Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Είσαι πονηρούλης.
Είναι εξτρα...
Βρε ας φτασουμε εκει που λες και θα δεις με τι ευκολια θα καθονται στους "ευεργετες" τους οι "κυριες"
Οπως ειπες...σκισιμο...αλλα επειδη ειμαι και τζεντλμαν θα εχω και βαζελινη...

:rose::sopase:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Βρε ας φτασουμε εκει που λες και θα δεις με τι ευκολια θα καθονται στους "ευεργετες" τους οι "κυριες"
Οπως ειπες...σκισιμο...αλλα επειδη ειμαι και τζεντλμαν θα εχω και βαζελινη...

:rose::sopase:
Τι να σου, βρείτε τα :dunno:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Τι να σου, βρείτε τα :dunno:
Εγω δεν εχω να βρω κατι τυπε μου
Δε χρωσταω πουθενα
Αντιθετα μου χρωστανε
Ευκαιρια για επιστροφη φορων...
Οταν φτασει εκεινη η ωρα που συζηταμε δεχομαι να αποζημιωθω και σε "ειδος"συμβαλλοντας οπως σωστα ειπες στη διαιωνιση του ειδους και την ευημερια του κρατους
:zfuck:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.589
Like
10.080
Πόντοι
3.506
Ρε φιλε εισαι μπερδεμενο άτομο.
Δε συζηταμε αν και πως και μπλα μπλα αξίζει ο γάμος.
Περί παιδιών συζητάμε και τη διασύνδεσή τους με τη φορολογια του πολίτη
Απαντούσα στο σαμπ ζιρο.

Μπερδεμένος μάλλον είσαι εσυ που νομίζεις ότι είναι υποχρέωση μας να πληρώνει τα κουτσούβελα του καθενος
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.589
Like
10.080
Πόντοι
3.506
Εγω δεν εχω να βρω κατι τυπε μου
Δε χρωσταω πουθενα
Αντιθετα μου χρωστανε
Ευκαιρια για επιστροφη φορων...
Οταν φτασει εκεινη η ωρα που συζηταμε δεχομαι να αποζημιωθω και σε "ειδος"συμβαλλοντας οπως σωστα ειπες στη διαιωνιση του ειδους και την ευημερια του κρατους
:zfuck:
Προτιμώ πάντως να μη πληρώνω φόρους παρά να πληρώνω και σαν αντάλλαγμα να πηδάω ελλεηνιδες που μάλιστα έχουν περάσει και γεννα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Προτιμώ πάντως να μη πληρώνω φόρους παρά να πληρώνω και σαν αντάλλαγμα να πηδάω ελλεηνιδες που μάλιστα έχουν περάσει και γεννα
Σωστος τυπε μου
Αστα να πανε
Με τους γυφτους παντως που κανουν 12 παιδια ο καθενας και σαρωνουν επιδοματα ετσι δε γινεται;
Δε σφετεριζονται κονδυλια του κρατους ετσι;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Οσοι ψαχνουν συναισθηματικη καλυψη και δε τη βρισκουν τυπε μου...ειναι ανθρωποι υψηλης αντιληψης...
Γιατι μαντεψε...ουτε η γκομενα μπορει να σε καλυψει συναισθηματικα.
Στο εγγυωμαι.
Οι γκομενες προσφερουν μια ψευδαισθηση συναισθηματικης καλυψης.
Οταν ειναι δοτικες γινονται αφορητες
Και οταν ειναι το αντιθετο γινονται καριολες.
Αφορητες καριολες με μια λεξη!
Χαχα
Οποιος ειναι μονος του δεν εκτιμα το προνομιο του!
Εισαι νεος και εισαι ακομη στο σταδιο που βλεπεις τις γυναικες με το ρομαντικο εφηβικο ματι...
Κατσε να δεις και τη συνεχεια...
Ρωτα οσους παντρευτηκαν και πηραν διαζυγιο...διατροφες...ανταγωνισμοι...σφαγη ανευ ορων και αξιοπρεπειας...
Ρωτα οσους καθονται παντρεμενοι φυλακισμενοι στο ιδιο τους το σπιτι και δεν βγαζουν κιχ αποσιωποντας καθε αληθινη τους αναγκη...
Ρωτα αυτους ποσο καλες γιορτες κανουν...
Να σου πουν ποσο τυχερος εισαι...

Δε λέμε να παντρευτείς αλλά και μόνος συνέχεια ρε τύπε δε γίνεται

Θα μου πεις είναι και στον άνθρωπο,άλλος στεναχωριέται,άλλος στ'αρχίδια του.Θεωρώ ότι δεν υπάρχουν πολλοί στη δεύτερη κατηγορία.

Το χειρότερο απ'όλα είναι να είσαι μόνος αλλά χωρίς να το έχεις επιλέξει.Κι αυτό δυστυχώς το παθαίνουν μόνο οι άντρες,αφού οι γυναίκες βρίσκουν άντρα όποτε θέλουν
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δε λέμε να παντρευτείς αλλά και μόνος συνέχεια ρε τύπε δε γίνεται

Θα μου πεις είναι και στον άνθρωπο,άλλος στεναχωριέται,άλλος στ'αρχίδια του.Θεωρώ ότι δεν υπάρχουν πολλοί στη δεύτερη κατηγορία.

Το χειρότερο απ'όλα είναι να είσαι μόνος αλλά χωρίς να το έχεις επιλέξει.Κι αυτό δυστυχώς το παθαίνουν μόνο οι άντρες,αφού οι γυναίκες βρίσκουν άντρα όποτε θέλουν
Τα χουμε ξαναπει
Οι γυναικες βρισκουν πουτσα οποτε θελουν.Οχι ανδρα
Εχουν ξυπνησει τα αντρακια τυπε μου και δε ψαρωνουν ευκολα με τις μαλακιες των γυναικων
Οκ συμφωνω πως ειναι θεμιτο να θες να εχεις συντροφια
Ειναι δικαιωμα σου και εννοειται μπορεις να το διεκδικησεις.
Ομως στη ζωη τα παντα ειναι πολεμος φιλε μου
Τιποτα δε χαριζεται
Και ολα σχεδον ειναι προσωρινα
Επομενως περνα καλα ζησε στιγμες αλλα παραλληλα προετοιμασου να τις χασεις κιολας...
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.589
Like
10.080
Πόντοι
3.506
Σωστος τυπε μου
Αστα να πανε
Με τους γυφτους παντως που κανουν 12 παιδια ο καθενας και σαρωνουν επιδοματα ετσι δε γινεται;
Δε σφετεριζονται κονδυλια του κρατους ετσι;
Και να ήταν μόνο τα λεφτά που παίρνουν για τα γυφτακια.

ΔΥ είναι ο ορισμός του σφετερισμού. Το εφάπαξ τους είναι το αίμα μας. Τσουτσεκια των ΔΕΚΟ και στρατιωτικοί των οποίων τα παιδιά παίρνουν λεφτά όταν γίνουν 18 η 25.

Συντάξεις αγαμη(της) θυγατέρας.

Αιώνιοι φοιτητές που κάνουν δέκα χρόνια να βγάλουν σχολές

Και αυτά είναι οι απλές καθημερινές βδέλλες που παρασιτούν εις βάρος μας.

Δε θα αναφέρω καν τι πληρώνουμε για αλβανακια,νιγηριανακια και σύντομα ακόμα και πακιστανακια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα χουμε ξαναπει
Οι γυναικες βρισκουν πουτσα οποτε θελουν.Οχι ανδρα
Εχουν ξυπνησει τα αντρακια τυπε μου και δε ψαρωνουν ευκολα με τις μαλακιες των γυναικων
Οκ συμφωνω πως ειναι θεμιτο να θες να εχεις συντροφια
Ειναι δικαιωμα σου και εννοειται μπορεις να το διεκδικησεις.
Ομως στη ζωη τα παντα ειναι πολεμος φιλε μου
Τιποτα δε χαριζεται
Και ολα σχεδον ειναι προσωρινα
Επομενως περνα καλα ζησε στιγμες αλλα παραλληλα προετοιμασου να τις χασεις κιολας...
Δε συμφωνώ απόλυτα φίλε.

Πολλοί εκεί έξω έχουν μπερδέψει την ανάγκη για γαμησι με την ανάγκη για σύντροφο ,και έτσι αγαπουλιαζουν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Τα χουμε ξαναπει
Οι γυναικες βρισκουν πουτσα οποτε θελουν.Οχι ανδρα
Εχουν ξυπνησει τα αντρακια τυπε μου και δε ψαρωνουν ευκολα με τις μαλακιες των γυναικων

Ναι,σιγά που δεν ψαρώνουν.Οι περισσότεροι ειδικά μετά τα 30+ αγάμητοι και μπακούρια είναι,μια χαρά τους τυλίγουν οι γκόμενες αν θέλουν να παντρευτούν
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Και να ήταν μόνο τα λεφτά που παίρνουν για τα γυφτακια.

ΔΥ είναι ο ορισμός του σφετερισμού. Το εφάπαξ τους είναι το αίμα μας. Τσουτσεκια των ΔΕΚΟ και στρατιωτικοί των οποίων τα παιδιά παίρνουν λεφτά όταν γίνουν 18 η 25.

Συντάξεις αγαμη(της) θυγατέρας.

Αιώνιοι φοιτητές που κάνουν δέκα χρόνια να βγάλουν σχολές

Και αυτά είναι οι απλές καθημερινές βδέλλες που παρασιτούν εις βάρος μας.

Δε θα αναφέρω καν τι πληρώνουμε για αλβανακια,νιγηριανακια και σύντομα ακόμα και πακιστανακια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δε συμφωνώ απόλυτα φίλε.

Πολλοί εκεί έξω έχουν μπερδέψει την ανάγκη για γαμησι με την ανάγκη για σύντροφο ,και έτσι αγαπουλιαζουν
Σωστός
Γι αυτό το διαχωριζω
Αν θες να έχεις συντροφιά εχε
Όχι όμως για να εξασφαλίσεις σταθερό μουνι να κάνεις συντροφιά
Αυτό λέω
Σωστή η επισήμανση σου μαν
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Ναι,σιγά που δεν ψαρώνουν.Οι περισσότεροι ειδικά μετά τα 30+ αγάμητοι και μπακούρια είναι,μια χαρά τους τυλίγουν οι γκόμενες αν θέλουν να παντρευτούν
Το ότι υπάρχουν και μαλακές οι λεγόμενοι βήτα males υπάρχουν
Τους βλέπεις κι εδώ είναι σταθερά οι ίδιοι 2-3 μουνοδουλοι που μάλιστα πλασάρουν τους εαυτούς τους ως μάγκες
Ευτυχώς είναι μειοψηφία
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Αυτά τα ρομαντικά ,οι ωραίες αντιλήψεις είναι το πρώτο εξάμηνο άντε ,βαριά ,τον πρώτο χρόνο με μια γκομενα (και μια καλή γκομενα με άλλες μπορεί να είναι λίγους μήνες)

Πρήξιμο,ρουτίνα κλπ είναι αυτό στο οποίο καταλήγεις(στην καλύτερη). Στη χειρότερη,μπορεί να πηγαίνεις μετά τη δουλειά σε ένα σπίτι στο οποίο δεν αντέχεις,η να δουλεύεις παραπάνω για να μην πηγαίνεις σπίτι.

Οποίος δεν το καταλαβαίνει αυτό ,συνήθως είναι πιτσιρικάς και δεν έχει ζήσει η δεν έχει δει στον κύκλο του (ακόμα) την κατάντια σχέσεων.

Αυτό λέμε,αν μπορείς να αλλάζεις γκόμενα στο 6μηνο ή όποτε τη βαρεθείς τελοσπάντων,είναι το καλύτερο.

Οι πιο πολλοί δεν μπορούν να το κάνουν γι'αυτό καταλήγουν να είναι χρόνια με κάποια.Βέβαια,υπάρχει και το μακρινό ενδεχόμενο να πέσουν σε καλή περίπτωση γκόμενας,αλλά πρέπει να'ναι πολύ κωλόφαρδοι
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Αυτό λέμε,αν μπορείς να αλλάζεις γκόμενα στο 6μηνο ή όποτε τη βαρεθείς τελοσπάντων,είναι το καλύτερο.

Οι πιο πολλοί δεν μπορούν να το κάνουν γι'αυτό καταλήγουν να είναι χρόνια με κάποια.Βέβαια,υπάρχει και το μακρινό ενδεχόμενο να πέσουν σε καλή περίπτωση γκόμενας,αλλά πρέπει να'ναι πολύ κωλόφαρδοι
Καλή περίπτωση δεν υπάρχει φίλε.
Γιατί όταν είναι καλή παύει να είναι σεξυ
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Την Πρωτοχρονιά έχουμε φίλους και οικογένεια (γονείς, παιδιά κλπ), γυναίκα δεν κατάλαβα ακόμα γιατί χρειαζόμαστε. Ούτε καν κορίτσι του επαγγέλματος έχω χρειαστεί την Πρωτοχρονιά, δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό, δεν είμαστε όλοι συναισθηματικά ανασφαλείς για να θέλουμε αγκαλίτσες, ούτε όλοι θεωρούμε τις εορτινές μέρες κάτι σημαντικό.
Για μένα, Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά, Πάσχα κλπ είναι μια μέρα σαν όλες τις άλλες.
Άσε που αρκετές φορές δουλεύω τέτοιες μέρες.
Όπως ξαναείπα, η ανάγκη για συναισθηματική κάλυψη είναι που δημιουργεί τις σχέσεις και δεν την έχουμε όλοι.
Τύπε, έχεις το δικαίωμα να κάνεις ό,τι θέλεις με τη ζωή σου, αλλά όταν κοιτάς να πουλήσεις πνεύμα θα τα ακούσεις. Ο συναισθηματικά ανασφαλής είσαι εσύ γιατί από τα ποστς σου φαίνεται ότι έχεις πάθει νίλα με τις γυναίκες κι έχεις αποσυρθεί μη σε βρει κι άλλο κακό.

Βγες από τις αυταπάτες σου. Η κανονικότητα στο ανθρώπινο είδος είναι η σχέση. Από την αρχή του χρόνου και σε όλα τα πλάτη και μήκη της γης οι άνθρωποι ζουν με αισθήματα και ψάχνουν ταίρι να μοιραστούν πράγματα. Σε μόνιμη βάση, απλά η Πρωτοχρονιά ήταν ένα χτυπητό παράδειγμα.

Οι σχέσεις των ανθρώπων μπορεί να μην είναι πάντα καλές, γιατί πολλοί χάνουν τη μπάλα, αλλά όσοι καταφέρνουν να έχουν επιτυχημένες σχέσεις μοιράζονται εμπειρίες και συγκινήσεις με το άλλο τους μισό που δεν θα στις προσφέρει η καλύτερη επαγγελματίας.

Εσύ ατύχησες, αντί για συγκινήσεις έζησες πανωλεθρία κι έρχεσαι να μας πουλήσεις την ήττα σου για μαγκιά. Σε συμφέρει να τσουβαλιάζεις φυσιολογικούς άντρες με αγαπούληδες που ζητάνε αγκαλίτσες για να φαίνονται όσοι ψάχνουν γκόμενες γελοίοι κι εσύ ο μάγκας που ξέρεις τι κάνεις. Κοίτα να καλύψεις το κενό που σου αφήνει η παραίτησή σου από original γυναίκες με παιδιά, σκυλιά, κάνα φίλο μπάκουρο, πολλή δουλειά και πουτάνες.

Είδα και κάτι παλιές σου κριτικές δεκαετίας που έγραφες για βαθύ φιλί και gfe (girl friend experience) με πουτάνες και μάλιστα στεναχωρήθηκες που η Μαίρη δεν σε φίλησε στο στόμα. Ζητάς ακόμα να νιώσεις λίγη ψευδαίσθηση ότι είσαι με γκόμενα ή το σταμάτησες; Γιατί αν το συνεχίζεις κι έρχεσαι εδώ και ειρωνεύεσαι «ανασφαλείς» που ζητάνε αγκαλίτσες αλλά από πραγματικές γκόμενες, αυτός που είναι για λύπηση είσαι μάλλον εσύ.

Το μότο μου είναι 'οταν έχεις παιδιά και σκυλιά, η γυναίκα περισσεύει'.
Πόνος, ανασφάλεια, παραίτηση.
50 είπαμε ότι είσαι; Σου ρίχνω 10 χρόνια και είμαι ενεργός σε όποιο μέτωπο θέλω.
Πήγαινε να πουλήσεις θεωρίες της πλάκας σε τίποτα πικραμένους σαν και σένα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Συνιστώ στις σεξεργάτριες που διαβάζουν να βάλουν στο πρόγραμμά τους και υπηρεσία «καμάκι». Δηλαδή ο πελάτης να τους κάνει και λίγο καμάκι πριν τις πηδήξει για να τονώνεται περισσότερο ο ανδρισμός του. Έχει πολλούς πικραμένους που θα πληρώσουν για να αισθανθούν καρδιοκατακτητές, αν εκεί έξω έρχεται η χυλόπιτα μόλις πλησιάσουν στα δέκα μέτρα κοπέλλα.
 

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Τύπε, έχεις το δικαίωμα να κάνεις ό,τι θέλεις με τη ζωή σου, αλλά όταν κοιτάς να πουλήσεις πνεύμα θα τα ακούσεις. Ο συναισθηματικά ανασφαλής είσαι εσύ γιατί από τα ποστς σου φαίνεται ότι έχεις πάθει νίλα με τις γυναίκες κι έχεις αποσυρθεί μη σε βρει κι άλλο κακό.

Βγες από τις αυταπάτες σου. Η κανονικότητα στο ανθρώπινο είδος είναι η σχέση. Από την αρχή του χρόνου και σε όλα τα πλάτη και μήκη της γης οι άνθρωποι ζουν με αισθήματα και ψάχνουν ταίρι να μοιραστούν πράγματα. Σε μόνιμη βάση, απλά η Πρωτοχρονιά ήταν ένα χτυπητό παράδειγμα.

Οι σχέσεις των ανθρώπων μπορεί να μην είναι πάντα καλές, γιατί πολλοί χάνουν τη μπάλα, αλλά όσοι καταφέρνουν να έχουν επιτυχημένες σχέσεις μοιράζονται εμπειρίες και συγκινήσεις με το άλλο τους μισό που δεν θα στις προσφέρει η καλύτερη επαγγελματίας.

Εσύ ατύχησες, αντί για συγκινήσεις έζησες πανωλεθρία κι έρχεσαι να μας πουλήσεις την ήττα σου για μαγκιά. Σε συμφέρει να τσουβαλιάζεις φυσιολογικούς άντρες με αγαπούληδες που ζητάνε αγκαλίτσες για να φαίνονται όσοι ψάχνουν γκόμενες γελοίοι κι εσύ ο μάγκας που ξέρεις τι κάνεις. Κοίτα να καλύψεις το κενό που σου αφήνει η παραίτησή σου από original γυναίκες με παιδιά, σκυλιά, κάνα φίλο μπάκουρο, πολλή δουλειά και πουτάνες.

Είδα και κάτι παλιές σου κριτικές δεκαετίας που έγραφες για βαθύ φιλί και gfe (girl friend experience) με πουτάνες και μάλιστα στεναχωρήθηκες που η Μαίρη δεν σε φίλησε στο στόμα. Ζητάς ακόμα να νιώσεις λίγη ψευδαίσθηση ότι είσαι με γκόμενα ή το σταμάτησες; Γιατί αν το συνεχίζεις κι έρχεσαι εδώ και ειρωνεύεσαι «ανασφαλείς» που ζητάνε αγκαλίτσες αλλά από πραγματικές γκόμενες, αυτός που είναι για λύπηση είσαι μάλλον εσύ.


Πόνος, ανασφάλεια, παραίτηση.
50 είπαμε ότι είσαι; Σου ρίχνω 10 χρόνια και είμαι ενεργός σε όποιο μέτωπο θέλω.
Πήγαινε να πουλήσεις θεωρίες της πλάκας σε τίποτα πικραμένους σαν και σένα.
Μαλακία πέταξες, ο άνθρωπος έχει δίκιο.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Ο αληθινος ανδρας δεν κανει σχεσεις και πληρωνει για το γαμησι ΜΟΝΟ
ΤΕΛΟΣ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
747
Πόντοι
96
Ναι,σιγά που δεν ψαρώνουν.Οι περισσότεροι ειδικά μετά τα 30+ αγάμητοι και μπακούρια είναι,μια χαρά τους τυλίγουν οι γκόμενες αν θέλουν να παντρευτούν
μοιρασε απλοχερα γνωση Δασκαλε:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom