Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.222
Κριτικές
2
Like
22.605
Πόντοι
6.236
Δεν χρειάζεται Ωρίωνα. Ακούγεσαι πεντακάθαρα και από εκεί.
Επίτηδες το κάνω. Για να γλυτώνω τις μετακινήσεις και να μου μένουν χρήματα για ηλιόσπορο.

Πού χάθηκες CaptainK? Miss you :smiling-face-with-heart-eyes:

Βζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.017
Πόντοι
2.536
Επίτηδες το κάνω. Για να γλυτώνω τις μετακινήσεις και να μου μένουν χρήματα για ηλιόσπορο.

Πού χάθηκες CaptainK? Miss you :smiling-face-with-heart-eyes:

Βζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Είναι μια ωτίτιδα που με ταλαιπωρεί ρε φίλε αλλά κατά τα άλλα όλα καλά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
τσαμπα λεει χαχα,η πουτανα ειναι πολυ πιο οικονομικη απο εσας εξω,η πουτανα σου καθεται με 10 και 20 ευρω,εσεις θα καθησετε σε καποιον αμα σας κερασει κατι μονο με 10 και 20 ευρω?και μη πεις ναι γιατι δε ισχιει,ξερω πολλους που κερασαν 100 ευρω πραγματα και δε τους εκατσε για σεξ,απλα φασωμα και πιπα μεχρι εκει φτασαν,οσο για το οτι υπαρχουν πολλες εξω δε εχει καμια σημασια,αν αυτες ολες εκει εξω πανε μονο με το 20 τοις εκατο των αντρων και το 80 το κλανουν ειναι σα να μη υπαρχουν ολες αυτες,γιατι δε εχουν μυαλο ολες αυτες και πανε με τους ελαχιστους μονο.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.222
Κριτικές
2
Like
22.605
Πόντοι
6.236
Είναι μια ωτίτιδα που με ταλαιπωρεί ρε φίλε αλλά κατά τα άλλα όλα καλά.
Εγώ νόμιζα ότι έπεσες από το καράβι. Ο υποπλοίαρχος που σε είδε τελευταίος, σε άκουσε να μονολογείς κάτι σαν "δεν αντέχω άλλο αυτό το βζζζζβζζζζζ"
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.017
Πόντοι
2.536
Εγώ νόμιζα ότι έπεσες από το καράβι. Ο υποπλοίαρχος που σε είδε τελευταίος, σε άκουσε να μονολογείς κάτι σαν "δεν αντέχω άλλο αυτό το βζζζζβζζζζζ"
Εγω φίλε μου έχω ακούσει τις Σειρήνες και δεν έπαθα τίποτα. Ο υποπλοίαρχος την βγάζει με ωτασπιδες. Ο Πρώτος είναι πρώτος, ο δεύτερος τίποτα (κι ο μούτσος το καλύτερο παιδί αν και μαζοχα)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
τσαμπα λεει χαχα,η πουτανα ειναι πολυ πιο οικονομικη απο εσας εξω,η πουτανα σου καθεται με 10 και 20 ευρω,εσεις θα καθησετε σε καποιον αμα σας κερασει κατι μονο με 10 και 20 ευρω?και μη πεις ναι γιατι δε ισχιει,ξερω πολλους που κερασαν 100 ευρω πραγματα και δε τους εκατσε για σεξ,απλα φασωμα και πιπα μεχρι εκει φτασαν,οσο για το οτι υπαρχουν πολλες εξω δε εχει καμια σημασια,αν αυτες ολες εκει εξω πανε μονο με το 20 τοις εκατο των αντρων και το 80 το κλανουν ειναι σα να μη υπαρχουν ολες αυτες,γιατι δε εχουν μυαλο ολες αυτες και πανε με τους ελαχιστους μονο.
Επίσης: αν εξαιρέσεις κάποιους άντρες , οι υπόλοιποι συχνά πρέπει να κάνουμε πολλά ( εκτός από έξοδα) για να πλησιάσουμε μια γυναίκα, κάτι που συνεπάγεται αρκετή κούραση και ψυχική ταλαιπωρία, καθώς οι κοπέλες συχνά παίζουν παιχνίδια που εμένα με ξενερώνουν φουλ
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.017
Πόντοι
2.536
Επίσης: αν εξαιρέσεις κάποιους άντρες , οι υπόλοιποι συχνά πρέπει να κάνουμε πολλά ( εκτός από έξοδα) για να πλησιάσουμε μια γυναίκα, κάτι που συνεπάγεται αρκετή κούραση και ψυχική ταλαιπωρία, καθώς οι κοπέλες συχνά παίζουν παιχνίδια που εμένα με ξενερώνουν φουλ
Αν έπαιζες σκάκι και ελυνες σουντόκου θα συνειδητοποιούσες ότι αυτά τα παιχνίδια είναι βούτυρο στο ψωμί του ψημένου άντρα.
Μαζόχα; Δηλαδή; Τώρα θίχτηκα;:think:
Εννοώ, πολύ εργατικός, δεν παίρνει ανάσα. Ίσα κανένα υπνακο της ώρας σε τίμια ξενοδοχεία. Μπράβο Ωρίωνα. Είσαι το καμάρι του εμπορικού ναυτικού και μια μέρα θα γίνεις κι εσύ πλοίαρχος
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Επίσης: αν εξαιρέσεις κάποιους άντρες , οι υπόλοιποι συχνά πρέπει να κάνουμε πολλά ( εκτός από έξοδα) για να πλησιάσουμε μια γυναίκα, κάτι που συνεπάγεται αρκετή κούραση και ψυχική ταλαιπωρία, καθώς οι κοπέλες συχνά παίζουν παιχνίδια που εμένα με ξενερώνουν φουλ
ακριβως περα απο τα πολλα λεφτα ειναι και αυτα τα σπασιματα που κανουν σε πολλους,και στη τελικη να σου πω κατι ρε φιλε για τις γκομενες ειναι πενευευκολο στο να κανουν μια ξεπετα ενω στο αντρα δε ειναι ετσι θελει κοπο,δε πρεπει δλδ και εμεις να εχουμε ενα μερος ωστε να κανουμε ευκολο σεξ οπως οι γκομενες στη πραγματικη ζωη?το σεξ πρεπει να ειναι ευκολο και για τους αντρες οχι μονο για τις γυναικες,δε εχει λογικη να βασανιζομαστε εμεις οι αντρες για να κανουμε σεξ,παμε στα μπουρδελα και τελος.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.222
Κριτικές
2
Like
22.605
Πόντοι
6.236
Μπράβο Ωρίωνα. Είσαι το καμάρι του εμπορικού ναυτικού και μια μέρα θα γίνεις κι εσύ πλοίαρχος
Κατάλαβα, πάλι θα με βάλεις να ξεφορτώνω 30 τόνους σόγια, χωρίς βοήθεια.
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.017
Πόντοι
2.536
Κατάλαβα, πάλι θα με βάλεις να ξεφορτώνω 30 τόνους σόγια, χωρίς βοήθεια.
Το αντίθετο. Είσαι ελεύθερος υπηρεσίας μέχρι να τελειώσουν οι επισκευές. Μπορείς να κάνεις ο,τι θέλεις. Να πας στις πουτανες, να παίξεις ζάρια κλπ. Τέτοιο ναύτη δεν βρίσκεις εύκολα σήμερα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.222
Κριτικές
2
Like
22.605
Πόντοι
6.236
Το αντίθετο. Είσαι ελεύθερος υπηρεσίας μέχρι να τελειώσουν οι επισκευές. Μπορείς να κάνεις ο,τι θέλεις. Να πας στις πουτανες, να παίξεις ζάρια κλπ. Τέτοιο ναύτη δεν βρίσκεις εύκολα σήμερα
Ευχαριστώώώώώ, καλύτερε Καπετάνιε των Επτά Θαλασσών!!! Τα λέμε το καλοκαίρι!!!
Happy Homer Simpson GIF
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.956
Like
18.268
Πόντοι
3.656
Ρε μάγκες, από τα λεφτά που χαλάνε οι άνδρες , τόπο πιάνουν

1)σε πουτάνες, γαμάς τεράστια ποικιλία από ΜΟΥΝΑΡΕΣ
2)σε χόμπυ κάβλες , αμάξια, σερφ , όπλα όποιο γουστάρει ο καθένας


ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ.
Εκεί σε πιάνουν μαλάκα , σου τρώνε τα λεφτά άλλοι ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟΙ .

Προσωπικά, μακάρι να έδινα όσα είχα φάει στη νύχτα, σε πουτάνες.
Ντίσκο το 1988 .... έκανε το μπουκάλι 10.000 δρχ . Γαμήσι σε μπουρδέλο , ήταν 500 δρχ και βίζιτα ήταν 5000δρχ .

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ 10.000 δρχ μπουκάλι σε καριόλια της νύχτας.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.159
Πόντοι
4.546
Ρε μάγκες, από τα λεφτά που χαλάνε οι άνδρες , τόπο πιάνουν

1)σε πουτάνες, γαμάς τεράστια ποικιλία από ΜΟΥΝΑΡΕΣ
2)σε χόμπυ κάβλες , αμάξια, σερφ , όπλα όποιο γουστάρει ο καθένας


ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ.
Εκεί σε πιάνουν μαλάκα , σου τρώνε τα λεφτά άλλοι ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟΙ .

Προσωπικά, μακάρι να έδινα όσα είχα φάει στη νύχτα, σε πουτάνες.
Ντίσκο το 1988 .... έκανε το μπουκάλι 10.000 δρχ . Γαμήσι σε μπουρδέλο , ήταν 500 δρχ και βίζιτα ήταν 5000δρχ .

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ 10.000 δρχ μπουκάλι σε καριόλια της νύχτας.
Γιατί άσχημα είναι να τρως τα λεφτά σου στο φαγητό, σε ωραία εστιατόρια και σε ταβέρνες με παρέα?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.956
Like
18.268
Πόντοι
3.656
Γιατί άσχημα είναι να τρως τα λεφτά σου στο φαγητό, σε ωραία εστιατόρια και σε ταβέρνες με παρέα?
Το ακριβά εστιατόρια για τα ελληνικά σου, είναι ταυτόσημο με το "ωραία εστιατόρια και ταβέρνες" ;
Απάντα μου μονολεκτικά, αν πεις ναι , να σε βάλω στη λίστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom