Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Οσοι ψαχνουν συναισθηματικη καλυψη και δε τη βρισκουν τυπε μου...ειναι ανθρωποι υψηλης αντιληψης...
Γιατι μαντεψε...ουτε η γκομενα μπορει να σε καλυψει συναισθηματικα.
Στο εγγυωμαι.
Οι γκομενες προσφερουν μια ψευδαισθηση συναισθηματικης καλυψης.
Οταν ειναι δοτικες γινονται αφορητες
Και οταν ειναι το αντιθετο γινονται καριολες.
Αφορητες καριολες με μια λεξη!
Χαχα
Οποιος ειναι μονος του δεν εκτιμα το προνομιο του!
Εισαι νεος και εισαι ακομη στο σταδιο που βλεπεις τις γυναικες με το ρομαντικο εφηβικο ματι...
Κατσε να δεις και τη συνεχεια...
Ρωτα οσους παντρευτηκαν και πηραν διαζυγιο...διατροφες...ανταγωνισμοι...σφαγη ανευ ορων και αξιοπρεπειας...
Ρωτα οσους καθονται παντρεμενοι φυλακισμενοι στο ιδιο τους το σπιτι και δεν βγαζουν κιχ αποσιωποντας καθε αληθινη τους αναγκη...
Ρωτα αυτους ποσο καλες γιορτες κανουν...
Να σου πουν ποσο τυχερος εισαι...
Ρώτα και αυτούς που έφτασαν 60 χρονών και δεν έχουν μια σταθερή σύντροφο δίπλα τους.
Τι παπαριες γράφεις ρε τυπε.
Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον.
Πες το γκόμενα, πες το γυναίκα, πες το σύντροφος, ο άλλος θέλει ένα άτομο δίπλα του.

Ειδικά από μια ηλικία και μετά, αν είσαι μόνος σου, είσαι σαν μαγκουφης, σε πετάει έξω η κοινωνία και ζεις σαν ερημίτης.
Πέρα που στην πραγματική ανάγκη ότι χωρίς γυναίκα ή παιδιά, δεν έχεις κάποιον να σου φέρει ένα ποτήρι νερό όταν αρρωστήσεις ή υπάρχει άλλο θέμα.

Έλα ρωτα μετά τον παντρεμένο που είναι φυλακισμένος στο σπίτι του, όπως λες.
Θα έχει και κάποιον να πει 2 μαλακιες. Ο άλλος μόνος του θα αρχίσει να μιλάει στον τοίχο και σύντομα θα κόψει καμία φλέβα.
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
δεν ειναι ακριβως ετσι οι γυναικες εχουν τις ιδιες ορεξεις ισως και περισσοτερες
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.592
Like
10.084
Πόντοι
3.506
Ρώτα και αυτούς που έφτασαν 60 χρονών και δεν έχουν μια σταθερή σύντροφο δίπλα τους.
Τι παπαριες γράφεις ρε τυπε.
Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον.
Πες το γκόμενα, πες το γυναίκα, πες το σύντροφος, ο άλλος θέλει ένα άτομο δίπλα του.

Ειδικά από μια ηλικία και μετά, αν είσαι μόνος σου, είσαι σαν μαγκουφης, σε πετάει έξω η κοινωνία και ζεις σαν ερημίτης.
Πέρα που στην πραγματική ανάγκη ότι χωρίς γυναίκα ή παιδιά, δεν έχεις κάποιον να σου φέρει ένα ποτήρι νερό όταν αρρωστήσεις ή υπάρχει άλλο θέμα.

Έλα ρωτα μετά τον παντρεμένο που είναι φυλακισμένος στο σπίτι του, όπως λες.
Θα έχει και κάποιον να πει 2 μαλακιες. Ο άλλος μόνος του θα αρχίσει να μιλάει στον τοίχο και σύντομα θα κόψει καμία φλέβα.
Όλα αυτά υποκειμενικά είναι τύπε.

Γνωριζω άτομα που αν τους παρατήσει η γυναίκα τους θα αυτοκτονήσουν.

Γνωριζω και άτομο που έζησε μια ζωή μέχρι βαθειά γεράματα ολομόναχος. Στα 80 έφερνε τις «ανηψιες» του σπίτι και στο τέλος είχε μια παραδουλευτρα Φιλιππινέζα (παίζει να έκανε και κανα έξτρα αυτή) η οποία τον βρήκε τέζα.

Σημειωτέων είχε τρία παιδιά. Αλλά στα παπαρια του ,τα έτρωγε σε γούστα.και στα παπαρια τους τα παιδιά του.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ρώτα και αυτούς που έφτασαν 60 χρονών και δεν έχουν μια σταθερή σύντροφο δίπλα τους.
Τι παπαριες γράφεις ρε τυπε.
Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον.
Πες το γκόμενα, πες το γυναίκα, πες το σύντροφος, ο άλλος θέλει ένα άτομο δίπλα του.

Ειδικά από μια ηλικία και μετά, αν είσαι μόνος σου, είσαι σαν μαγκουφης, σε πετάει έξω η κοινωνία και ζεις σαν ερημίτης.
Πέρα που στην πραγματική ανάγκη ότι χωρίς γυναίκα ή παιδιά, δεν έχεις κάποιον να σου φέρει ένα ποτήρι νερό όταν αρρωστήσεις ή υπάρχει άλλο θέμα.

Έλα ρωτα μετά τον παντρεμένο που είναι φυλακισμένος στο σπίτι του, όπως λες.
Θα έχει και κάποιον να πει 2 μαλακιες. Ο άλλος μόνος του θα αρχίσει να μιλάει στον τοίχο και σύντομα θα κόψει καμία φλέβα.
Καμμία σχέση. Υπάρχει μεγάλη ποικιλία εκεί έξω από γυναίκες. Αρκεί να είσαι ΟΚ με τον εαυτό σου και όλα καλά.

Π
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Τα χουμε ξαναπει
Οι γυναικες βρισκουν πουτσα οποτε θελουν.Οχι ανδρα
Εχουν ξυπνησει τα αντρακια τυπε μου και δε ψαρωνουν ευκολα με τις μαλακιες των γυναικων
Οκ συμφωνω πως ειναι θεμιτο να θες να εχεις συντροφια
Ειναι δικαιωμα σου και εννοειται μπορεις να το διεκδικησεις.
Ομως στη ζωη τα παντα ειναι πολεμος φιλε μου
Τιποτα δε χαριζεται
Και ολα σχεδον ειναι προσωρινα
Επομενως περνα καλα ζησε στιγμες αλλα παραλληλα προετοιμασου να τις χασεις κιολας...
Τολμώ να πώ ότι υπάρχει ποικιλία που δεν επιτρέπει στις γκόμενες να μαλακίζονται

Π
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Συνήθως ακούνε καφροραπ/Τραπ....
Έχες δίκιο, αυτό είναι χειρότερο. Τουλάχιστον εγώ στα 80-90 άκουγα Run DMC και Everlast που είχαν ποιότητα στο ραπ. Σήμερα, είναι το ένα σκουπίδι μετά το άλλο.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Κάποιοι μπορεί να δοκιμάσουν τέτοιο πρόγραμμα , κάτι σαν προπόνηση για τον έξω κόσμο. Απο την άλλη όσοι πάνε στις πουτάνες ακριβώς για να γλυτώσουν το καμάκι δεν βλέπω να το τιμήσουν το πρόγραμμα :P
Το έχω κάνει και αυτό. Πληρώνεις το κορίτσι να είναι σε ένα μπαρ και τη συναντάς εκεί. Το καλό είναι ότι καταλήγει σε σεξ, όχι σε 'καλε μη', 'Φιλιππίδη' κλπ
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.258
Πόντοι
1.336
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
Αυτο το ερωτημα τεθηκε πριν απο 2000 χρονια και ακομα δεν εχει απαντηθει
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Ρώτα και αυτούς που έφτασαν 60 χρονών και δεν έχουν μια σταθερή σύντροφο δίπλα τους.
Τι παπαριες γράφεις ρε τυπε.
Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον.
Πες το γκόμενα, πες το γυναίκα, πες το σύντροφος, ο άλλος θέλει ένα άτομο δίπλα του.

Ειδικά από μια ηλικία και μετά, αν είσαι μόνος σου, είσαι σαν μαγκουφης, σε πετάει έξω η κοινωνία και ζεις σαν ερημίτης.
Πέρα που στην πραγματική ανάγκη ότι χωρίς γυναίκα ή παιδιά, δεν έχεις κάποιον να σου φέρει ένα ποτήρι νερό όταν αρρωστήσεις ή υπάρχει άλλο θέμα.

Έλα ρωτα μετά τον παντρεμένο που είναι φυλακισμένος στο σπίτι του, όπως λες.
Θα έχει και κάποιον να πει 2 μαλακιες. Ο άλλος μόνος του θα αρχίσει να μιλάει στον τοίχο και σύντομα θα κόψει καμία φλέβα.
Εξαρτάται. Από τη ζωή που κάνει κανείς, από τις εμπειρίες του κλπ.
Προσωπικά ήμουν παντρεμένος στο παρελθόν και δε θα θελα να ξαναείμαι.
Καλό το να έχεις μια παρέα, αλλά...
Αν δεν έχεις την παρέα που θέλεις καλύτερα μόνος.
Αυτό, που οι περισσότεροι κάνουν τη μια σχέση μετά την άλλη δεν το καταλαβαίνω, για μένα είναι κοροιδία και εξάρτηση.
Δηλαδή, δεν μπορεί ένας άνθρωπος να περνά καλά μόνος του;
Ξέρω τύπο, χωρισμένος μια φορά, παντρεύτηκε δεύτερη, πέθανε η δεύτερη και σε 1 χρόνο πάλι πάει για 3ο γάμο.

Μου λες τώρα ότι αυτός είναι νορμάλ περισσότερο από μένα που κάνω επιλεκτικά σχέσεις και μόνο με κάποια που κάνει κλικ, έστω κι αν είναι αραιές;
Καλό είναι να έχεις κάποιον να λες δυο μαλακίες όπως λες, αλλά να μπορείς να επικοινωνείς κι όλας σε άλλα πράγματα, όχι να μένεις στις μαλακίες.
Αν ήταν να είμαι με κάποια για να έχω παρέα,καλά να μαι, οι μισές χωρισμένες και ανύπατρες της Αθήνας στα 45 έχουν περάσει από συνέντευξη και μου τις έχουν προξενέψει φίλες.
Να μου λείπει το βύσσινο.
Και κοντεύω 50 και δεν έχω κι ούτε θέλω σταθερή σχέση, ούτε καν γκόμενα για κάβα.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Και για να συμπληρώσω ότι έγραψα:
φαντάσου έναν τύπο που δουλεύει 12-15 ώρες την ημέρα με πολύ ταξίδι;
Πώς ακριβώς θα με οφελούσε η σχέση με μια γκόμενα, δεν το έχω καταλάβει;
Συντροφικότητα με το βάιμπερ και σεξ με το μεσσεντζερ;
Αλλά και αραχτός να ήμουν πάλι δε θα θελα, έχω δει πολλή μαλακία στον ελληνικό γυναικείο εγκέφαλο, δε θα πάρω.
Όσο για το εξωτερικό, θέλουν γάμο μικρές, δεν είμαι για τέτοια.
Όσο μπαινοβγαίνουν τα κορίτσια σπίτι μου, παράπονο δεν έχω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.975
Κριτικές
63
Like
45.895
Πόντοι
9.297
Έχες δίκιο, αυτό είναι χειρότερο. Τουλάχιστον εγώ στα 80-90 άκουγα Run DMC και Everlast που είχαν ποιότητα στο ραπ. Σήμερα, είναι το ένα σκουπίδι μετά το άλλο.
Όταν εμπλέκονται στον χώρο Αλβανοί ρίχνουν το επίπεδο χωρίς καμμία ρατσιστική παρατήρηση...
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Όλα αυτά υποκειμενικά είναι τύπε.

Γνωριζω άτομα που αν τους παρατήσει η γυναίκα τους θα αυτοκτονήσουν.

Γνωριζω και άτομο που έζησε μια ζωή μέχρι βαθειά γεράματα ολομόναχος. Στα 80 έφερνε τις «ανηψιες» του σπίτι και στο τέλος είχε μια παραδουλευτρα Φιλιππινέζα (παίζει να έκανε και κανα έξτρα αυτή) η οποία τον βρήκε τέζα.

Σημειωτέων είχε τρία παιδιά. Αλλά στα παπαρια του ,τα έτρωγε σε γούστα.και στα παπαρια τους τα παιδιά του.
Δεν είπαμε κι έτσι.
Τα παιδιά είναι πρώτα και μετά εμείς.
Η γυναίκα δεν είναι στην εξίσωση, τα άλλα όλα είναι.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Όταν εμπλέκονται στον χώρο Αλβανοί ρίχνουν το επίπεδο χωρίς καμμία ρατσιστική παρατήρηση...
Μπα είναι τάσεις. Παγκοσμίως τα ίδια σκατά.
Παλιά είχε μελωδίες η μουσική, τώρα αν δε δείξουν κώλο δίσκος δε γίνεται πλατινένιος.
Δεν είμαι λάτρης των ελληνικών, πιο πολύ ποπ-ροκ και μουσική κινηματογράφου, αλλά άντε να ξαναβγεί Χαρούλα Αλεξίου στην Ελλάδα.
Ούτε σε 100 χρόνια, την Άσπα θα ακούν τα νεότερα και θα νομίζουν ότι τραγουδά.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Υπαρχει και αυτη η εκδοχη..
Σιτεμένη όμως. Μέχρι 40 καλά είναι μετά κρεμάνε τα μπρατσάκια, τα βυζάκια και γενικώς ό,τι έχει λίπος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.975
Κριτικές
63
Like
45.895
Πόντοι
9.297
Μπα είναι τάσεις. Παγκοσμίως τα ίδια σκατά.
Παλιά είχε μελωδίες η μουσική, τώρα αν δε δείξουν κώλο δίσκος δε γίνεται πλατινένιος.
Δεν είμαι λάτρης των ελληνικών, πιο πολύ ποπ-ροκ και μουσική κινηματογράφου, αλλά άντε να ξαναβγεί Χαρούλα Αλεξίου στην Ελλάδα.
Ούτε σε 100 χρόνια, την Άσπα θα ακούν τα νεότερα και θα νομίζουν ότι τραγουδά.
Την Άσπα την αγνοούν πλήρως τα σημερινά πιτσιρίκια....οι ήρωες τους είναι σκουπίδια για εμάς...ο ορισμός του χάσματος γενεών.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.975
Κριτικές
63
Like
45.895
Πόντοι
9.297

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Ρώτα και αυτούς που έφτασαν 60 χρονών και δεν έχουν μια σταθερή σύντροφο δίπλα τους.
Τι παπαριες γράφεις ρε τυπε.
Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον.
Πες το γκόμενα, πες το γυναίκα, πες το σύντροφος, ο άλλος θέλει ένα άτομο δίπλα του.

Ειδικά από μια ηλικία και μετά, αν είσαι μόνος σου, είσαι σαν μαγκουφης, σε πετάει έξω η κοινωνία και ζεις σαν ερημίτης.
Πέρα που στην πραγματική ανάγκη ότι χωρίς γυναίκα ή παιδιά, δεν έχεις κάποιον να σου φέρει ένα ποτήρι νερό όταν αρρωστήσεις ή υπάρχει άλλο θέμα.

Έλα ρωτα μετά τον παντρεμένο που είναι φυλακισμένος στο σπίτι του, όπως λες.
Θα έχει και κάποιον να πει 2 μαλακιες. Ο άλλος μόνος του θα αρχίσει να μιλάει στον τοίχο και σύντομα θα κόψει καμία φλέβα.
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.
Εγω δεν αντεχω ανθρωπο διπλα μου αν δεν μου ειναι χρησιμος σε κατι.
Πχ να γαμησω(γυναικα) η να γελασω(ανδρας)
Μολις γαμησω η γελασω μετα θελω να μεινω μονος μου με τον τοιχο τυπε
Σορυ που στο χαλαω.
Δε θα κοψω φλεβα
Απλα θα στραφω προς τη μερια του τοιχου που εχει παραθυρο με θεα
:rockon:
"Κοινωνικο ον" μαλιστα.Αυτα τα λενε οι εκθεσαδες τυπε.Ασε τα σχηματα λογου δε γραφεις εκθεση ιδεων.Για την πραγματικοτητα μιλαμε εδω περα.
Σεβαστη η δικη σου εκτιμηση της,οπως την τεκμηριωνεις.Θα θελες συντροφια Θα θελες ενα ποτηρι νερο.
Οκ.
Αυτα γινονται και εχοντας καποια που θα δεχτει να συνυπαρξετε χωρις να συγκατοικησετε και χωρις παιδια

Α και κατι τελευταιο.Απο τη μια προσπαθεις να γραψεις εκθεση ιδεων απο την αλλη δεν ξερεις να μιλας.Στερεισαι αγωγης.
Ακους εκει "λες παπαριες"
Στολιζοντας με "παπαρια" το λογο σου σε κανει να αισθανεσαι πιο ανδρας;Ε;
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Τολμώ να πώ ότι υπάρχει ποικιλία που δεν επιτρέπει στις γκόμενες να μαλακίζονται

Π
Δεν τις πιανεις απο πουθενα τυπε δυστυχως.
Οταν λες ποικιλια γινε πιο σαφης σε παρακαλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom