Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
161
Like
237
Πόντοι
21
Γιατί πληρώνουν για να γαμησουν.
Θα απαντήσει η επιστήμη, σε αντίστοιχο πείραμα με άντρες και γυναίκες σε πανεπιστήμιο, στο οποίο ο ενδιαφερόμενος πλησίαζε και έκανε τελικά μία απο 3 ερωτήσεις 1. Θες να βγούμε ραντεβού 2. Θες να έρθεις στο σπίτι μου 3. Θες να κάνουμε σεξ?
Οι γυναίκες απάντησαν θετικά 50% 6% 0%.
Οι άντρες απάντησαν θετικά 50% 69% 75%.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.906
Πόντοι
9.297
Γιατί πληρώνουν για να γαμησουν.
Θα απαντήσει η επιστήμη, σε αντίστοιχο πείραμα με άντρες και γυναίκες σε πανεπιστήμιο, στο οποίο ο ενδιαφερόμενος πλησίαζε και έκανε τελικά μία απο 3 ερωτήσεις 1. Θες να βγούμε ραντεβού 2. Θες να έρθεις στο σπίτι μου 3. Θες να κάνουμε σεξ?
Οι γυναίκες απάντησαν θετικά 50% 6% 0%.
Οι άντρες απάντησαν θετικά 50% 69% 75%.
Άρα χρειάζεται ο ΠΑΠΑΣ...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.282
Πόντοι
3.656
Γιατί πληρώνουν για να γαμησουν.
Θα απαντήσει η επιστήμη, σε αντίστοιχο πείραμα με άντρες και γυναίκες σε πανεπιστήμιο, στο οποίο ο ενδιαφερόμενος πλησίαζε και έκανε τελικά μία απο 3 ερωτήσεις 1. Θες να βγούμε ραντεβού 2. Θες να έρθεις στο σπίτι μου 3. Θες να κάνουμε σεξ?
Οι γυναίκες απάντησαν θετικά 50% 6% 0%.
Οι άντρες απάντησαν θετικά 50% 69% 75%.

Στην Ελλάδα θα'ταν

γυναίκες 0%,0%,0%

άντρες 100%,100%,100%
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.781
Πόντοι
216
Γιατί πληρώνουν για να γαμησουν.
Θα απαντήσει η επιστήμη, σε αντίστοιχο πείραμα με άντρες και γυναίκες σε πανεπιστήμιο, στο οποίο ο ενδιαφερόμενος πλησίαζε και έκανε τελικά μία απο 3 ερωτήσεις 1. Θες να βγούμε ραντεβού 2. Θες να έρθεις στο σπίτι μου 3. Θες να κάνουμε σεξ?
Οι γυναίκες απάντησαν θετικά 50% 6% 0%.
Οι άντρες απάντησαν θετικά 50% 69% 75%.
Δώσε την ερευνα γιατί τα νουμερα σου μπάζουν. Ο άντρας ή η γυναίκα θα εκανε μια απο τρεις ερωτήσεις. Πόσοι αντρες ρωτησαν γυναικα αν θέλει να κανουν σεξ, πόσοι για ραντεβου και πόσοι να πάνε σπιτι;; Αν κανεις δε ρώτησε γυναίκα για σεξ, τότε προφανώς και θα ήταν 0% η θετική απόκριση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.906
Πόντοι
9.297
Γιατί πληρώνουν για να γαμησουν.
Θα απαντήσει η επιστήμη, σε αντίστοιχο πείραμα με άντρες και γυναίκες σε πανεπιστήμιο, στο οποίο ο ενδιαφερόμενος πλησίαζε και έκανε τελικά μία απο 3 ερωτήσεις 1. Θες να βγούμε ραντεβού 2. Θες να έρθεις στο σπίτι μου 3. Θες να κάνουμε σεξ?
Οι γυναίκες απάντησαν θετικά 50% 6% 0%.
Οι άντρες απάντησαν θετικά 50% 69% 75%.
Προφανώς έγινε έξω αυτό...σιγά μην απαντούσε μια στις δύο φοιτήτριες ότι ενδιαφέρονται για ραντεβού με άγνωστο.
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
657
Κριτικές
12
Like
1.227
Πόντοι
376
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
Δεν νομίζω ότι είναι τόσες αυτές που το κάνουν τσάμπα
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
657
Κριτικές
12
Like
1.227
Πόντοι
376
Και επανέρχομαι δεν είναι τόσες αυτές που γαμιουνται εύκολα η θα είναι τίποτα ξεπεσμένες που πάνε στα κωλαδικα ανταλλαγής συντρόφων και είναι αμφιβόλου υγιεινής και μυαλού . Όποτε αστω και μετά είναι τα φρέσκα πιτσιρίκια που ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα
 

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
168
Like
1.304
Πόντοι
201
Κάπου εδώ μέσα θα το βρείτε:
Ενδιαφέρον. Τα στατιστικά είναι όπως τα έγραψες όπως επίσης αναφέρει ακόμη δύο έρευνες:

1. "Sex without love is acceptable for you?" Οι περισσότεροι άντρες τείνουν προς το ναι ενώ οι περισσότερες γυναίκες προς το όχι.

2. Ρώτησαν άντρες και γυναίκες πόσο έξυπνος θες να είναι ο/η σύζυγος σου και πόσο ο/η sex buddy σου. Οι γυναίκες είπαν θέλουν ο σύζυγος τους να είναι μες τουλάχιστον στο 65% των πιο έξυπνων αντρών αλλά το ίδιο έξυπνος θα ήθελαν να ήταν και κάποιος που θα έκαναν σεξ μαζί του μόνο. Οι άντρες από την άλλη θέλουν η σύζυγος τους να είναι έξυπνη με το ίδιο ποσοστό όπως οι γυναίκες αλλά για κάποια που θα έκαναν απλά σεξ μαζί της δεν τους νοιάζει ακόμη κι αν είναι ηλίθια.
 

kwstastoys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
Καλησπερα φιλε πιστευω οτι οι ολοι εμεις που επιλεγουμε να παμε στο πληρωμενο ειναι γιατι εκει μπορουμε να βγαλουμε γουστα που αλλου δεν βγαινουν....διοτι μια επαγγελματιας που απο επιλογη της κανει αυτο το επαγγελμα γινεται και ανεκτικη γνωμη μου!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.219
Κριτικές
2
Like
22.591
Πόντοι
6.236

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Εγώ θεωρώ πως αυτό το θρεντ είναι λάθος ένας σωστός άντρας δεν πληρώνει για να γαμησει πληρώνει για την εμπειρία
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.038
Πόντοι
3.506
Εγώ θεωρώ πως αυτό το θρεντ είναι λάθος ένας σωστός άντρας δεν πληρώνει για να γαμησει πληρώνει για την εμπειρία

Τοτε πως εξηγεις οτι καποιοι πληρωνουν για να γαμησουν ξανα την ιδια κοπελα;
Η εμπειρια αποκτηθηκε την πρωτη φορα.
Η επαναληψη δεν καλυπτει παρα μονο την αναγκη για σεξ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.442
Πόντοι
3.057
Θυμάμαι , όταν πρώτο ξεκίνησα την μικρή πορνοκαριερα μου , το έκανα επειδή ημουν εξαιρετικά ντροπαλός με τις κοπέλες. Πίστευα ότι αν έχω μια στοιχειώδη επαφή με cg θα αρχίσει να μου φεύγει.
Πράγμα που όχι μόνο δεν βοήθησε αλλά ίσα ίσα λειτουργούσε και ανάποδα χωρίς να το έχω καταλάβει τοτε.

Με τον καιρό παρατήρησα ότι λάτρευα τα μικρά πραγματακια. Την μικρή αγωνία όταν χτυπούσε η πόρτα και πήγαινα να ανοίξω για να δω τι θα ανταμώσω.

Την ηρεμία μετά το σεξ που απλά χαιρετιομασταν χωρίς πολλά μα και μου.

Το ότι τις διάλεγα εγώ και δεν περνούσα από σαράντα κύματα για να δούμε τελικά αααν καταλήξει κάπου.

Αυτά πάνω κάτω.
 

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Τοτε πως εξηγεις οτι καποιοι πληρωνουν για να γαμησουν ξανα την ιδια κοπελα;
Η εμπειρια αποκτηθηκε την πρωτη φορα.
Η επαναληψη δεν καλυπτει παρα μονο την αναγκη για σεξ!
Όπως όταν βλέπεις μια ταινία και σαρεσει μπορείς να την ξαναδείς για να καταλάβεις περισσότερα πράγματα κάπως έτσι μπορεί να λειτουργήσει και αυτό
 

Κουνουπίδι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2014
Μηνύματα
280
Κριτικές
5
Like
885
Πόντοι
361
Γιατί οι άντρες ενω έχουν φαγητό σπίτι παραγγέλνουν απ εξω? Γιατί πολύ απλά έχει τη γοητεία του και αλλάζεις παραστάσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom