Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Γιατί πληρώνουν για να γαμήσουν? Πολύ καλή ερώτηση!
Να θέσω όμως και την εξής παράμετρο γιατί αν ήταν απλά για να γαμήσουν η απάντηση μάλλον θα ήταν πως το σεξ είναι μια βασική βιοτική ανάγκη η οποία καλύπτεται με ένα λογικό αντίτιμο.
Γιατί όμως σήμερα έχει τόσο μεγάλη ζήτηση το GFE? Γιατί δηλαδή το ζητούμενο δεν είναι απλά το σεξ αλλά η ψευδαίσθηση της ερωτικής επαφής? Κορίτσια μήπως κάνετε εσείς κάτι λάθος?
Μπορεί φυσικά να κάνω και εγώ λάθος...
συνηθως δεν φταιει μονο μια πλευρα!! ειναι φυσης αδυνατον! μαθηματικα αδυνατον! παρτο οπως θες!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
σαφεστατα!!!ετσι ακριβως ειναι!!!απλα με ολα αυτα που λες τα οποια τα βλεπω κ γω ερχομαι κ ρωταω...αυτες οι γκομενες η αυτοι οι αντρες ειναι πιο γελοιοι;;;μηπως τελικα ειναι αμφιδρομα;;;


τις περισσοτερες φορες φταιει η γκομενα και μην αρχισεται να μου την πεφτετε γι'αυτο που λεω απλα πεφτει το θεμα ζηλεια στη μεση.

υ.γ. λουκ  σας αρεσει πολυ το στυλ του κωλοπαιδαρα ακομα...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν? :think: :think:

Μήπως για τον ίδιο λόγο που οι γυναίκες πληρώνονται για να γαμηθούν?
Λέω εγώ τώρα και μην αρχίσουν οι παπαριές όχι όλες κλπ.
οχι για τον ιδιο ακριβως λογο αλλα για σχεδον για παρομοιο λογο!!
οι γυναικες εχουνε παραπανω πονηραδα απο τον αντρα! η γυναικα μπορει να το κανει για να σε εκμεταλαλευτει και μετα να λεμε εγω και συ σαν καλοι μαλακες οτι χαχαχα κοιτα ενα μουνι που πηδηξα! και εμεις καναμε την δουλεια μας και αυτη μονο που η γκομενα εκμεταλευεται παραπανω! (καποιες)
σαφεστατα!!!ετσι ακριβως ειναι!!!απλα με ολα αυτα που λες τα οποια τα βλεπω κ γω ερχομαι κ ρωταω...αυτες οι γκομενες η αυτοι οι αντρες ειναι πιο γελοιοι;;;μηπως τελικα ειναι αμφιδρομα;;;
μπορει και να ναι!! δεν ειπε κανεις το αντιθετο!!
το ξερω φιλε!! δεν θα πετουσα ποτε κατι που δεν ισχυει γιατι απλα εχω μαθει στην ζωη μου να ειμαι αντικειμενεικος ασχετα αν με συμφερει ή οχι!!
τωρα καποιοι που τα βαζουνε ολλα στο ιδιο σακι και τα ισοπεδωνουνε δεν ξερω τι βιωματα εχει ο καθενας και το πικες! λογια του στυλ ολες ειναι  πουτανες αυτα ειναι συνηθως λογια πικρας!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τις περισσοτερες φορες φταιει η γκομενα και μην αρχισεται να μου την πεφτετε γι'αυτο που λεω απλα πεφτει το θεμα ζηλεια στη μεση.

υ.γ. λουκ  σας αρεσει πολυ το στυλ του κωλοπαιδαρα ακομα...
ναι εχει μαλακισμενες ο τοπος δε λεω!!! αλλα ειναι αυτο που ειπε ο θανος πριν...μιλαω με βαση εμενα κ τους γυρω μου!!!!και ευτυχως στα κοντινα μου ατομα αυτο δε συμβαινει...σε κανενα απο τα 2 φυλλα...

:sunglasses: :o γιατι το ζητατε αυτο παιδια;;!!!μηπως τελικα δεν ειναι καλυτερο το σεξ επι πληρωμη;

GirlFriend Experience
Περιλαμβάνει γαλλικά φιλιά, αγκαλιές, χαδάκια και κουβεντούλα, ενώ η κοπέλα αν είναι καλή στο ρόλο της υποδύεται και πάθος.
πραγματικα χωρις προθεση να προσβαλλω κανεναν αλλα μου φαινετε τραγικο...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
με 20ευρω παραγγελνεις συναισθημα... :'( :'( τραγικο...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
τις περισσοτερες φορες φταιει η γκομενα και μην αρχισεται να μου την πεφτετε γι'αυτο που λεω απλα πεφτει το θεμα ζηλεια στη μεση.

υ.γ. λουκ  σας αρεσει πολυ το στυλ του κωλοπαιδαρα ακομα...
τα χουμε πει απειρες φορες αλλα ακρη δεν βγαζουμε....!!
λιγο πιο εξυπνες αν ειτανε θα καταφερνανε πολλα!
αν του αντρα του κανει τα τσαλιμακια του ενα ωραιο φαγακι τον εχει στυλει αδιαβαστο!!
τσαλιμακια ειπαμε οχι να γινει και δουλα-υπηρετρια!
απλα δεν εχουνε τροπο!
δυστυχως οι χαζες με την τσιχλα που λεγαμε πριν ειναι και αυτες που τα καταφερνουν!
και μετα λενε αααααα τον εβαλε στο βρακι της!!!!οχι του δινει αυτα που θελει!απλα!!
η πονηραδα της γυναικας δεν πεζεται εν συγκριση με τον ανδρα!!
πυρ-γυνη-θαλασσα! και τα 3 σε καταστρεφουν! (αυτα που δημιουργησε ο Θεος οχι ο ανθρωπος με ναρκωτικα-τζογο κλπ και αυτα καταστρεφουν)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
με 20ευρω παραγγελνεις συναισθημα... :'( :'( τραγικο...

Καθολου τραγικό, μιας και για να έχεις ωραια γκομενα διπλα σου δεν μπορεις να εχεις και συναισθημα! Πρεπει να εισαι μαυρο σκυλι να της φαιρεσαι σαν σκουπιδι για να εχεις τον αναλογο σεβασμο. Απαξ και δειξεις συναίσθημα σε ΠΗΔΗΞΕ!

Συμβαίνει στο 90% των περιπτώσεων και δεν εχω καποιο προβλημα ουτε τα βγαζω αππο την φαντασια μου. Εγω σαν καλό παιδι θα συνεχίσω να πηγαίνω στις πουτανες γιατι η αναζητηση σωστης γκόμενας μπορεί να διαρκέσει χρόνια.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
λαθος:με 20ευρω παραγγελνεις ΚΑΙ συναισθημα...
αλλαζει κατι με το "και " που προσεθεσες;

Καθολου τραγικό, μιας και για να έχεις ωραια γκομενα διπλα σου δεν μπορεις να εχεις και συναισθημα! Πρεπει να εισαι μαυρο σκυλι να της φαιρεσαι σαν σκουπιδι για να εχεις τον αναλογο σεβασμο. Απαξ και δειξεις συναίσθημα σε ΠΗΔΗΞΕ!
πραγματικα τα πιστευετε αυτα;!να λυπηθω η να θυμωσω;
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
συνηθως δεν φταιει μονο μια πλευρα!! ειναι φυσης αδυνατον! μαθηματικα αδυνατον! παρτο οπως θες!
Δεν έχεις άδικο σε αυτό, αλλά αν κάτσεις και το σκεφτείς ο άντρας στα θέλω του δεν εξελίχθηκε ποτέ. Ίσως να εξευγενίστηκε. Αντιθέτως οι γυναίκες είναι αυτές που συνεχώς εξελίσσονται ως προς τις ανάγκες και τις απαιτήσεις τους από το αντίθετο φύλο. Για να μην παρεξηγηθώ δεν είμαι μισογύνης, απλά μια διαπίστωση κάνω σχετικά με τις δυσκολίες που υπάρχουν πια στις διαπροσωπικές σχέσεις των δύο φύλλων και που κατά την άποψη μου ξεκινάνε από την δυσκολία που αντιμετωπίζουμε όλοι μας άντρες-γυναίκες στο να εμπιστευτούμαι κάποιον/α και να τον/την ερωτευτούμε. Αντιθέτως η επί πληρωμή γυναίκα είναι πρόθυμή να σου δώσει αυτό που θές με μοναδικό αντάλλαγμα τα χρήματα, χωρίς να χρειαστεί να επενδύσεις συναισθηματικά πάνω της. Είναι η εύκολη λύση θα μου πείς αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
ΥΓ. το συναίσθημα Λουκρητία μου δυστυχώς για όσους το αναζητούν χρεώνεται πολύ παραπάνω
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
αλλαζει κατι με το "και " που προσεθεσες;
πραγματικα τα πιστευετε αυτα;!να λυπηθω η να θυμωσω;

Εσυ μπορεί να είσαι εξάιρεση, αλλα οι μερικοι συναγωνιστές εδω μέσα ξέρουν τι πάει να πει Α.Ρ.Π.Α.Κ.Τ.Ι.Κ.Ο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
αλλαζει κατι με το "και " που προσεθεσες;
πραγματικα τα πιστευετε αυτα;!να λυπηθω η να θυμωσω;
ασχετο αλλα ξερεις τι μου θυμησες?
να φωναξω να κλασω ή να πω ενα ρημα????

τεσπα! εγω λεω να γελασεις!
δεν θα κατσεις να αλλαξεις τα μυαλα κανενος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom