Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:hmm: :hmm: Οι αντρες πληρωνουμε για να  :knockinb: πολυ απλα γιατι.... στοιχιζει φθηνοτερα.... και γινετε την ωρα που το θελουμε και χωρις πολυ τιρρανια.... :2funny: :2funny: και βασανα... :2funny: :2funny:

όλα τα δέχομαι αγαπητέ αυτά αλλα φθηνότερα δεν σου στοιχίζει. Δες τι ξοδεύεις το μήνα στις πουτάνες αν γαμάς όσο θέλεις και όχι όποτε εχεις λεφτά, και μετά το συζητάμε. Μην συζητήσουμε και για αυτους που δίνουν 250 και άνω την ώρα ..
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Σωστός και μάλιστα έχω μια θεωρία οτι οσο πιο μπαζο είναι είναι συνηθες να βρίσκει ανδρες χαμηλών τονων που δεν έχουν ισχυρη προσωπικότητα και τους ΠΗΔΑΝΕ στην κυριολεξία την ζωη

Αυτο φιλε δεν ειναι παντα αληθεια. Εχουν δει και αν εχουν δει τα ματια μου μπαζα να κυκλοφορουν με εμφανισιμους αντρες και με προσωπικοτητα νορμαλ.
Το θεμα ειναι ποσο ειναι διατεθημενος καποιος/αν μπορει/αν το δεχεται ο οργανισμος του να κυκλοφορει με μια τετοια γυναικα.
Το αποτελεσμα φυσικα στο οποιο συμφωνουμε ειναι "τους ΠΗΔΑΝΕ στην κυριολεξία την ζωη"!!!!!!!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
εχω την απαντηση για να κλεισει το θεμα. οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν γιατι εαν δεν πληρωνανε δεν θα ηταν αντρες!!!! σωωωωωωωωστοοοοοοοοοςςςςςς????
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
όλα τα δέχομαι αγαπητέ αυτά αλλα φθηνότερα δεν σου στοιχίζει. Δες τι ξοδεύεις το μήνα στις πουτάνες αν γαμάς όσο θέλεις και όχι όποτε εχεις λεφτά, και μετά το συζητάμε. Μην συζητήσουμε και για αυτους που δίνουν 250 και άνω την ώρα ..

...σκεψου παραλληλα με το γαμο σου (γιατι υπαρχουμε πολλοι τετοιοι εδω μεσα...) να εχεις και δυο πιτσιρικες καμμια 15αρια - 20αρια χρονακια μικροτερες... κανε κοστολογιο και πες μου... με την προυποθεση οτι βγαινεις στη ζουλα 2 φορες την εβδομαδα... Δωρακι, ξενοδοχειο ΑΑΑ, φαγητο επισης ΑΑΑ και αν σου πεφτει και καμμια ξοφαλτση καλοκαιρινη διανυκτερευση εκτος? Μηπως να αναθεωρησεις?

Και προσθετω επισης...την αποζημιωση (απολυσης) που πρεπει να καταβαλεις σε περιπτωση που θελεις να ξεκοψεις... Αυτο εινει το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εχω την απαντηση για να κλεισει το θεμα. οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν γιατι εαν δεν πληρωνανε δεν θα ηταν αντρες!!!! σωωωωωωωωστοοοοοοοοοςςςςςς????

Το οτι πλερώνουν για να γαμήσουν τους κάνει άντρες;  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: Ε ρε σε τι κόσμο ζούμε ...
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
εχω την απαντηση για να κλεισει το θεμα. οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν γιατι εαν δεν πληρωνανε δεν θα ηταν αντρες!!!! σωωωωωωωωστοοοοοοοοοςςςςςς????

...μπορει να δειχνει πλακατζιδικη απαντηση...αλλα φιλε μπραβο... το εχεις πιασει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
όλα τα δέχομαι αγαπητέ αυτά αλλα φθηνότερα δεν σου στοιχίζει. Δες τι ξοδεύεις το μήνα στις πουτάνες αν γαμάς όσο θέλεις και όχι όποτε εχεις λεφτά, και μετά το συζητάμε. Μην συζητήσουμε και για αυτους που δίνουν 250 και άνω την ώρα ..
αστο ερι, μην το ψαχνεις. εχουμε κανει απο καμια εκατοστη διατριβες ο καθενας για να τα λεμε αυτα.

αστο σου λεω, πιες το κερασμενο καφεδακι σου και φευγα..  :P :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
...σκεψου παραλληλα με το γαμο σου (γιατι υπαρχουμε πολλοι τετοιοι εδω μεσα...) να εχεις και δυο πιτσιρικες καμμια 15αρια - 20αρια χρονακια μικροτερες... κανε κοστολογιο και πες μου... με την προυποθεση οτι βγαινεις στη ζουλα 2 φορες την εβδομαδα... Δωρακι, ξενοδοχειο ΑΑΑ, φαγητο επισης ΑΑΑ και αν σου πεφτει και καμμια ξοφαλτση καλοκαιρινη διανυκτερευση εκτος? Μηπως να αναθεωρησεις?

Φίλε αν τα καταφέρνεις με δουλειά, γυναίκα, παιδιά και δύο γκόμενες
15 χρόνια μικρότερες είσαι μέγας. Δεν κάνω καν τον κόπο να θεωρήσω, να προσθεσω και να αφαιρέσω. διοτι συγκρίνεις ανόμοια.
Αλλο δύο γκόμενακια 15 χρονια μικροτερα που θέλουν ΑΑ περιποιηση οποτε υποθέτω ειναι και δυνατα κομματια.. αλλο η πουτάνα των 20 ευρω που γαμας στα σεντονια του μπουδελου..ορθον;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αστο ερι, μην το ψαχνεις. εχουμε κανει απο καμια εκατοστη διατριβες ο καθενας για να τα λεμε αυτα.

αστο σου λεω, πιες το κερασμενο καφεδακι σου και φευγα..  :P :grin:

Κοιτα αν είσαι σαν τον κουασιμόδο και σκατοχαρακτηρας παίζει να έχουν οι διατριβές αντίκρυσμα..δεν αντιλέγω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κοιτα αν είσαι σαν τον κουασιμόδο και σκατοχαρακτηρας παίζει να έχουν οι διατριβές αντίκρυσμα..δεν αντιλέγω.
τωρα τι σχεση εχει αυτο με το θεμα ?? κακες παρεες κανεις..  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom