Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 320K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
dont-feed-the-troll.jpg

Δεν είναι τόσο απλό!
Θα είμαι απολύτως ειλικρινής να ομολογήσω πως έχω ΗΔΗ κάνει αναφορά στο administation (πρώτη φορά είναι που το κάνω) για "εκθειασμό παρανόμων κακουργηματικών πράξεων", οπότε δύο τινά είναι ενδεχόμενα. Η να μιουταριστεί ο συγκεκριμένος (το οποίο θεωρώ αυτονόητη υποχρέωση της "διαχείρησης") ή εγώ να μην ποστάρω ποτέ ξανά στο σάιτ!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Δεν είναι τόσο απλό!
Θα είμαι απολύτως ειλικρινής να ομολογήσω πως έχω ΗΔΗ κάνει αναφορά στο administation (πρώτη φορά είναι που το κάνω) για "εκθειασμό παρανόμων κακουργηματικών πράξεων", οπότε δύο τινά είναι ενδεχόμενα. Η να μιουταριστεί ο συγκεκριμένος (το οποίο θεωρώ αυτονόητη υποχρέωση της "διαχείρησης") ή εγώ να μην ποστάρω ποτέ ξανά στο σάιτ!

Καλά έκανες
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
πρόσεχε τι γράφεις γιατί παίζει αυτό το σάιτ να το κοιτάνε στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος της ΕΛΑΣ.

αυτο ειναι το λιγοτερο. το χειροτερο ειναι οτι μαλλον το εννοει.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Δεν μας νοιάζει η παρέα. Εδώ μιλάμε για σεξ. Με 1 φορά στις 2 μέρες είσαι ok.  :sunglasses:

δεν μιλάω για παρέα.

ένα σαββατοκύριακο σε νησί με γκόμενα για 200-300 € έχει περισσότερο σεξ από μία ρωσσίδα για 200 - 300 € (συνήθως μία με δύο ώρες αγοράζεις γι αυτά τα λεφτά).
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Επισκέπτης
Δεν κατάλαβα δηλαδή. Δεν μπορόυμε να διαφωνούμε με τη νομοθεσία? Hello?  :idiot:
ρε μεγαλε οπου σε πετυχαινουμε η θα λες μαλακιες σχετικα με το ειτζ η θα προτρεπεις σε βιασμους και μαλακιες.
Αντε γαμησου στο τελος τελος.
 

Επισκέπτης
ρε μεγαλε οπου σε πετυχαινουμε η θα λες μαλακιες σχετικα με το ειτζ η θα προτρεπεις σε βιασμους και μαλακιες.
Αντε γαμησου στο τελος τελος.

Ενώ εσύ που μας προτρέπεις να ψηφίσουμε Χρυσή Αυγή...  :2funny:

Κανέναν δεν προέτρεψα να κάνει τίποτα μάγκα. Οι απόψεις μου είναι αυτές.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Δεν είναι τόσο απλό!
Θα είμαι απολύτως ειλικρινής να ομολογήσω πως έχω ΗΔΗ κάνει αναφορά στο administation (πρώτη φορά είναι που το κάνω) για "εκθειασμό παρανόμων κακουργηματικών πράξεων", οπότε δύο τινά είναι ενδεχόμενα. Η να μιουταριστεί ο συγκεκριμένος (το οποίο θεωρώ αυτονόητη υποχρέωση της "διαχείρησης") ή εγώ να μην ποστάρω ποτέ ξανά στο σάιτ!

Τι θα πει "εκθειασμός" ρε μεγάλε? Εγώ πιστεύω ότι ο βιασμός είναι φυσιολογική πράξη που έχει να κάνει με την ανάγκη ενός άντρα για σεξ. Το ξέρεις ότι στη Σουηδία που τους έχουν απαγορέψει να πηγαίνουν με πόρνες οι βιασμοί έχουν χτυπήσει κόκκινο? Γιατί άραγε?  :uglystupid:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Το ξέρεις ότι στη Σουηδία που τους έχουν απαγορέψει να πηγαίνουν με πόρνες οι βιασμοί έχουν χτυπήσει κόκκινο? Γιατί άραγε?  :uglystupid:

Δώσε στατιστικά στοιχεία, κατά προτίμηση σε chart και πηγή.
 

Επισκέπτης
Δώσε στατιστικά στοιχεία, κατά προτίμηση σε chart και πηγή.


Sweden has seen a sharp increase in the number of rapes reported. Between 2003 and 2008, the number of reported rapes doubled. The single largest reason for the increased number of rapes in Sweden is due to Swedish laws widening the legal definition of rape, once in 2005 and a second time in 2013.

Sweden has the highest incidence of reported rapes in Europe and one of the highest in the world. According to a 2009 study, there were 46 reported incidents of rape per 100,000 residents. This figure is twice that of the United Kingdom which reports 23 cases, four times that of the other Nordic countries, Germany and France. The figure is up to 20 times the figure for certain countries in southern and eastern Europe.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πίκερ φτιάξε ξανά κλώνο όσο προλαβαίνεις με τις επικίνδυνες  μαλακίες που γράφεις
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οι άντρες πληρώνουμε πάντα για το σεξ. Είτε αυτό μεταφράζεται σε άμεση χρηματική συναλλαγή (πόρνη) είτε έμμεσα με γκόμενα (ξενοδοχεία, δώρα, ταξίδια). Τώρα όσοι αγαπούληδες νομίζουν ότι σπρώχνουν τσάμπα, ας βάλουν λίγο το μυαλουδάκι τους να κάνει μια μίνι αναδρομή στο πόσα έχουν φάει μέχρι τώρα στην αγαπητικιά τους.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κι εσύ με τις ελεεινίδες είσαι? Εγώ είμαι με τις πουτάνες.  :sunglasses:
Με τη λογική.Έχε τις απόψεις σου απλά  αν καταπατας το νόμο(ακόμα κι αν διαφωνείς μ αυτόν)υπάρχουν συνέπειες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom