοιπον ειμαι ηδη ως γυνη..οποτε δε με νοιαζει...
το θεμα ειναι οτι θα προκληθει ετσι κ αλλιως αναστατωση οποτε...
ξερω τι γινετε στον κοσμο παιδια...δεν ειμαι ηλιθια...απλα μαρεσει να εθελοτυφλω που κ που...με κανει πιο ευτυχισμενη... ;)

Γιατι δεν κανεις μια προσπαθεια να τα πεις κοσμια αυτα που θελεις να πεις!  :huh:

Βγαλτα απο μεσα σου! Με μετρο ομως ε?!!!  :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εθελοτυφλω;ειμαι απλα αισιοδοξη η σιγουρη γ τους ανθρωπους που εχω διπλα μου;!ειμαι απο αυτες που αφηνουν τις φιλες τους με τον γκομενο τους χωρις να φοβουνται,που εχει αντρες κολλητους χωρις να πιστευει οτι το μονο που σκεφτονται ειναι πως θα την @@@@@,εχω εμπιστοσυνη στον φιλο μου κ στους κολλητους μου κ πιστευω πως σε αυτον τον κοσμο δε χαθηκαν ολα...υπαρχει αγαπη και ερωτας που ειναι το υπερτατο συναισθημα!!!
ειμαι πολυ ροζ τελικα η εσεις πολυ μαυροι...;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγώ από την άλλη, θα θέσω το ερώτημα σε άλλη βάση:

'Οταν πληρώνουμε, γαμάμε;  :rockon:
Λεμε οτι γαμαμε, σε ποσους δεν ετυχε φευγοντας να λενε μαλακια να τραβουσα καλυτερα θα το ευχαριστιομουν???
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Γιατι δεν κανεις μια προσπαθεια να τα πεις κοσμια αυτα που θελεις να πεις!  :huh:

Βγαλτα απο μεσα σου! Με μετρο ομως ε?!!!  :grin:
παντα κοσμια ειμαι..οχι επειδη πρεπει αλλα επειδη θελω... ;) ;) ;)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εθελοτυφλω;ειμαι απλα αισιοδοξη η σιγουρη γ τους ανθρωπους που εχω διπλα μου;!ειμαι απο αυτες που αφηνουν τις φιλες τους με τον γκομενο τους χωρις να φοβουνται,που εχει αντρες κολλητους χωρις να πιστευει οτι το μονο που σκεφτονται ειναι πως θα την @@@@@,εχω εμπιστοσυνη στον φιλο μου κ στους κολλητους μου κ πιστευω πως σε αυτον τον κοσμο δε χαθηκαν ολα...υπαρχει αγαπη και ερωτας που ειναι το υπερτατο συναισθημα!!!
ειμαι πολυ ροζ τελικα η εσεις πολυ μαυροι...;
πολυ ροζ
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
να σου πω την αληθεια μου τοσο σπασαρχ..... που ειστε μερικοι καλυτερα να πηγαινουμε με 'πουτανους' παρα να σας εχουμε να μας ζαλιζετε τις ωοθηκες!!!!!!!!

οποτε εν μερει συμφωνουμε!!!

Ετσι ειναι αγαπητη Silva!

Δεν ασχολουμαι (δεν εχω και τον χρονο αλλωστε να ψαξω) με σχεσεις.... αρα καταληγω στο ευκολο κομματι.....
.....Μην ασχολειστε κι εσεις (για δικους σας λογους) με εμας!  :sunglasses:

Ειδες που με λιγη προσπαθια μπορειτε να τα πειτε πιο ανοιχτα?!!!  ;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
παντα κοσμια ειμαι..οχι επειδη πρεπει αλλα επειδη θελω... ;) ;) ;)

Ναι αλλα δεν μου απαντησες στο αλλο κομματι του μυνηματος! Γιατι δεν μας τα λες επιτελους? (Βρες εναν τροπο τελος παντων)!
 

Επισκέπτης
εθελοτυφλω;ειμαι απλα αισιοδοξη η σιγουρη γ τους ανθρωπους που εχω διπλα μου;!ειμαι απο αυτες που αφηνουν τις φιλες τους με τον γκομενο τους χωρις να φοβουνται,που εχει αντρες κολλητους χωρις να πιστευει οτι το μονο που σκεφτονται ειναι πως θα την @@@@@,εχω εμπιστοσυνη στον φιλο μου κ στους κολλητους μου κ πιστευω πως σε αυτον τον κοσμο δε χαθηκαν ολα...υπαρχει αγαπη και ερωτας που ειναι το υπερτατο συναισθημα!!!
ειμαι πολυ ροζ τελικα η εσεις πολυ μαυροι...;
Ή είσαι πολύ μικρή ή σου έχουν έρθει όλα πολύ βολικά στη ζωή σου ή και τα 2 μαζί (προτεινόμενο).
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
πραγματικα τα πιστευετε αυτα;!να λυπηθω η να θυμωσω;
 

Αφού ζητάς τη γνώμη μας ορίστε λοιπόν: ούτε να λυπηθείς ούτε να θυμώσεις. Απλά να κοιτάς τη δουλειά σου και να μη σε ενδιαφέρει τι κάνει ο άλλος και πως τη βρίσκει στη ζωή του γενικά.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ναι αλλα δεν μου απαντησες στο αλλο κομματι του μυνηματος! Γιατι δεν μας τα λες επιτελους? (Βρες εναν τροπο τελος παντων)!
ας κανω λοιπον γ αρχη μια ερωτηση... αν εμφανισιακα εισαι νορμαλ ανθρωπος και στο μυαλο επισης νορμαλ σχετικα γτ πληρωνεις γ να γαμησεις;τις θεωρειες τυπου πληρωνω γ να φυγουν η επειδη σε γκομενα εκτος μπουρδελου ξοδευεις περισσοτερα τα ακουω βερεσε...
με αυτες τις προδιαγραφες που αναφερα κ δεδομενου οτι εισαι ανω των 17 δε βρισκω δικαιολογια στο να ξοδευεις χρονο κ χρημα στις κοπελες της δουλειας...

Ή είσαι πολύ μικρή ή σου έχουν έρθει όλα πολύ βολικά στη ζωή σου ή και τα 2 μαζί (προτεινόμενο).
χμμμμ...ισως κ τα δυο...ισως κ τπτ απο αυτα...αλλα μονο σε οτι αναφορα γκομενο κ φιλους ναι εχω σταθει πολυ τυχερη!
 

Επισκέπτης
ας κανω λοιπον γ αρχη μια ερωτηση... αν εμφανισιακα εισαι νορμαλ ανθρωπος και στο μυαλο επισης νορμαλ σχετικα γτ πληρωνεις γ να γαμησεις;τις θεωρειες τυπου πληρωνω γ να φυγουν η επειδη σε γκομενα εκτος μπουρδελου ξοδευεις περισσοτερα τα ακουω βερεσε...
με αυτες τις προδιαγραφες που αναφερα κ δεδομενου οτι εισαι ανω των 17 δε βρισκω δικαιολογια στο να ξοδευεις χρονο κ χρημα στις κοπελες της δουλειας...

Θα σου απαντησω εγω... Επειδη για πολλους "νορμαλ", οπως τους χαρακτηριζεις, ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οσο φανταζεσαι το να βρουν μια γκομενα με καλη εμφανιση που να μπορει να συγκριθει με τις γκομενες που πηδανε στα μπουρδελα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Θα σου απαντησω εγω... Επειδη για πολλους "νορμαλ", οπως τους χαρακτηριζεις, ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οσο φανταζεσαι το να βρουν μια γκομενα με καλη εμφανιση που να μπορει να συγκριθει με τις γκομενες που πηδανε στα μπουρδελα.
δικαιολογια κ αυτο το ακουω...

Μηδένα προ του τέλους μακάριζε.
Και δεν ήταν και κανένας μαλάκας ο Σόλωνας.
απαισιοδοξια φουλ!!!
και μην ακουσω απο κανεναν παλι την εμετικη φραση"κρατα πισινες"γιατι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ας κανω λοιπον γ αρχη μια ερωτηση... αν εμφανισιακα εισαι νορμαλ ανθρωπος και στο μυαλο επισης νορμαλ σχετικα γτ πληρωνεις γ να γαμησεις;τις θεωρειες τυπου πληρωνω γ να φυγουν η επειδη σε γκομενα εκτος μπουρδελου ξοδευεις περισσοτερα τα ακουω βερεσε...
με αυτες τις προδιαγραφες που αναφερα κ δεδομενου οτι εισαι ανω των 17 δε βρισκω δικαιολογια στο να ξοδευεις χρονο κ χρημα στις κοπελες της δουλειας...

Εχω ξανααναφερθει στο θεμα παλαιοτερα σε αλλο thread.
Αν θες να μαθεις ευχαριστως να σου πω!  :)

Δεν εχω χρονο να βγω να ψαξω....
Η Δουλεια μου δεν μου επιτρεπει να ασχολουμαι με και αλλο.  ;)

Σχεδον οποιαδηποτε στιγμη μπορει να βρεθω απο Ελλαδα στη Γερμανια και αντιθετα. Εχω επιλεξει να κανω αυτο που αγαπαω και πλεον εχω χασει το μετρο! Δεν μου μενει χρονος να ασχοληθω με κατι αλλο.  :-

Ειναι η φυση της δουλεια μου ετσι.  :-
Ποια γυναικα θα κατσει διπλα μου λοιπον?  :huh:

Ποια θα με ανεχτει να λοιπω συνεχεια?  :huh:

Ειμαι συναισθηματικος τυπος και δενομαι ευκολα με το αλλο ατομο που θα εχω απεναντι μου!  :-
Δεν θελω να ταραζομαι (συναισθηματικα) ειδικα οταν ξερω οτι αυτο θα μου αποσπα την προσοχη απο την ιδια μου την εργασια!  ;)

Θες κι αλλα?  :headbang:

Γι'αυτο λοιπον επιλεγω αυτον τον δρομο!  ;)
 

Επισκέπτης
δικαιολογια κ αυτο το ακουω...

Καθολου δικαιολογια, για ενα μεσο αντρα ειναι αρκετα δυσκολο να ριξει μια περιζητητη ωραια γυναικα. Ενω στο μπουρδελο μπορεις να εχεις μια τετοια στο αψε-σβησε. Αυτο που σου λεω ειναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom