Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Σιγά ρε φίλε, και εγώ πρόσφατα χωρισμένος είμαι με παιδί και ΟΚ, δίνω διατρο΄φη, κάνω ένα reset μία δεκαετια πίσω (είμαι 40+) και συνεχίζω τη ζωή μου.

Η πρώην μου ζηλεύει που περνάω καλά, μου σπάει τα αρχίδια αλλα σιγα το πράγμα. Σιγα-σι΄γα, βρίσκεις μία πιο σοβαρή και ώριμη γυναίκα και μια χαρά όλα.

Π
Αξιος για αυτη σου τη σταση
Αυτο εχω να πω
Ζωη να χεις μαγκα μου να κανεις οσα reset τραβα η ψυχη σου
Τα λαθη και τα σωστα ειναι μες το προγραμμα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Αξιος για αυτη σου τη σταση
Αυτο εχω να πω
Ζωη να χεις μαγκα μου να κανεις οσα reset τραβα η ψυχη σου
Τα λαθη και τα σωστα ειναι μες το προγραμμα.
Η σοβαρή και ώριμη γυναίκα είναι σαν τους δεινόσαυρους. Υπήρχε κάποτε αλλά έχει εκλείψει το είδος.
Αν σε αυτά τα δύο κολλήσεις και το όμορφη, μάλλον πρέπει να πρωταγωνιστεί στο 'Φανταστικά Τέρατα και που να τα βρείτε΄.
Βάλε και το πιστή και είναι μονόκερος διασταύρωση με γοργόνα.
Στην ελληνική πανίδα δε, μάλλον ευκολότερα βρίσκεις ρινόκερο, λόγω κυβικών.
Όσο για το reset, στα 40 γίνεται, συμφωνώ, διαφωνώ με το σοβαρή και ώριμη και έχω λόγους.
Η γυναίκα που ψάχνει μετά από κάποια ηλικία, δεν ψάχνει για σύζυγο, ψάχνει για πατέρα των παιδιών της.
Η διαφορά είναι τεράστια και αντί να ψάχνει τον έναν, ψάχνει από το καλάθι του Μαρινόπουλου, κι ό,τι κάτσει.
Είπαμε έχω επίγνωση του τι γίνεται εκεί έξω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Η σοβαρή και ώριμη γυναίκα είναι σαν τους δεινόσαυρους. Υπήρχε κάποτε αλλά έχει εκλείψει το είδος.
Αν σε αυτά τα δύο κολλήσεις και το όμορφη, μάλλον πρέπει να πρωταγωνιστεί στο 'Φανταστικά Τέρατα και που να τα βρείτε΄.
Βάλε και το πιστή και είναι μονόκερος διασταύρωση με γοργόνα.
Θα σου πω εγω τι ειναι σε μια φραση η γυναικα τυπε
ΜΙΑ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΗ ΜΕ ΔΙΧΩΣ ΒΑΘΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΔΙΧΩΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΗ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ και ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.
Οποτε ναι ποια σοβαροτητα,ποια ωριμοτητα να βρεις στις σημερινες γυναικες που τις βλεπεις να ντυνονται προκλητικα ακομα κι οταν πανε βολτα με το καροτσακι το μωρο τους;
Ειναι αυτες γυναικες να τις παρεις στα σοβαρα;
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.
Εγω δεν αντεχω ανθρωπο διπλα μου αν δεν μου ειναι χρησιμος σε κατι.
Πχ να γαμησω(γυναικα) η να γελασω(ανδρας)
Μολις γαμησω η γελασω μετα θελω να μεινω μονος μου με τον τοιχο τυπε
Σορυ που στο χαλαω.
Δε θα κοψω φλεβα
Απλα θα στραφω προς τη μερια του τοιχου που εχει παραθυρο με θεα
:rockon:
"Κοινωνικο ον" μαλιστα.Αυτα τα λενε οι εκθεσαδες τυπε.Ασε τα σχηματα λογου δε γραφεις εκθεση ιδεων.Για την πραγματικοτητα μιλαμε εδω περα.
Σεβαστη η δικη σου εκτιμηση της,οπως την τεκμηριωνεις.Θα θελες συντροφια Θα θελες ενα ποτηρι νερο.
Οκ.
Αυτα γινονται και εχοντας καποια που θα δεχτει να συνυπαρξετε χωρις να συγκατοικησετε και χωρις παιδια

Α και κατι τελευταιο.Απο τη μια προσπαθεις να γραψεις εκθεση ιδεων απο την αλλη δεν ξερεις να μιλας.Στερεισαι αγωγης.
Ακους εκει "λες παπαριες"
Στολιζοντας με "παπαρια" το λογο σου σε κανει να αισθανεσαι πιο ανδρας;Ε;
Κάπως έτσι, θα συμφωνήσω απόλυτα, είδωλο ο Τίμων ο Αθηναίος. Δεν αγαπάμε κι όλοι τον πλησίον μας.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Θα σου πω εγω τι ειναι σε μια φραση η γυναικα τυπε
ΜΙΑ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΗ ΜΕ ΔΙΧΩΣ ΒΑΘΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΔΙΧΩΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΗ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ και ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.
Οποτε ναι ποια σοβαροτητα,ποια ωριμοτητα να βρεις στις σημερινες γυναικες που τις βλεπεις να ντυνονται προκλητικα ακομα κι οταν πανε βολτα με το καροτσακι το μωρο τους;
Ειναι αυτες γυναικες να τις παρεις στα σοβαρα;
Θα σου πω το εξής.
Έχω μια φίλη την ξέρω 30 χρόνια.
Είναι παντρεμένη με 2 παιδιά, σοβαρή, ώριμη, βλέπεται και πιστή.
Πριν παντρευτεί όμως κι ενώ είχε ήδη σχέση με τον άντρα της, μου έλεγε με όλους όσους πήγαινε (δεν ήταν του γούστου μου οπότε δεν παίχτηκε κάτι).
Ο άντρας της αυτό βλέπει τώρα, το σοβαρή-ώριμη-πιστή-γλυκούλα.
Για να φτάσει εδώ όμως, είχε πολλή φαγούρα στο κεφάλι και δεν πήρε ποτέ πρέφα τίποτα.
Να μου λείπει.
Καλύτερα η επαγγελματίας που κάνω και εκπαίδευση στα νέα όπλα (κόλπα) και το κεφαλάκι μου είναι ήσυχο.
Όσο για το τι αγαπά η γυναίκα αληθινά, είναι όντως μόνο τα παιδιά της.
Ξέρω γκόμενα που νταραβεριζόμουν παλιά, παντρεμένη τώρα, τον άντρα τον βλέπει μια φορά τη βδομάδα, γιατί 'επικεντρώθηκε στο παιδί'.
Στο ίδιο σπίτι μένουν σε ξεχωριστούς ορόφους.
Τέτοια βλέπω και λέω μακριάαααα.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.596
Like
10.088
Πόντοι
3.506
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.
Εγω δεν αντεχω ανθρωπο διπλα μου αν δεν μου ειναι χρησιμος σε κατι.
Πχ να γαμησω(γυναικα) η να γελασω(ανδρας)
Μολις γαμησω η γελασω μετα θελω να μεινω μονος μου με τον τοιχο τυπε
Σορυ που στο χαλαω.
Δε θα κοψω φλεβα
Απλα θα στραφω προς τη μερια του τοιχου που εχει παραθυρο με θεα
:rockon:
"Κοινωνικο ον" μαλιστα.Αυτα τα λενε οι εκθεσαδες τυπε.Ασε τα σχηματα λογου δε γραφεις εκθεση ιδεων.Για την πραγματικοτητα μιλαμε εδω περα.
Σεβαστη η δικη σου εκτιμηση της,οπως την τεκμηριωνεις.Θα θελες συντροφια Θα θελες ενα ποτηρι νερο.
Οκ.
Αυτα γινονται και εχοντας καποια που θα δεχτει να συνυπαρξετε χωρις να συγκατοικησετε και χωρις παιδια

Α και κατι τελευταιο.Απο τη μια προσπαθεις να γραψεις εκθεση ιδεων απο την αλλη δεν ξερεις να μιλας.Στερεισαι αγωγης.
Ακους εκει "λες παπαριες"
Στολιζοντας με "παπαρια" το λογο σου σε κανει να αισθανεσαι πιο ανδρας;Ε;
Μην είσαι σκληρός μαζί του φίλε.

Έχει ξενιτευτεί ο άνθρωπος ,είναι στην άλλη άκρη του κόσμου στην Κύπρο η ξενιτιά τον έχει γαλουχήσει σε αλλά τερτίπια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Θα σου πω εγω τι ειναι σε μια φραση η γυναικα τυπε
ΜΙΑ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΗ ΜΕ ΔΙΧΩΣ ΒΑΘΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΔΙΧΩΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΗ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ και ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.

Είδαμε και την Πισπιρίγκου τύπε
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Είδαμε και την Πισπιρίγκου τύπε
Εξαίρεση. Έχει το σύνδρομο της Μήδειας. Για να πληγώσει ή να κρατήσει δεμένο κοντά της το σύζυγο σκοτώνει τα παιδιά.
Αυτό είναι μία στα 10 εκατομμύρια όμως, η συνηθισμένη κατάσταση είναι 'έκανα παιδί, δε χρειάζομαι άντρα',
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Καληνύχτα σε όλους, να περνάτε καλά και καλά πηδήματα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
Και ποιος λέει ότι πληρώνουμε για να γαμησουμε?? Για άλλο λόγο πληρώνουμε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.975
Κριτικές
63
Like
45.895
Πόντοι
9.297
Αν η μοναξιά δεν είναι από επιλογή του,όχι
Είναι σαν να χάνεις στο στοίχημα....θα κλαις επειδή έχασες;ΟΧΙ!Παίζεις πιο προσεκτικά και σε περίπτωση που χάσεις ξανά απλά βρίσκεις τρόπο για να μην κλαίς ξανά.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Μια φορά μαθητής του Σωκράτη τον ρώτησε :
"Δάσκαλε να παντρευτώ ή να μην παντρευτώ; "
"Ότι και να κάνεις θα το μετανιώσεις" του αποκρίθηκε ο Σωκράτης.

Λοιπόν σας διάβασα όλους και όλοι έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε.
Κι ο Τρουμπαμαν και ο Καλογέρο που έπιασαν τις δύο άκρες.
Στόχος τους ήταν να καταστρέψουν την οικογένεια, τα κατάφεραν με τις γυναίκες σήμερα χειραφετημενες και ανεξέλεγκτες, έτσι ώστε να γίνουν απωθητικες για την δημιουργία οικογένειας. Σηκώνει μεγάλη συζήτηση αυτό αλλά μην τσακωνομαστε μεταξύ μας για κάτι που δεν φταίμε εμείς.

Αλλά και στον αντίποδα είναι μεγάλος εγωισμός να λες ότι σε ενδιαφέρει να περάσεις καλά στη ζωή σου μόνο εσύ χωρίς να δώσεις το παραμικρό σε κάποιον άλλο, όπως το σπλαχνο σου, όποιος το υποστηρίζει αυτό σίγουρα δεν έχει δει το πρωτότοκο του μετά την γέννα...

Λύση δεν υπάρχει, εκτός κι αν ξαναγυρίσουν στις παλιές οικογενειακές αξίες οι σημερινές γυναίκες.

Τώρα το τι θα κάνουν οι ανύπαντροι; Ότι τους φωτίσει ο Θεός, μόνο πριν παντρευτούν να ελέγξουν τα πεθερικά τους σε τι οικογένεια μεγάλωσε η μελλοντική γυναίκα τους, μητριαρχικη ή πατριαρχική; Αυτή είναι μόνο η αρχή, για την συνέχεια δεν είναι κανείς σίγουρος.
Επίσης πρέπει να αναφέρω ότι υπάρχουν πολλές, ακόμα και σήμερα, αξιοζήλευτες οικογένειες με γονείς και παιδιά υποδείγματα για όλους, μην τα ισοπεδώνουμε όλα απλώς για να δικαιολογησουμε την δική μας ανεπάρκεια....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.
Εγω δεν αντεχω ανθρωπο διπλα μου αν δεν μου ειναι χρησιμος σε κατι.
Πχ να γαμησω(γυναικα) η να γελασω(ανδρας)
Μολις γαμησω η γελασω μετα θελω να μεινω μονος μου με τον τοιχο τυπε
Σορυ που στο χαλαω.
Δε θα κοψω φλεβα
Απλα θα στραφω προς τη μερια του τοιχου που εχει παραθυρο με θεα
:rockon:
"Κοινωνικο ον" μαλιστα.Αυτα τα λενε οι εκθεσαδες τυπε.Ασε τα σχηματα λογου δε γραφεις εκθεση ιδεων.Για την πραγματικοτητα μιλαμε εδω περα.
Σεβαστη η δικη σου εκτιμηση της,οπως την τεκμηριωνεις.Θα θελες συντροφια Θα θελες ενα ποτηρι νερο.
Οκ.
Αυτα γινονται και εχοντας καποια που θα δεχτει να συνυπαρξετε χωρις να συγκατοικησετε και χωρις παιδια

Α και κατι τελευταιο.Απο τη μια προσπαθεις να γραψεις εκθεση ιδεων απο την αλλη δεν ξερεις να μιλας.Στερεισαι αγωγης.
Ακους εκει "λες παπαριες"
Στολιζοντας με "παπαρια" το λογο σου σε κανει να αισθανεσαι πιο ανδρας;Ε;
Καλά προφανώς ως εκθεσα, μιλάς για κάποιον πιο μορφωμένο από σένα.
Με αυτόν τον όρο, το δέχομαι το κομπλιμέντο.
Όσο για την αγωγή, στο μπου είμαστε, ο πραγματικά μορφωμένος είναι αυτός που μπορεί να κάνει μιξ της μόρφωσης και του επιπέδου του χώρου που βρίσκεται. Οπότε τα σχόλια σου περί στέρησης αγωγής τα κάνω γαργάρα. Ειδικά από κάποιον που ούτε τόνους δεν ξέρει να βάζει.

Επίσης το παπαριες είναι συνώνυμο του ανοησίες.
Μην ανησυχείς, μια χαρά γαμαω, δεν θα μου δώσει έξτρα ανδριλικι μια λέξη.
Εκτός αν το βλέπεις έτσι εσύ για σένα και νομίζεις ότι όλοι έχουμε ανάγκη επίδειξης ανδρισμού.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Καλά προφανώς ως εκθεσα, μιλάς για κάποιον πιο μορφωμένο από σένα.
Με αυτόν τον όρο, το δέχομαι το κομπλιμέντο.
Όσο για την αγωγή, στο μπου είμαστε, ο πραγματικά μορφωμένος είναι αυτός που μπορεί να κάνει μιξ της μόρφωσης και του επιπέδου του χώρου που βρίσκεται. Οπότε τα σχόλια σου περί στέρησης αγωγής τα κάνω γαργάρα. Ειδικά από κάποιον που ούτε τόνους δεν ξέρει να βάζει.

Επίσης το παπαριες είναι συνώνυμο του ανοησίες.
Μην ανησυχείς, μια χαρά γαμαω, δεν θα μου δώσει έξτρα ανδριλικι μια λέξη.
Εκτός αν το βλέπεις έτσι εσύ για σένα και νομίζεις ότι όλοι έχουμε ανάγκη επίδειξης ανδρισμού.
Και ποιος σου είπε εσένα ότι δεν ξέρω να βάζω τόνους.
Απλα βαριεμαι.
Για οποιον ξερει να διαβαζει ας τονιζει και σωστα.
Το επιπεδο σου τυπε το δειχνεις ειτε εισαι στα αλωνια ειτε στα σαλονια.
Ωστοσο η παρατηρηση σου με κανει να συμπερανω για σενα τα εξης
1.Περιορισμος της αντιληψης της εννοιας της μορφωσης σε αποκτηση ακαδημαικων γνωσεων και οχι σε κατι παραπανω
2.Εισαι μετριας νοημοσυνης.Αλλοιως δε θα στεκοσουν στους τονους.Θα ειχες την ευφυια να καταλαβεις το αυτονοητο πως οταν καποιος ξερει να διαβαζει ξερει και να τονιζει
3.Δε σταθηκες καν στο ζουμι της απαντησης μου αλλα ενοιωσες την αναγκη να υπερασπιστεις τον ανδρισμο σου
Κανοντας σουμα λοιπον εισαι αλλος ενας ανθρωπος της σειρας
Οχι ιδιαιτερα κακος η καλος.
Σιγουρα δε θα αλλαξεις εσυ τον κοσμο προς το καλυτερο η το χειροτερο.
Οποτε δε μ εκπλησει που απλα αναπαραγεις καραμελες τυπου "κοινωνικο ον" και φυσικα ακολουθεις τυφλα τις επιταγες της κοινωνιας για δημιουργια οικογενειας για να σου φερει καποιος ενα ποτηρι νερο στα γεραματα κτλ
Κανενα προβλημα τυπε μου μη σκας
Δεκτη και η κριτικη σου και οι αποψεις σου στο ξαναλεω
Αλλα θα δεχτεις και τις δικες μου με οσο μπορεις περισσοτερο σεβασμο.
Δεν μπορεις;Δικη σου ανεπαρκεια!
:cool2:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Επίσης πρέπει να αναφέρω ότι υπάρχουν πολλές, ακόμα και σήμερα, αξιοζήλευτες οικογένειες με γονείς και παιδιά υποδείγματα για όλους, μην τα ισοπεδώνουμε όλα απλώς για να δικαιολογησουμε την δική μας ανεπάρκεια....

'Αξιοζήλευτες' απ'έξω,αλλά μέσα στα σπίτια κανεις δεν ξέρει τί γίνεται
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Και ποιος λέει ότι πληρώνουμε για να γαμησουμε?? Για άλλο λόγο πληρώνουμε
Μπράβο ρε παίχτη!
Έτσι είναι μάγκες, πληρώνουμε για να αποφύγουμε την κουβέντα, να κάνουμε προσέγγιση και να μας πρήξει τα αρχίδια μέχρι να καταλάβουμε τι θέλει για να ανοίξει τα ποδαράκια της. Πληρώνουμε επίσης για να μη βγούμε ραντεβού, να μην πληρώσουμε φαγητά, να μην ψάχνουμε μοδάτα ρούχα για να εντυπωσιάσουμε, να μην βγάλουμε τα φρύδια μας σαν πουσταράκια, να μην κεράσουμε ποτά, ξενοδοχεία, να μην μας ρίξουν ένα σωρό ψέματα για τους πρώην που τις πλήγωσαν.
Κουράστηκα να γράφω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom