Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
και ακομα περναει!!
μην γελιομαστε! και οχι μεχρι τα 17-18! μην σου πω maximum μεχρι τα 30!
αα αυτα δεν τα λεω εγω και ο μπαμπης ο σουγιας αλλα επιστημονικες και ψυχολογικες ερευνες!!
ξερεις ποσα γραματα παιρνανε στις φυλακες καποιοι απο γυναικες εξω!     αυτο λεει πολλα!
λεει μονο το οτι κυκλοφορουν αμετρητες ηλιθιες στον κοσμο με μιζερη ζωουλα που νομιζουν οτι διπλα στον τυπο με τα πετσινα την μηχανη κ το τσιγαριλικι θα γινουν"κατι"!και το χειροτερο ειναι οτι δε τις νοιαζει τι θα ειναι αυτο το "κατι"!!!
παρολαυτα νομιζω οτι αυτες ειναι η εξαιρεση...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ενδεχομένως φυσικά η ακαταμάχητη έλξη που ασκούν τα κακά παιδιά στις γυναίκες να έγκειται ακριβώς στην ματαιοδοξία που τις χαρακτηρίζει, δηλαδή στην απατηλή ιδέα που έχουν πως αυτές είναι ικανές να τον αλλάξουν και να τον μετατρέψουν στον πρίγκηπα του παραμυθιού με τον οποίο θα ζήσουν ευτυχισμένες στον πύργο τους.
Πάντα η σκοτεινή πλευρά και το κακό ασκούσε έλξη σε όλους τους ανθρώπους.
α καλααα!αλλα βληματα αυτα!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
το κακο με τις γυναικες ειναι το εξης! γουσταρουνε τα κωλοπαιδια! τις τραβαει η αλητεια!
αυτο ειναι αποδεδειγμενο και απο τις ιδιες!!
νιωθουνε πιο πολυ ασφαλεια! μονο που μετα ππληγωνονται και μας λενε γουρουνια!
και επειδη ξερω οτι πολλες θα μου πουνε οτι αν εμας μας  τραβαμε τα κωλοπαιδα εσας σας τραβανε οι πουτανες....δεν ειναι το ιδιο! αλλο να πας στην τανα να δωσεις 20ρικο και να τον ριξεις για 10 λεπτα και αλλο να χεις σχεση με κωλοπαιδαρα!!
και μετα σου λεει οτι δεν υπαρχουνε καλα παιδια!!
μωρε υπαρχουν!

Μου αρέσει και που ξερετε τι θέλουν οι γυναίκες πανάθεμά σας...
Εδώ δεν έχετε καλά καλά καταλήξει στο γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν.  :2funny: :2funny:
Ωραίο αβατάρ θάνος!('ασχετο)
 

Επισκέπτης
Και μενουν με τον :bigdick:στο χερι

Καλα, σε αυτο φυσικα θα διαφωνησω. Νομιζω πως ξερεις σε ποιο site ειμαστε, δοξα τω Θεω και εμεις οι καλοι εχουμε τουλαχιστον εδω στην Αθηνα απειρες επιλογες να πηδαμε ομορφα μουνια χωρις να χρειαζεται να γινομαστε λαμογια, κατι που εγω το θεωρω ανανδρο και κοτιστικο! Καλυτερα με τις πουτανες παρα να γινω λαμογιο για να γαμαω και να τρεμω μη με ανακαλυψει η γκομενα ή η γυναικα μου. Καλυτερα να μεινω ελευθερος και υπερηφανος!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
λεει μονο το οτι κυκλοφορουν αμετρητες ηλιθιες στον κοσμο με μιζερη ζωουλα που νομιζουν οτι διπλα στον τυπο με τα πετσινα την μηχανη κ το τσιγαριλικι θα γινουν"κατι"!και το χειροτερο ειναι οτι δε τις νοιαζει τι θα ειναι αυτο το "κατι"!!!
παρολαυτα νομιζω οτι αυτες ειναι η εξαιρεση...
κοιταξε να δεις εσυ σαν λουκριτια και σαν θανοςς αντιλμβανομαστε καποια πραγματα διαφορετικα αναλογως με τα βιωματα του καθενος!
για σενα μπορει να ναι ο τυπος με τα πετσσινα που εγω τον θεωρω καγκουρα για μενα μπορει να ναι το κωλοπαιδι με το καμπριο που χει μια χ,ψ εμφανιση γυαλακι τρεντια στυλακι νεοπλουτου και γαμαω μαω που περιφρονει μεχρι και τον ευατο του!!!
δεν ειναι εξαιρεσεις!!
αφου μια γκομενα αν δει οτι εχεις καλο αυτοκινητο στα 30 καλη εμφανιση γνωριμιες οπου σκας μυτη σε κερνανε σε χαιρετανε και εισαι 'καποιος' εχεις το πακετακι full extra που λενε!!
ΤΕΛΟΣ!
ηρθε το τελος! :P
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μου αρέσει και που ξερετε τι θέλουν οι γυναίκες πανάθεμά σας...
Εδώ δεν έχετε καλά καλά καταλήξει στο γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν.  :2funny: :2funny:
Πληρωνουμε να γαμησουμε για ευχαριστηση της συγκεκριμενης ωρας που θελουμε
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Μου αρέσει και που ξερετε τι θέλουν οι γυναίκες πανάθεμά σας...
Εδώ δεν έχετε καλά καλά καταλήξει στο γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν.  :2funny: :2funny:
Ωραίο αβατάρ θάνος!('ασχετο)
thx!
κοιταξε εγω ποτε δεν μιλαω για ολλες!
καποια απ αυτα που σου λεω μου τα χουνε πει και κοπελες!
τωρα αν ειναι ανεγκεφαλες ή οχι.........αλλο θεμα αυτο!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πληρωνουμε να γαμησουμε για ευχαριστηση της συγκεκριμενης ωρας που θελουμε
ακριβως!!
αν δεν εχεις γκομενα για αρκετο καιρο και θες ντε και καλα να μαμησεις και δεν σου καθεται καμια τι θα κανεις??
απλα!
τωρα καποιοι που χουνε γυναικες και παιδια και το κανουν σαν χομπι! δεν ξερω ας απαντησουν οι ιδιοι!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
κοιταξε να δεις εσυ σαν λουκριτια και σαν θανοςς αντιλμβανομαστε καποια πραγματα διαφορετικα αναλογως με τα βιωματα του καθενος!
για σενα μπορει να ναι ο τυπος με τα πετσσινα που εγω τον θεωρω καγκουρα για μενα μπορει να ναι το κωλοπαιδι με το καμπριο που χει μια χ,ψ εμφανιση γυαλακι τρεντια στυλακι νεοπλουτου και γαμαω μαω που περιφρονει μεχρι και τον ευατο του!!!
δεν ειναι εξαιρεσεις!!
αφου μια γκομενα αν δει οτι εχεις καλο αυτοκινητο στα 30 καλη εμφανιση γνωριμιες οπου σκας μυτη σε κερνανε σε χαιρετανε και εισαι 'καποιος' εχεις το πακετακι full extra που λενε!!
ΤΕΛΟΣ!
ηρθε το τελος! :P
πωωω!αλλοι σιχαμενοι τυποι αυτοι...που κ πραγματικα να σαρεσει αυτος μονο το γαμωστυλακι του σε απωθει!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ακριβως!!
τωρα καποιοι που χουνε γυναικες και παιδια και το κανουν σαν χομπι! δεν ξερω ας απαντησουν οι ιδιοι!
Χρονια παντρεμενος ειμαι γι'αυτο απαντησα ετσι προηγουμενος
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Μου αρέσει και που ξερετε τι θέλουν οι γυναίκες πανάθεμά σας...

Τοτε να ανοιχτει ενα θρεντ και να γραψετε τι θελετε εσεις σαν γυναικες, αν και θα ειναι μικρο το ποσοστο γιατι ειστε λιγες.
Στο φιναλε πως τον θελετε τον αντρα πια.....?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί πληρώνουν για να γαμήσουν? Πολύ καλή ερώτηση!
Να θέσω όμως και την εξής παράμετρο γιατί αν ήταν απλά για να γαμήσουν η απάντηση μάλλον θα ήταν πως το σεξ είναι μια βασική βιοτική ανάγκη η οποία καλύπτεται με ένα λογικό αντίτιμο.
Γιατί όμως σήμερα έχει τόσο μεγάλη ζήτηση το GFE? Γιατί δηλαδή το ζητούμενο δεν είναι απλά το σεξ αλλά η ψευδαίσθηση της ερωτικής επαφής? Κορίτσια μήπως κάνετε εσείς κάτι λάθος?
Μπορεί φυσικά να κάνω και εγώ λάθος...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
το θεμα ειναι σε ποιες πουλαει...σε χαζοπιπινα που δε μπορουν να μασανε τσιχλα κ ταυτοχρονα να σκεφτονται;;;;;;;;
ναι αλλα οταν κυκλοφορεις συνεχεια με τετοιες οι οποιες παρεπιτονως ειναι και ωραιες μια,δυο,τρεις αρχιζεις και γινεσαι <περιζητητος> (οχι και Δον Ζουαν για αυτο το εβαλα σε εισαγωγικα) σου καθονται και πολλα σκηνικα!!
σε ποσους εχει τυχει να ναι με γκομενα δεσμευμενοι και ταυτοχρονα να τους καθονται συνεχεια σκηνικα ενω οταν ειναι μονοι τους να μην τους καθεται τιποτα!
αν λεω ψεματα ας με διαψευσει ολο το site!
σε ποιον δεν εχι τυχει το παραπανω!
 

Επισκέπτης
Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν? :think: :think:

Μήπως για τον ίδιο λόγο που οι γυναίκες πληρώνονται για να γαμηθούν?
Λέω εγώ τώρα και μην αρχίσουν οι παπαριές όχι όλες κλπ.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ναι αλλα οταν κυκλοφορεις συνεχεια με τετοιες οι οποιες παρεπιτονως ειναι και ωραιες μια,δυο,τρεις αρχιζεις και γινεσαι <περιζητητος> (οχι και Δον Ζουαν για αυτο το εβαλα σε εισαγωγικα) σου καθονται και πολλα σκηνικα!!
σε ποσους εχει τυχει να ναι με γκομενα δεσμευμενοι και ταυτοχρονα να τους καθονται συνεχεια σκηνικα ενω οταν ειναι μονοι τους να μην τους καθεται τιποτα!
αν λεω ψεματα ας με διαψευσει ολο το site!
σε ποιον δεν εχι τυχει το παραπανω!
σαφεστατα!!!ετσι ακριβως ειναι!!!απλα με ολα αυτα που λες τα οποια τα βλεπω κ γω ερχομαι κ ρωταω...αυτες οι γκομενες η αυτοι οι αντρες ειναι πιο γελοιοι;;;μηπως τελικα ειναι αμφιδρομα;;;
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ναι αλλα οταν κυκλοφορεις συνεχεια με τετοιες οι οποιες παρεπιτονως ειναι και ωραιες μια,δυο,τρεις αρχιζεις και γινεσαι <περιζητητος> (οχι και Δον Ζουαν για αυτο το εβαλα σε εισαγωγικα) σου καθονται και πολλα σκηνικα!!
σε ποσους εχει τυχει να ναι με γκομενα δεσμευμενοι και ταυτοχρονα να τους καθονται συνεχεια σκηνικα ενω οταν ειναι μονοι τους να μην τους καθεται τιποτα!
αν λεω ψεματα ας με διαψευσει ολο το site!
σε ποιον δεν εχι τυχει το παραπανω!

μαζι σου :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom