Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αμα σε χαλαει η δουλεια μην τη κανεις...

το τι θα κανω και τι οχι ειναι δικος μου λογαριασμος ετσι?????


αν εσυ χαλιεσαι τοσο απο τα γραφομενα μου μην ασχολεισαι με τη παρτη μου,γτ καθε φορα με μενα καταγινεσαι........ :thefinge:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Hρεμια βρε παιδια!!!!  Το χαβαλε μαs κανουμε......Οχι και να πλακωνομαστε και στο site
Δεν λεει.....
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
το τι θα κανω και τι οχι ειναι δικος μου λογαριασμος ετσι?????


αν εσυ χαλιεσαι τοσο απο τα γραφομενα μου μην ασχολεισαι με τη παρτη μου,γτ καθε φορα με μενα καταγινεσαι........ :thefinge:

συμφωνω απολυτος...
αλλα αν εβλεπες πιο καλα καταπιανομαι γενικα στη συζητηση και οχι συγκεκριμενα.
αν εχεις προβλημα με μενα δε μπορω να σε βοηθησω.
οντως τους ανθρωπους χωρις χιουμορ να φοβασαι εισαι μια απο αυτους.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
συμφωνω απολυτος...
αλλα αν εβλεπες πιο καλα καταπιανομαι γενικα στη συζητηση και οχι συγκεκριμενα.
αν εχεις προβλημα με μενα δε μπορω να σε βοηθησω.
οντως τους ανθρωπους χωρις χιουμορ να φοβασαι εισαι μια απο αυτους.

Είσαι κακός τελικά! Σε πάω εσένα!  :thumbsup:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
συμφωνω απολυτος...
αλλα αν εβλεπες πιο καλα καταπιανομαι γενικα στη συζητηση και οχι συγκεκριμενα.
αν εχεις προβλημα με μενα δε μπορω να σε βοηθησω.
οντως τους ανθρωπους χωρις χιουμορ να φοβασαι εισαι μια απο αυτους.

οχι ρε γμτ....μη μου το κανεις αυτο...

μη μ μιλας ετσι...

πληγωνομαι.... :'( :'( :'(
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ταλαιπωρια να ριξεις ενα γκομενακι που μπανισες , ταλαιπωρια να το διωξεις αφου το γαμησεις ,ενω με
20€ εχεις καθαρισει...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αδερφια ειμαι χρονια στο σαιτ και δεν γραφω ποτε στα ποστ εδω γιατι δεν ειναι το σπορ μου

απλα ειδα το θεμα σας και ειπα και γω να πω κατι απλο

οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν

ετσι η αλλιως

γιατι απλα μπορουν
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
αδερφια ειμαι χρονια στο σαιτ και δεν γραφω ποτε στα ποστ εδω γιατι δεν ειναι το σπορ μου

απλα ειδα το θεμα σας και ειπα και γω να πω κατι απλο

οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν

ετσι η αλλιως

γιατι απλα μπορουν
οι αντρες μπορουν φανερα και οι γυναικες κρυφα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ταλαιπωρια να ριξεις ενα γκομενακι που μπανισες , ταλαιπωρια να το διωξεις αφου το γαμησεις ,ενω με
20€ εχεις καθαρισει...

Δηλαδή, η πουτάνα ήθελε να μείνει και μετά το σεξ, αλλά της έδωσες 20 γιούργια και έφυγε; :2funny:
Οι άλλες που τους δίνουμε 50 γιούργια, είναι πιο επίμονες, θέλουν περισσότερο να μείνουν κοντά μας και γι' αυτό τους δίνουμε παραπάνω για να φύγουν; :2funny:
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
αρθρογραφεις σε κανενα ανδρικο περιοδικο?????

πολυ ωραια τα γραφεις!!!!! :grin:


Οχι δεν γραφω σε κανένα περιοδικό απλά, ξεκίνησα τις επισκεψεις σε studio's στα 33 μου χρόνια δεν είχα ξαναπάει ποτε, πάντα προσπαθουσα να βρώ μια κοπέλα που να μου αρεσει και να περαω καλα.

Αν και είμαι εμφανίσημος (οχι μοντελο ουτε πολυ ψηλος) το προβλημα μου ειναι οτι δεν είμαι παραμυθατζής έτσι πάντα έτρωγα χυλοπιτες απο τις κοπέλες που πραγματικά καψουρευομουνα.

Φυσικά ιχυουν ολα τα παραπάνω ακόμη και αν με κάποια δεν εχεις σχέση αλλα είσαι ακόμη στο ψησημο... και λέω ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ μια μέρα.. και πάω και πέφτω την πρώτη φορά μου σε "ρδελο" στην Αλίνα στην Βούρβαχη.. η ζημια είχε γίνει. Από τοτε οπου και αν πάω πραγματικά νιοθω ένα απερίγραπτο σεβασμό για όλες τις κοπέλες που κάνουν αυτή την δουλεια.
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει νόμος που να απαγορεύει στις άσχημες γκόμενες να τα κάνουν αυτά, γι' αυτό το νού μας  :rockon:  :2funny:

Σωστός και μάλιστα έχω μια θεωρία οτι οσο πιο μπαζο είναι είναι συνηθες να βρίσκει ανδρες χαμηλών τονων που δεν έχουν ισχυρη προσωπικότητα και τους ΠΗΔΑΝΕ στην κυριολεξία την ζωη
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δηλαδή, η πουτάνα ήθελε να μείνει και μετά το σεξ, αλλά της έδωσες 20 γιούργια και έφυγε; :2funny:
Οι άλλες που τους δίνουμε 50 γιούργια, είναι πιο επίμονες, θέλουν περισσότερο να μείνουν κοντά μας και γι' αυτό τους δίνουμε παραπάνω για να φύγουν; :2funny:

:2funny:

καπως ετσι  ;)
 

Επισκέπτης
Οι αντρες πληρωνουμε για να γαμησουμε, πολυ απλα γιατι εχουμε αναγκη το σεξ περισσοτερο απο τις γυναικες. Οι γυναικες, επαγγελματιες πουτανες και μη, το εκμεταλλευονται αυτο και... μας τα τρωνε κανονικα!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οι αντρες πληρωνουμε για να γαμησουμε, πολυ απλα γιατι εχουμε αναγκη το σεξ περισσοτερο απο τις γυναικες. Οι γυναικες, επαγγελματιες πουτανες και μη, το εκμεταλλευονται αυτο και... μας τα τρωνε κανονικα!
Καμια μα καμια δεν το δινη τσαμπα ολες θελουνε με τον ενα η τον αλλο τροπο να πληρωθουν
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
Οι αντρες πληρωνουμε για να γαμησουμε, πολυ απλα γιατι εχουμε αναγκη το σεξ περισσοτερο απο τις γυναικες. Οι γυναικες, επαγγελματιες πουτανες και μη, το εκμεταλλευονται αυτο και... μας τα τρωνε κανονικα!

:hmm: :hmm: Οι αντρες πληρωνουμε για να  :knockinb: πολυ απλα γιατι.... στοιχιζει φθηνοτερα.... και γινετε την ωρα που το θελουμε και χωρις πολυ τιρρανια.... :2funny: :2funny: και βασανα... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom