Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 320K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Σορρυ φιλτατε καλα τα λες αλλα στο τελος αυτο-αναιρεισαι. Δε παιρνω θεση για το ζητημα αλλα αποφασισε. Απο τη μια κατι ειναι ευκολο και χυμα και απο την αλλη θελει κοτσια? Γιατι αν συμβαινει το ενα τοτε δε συμβαινει το αλλο. Κατι που ειναι ευκολο και χυμα δε θες κανενα κοτσι για να το αποκτησεις.
Κοτσια θελει για να κανεις κατι δυσκολο και ακατορθωτο πχ ενα πολεμο μια εκστρατεια μια εξερευνηση στη ζουγκλα η στην ερημο :grin:

Μια μικρή έστω προσπάθεια ρε αδερφέ εννοώ.
Προφανώς καμία δεν θα έρθει να σε βρει έξω και να σου πεί "Είμαι πολύ καυλωμένη και θέλω να με γαμήσεις!", ακόμα κι αν είναι. Πρέπει να ψάξεις να την βρεις...
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Η ουσία είναι η εξής: κρέας κρέας κρέας :fuck2: ας φάμε και κανα ψαράκι :tits:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
δύσκολα μια γυναίκα της καθωσπρέπει σύγχρονης κοινωνίας
θα δεχτεί να γίνει αντικείμενο μιας εφάπαξ ευφοριστικής εκτόνωσης
πιο πιθανό είναι να διαλέξει μεταξύ του πιο ωφέλιμου κατ'αυτή, πιρφόρου
Πες μου οτι κανεις πλακα.
Κι εγω γιατι βρισκω τοτε?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Μια μικρή έστω προσπάθεια ρε αδερφέ εννοώ.
Προφανώς καμία δεν θα έρθει να σε βρει έξω και να σου πεί "Είμαι πολύ καυλωμένη και θέλω να με γαμήσεις!", ακόμα κι αν είναι. Πρέπει να ψάξεις να την βρεις...

Μπορει να κανουν τα παιδια και να μη τους βγαινει. Πως ξερουμε οτι εκ των προτερων δεν εχουν κανει?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Πες μου οτι κανεις πλακα.
Κι εγω γιατι βρισκω τοτε?

η πιρφορία δεν είναι ηδονισμός, πιο πολύ πάει στον μαζοχισμό.
μην συγχέετε τις έννοιες και μην αυταπατάστε ότι είστε πόρνοι
και ότι βρίσκετε σκεύη ηδονής , απλά σκυλάκια είστε που σας δίνουν κανά κοκκαλάκι
να γλύψετε και τις "παντρέυεστε" αυτομάτως.

νομίζω είσαι ήδη παντρεμμένος  :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.481
Κριτικές
61
Like
42.730
Πόντοι
22.785
Μια μικρή έστω προσπάθεια ρε αδερφέ εννοώ.
Προφανώς καμία δεν θα έρθει να σε βρει έξω και να σου πεί "Είμαι πολύ καυλωμένη και θέλω να με γαμήσεις!", ακόμα κι αν είναι. Πρέπει να ψάξεις να την βρεις...

Εδώ θά διαφωνήσω .... μού έτυχε 2 φορες άγαπητέ μου καί μάλιστα μέ τήν κυρία τής πρώτης φοράς
πού πήγα νά τραβηχτώ ....... μού λέη ........

ΤΑ ΘΕΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΥΤΡΑ ΜΟΥ ........ Τί κάνετε ρέ πούστηδες , καύλωσα τώρα πού τό θυμήθηκα !!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
η πιρφορία δεν είναι ηδονισμός, πιο πολύ πάει στον μαζοχισμό.
μην συγχέετε τις έννοιες και μην αυταπατάστε ότι είστε πόρνοι
και ότι βρίσκετε σκεύη ηδονής , απλά σκυλάκια είστε που σας δίνουν κανά κοκκαλάκι
να γλύψετε και τις "παντρέυεστε" αυτομάτως.

νομίζω είσαι ήδη παντρεμμένος  :grin:
Ραβδος εν γωνια αρα βρεχει.
Και τι σχεση εχει οτι ειμαι παντρεμενος?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εδώ θά διαφωνήσω .... μού έτυχε 2 φορες άγαπητέ μου καί μάλιστα μέ τήν κυρία τής πρώτης φοράς
πού πήγα νά τραβηχτώ ....... μού λέη ........

ΤΑ ΘΕΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΥΤΡΑ ΜΟΥ ........ Τί κάνετε ρέ πούστηδες , καύλωσα τώρα πού τό θυμήθηκα !!!!!
Σπιραλ τυπε λογικα θα ειχε,εχουν πολλες.Ζητω τα σπιραλ και αγαλμα σε αυτον που τα ανακαλυψε. :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ραβδος εν γωνια αρα βρεχει.
Και τι σχεση εχει οτι ειμαι παντρεμενος?

δεν χρειάζεται να πούμε περισσότερα,
προσωπικά δεν χρειάζομαι άλλα στοιχεία για να βγάλω διάγνωση  ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.481
Κριτικές
61
Like
42.730
Πόντοι
22.785
Σπιραλ τυπε λογικα θα ειχε,εχουν πολλες.Ζητω τα σπιραλ και αγαλμα σε αυτον που τα ανακαλυψε. :rockon:

..... Ξέρης κάτι, μέ τήν συγκεκριμένη τραβιόμασταν έκ τών ύστέρων 1,5 χρόνο δεν είχα καταλάβη τίποτα  :think:
μιλάμε ότι ήτανε πολύ μήτρα ή γυναίκα τήν πηδούσα σχεδόν κάθε ήμέρα....... βέβαια ήμουν τότε καί 25 χρονών !!
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
η πιρφορία δεν είναι ηδονισμός, πιο πολύ πάει στον μαζοχισμό.
μην συγχέετε τις έννοιες και μην αυταπατάστε ότι είστε πόρνοι
και ότι βρίσκετε σκεύη ηδονής , απλά σκυλάκια είστε που σας δίνουν κανά κοκκαλάκι
να γλύψετε και τις "παντρέυεστε" αυτομάτως
.

νομίζω είσαι ήδη παντρεμμένος  :grin:

Πόσο δίκιο όμως! Ειδικά κάποιοι τύποι που λένε ότι την έχουν γραμμένη και στο πρώτο sms πετάγονται μέχρι το ταβάνι. Αλλά δεν πήγαν και καμιά φορά με πουτάνα μπας και ξεκαβλώσουν. Βλέπεις 30άρηδες και έχουν γαμήσει 2 γκόμενες στη ζωή τους. Όταν πάλι τους πεις για πουτάνα το θεωρούν υποτιμητικό να πληρώσουν λέει...και την "κανονική" την έχουν χρυσώσει  :jerking:
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΟ ΘΕΩΡΩ  ΜΑΛΑΚΙΑ-ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΚΑΤΙ ΤΟΠ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Ή ΚΟΛ ΓΚΕΡΛ- ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΤΟΣΕΣ ΑΓΑΜΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΓΕΝΙΚΑ...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Όλα καλά ειναι,να μπορείς να επιλέγεις και να περνάς όμορφα είτε πληρώνοντας είτε όχι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΟ ΘΕΩΡΩ  ΜΑΛΑΚΙΑ-ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΚΑΤΙ ΤΟΠ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Ή ΚΟΛ ΓΚΕΡΛ- ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΤΟΣΕΣ ΑΓΑΜΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΓΕΝΙΚΑ...
O καθενας κανει αυτο που μπορει.Αν καποιος την βρισκει με το να ριχνει εναν πουτσο για 10-15 λεπτα δικαιωμα του.
Αλλα το να κανεις σημαια οτι ειναι καλυτερο το να γαμας πουτανες απο το να γαμας γκομενα,ειναι μαλακια.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΟ ΘΕΩΡΩ -ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΚΑΤΙ ΤΟΠ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Ή ΚΟΛ ΓΚΕΡΛ- ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΤΟΣΕΣ ΑΓΑΜΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΓΕΝΙΚΑ...

Φίλε οι αγάμητες που περιγράφεις υποφέρουν από την ίδια τους τη βλακεία και εξηγούμαι: Είναι συνήθως κοπέλες που τρώνε σκάλωμα με κάποιον που χαμουρεύτηκαν αλλά φυσικά αυτός έχει ήδη γκόμενα οπότε τρώνε άκυρο για κάτι παραπάνω. Αν πάλι πάει να τις πλησιάσει κανένας ελεύθερος τον γειώνουν γιατί "είναι αλλού". Αν ρωτήσεις τις φίλες τους αν είναι ελεύθερη και λοιπά, σου απαντάνε συνήθως με μισόλογα ή ειρωνικά ή του στυλ η φίλη μου ψάχνεται για κάποιον σοβαρό. Νομίζεις λίγες είναι οι περιπτώσεις;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φίλε οι αγάμητες που περιγράφεις υποφέρουν από την ίδια τους τη βλακεία και εξηγούμαι: Είναι συνήθως κοπέλες που τρώνε σκάλωμα με κάποιον που χαμουρεύτηκαν αλλά φυσικά αυτός έχει ήδη γκόμενα οπότε τρώνε άκυρο για κάτι παραπάνω. Αν πάλι πάει να τις πλησιάσει κανένας ελεύθερος τον γειώνουν γιατί "είναι αλλού". Αν ρωτήσεις τις φίλες τους αν είναι ελεύθερη και λοιπά, σου απαντάνε συνήθως με μισόλογα ή ειρωνικά ή του στυλ η φίλη μου ψάχνεται για κάποιον σοβαρό. Νομίζεις λίγες είναι οι περιπτώσεις;
Αδελφε οι μαλακιες τυπου σκαλωματος και διαφορες τετοιες παπαριες,οτι ψαχνουν για καποιον σοβαρο και καλα,τις λενε συνηθως σε τυπους που δεν γουσταρουν,ειναι χυλοπιτα σερβιρισμενη με γλυκο.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αδελφε οι μαλακιες τυπου σκαλωματος και διαφορες τετοιες παπαριες,οτι ψαχνουν για καποιον σοβαρο και καλα,τις λενε συνηθως σε τυπους που δεν γουσταρουν,ειναι χυλοπιτα σερβιρισμενη με γλυκο.

Δεν λέω να στο πει η ίδια. Αν στο πει η ίδια ναι, εκεί εννοείται δεν την πιστεύεις. Αλλά φίλες ή συγγενικά σου πρόσωπα π.χ για γνωστές τους ελεύθερες. Τι όφελος θα είχαν;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
θέλω να πώ κάτι άσχετο,
ειλικρινά δεν έχω καταλάβει ακόμα, το εξής :

γιατί όλοι οι μαζοχιστές πιρφόροι φιλενάδοι βρίσκονται εδώ,
και κάνουν δήθεν επίδειξη της εγωιστικής πορνικότητας τους, στους πραγματικούς πόρνους ?


πραγματικά είναι το μόνο που δεν έχω κατανοήσει πλήρως

καμμιά ιδέα κανείς ?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom