Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ειδικα εδω  ολα τα συζηταμε και μαλιστα με ολα τα ...φωνηεντα
Υπαρχει τσεπικη διαφορα  αλλα στο τελοs θα γινει...ειτε των 20 ειτε των 1020........ευρω
Σε πειραζει το φτηνιαρικο μηπωs??? ........Μαλλον οχι
Σε πειραζει μαλλον το οτι θα γινει
Ε  αυτο δεν αλλαζει παρα τα κακα δαιμονια η τιs  καταρεs

Αν εχεις φράγκα εχεις αντοχές λες. Αν τα χεις εννοείς εξ ουρανού προφανώς. Διότι αν εργάζεσαι ... για να έχεις πολλά φράγκα τότε κουράζεσαι. Και προφανώς κάτι δεν προλαβαίνεις η δεν κάνεις καλά σε περίπτωση που εχεις και γυναίκα και παιδια και 2 γκομενες. ΑΥτό είπα.
Τώρα σχετικα με την προδοσια των επιλογων του καθενος εχω μιλησει στο παρελθον. Αν επιλεγεις γαμους και εσυ ο ιδιος αναιρεις αυτο τοτε εισαι ερμαιο της παιδειας σου, της μικροψυχίας σου και οτι αλλου.. Αδιαφορο μου ειναι. Στο ξαναλεω εμενα δεν με πειραξε ποτε ο ανθρωπος που στην ζωη του επιλεγει να παει με οσες θελει επι πληρωμη ειτε φτηνη ειτε ακριβη. Φτάνει να μην παιρνει στο λαιμο του με ψεματα αλλους και να ειναι ισορροπημενος με τους συναθρωπους του. Με λίγα λόγια.. αν εσυ γαμας απο εδω και απο κει καλως κανεις. Αν ενας παντρεμενος το κανει και δεν ειναι μαζι μου παντρεμενος σκασιλα μου. ΑΠλα πραγματα.

Το ιδιο ισχυει και για τις γυναικες.Απο κει και περα. Αν ζητας απο τους αλλους πραγματα που εσυ δεν μπορεις να δωσεις είσαι μικρονοος.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μας περισευουν ορμες γι'αυτο, αλλα και οι γυναικες του σπιτιου ειναι ποιο μαζεμενες η καλουν φιλους στο σπιτι οταν λειπουμε  :think:
Aν ειναι να χασουμε τον ψυχικο μαs κοσμο απ την αμφιβολια....βρασε ρυζι
Οποτε,  δεν απομενει παρα ο καθεναs να εκμεταλευεται την καθε ευκαιρια που του δινεται   διοτι οπωs ξερειs το ρολοι του χρονου δεν γυρνα ποτε πισω.....Μπροστα μαs ειναι οι...πατεριτσεs και το...ελατο
Με παχυ η ανορεξικο πορτοφολι παιρνουμε μικρεs χαρουλεs και ασε στιs γυναικεs την αμπελοφιλοσοφια που δεν οδηγει πουθενα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αν εχεις φράγκα εχεις αντοχές λες. Αν τα χεις εννοείς εξ ουρανού προφανώς. Διότι αν εργάζεσαι ... για να έχεις πολλά φράγκα τότε κουράζεσαι. Και προφανώς κάτι δεν προλαβαίνεις η δεν κάνεις καλά σε περίπτωση που εχεις και γυναίκα και παιδια και 2 γκομενες. ΑΥτό είπα.
Τώρα σχετικα με την προδοσια των επιλογων του καθενος εχω μιλησει στο παρελθον. Αν επιλεγεις γαμους και εσυ ο ιδιος αναιρεις αυτο τοτε εισαι ερμαιο της παιδειας σου, της μικροψυχίας σου και οτι αλλου.. Αδιαφορο μου ειναι. Στο ξαναλεω εμενα δεν με πειραξε ποτε ο ανθρωπος που στην ζωη του επιλεγει να παει με οσες θελει επι πληρωμη ειτε φτηνη ειτε ακριβη. Φτάνει να μην παιρνει στο λαιμο του με ψεματα αλλους και να ειναι ισορροπημενος με τους συναθρωπους του. Με λίγα λόγια.. αν εσυ γαμας απο εδω και απο κει καλως κανεις. Αν ενας παντρεμενος το κανει και δεν ειναι μαζι μου παντρεμενος σκασιλα μου. ΑΠλα πραγματα.

Το ιδιο ισχυει και για τις γυναικες.Απο κει και περα. Αν ζητας απο τους αλλους πραγματα που εσυ δεν μπορεις να δωσεις είσαι μικρονοος.

Μα καλα το καταλαβα  τι σε πειραζει
Οχι βεβαια το πορτοφολι....για να ξερουμε τι λεμε....
Ακριβωs στα λογια μου ερχεσαι
Γνωστα ολα αυτα......απλα η συμβιβαζεσαι η τρελαινεσαι η ...υπαρχει και το μοναστηρι........αλλη λυση δεν βλεπω...εκτοs κι αν σ αρεσει να ακουs παλι ψεμματα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Aν ειναι να χασουμε τον ψυχικο μαs κοσμο απ την αμφιβολια....βρασε ρυζι
Οποτε,  δεν απομενει παρα ο καθεναs να εκμεταλευεται την καθε ευκαιρια που του δινεται   διοτι οπωs ξερειs το ρολοι του χρονου δεν γυρνα ποτε πισω.....Μπροστα μαs ειναι οι...πατεριτσεs και το...ελατο
Με παχυ η ανορεξικο πορτοφολι παιρνουμε μικρεs χαρουλεs και ασε στιs γυναικεs την αμπελοφιλοσοφια που δεν οδηγει πουθενα...
Οχι το ελατο τα κυπαρισσια ειναι,και το ρολοι το ξερω πολυ καλα οτι δεν γυριζη πισω οποτε ορμαμε σε καθε ευκαιρια (αυτο κανω συνεχως)και ασε τις γυναικες με την μουρμουρα τους
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Aν ειναι να χασουμε τον ψυχικο μαs κοσμο απ την αμφιβολια....βρασε ρυζι
Οποτε,  δεν απομενει παρα ο καθεναs να εκμεταλευεται την καθε ευκαιρια που του δινεται   διοτι οπωs ξερειs το ρολοι του χρονου δεν γυρνα ποτε πισω.....Μπροστα μαs ειναι οι...πατεριτσεs και το...ελατο
Με παχυ η ανορεξικο πορτοφολι παιρνουμε μικρεs χαρουλεs και ασε στιs γυναικεs την αμπελοφιλοσοφια που δεν οδηγει πουθενα...

Τα λογια σου εμφανίζουν την παιδεία σου.Προσδιορίζουν και το πρόβλημα της ζωής του επιλέγουμε να ζούμε. Πιθανόν να φανερώνουν και το πρόβλημα όλων των πολιτικων θρεντ που έχουν ανοιχθεί> Οταν ο καθένας προσδιορίζεται αυτάρεσκα και μικρόψυχα σε ενα κόσμο, αδυνατώντας να βγει απο το μικροσυμφέρον του καταλήγει να ζει σε ενα κόσμο και σε ενα κρατος τόσο αδιάφορο για αυτόν όσο αυτός για τους αλλους.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οχι το ελατο τα κυπαρισσια ειναι,και το ρολοι το ξερω πολυ καλα οτι δεν γυριζη πισω οποτε ορμαμε σε καθε ευκαιρια (αυτο κανω συνεχως)και ασε τις γυναικες με την μουρμουρα τους


Ναι κυπαρισι ειναι  .μπερδεψα τα δεντρα  χαχαχαχαχαχα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τα λογια σου εμφανίζουν την παιδεία σου.Προσδιορίζουν και το πρόβλημα της ζωής του επιλέγουμε να ζούμε. Πιθανόν να φανερώνουν και το πρόβλημα όλων των πολιτικων θρεντ που έχουν ανοιχθεί> Οταν ο καθένας προσδιορίζεται αυτάρεσκα και μικρόψυχα σε ενα κόσμο, αδυνατώντας να βγει απο το μικροσυμφέρον του καταλήγει να ζει σε ενα κόσμο και σε ενα κρατος τόσο αδιάφορο για αυτόν όσο αυτός για τους αλλους.
Εγω εκεινο που ξερω ειναι πωs τα λογια μου βγαινουν μεσα απο την καθημερινη ζωη την υπαρκτη κι οχι την αιθεροβαμενη του παραμυθιου
και νομιζω πωs συζηταμε για ενα συγκεκριμενο θεμα κι οχι γενικα κι αοριστα για κρατοs κτλ(Ναι το ειδαμε κι αυτο)
Αλλα θα ηθελεs σ αυτο εδω το σαιτ  ακομα κι ετσι να συνεχισουμε να λεμε τα ψεμματα που λεμε κι εξω....Ωραια λοιπον....Αναιρω οτι ειπα
Χαλαω χατηρι εγω???
 

Επισκέπτης
Τα λογια σου εμφανίζουν την παιδεία σου.Προσδιορίζουν και το πρόβλημα της ζωής του επιλέγουμε να ζούμε. Πιθανόν να φανερώνουν και το πρόβλημα όλων των πολιτικων θρεντ που έχουν ανοιχθεί> Οταν ο καθένας προσδιορίζεται αυτάρεσκα και μικρόψυχα σε ενα κόσμο, αδυνατώντας να βγει απο το μικροσυμφέρον του καταλήγει να ζει σε ενα κόσμο και σε ενα κρατος τόσο αδιάφορο για αυτόν όσο αυτός για τους αλλους.

Το προβλημα ξερεις ποιο ειναι? Οτι κι εσυ και οι περισοτερες γυναικες, ο,τι κι αν λετε για πιστη, ειλικρινεια κτλ., παντα καταληγετε να κανετε σχεσεις με λαμογια και οι πραγματικα ηθικοι ειναι καταδικασμενοι να μενουν παντα μονοι.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φίλε αν τα καταφέρνεις με δουλειά, γυναίκα, παιδιά και δύο γκόμενες
15 χρόνια μικρότερες είσαι μέγας. Δεν κάνω καν τον κόπο να θεωρήσω, να προσθεσω και να αφαιρέσω. διοτι συγκρίνεις ανόμοια.
Αλλο δύο γκόμενακια 15 χρονια μικροτερα που θέλουν ΑΑ περιποιηση οποτε υποθέτω ειναι και δυνατα κομματια.. αλλο η πουτάνα των 20 ευρω που γαμας στα σεντονια του μπουδελου..ορθον;

Τα γκομενάκια θέλουν ΑΑΑ περιποίηση, αλλά κάποιος τα γαμάει τσάμπα :2funny: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το προβλημα ξερεις ποιο ειναι? Οτι κι εσυ και οι περισοτερες γυναικες, ο,τι κι αν λετε για πιστη, ειλικρινεια κτλ., παντα καταληγετε να κανετε σχεσεις με λαμογια και οι πραγματικα ηθικοι ειναι καταδικασμενοι να μενουν παντα μονοι.

Το ίδιο θα μπορούσε να ισχυριστεί και μια γυναίκα γι άντρες.
Το τι κάνω εγω επέτρεψέ μου να μην το θέσω προς συζήτηση, δεν θεωρώ οτι γνωρίζεις την ζωή μου ώστε να εκφέρεις άποψη.Ξεφύγαμε απο το θεμα. Ανοιξτε αλλο θρεντ αν θετε συζήτηση.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Το προβλημα ξερεις ποιο ειναι? Οτι κι εσυ και οι περισοτερες γυναικες, ο,τι κι αν λετε για πιστη, ειλικρινεια κτλ., παντα καταληγετε να κανετε σχεσεις με λαμογια και οι πραγματικα ηθικοι ειναι καταδικασμενοι να μενουν παντα μονοι.
Το εξυπνο πουλι απο την μυτη πιανεται,πολλες την πατουν ετσι το καταλαβενουν μετα και στο τελος παλι εκει καταληγουν (τον αγαπαω λεει)λες και αλλοι ποιο καλοι δεν υπαρχουν
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τουs το λεμε αλλα δεν το καταλαβαινουν........
Πιθανον πιεζομενοι απο τον ορο......"πιστοs"
Και μπλεκουν την αειθαλη και αιωνια διψα του αρσενικου για  :knockinb: :knockinb: :knockinb: αλλοτε για την πιστο-τητα  αλλοτε για τα λεφτα.....
Η γυναικα ειναι του σπιτιου πιο μαζεμενη ...απο την φυση τηs τι να κανουμε??
ε ο αντραs θελει το κατιτιs του ντε  το παραπανισιο....παλι τι να κανουμε??
Θα παμε κοντρα στη φυση???
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τα γκομενάκια θέλουν ΑΑΑ περιποίηση, αλλά κάποιος τα γαμάει τσάμπα :2funny: :rockon:
Το τσαμπα εχει πεθανη δεν υπαρχη,μπορη να μην πληρωνης για το γαμησι καθαρα αλλα πληρωνης διαφορα αλλα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
το κακο με τις γυναικες ειναι το εξης! γουσταρουνε τα κωλοπαιδια! τις τραβαει η αλητεια!
αυτο ειναι αποδεδειγμενο και απο τις ιδιες!!
νιωθουνε πιο πολυ ασφαλεια! μονο που μετα ππληγωνονται και μας λενε γουρουνια!
και επειδη ξερω οτι πολλες θα μου πουνε οτι αν εμας μας  τραβαμε τα κωλοπαιδα εσας σας τραβανε οι πουτανες....δεν ειναι το ιδιο! αλλο να πας στην τανα να δωσεις 20ρικο και να τον ριξεις για 10 λεπτα και αλλο να χεις σχεση με κωλοπαιδαρα!!
και μετα σου λεει οτι δεν υπαρχουνε καλα παιδια!!
μωρε υπαρχουν!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το κακο με τις γυναικες ειναι το εξης! γουσταρουνε τα κωλοπαιδια! τις τραβαει η αλητεια!
αυτο ειναι αποδεδειγμενο και απο τις ιδιες!!
νιωθουνε πιο πολυ ασφαλεια! μονο που μετα ππληγωνονται και μας λενε γουρουνια!
και επειδη ξερω οτι πολλες θα μου πουνε οτι αν εμας μας  τραβαμε τα κωλοπαιδα εσας σας τραβανε οι πουτανες....δεν ειναι το ιδιο! αλλο να πας στην τανα να δωσεις 20ρικο και να τον ριξεις για 10 λεπτα και αλλο να χεις σχεση με κωλοπαιδαρα!!
και μετα σου λεει οτι δεν υπαρχουνε καλα παιδια!!
μωρε υπαρχουν!
oi γυναικες γουσταραν αλητεια η το '80 και το '90 που ηταν ειδωλο ο ντιλαν απο το μπεβερλυ η το πολυ μεχρι τα 17-18 τους!!!!
 

Επισκέπτης
Το εξυπνο πουλι απο την μυτη πιανεται,πολλες την πατουν ετσι το καταλαβενουν μετα και στο τελος παλι εκει καταληγουν (τον αγαπαω λεει)λες και αλλοι ποιο καλοι δεν υπαρχουν

Μα ειναι σιγουρο αυτο, συμβαινει συνεχως!

Οποιος αντρας παει με το "σταυρο στο χερι" οχι μονο μενει παντα μονος αλλα τελικα τον χλευαζουν κιολας οι γκομενες οτι και καλα ειναι μαλακας. Δυστυχως αυτη ειναι η κοινωνια μας και δυστυχως ειμαι ατομο που δεν μου βγαινει με τιποτα η λαμογια, δεν ειναι στον τυπο μου... Γι' αυτο λενε πολλοι οτι στις πουτανες πανε τα καλυτερα παιδια, εχει μεγαλη βαση αληθειας πιστευω.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
oi γυναικες γουσταραν αλητεια η το '80 και το '90 που ηταν ειδωλο ο ντιλαν απο το μπεβερλυ η το πολυ μεχρι τα 17-18 τους!!!!
και ακομα περναει!!
μην γελιομαστε! και οχι μεχρι τα 17-18! μην σου πω maximum μεχρι τα 30!
αα αυτα δεν τα λεω εγω και ο μπαμπης ο σουγιας αλλα επιστημονικες και ψυχολογικες ερευνες!!
ξερεις ποσα γραματα παιρνανε στις φυλακες καποιοι απο γυναικες εξω!    αυτο λεει πολλα!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μα ειναι σιγουρο αυτο, συμβαινει συνεχως!

Οποιος αντρας παει με το "σταυρο στο χερι" οχι μονο μενει παντα μονος αλλα τελικα τον χλευαζουν κιολας οι γκομενες οτι και καλα ειναι μαλακας. Δυστυχως αυτη ειναι η κοινωνια μας και δυστυχως ειμαι ατομο που δεν μου βγαινει με τιποτα η λαμογια, δεν ειναι στον τυπο μου... Γι' αυτο λενε πολλοι οτι στις πουτανες πανε τα καλυτερα παιδια, εχει μεγαλη βαση αληθειας πιστευω.
Και μενουν με τον :bigdick:στο χερι
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
oi γυναικες γουσταραν αλητεια η το '80 και το '90 που ηταν ειδωλο ο ντιλαν απο το μπεβερλυ η το πολυ μεχρι τα 17-18 τους!!!!
Ενδεχομένως φυσικά η ακαταμάχητη έλξη που ασκούν τα κακά παιδιά στις γυναίκες να έγκειται ακριβώς στην ματαιοδοξία που τις χαρακτηρίζει, δηλαδή στην απατηλή ιδέα που έχουν πως αυτές είναι ικανές να τον αλλάξουν και να τον μετατρέψουν στον πρίγκηπα του παραμυθιού με τον οποίο θα ζήσουν ευτυχισμένες στον πύργο τους.
Πάντα η σκοτεινή πλευρά και το κακό ασκούσε έλξη σε όλους τους ανθρώπους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom